ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 13:57

Arrestohet një person nga Haraçina për shkak të transportimit të emigrantëve

Arrestohet një person nga Haraçina për shkak të transportimit të emigrantëve
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 11:13
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...

Arrestohet një 20 vjeçar, i dyshuar për tentim vrasje në Prishtinë
Policia e Kosovës sot ka ndërmarr një operacion policor në Prishtinë, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin Vrasje në tentativë, që ka ndodhur me datën 22 gusht 2019, në rrugën “Ahmet Krasniqi”, në ...
Arbresh | 12-Sep-2019 13:02
Policia e Kosovës sot ka ndërmarr një operacion policor në Prishtinë, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin Vrasje në tentativë, që ka ndodhur me datën 22 gusht 2019, në rrugën “Ahmet Krasniqi”, në ...

Godet një femër me veturë në Mitrovicë, arrestohet nga policia
Arrestohet një Serb në Mitrovicë pasi që kishte goditur një femër me veturë, ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari qe voziste makinën ishte nën ndikimin e alkoolit, thuhet në raportin 24 orë të ...
InFokusi | 12-Sep-2019 12:55
Arrestohet një Serb në Mitrovicë pasi që kishte goditur një femër me veturë, ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari qe voziste makinën ishte nën ndikimin e alkoolit, thuhet në raportin 24 orë të ...

Arrestohet një person i dyshuar për tentim vrasjen në Prishtinë
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, ka ndërmarr një operacion lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në tentativë, që ...
Medial | 12-Sep-2019 12:49
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, ka ndërmarr një operacion lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në tentativë, që ...

Arrestohet një person i dyshuar për tentim vrasje në Prishtinë
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, ka ndërmarr një operacion lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në tentativë, që ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 12:46
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, ka ndërmarr një operacion lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në tentativë, që ...

Policia arreston dy persona të kërkuar në Podujevë
Policia e Kosovës pak pas mesnatës ka arrestuar dy persona të kërkuar në Komunën e Podujevës. Sipas PK-së, arrestimi i tyre është bërë në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata. Pa dhënë detaje tjera, Policia thotë ...
Indeks Online | 28-Apr-2019 10:43
Policia e Kosovës pak pas mesnatës ka arrestuar dy persona të kërkuar në Komunën e Podujevës. Sipas PK-së, arrestimi i tyre është bërë në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata. Pa dhënë detaje tjera, Policia thotë ...

Arrestohet një i dyshuar për tentim vrasje
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, është ndërmarr një operacion policor, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në ...
Kosova Press | 12-Sep-2019 12:34
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, është ndërmarr një operacion policor, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin vrasje në ...

Arrestohet një i dyshimtë për tentativë vrasjeje, në Prishtinë
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, është ndërmarr një operacion policor, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin: Vrasje në ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 12:30
Sot nga njësiti i hetimeve të përgjithshme që operojnë në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prishtinë, është ndërmarr një operacion policor, lidhur me arrestimin e personave të dyshuar për rastin: Vrasje në ...

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
Republika | 12-Sep-2019 12:25
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Në dy raste të ndara Policia zbulon 17 emigrantë nga Afganistani dhe Banglladeshi
Në dy raste të ndara, organet e rendit kanë ndaluar automjete që transmetonin emigrantë, njofton Flaka, duke u thirrur në informacionet nga MPB. Në rastin e parë, një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është ...
Flaka | 12-Sep-2019 12:22
Në dy raste të ndara, organet e rendit kanë ndaluar automjete që transmetonin emigrantë, njofton Flaka, duke u thirrur në informacionet nga MPB. Në rastin e parë, një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është ...

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 11:59
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Arrestohet një person nga Haraçina, kapet me 15 emigrantë
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:49
Një banorë i Haraçinës i moshës 21 vjeçare është arrestuar në hyrje të fshatit Reçicë të Kumanovës përshkak të transportit ilegal të emigrantëve. Siç informojnë nga MPB-ja, në orët e hershme të mëngjesit më 11 shtator ...

Arrestohen tri të dyshuara për sulm ndaj zyrtares policore
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...
Gazeta Monitor | 12-Sep-2019 11:36
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...

Arrestohet një person nga Haraçina për shkak të transportimit të emigrantëve
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:25
Një persona nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi që në automjetin që e ka vozitur janë gjetur migrantë. Siç njoftojnë nga MPB, më 11.09.2019 në orën 8:04 në vendin e quajtur ‘Kosturnik’ afër Kumanovës ...

Kumanovari transporton emigrantë, aksidentohet dhe i le të lënduar
Një kumanovarë ka shkaktuar aksident trafiku me një makinë policie, pasi paraprakisht kishte ngarkuar makinën me emigrantë, për ti ikur përgjegjësisë i njëjti ka lëshuar makinën dhe vendin e ngjarjes duke lënë kështu të ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 11:22
Një kumanovarë ka shkaktuar aksident trafiku me një makinë policie, pasi paraprakisht kishte ngarkuar makinën me emigrantë, për ti ikur përgjegjësisë i njëjti ka lëshuar makinën dhe vendin e ngjarjes duke lënë kështu të ...

Arrestohet i ikuri nga burgu, rikthehet në vuajtje dënimi
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestonte të arratisurin nga burgu, mashkull i komunitetit rom. Ai është arrestuar në fshatin Smrekonicë të Komunës së Vushtrrisë. Ai është dërguar prapë në vuajtje dënimi./Indeksonline/
Indeks Online | 12-Sep-2019 11:07
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestonte të arratisurin nga burgu, mashkull i komunitetit rom. Ai është arrestuar në fshatin Smrekonicë të Komunës së Vushtrrisë. Ai është dërguar prapë në vuajtje dënimi./Indeksonline/

Babai rrah djalin në Gjakovë
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:53
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...

Rrah nënën, konstatohet se kishte probleme mendore
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:46
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...

Nën ndikim të alkoolit, shtetasi serb godet këmbësoren në Mitrovicë
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:41
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...

Arrestohet pasi ushtroi dhunë ndaj nënës së tij
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved