ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:25

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit
TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:04
TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm ...

FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:37
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...

Ndarja Nora&Robert. Zbulohet shkaku
Ne asnje rresht nuk u lexua se cili ishte shkaku dhe per kete deri me tani nuk kane folur edhe vete protagonistet. Roberti u mjaftua te thote se do vijon e te mbeten miq, ndersa Nora foli e heshtje. Por tani duket se ...
ikub.al | 11-Sep-2019 16:44
Ne asnje rresht nuk u lexua se cili ishte shkaku dhe per kete deri me tani nuk kane folur edhe vete protagonistet. Roberti u mjaftua te thote se do vijon e te mbeten miq, ndersa Nora foli e heshtje. Por tani duket se ...

Roberti flet pas fotos me vajzën misterioze
Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje për Norën ...
Prive | 11-Sep-2019 21:25
Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje për Norën ...

Kush është vajza nga Burreli me të cilën është lidhur Robert Berisha
Pas publikimit të fotove me vajzën me të cilën Robert Berisha po kalon pushimet, është mësuar identiteti i saj. Ditën e sotme “Prive” raportoi se Berisha kishte nisur një lidhje të re me një vajzë dhe se bashkë me të po ...
Politiko | 11-Sep-2019 20:33
Pas publikimit të fotove me vajzën me të cilën Robert Berisha po kalon pushimet, është mësuar identiteti i saj. Ditën e sotme “Prive” raportoi se Berisha kishte nisur një lidhje të re me një vajzë dhe se bashkë me të po ...

Godet prapë Jlo, paraqitet si 20 vjeçare në fustanin e fundit
Jennifer Lopez vazhdon të tregojë asetet e saj sidomos nëpër premiera të filmave. Sonte ajo ka pasur një fustan që e bën atë të duket si një 20 vjeçare Jennifer Lopez ka bërë përsëri që turma të bëj pas saj pasi që ka ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 20:21
Jennifer Lopez vazhdon të tregojë asetet e saj sidomos nëpër premiera të filmave. Sonte ajo ka pasur një fustan që e bën atë të duket si një 20 vjeçare Jennifer Lopez ka bërë përsëri që turma të bëj pas saj pasi që ka ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?
TIRANE Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë sidomos fansat e tyre. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 15:29
TIRANE Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë sidomos fansat e tyre. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...
Albportali | 11-Sep-2019 19:41
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...

Robert Berisha me të dashur të re?
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...
Arbresh | 11-Sep-2019 19:41
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 19:33
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...
Republika | 11-Sep-2019 19:33
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kapet mat me të dashurën e re?
Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. Nora nga ana tjetër nuk ka ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 13:47
Ndarja e Norës dhe Robertit pas 13 vitesh lidhje i tronditi të gjithë. Ishte Roberti ai që dha lajmin se dyshja nuk janë më bashkë, por gëzon respekt dhe dashuri për ish-partneren e tij. Nora nga ana tjetër nuk ka ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës? (FOTO)
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. Media ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 19:21
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. Media ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...
InFokusi | 11-Sep-2019 18:51
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...

Pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha kapet mat me një vajzë teksa po kalojnë pushimet në Turqi
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte një nga ngjarjet më të komentuara dhe ende vazhdon të përflitet. Teksa Nora po kalon pushimet me mamanë e saj dhe me vajzën, Renee-n, Roberti mesa duket e ka “marrë ...
Politiko | 11-Sep-2019 18:51
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte një nga ngjarjet më të komentuara dhe ende vazhdon të përflitet. Teksa Nora po kalon pushimet me mamanë e saj dhe me vajzën, Renee-n, Roberti mesa duket e ka “marrë ...

Zbulohet identiteti i të dashurës së Robert Berishës?
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...
Lexo | 11-Sep-2019 18:45
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje Prive siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. ...

Roberti zëvendëson Norën me modelen shqiptare nga SHBA
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 18:32
Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në ...

Zbulohet kush është e dashura ( nga Burreli) e Robert Berishës !
Vetëm përpara dy javësh, Robert Berisha dha lajmin që do të kthehej në kryefjalë të mediave rozë: martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund. Qe një njoftim shokues për fansat e ciftit që kanë bashkë ...
Bordo | 11-Sep-2019 18:32
Vetëm përpara dy javësh, Robert Berisha dha lajmin që do të kthehej në kryefjalë të mediave rozë: martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund. Qe një njoftim shokues për fansat e ciftit që kanë bashkë ...

Pas ndarjes së bujshme të Norës dhe Robertit, edhe një çift i famshëm i jep fund lidhjes
Mëngjesin e sotëm në media u përfol për lidhjen e re të Robert Berishës, ku dhe ai tashmë po kalon pushimet në Turqi me të, shkruan GazetaBlic. Blic merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe ka vite që jeton ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 18:26
Mëngjesin e sotëm në media u përfol për lidhjen e re të Robert Berishës, ku dhe ai tashmë po kalon pushimet në Turqi me të, shkruan GazetaBlic. Blic merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe ka vite që jeton ...

Fjolla Morina përfundon në spital
Këngëtarja këto ditë publikoi disa imazhe nga plazhi, ku po pushonte bashkë me vajzën, shkruan . Shëndeti i këngëtares duket se është përkeqësuar, andaj Fjolla ka përfunduar në spital. Kujtojmë që projekti i fundit nga ...
Lajminet | 03-Aug-2018 18:40
Këngëtarja këto ditë publikoi disa imazhe nga plazhi, ku po pushonte bashkë me vajzën, shkruan . Shëndeti i këngëtares duket se është përkeqësuar, andaj Fjolla ka përfunduar në spital. Kujtojmë që projekti i fundit nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved