ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 10:22

Presidenti çek: Nuk më pëlqen Kosova

Presidenti çek: Nuk më pëlqen Kosova
Presidenti çek, Milos Zeman, u dëgjua duke thënë se nuk i pëlqen Kosova, ndërsa takohej me presidentin serb Aleksandar Vuçic, pas mbërritjes në Beograd, të martën, raporton Zëri i Amerikës. Zeman ndodhet në Serbi për ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 09:50
Presidenti çek, Milos Zeman, u dëgjua duke thënë se nuk i pëlqen Kosova, ndërsa takohej me presidentin serb Aleksandar Vuçic, pas mbërritjes në Beograd, të martën, raporton Zëri i Amerikës. Zeman ndodhet në Serbi për ...

Presidenti çek: “Nuk më pëlqen Kosova”
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 10:08
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek: Nuk më pëlqen Kosova
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
ABCNews | 11-Sep-2019 10:26
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek: Nuk më pëlqen Kosova
Lexime: 1 Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore ...
Medial | 11-Sep-2019 10:28
Lexime: 1 Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore ...

Jo thjesht nga humbja në eliminatore, presidenti çek: e dua Serbinë, por jo Kosovën
Presidenti çek Milosh Zeman ka bërë deklarata kontroverse me të mbërritur në Beograd, duke u shprehur dashurinë serbëve dhe Serbisë, e thënë njëherësh se “nuk e do Kosovën”. E kjo, pak ditë pasi përfaqësuesja e vendit ...
Tesheshi | 11-Sep-2019 10:19
Presidenti çek Milosh Zeman ka bërë deklarata kontroverse me të mbërritur në Beograd, duke u shprehur dashurinë serbëve dhe Serbisë, e thënë njëherësh se “nuk e do Kosovën”. E kjo, pak ditë pasi përfaqësuesja e vendit ...

Presidenti çek: E dua Serbinë dhe popullin serb, por jo Kosovën
Presidenti çek, Milosh Zeman, ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 09:29
Presidenti çek, Milosh Zeman, ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...

Presidenti çek: “Nuk më pëlqen Kosova”
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
Ina-Online | 11-Sep-2019 09:23
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiç pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek në Beograd: E dua Serbinë, por jo Kosovën
Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...
EkonomiaOnline | 11-Sep-2019 09:06
Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...

Befason presidenti çek në Serbi: Nuk më pëlqen Kosova
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova”. Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:36
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova”. Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve ...

Presidenti çek: E dua Serbinë dhe popullin serb, por jo Kosovën
8:59, 11 Shtator 2019 Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb ...
Medial | 11-Sep-2019 09:06
8:59, 11 Shtator 2019 Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb ...

Presidenti çek: E dua Serbinë dhe popullin serb, por jo Kosovën
Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 08:59
Presidenti çek Milosh Zeman ka thënë të martën pas mbërritjes në Beograd se ai e do shumë Serbinë dhe popullin serb, por “jo Kosovën”. Zeman u prit në Beograd nga nikoqiri i tij, presidenti serb Aleksandar Vuçiq. ...

Presidenti çek, Vuçiqit: E dua Serbinë dhe popullin e saj, Kosova nuk më pëlqen
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
Albportali | 11-Sep-2019 08:56
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek: “Nuk më pëlqen Kosova”
Beograd, 10 shtator 2019 – Presidenti çek, Milos Zeman, u dëgjua duke thënë se nuk i pëlqen Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq, pas mbërritjes në Beograd, të martën, raporton Zëri i Amerikës. ...
Illyriapress | 11-Sep-2019 08:48
Beograd, 10 shtator 2019 – Presidenti çek, Milos Zeman, u dëgjua duke thënë se nuk i pëlqen Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq, pas mbërritjes në Beograd, të martën, raporton Zëri i Amerikës. ...

Presidenti çek mbërrin në Beograd, e nis vizitën me deklaratë kundër Kosovës
Presidenti i Çekisë, Milos Zeman ka mbërritur në Beograd ku është mirëpritur në aerapoertin “Nikolla Tesla” nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. “Marrëdhëniet midis Serbisë dhe Republikës çeke janë sot në nivelin më ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 08:48
Presidenti i Çekisë, Milos Zeman ka mbërritur në Beograd ku është mirëpritur në aerapoertin “Nikolla Tesla” nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. “Marrëdhëniet midis Serbisë dhe Republikës çeke janë sot në nivelin më ...

Presidenti çek, Vuçiqit: E dua Serbinë dhe popullin e saj, Kosova nuk më pëlqen
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 07:36
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek në Serbi: Nuk më pëlqen Kosova
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova” Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në......
Zeri | 11-Sep-2019 08:41
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova” Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në......

Befason presidenti çek në Serbi: Nuk më pëlqen Kosova
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova”. Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve ...
Ina-Online | 11-Sep-2019 08:17
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova”. Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve ...

Presidenti çek, Vuçiqit: E dua Serbinë dhe popullin e saj, Kosova nuk më pëlqen
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...
Arbresh | 11-Sep-2019 07:44
Presidenti çek Milos Zeman u dëgjua duke thënë se “nuk i pëlqen” Kosova, ndërsa takohej me Presidentin serb Aleksandar Vuçiq pas mbërritjes në Beograd të martën. Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet ...

Presidenti çek në Serbi: “Nuk më pëlqen Kosova”
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova” Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve tregtare ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 07:20
Në takimin me Vuçiçin në Beograd, Milos Zeman u dëgjua të thotë se “nuk i pëlqen Kosova” Presidenti çek Milos Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve tregtare ...

Presidenti çek në Serbi: “Nuk më pëlqen Kosova”
Presidenti çek Milos Zeman Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve tregtare midis dy vendeve. Në takimin e tij me mikpritësin, zotin Vuçiç në aeroportin e ...
AlbInfo | 10-Sep-2019 23:15
Presidenti çek Milos Zeman Zeman ndodhet në Serbi për një vizitë dy-ditore që pritet të përqendrohet në përmirësimin e lidhjeve tregtare midis dy vendeve. Në takimin e tij me mikpritësin, zotin Vuçiç në aeroportin e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved