ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:00

Gjatë 24 orëve janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave – për vepra të ndryshme penale

Gjatë 24 orëve janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave – për vepra të ndryshme penale
Prokurori i Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 12:14
Prokurori i Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin ...

Pesë nxënëse të Prishtinës përleshen mes vete- intervistohen nga policia
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 15:26
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...

Përleshje me thika në Obiliq, lëndohet një person
Në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave ku si pasojë njëri prej personave të përfshirë ka mbetur i lënduar. Lajmin për gazetën inFokus e ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës ...
InFokusi | 11-Sep-2019 15:08
Në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave ku si pasojë njëri prej personave të përfshirë ka mbetur i lënduar. Lajmin për gazetën inFokus e ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës ...

Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës janë rrahur keq mes vete
Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës, janë rrahur sot keq mes vete Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:06
Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës, janë rrahur sot keq mes vete Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje ...

Përleshje mes femrash në Prishtinë, Policia jep detajet!
Sot rreth orës 13-të në Prishtinë ka ndodhur një perleshje në të cilën janë përfshirë pesë femra. Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës për "Zëri.info", tha se personat e përfshirë në perleshje janë......
Zeri | 11-Sep-2019 15:02
Sot rreth orës 13-të në Prishtinë ka ndodhur një perleshje në të cilën janë përfshirë pesë femra. Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës për "Zëri.info", tha se personat e përfshirë në perleshje janë......

Therje me thikë në Obiliq, një person dërgohet në spital
Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa kanë bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor, shkruan . Nga Policia është bërë e ditur se të dyshuarit janë identifikuar është në kërkim të ...
Lajminet | 11-Sep-2019 15:00
Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa kanë bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor, shkruan . Nga Policia është bërë e ditur se të dyshuarit janë identifikuar është në kërkim të ...

Perleshje me thika në Obiliq, lëndohet një person
Sot rreth orës 13:00, në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave , ku një prej tyre është lënduar dhe ka marrë tretman mjekësor. Në lidhje me këtë rast për "Zëri.info" ka folur......
Zeri | 11-Sep-2019 14:55
Sot rreth orës 13:00, në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave , ku një prej tyre është lënduar dhe ka marrë tretman mjekësor. Në lidhje me këtë rast për "Zëri.info" ka folur......

E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
IliriaNews | 11-Sep-2019 14:46
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Pesë nxënëse bëhen llom mes vete
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:46
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...

Obiliq: E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 14:39
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Obiliq: E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:25
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Gjatë 24 orëve, Prokuroria e Shtetit ngritë 70 aktakuza kundër 77 personave
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin Penal të Republikës së Kosovës ...
Arbresh | 11-Sep-2019 13:47
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 70 aktakuza kundër 77 personave për vepra të ndryshme penale, të parapara në Kodin Penal të Republikës së Kosovës ...

70 aktakuza për 24 orë
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 13:44
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:37
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...

Kryen vepra penale, brenda një dite ngriten 70 aktakuza në Kosovë
Po ashtu, prokurori i shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë, dhjetë (10) persona, si dhe janë bërë pesë (5) kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:27
Po ashtu, prokurori i shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit me urdhër të prokurorit të shtetit janë ndaluar për 48 orë, dhjetë (10) persona, si dhe janë bërë pesë (5) kërkesa për caktimin e masës së paraburgimit ...

Nipi sulmon fizikisht gjyshen
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:14
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...

70 aktakuza për 24 orë
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 12:01
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...

Prokurori i Shtetit ngritë 70 aktakuza kundër 77 personave
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 12:01
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetë (70) aktakuza kundër shtatëdhjetë e shtatë (77) personave për vepra të ndryshme penale, të parapara ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 11:38
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Në Skenderaj arrestohet e dyshuara femër, iu gjetë armë automatike AK-47
Është arrestuar një femër nga fshati Kollodernicë e Skenderajt, pasi që me urdhër verbal të gjyqtarit të procedurës paraprake është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të saja, njofton Policia e Kosovës. Po ashtu, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:35
Është arrestuar një femër nga fshati Kollodernicë e Skenderajt, pasi që me urdhër verbal të gjyqtarit të procedurës paraprake është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të saja, njofton Policia e Kosovës. Po ashtu, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved