ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2019 22:16

Aksident në rrugën Shkup-Veles, lëndohet rëndë një person

Aksident në rrugën Shkup-Veles, lëndohet rëndë një person
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:40
Një person është lënduar rëndë, pas një aksidenti që ka pësuar në rrugën Shkup-Veles. Nga MPB informojnë se aksidenti është denoncuar rreth orës 03:30, ndërsa i njëjti ka ndodhur në rrugën rajonale Shkup-Veles, në ...

Përleshje fizike në Obiliq, lëndohet një person
Sot rreth orës 13:00, ka ndodhur një përleshje fizike në rrugën “Adem Jashari” në Obiliq, ku si pasojë lëndime trupore ka pësuar një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 15:43
Sot rreth orës 13:00, ka ndodhur një përleshje fizike në rrugën “Adem Jashari” në Obiliq, ku si pasojë lëndime trupore ka pësuar një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e ...

Rrihen 5 femra në Prishtinë
Të mërkurën në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike mes 5 femrave në rrugën “Shpetim Robaj”. Florie Ahmeti zëdhënëse e policisë së Kosovës tha për gazetën inFokus se personat e perfshirë në përleshje janë 5 femra. ...
InFokusi | 11-Sep-2019 15:41
Të mërkurën në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike mes 5 femrave në rrugën “Shpetim Robaj”. Florie Ahmeti zëdhënëse e policisë së Kosovës tha për gazetën inFokus se personat e perfshirë në përleshje janë 5 femra. ...

Arrestohen pesë gra për përleshje në Prishtinë
15:28, 11 Shtator 2019 Sot rreth orës 13:00, pesë gra janë përfshirë në një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora ...
Medial | 11-Sep-2019 15:36
15:28, 11 Shtator 2019 Sot rreth orës 13:00, pesë gra janë përfshirë në një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora ...

Arrestohen pesë gra për përleshje në Prishtinë
Sot rreth orës 13:00, pesë gra janë përfshirë në një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke shtuar se ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 15:36
Sot rreth orës 13:00, pesë gra janë përfshirë në një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke shtuar se ...

Pesë nxënëse të Prishtinës përleshen mes vete- intervistohen nga policia
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 15:26
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot në mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...

Përleshje me thika në Obiliq, lëndohet një person
Në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave ku si pasojë njëri prej personave të përfshirë ka mbetur i lënduar. Lajmin për gazetën inFokus e ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës ...
InFokusi | 11-Sep-2019 15:08
Në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave ku si pasojë njëri prej personave të përfshirë ka mbetur i lënduar. Lajmin për gazetën inFokus e ka bërë të ditur zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës ...

Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës janë rrahur keq mes vete
Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës, janë rrahur sot keq mes vete Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:06
Nxënëset e dy shkollave të Prishtinës, janë rrahur sot keq mes vete Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Rreth orës 13:00 kemi pranuar informatën për një përleshje ...

Përleshje mes femrash në Prishtinë, Policia jep detajet!
Sot rreth orës 13-të në Prishtinë ka ndodhur një perleshje në të cilën janë përfshirë pesë femra. Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës për "Zëri.info", tha se personat e përfshirë në perleshje janë......
Zeri | 11-Sep-2019 15:02
Sot rreth orës 13-të në Prishtinë ka ndodhur një perleshje në të cilën janë përfshirë pesë femra. Flora Ahmeti nga Policia e Kosovës për "Zëri.info", tha se personat e përfshirë në perleshje janë......

Therje me thikë në Obiliq, një person dërgohet në spital
Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa kanë bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor, shkruan . Nga Policia është bërë e ditur se të dyshuarit janë identifikuar është në kërkim të ...
Lajminet | 11-Sep-2019 15:00
Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës teksa kanë bërë të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor, shkruan . Nga Policia është bërë e ditur se të dyshuarit janë identifikuar është në kërkim të ...

Perleshje me thika në Obiliq, lëndohet një person
Sot rreth orës 13:00, në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave , ku një prej tyre është lënduar dhe ka marrë tretman mjekësor. Në lidhje me këtë rast për "Zëri.info" ka folur......
Zeri | 11-Sep-2019 14:55
Sot rreth orës 13:00, në Obiliq ka ndodhur një përleshje mes disa personave , ku një prej tyre është lënduar dhe ka marrë tretman mjekësor. Në lidhje me këtë rast për "Zëri.info" ka folur......

E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
IliriaNews | 11-Sep-2019 14:46
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Pesë nxënëse bëhen llom mes vete
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:46
Pesë nxënëse të dy shkollave të Prishtinës janë rrahur sot mes vete, ndërkaq momentalisht janë duke u intervistuar nga ana e policisë Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e ...

Obiliq: E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 14:39
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Obiliq: E bëjnë për spital dhe ikin e lënë në mes të rrugës
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 14:25
Sot në Obiliq disa persona janë përleshur, ndërkaq njëri prej tyre ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, ...

Rrahje masive mes vajzave te shkolla normale në Prishtinë
Një rrahje masive ka ndodhur para pak minutave mes një grupi të vajzave në Prishtinë, me ç’rast disa prej tyre edhe janë lënduar. Agjencia e Lajmeve FaktePlus mëson se përleshja ndodhi në mes të një grupi të madh të ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:18
Një rrahje masive ka ndodhur para pak minutave mes një grupi të vajzave në Prishtinë, me ç’rast disa prej tyre edhe janë lënduar. Agjencia e Lajmeve FaktePlus mëson se përleshja ndodhi në mes të një grupi të madh të ...

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:37
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...

Nipi sulmon fizikisht gjyshen
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...
InFokusi | 11-Sep-2019 12:14
Ditën e martë në Suharekë është arrestuar një person pasiqë ka kryer dhunë psiqike dhe fizike ndaj gjyshes së tij shkruan gazeta inFokus Policia ka bërë të ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në ...

Vëllai raporton në polici motrën e zhdukur
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...
Arbresh | 11-Sep-2019 11:45
Gjatë ditë së djeshme, është raportuar se një femër është larguar nga banesa e saj, në lagjen “Dardania”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. Po ashtu Policia, njofton se lajmin e ka raportuar vëllai i saj, ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Monitor | 11-Sep-2019 11:38
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes veti. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafiteri dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved