ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:35

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht

VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 16:08
Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë ...

Fjolla Morina vë në plan të parë të pasmet dhe thotë se nuk përdor ‘photoshop’
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 16:08
Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale. Artistja ...

Një fotografi e vjetër e Kate Middleton bëhet virale për shkak të Princit William
Vetëm një vit pasi u martuan, Kate Middleton dhe Princi William u bashkuan me Princin Harry për një ndeshje bamirëse pranë Ascot, dhe çifti ndau një moment shumë të ëmbël. Dyshja sapo kishin festuar përvjetorin e tyre ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:04
Vetëm një vit pasi u martuan, Kate Middleton dhe Princi William u bashkuan me Princin Harry për një ndeshje bamirëse pranë Ascot, dhe çifti ndau një moment shumë të ëmbël. Dyshja sapo kishin festuar përvjetorin e tyre ...

Genc Prelvukaj: E duam përfaqësuesen e Kosovës, por pa lënë anash kurrë dashurinë për kombëtaren e Shqipërisë
Reperi i popullarizuar i skenës tonë muzikore, Genc Prelvukaj, është mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur në rrjetet sociale. I njëjti publikon imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa shpesh bën deklarata ndaj ngjarjeve që ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:28
Reperi i popullarizuar i skenës tonë muzikore, Genc Prelvukaj, është mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur në rrjetet sociale. I njëjti publikon imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa shpesh bën deklarata ndaj ngjarjeve që ...

Dua Lipa, në revistën prestigjoze (VIDEO)
Dua Lipa përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është në numrin e ri të revistës “The Face”. Këngëtarja publikoi një video, në të cilën u shfaq e veshur në fustan të zi, ku thotë se muzika në vitin 2019 ka ...
Lapsi | 11-Sep-2019 16:00
Dua Lipa përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është në numrin e ri të revistës “The Face”. Këngëtarja publikoi një video, në të cilën u shfaq e veshur në fustan të zi, ku thotë se muzika në vitin 2019 ka ...

Edhe një tjetër këngë po vjen nga Loredana
Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ditë më parë zbuloi titujt e këngëve të albumit të ri. Teksa disa nga projektet e albumit tashmë janë publikuar me klip, artistja nga Ferizaji tregon se për të tjerat është ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 14:08
Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ditë më parë zbuloi titujt e këngëve të albumit të ri. Teksa disa nga projektet e albumit tashmë janë publikuar me klip, artistja nga Ferizaji tregon se për të tjerat është ...

Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore në imazhet me bikini
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 13:01
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gjyste Vulaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktiv ndjekësit me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos ...

Jennifer Lopez dhe Alex do të ftojnë të gjithë ish-at në dasmën e tyre
Fejesa e Jennifer Lopez me partnerin e saj, Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex-i i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë ...
Lapsi | 11-Sep-2019 13:15
Fejesa e Jennifer Lopez me partnerin e saj, Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex-i i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë ...

Në dasmën e saj, Jennifer Lopez do të përballet me ish të dashurat e burrit
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet ai. Nuk dihet ...
Prive | 11-Sep-2019 16:16
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet ai. Nuk dihet ...

Pak ditë para koncertit, Capital T takohet me Erion Veliajn
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 11:14
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, me datën 19 shtator do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Pak ditë para koncertit, i njëjti është takuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. 28-vjeçari ka ...

Kim Kardashian brenda minutave fiton dy milionë dollarë
Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘ Skims ’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims ’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas TMZ ajo fitoi ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 16:08
Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘ Skims ’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims ’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas TMZ ajo fitoi ...

Alex Rodriuguez thotë se të dashurat e tij do t’i ftojë në dasmën me Jennifer Lopez
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet ai, ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 16:08
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, ka thënë se në dasmën e tij do të ftojë disa nga ish të dashurat. Sipas People ai ka thënë se nuk e di akoma ku do të mbajë dasmën apo si do të vishet ai, ...

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas ‘zënkës’ me Anxhelina Hadërgjonajn
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:38
Muaj më parë në rrjetet sociale bëri bujë të madhe ‘sherri’ mes Anxhelina Hadërgjonajt, vajzës së këngëtares Albërie Hadërgjonaj dhe kushërirës së saj, vajzës së tezes, Beatrix Ramosaj. Atë kohë u shkrua se ato nuk e ...

Nuk i lë vend imagjinatës, modelja e famshme zbulon linjat ‘shpërthyese’
Format e saj ‘bombastike’ e kanë bërë një prej femrave më të përfolura në mediat rozë. Jojo Babie për mbi 9 milionë ndjekësit e saj në Instagram sjell çdoherë imazhe që komentohen shumë. Imazhet e saj nuk lënë shumë ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:58
Format e saj ‘bombastike’ e kanë bërë një prej femrave më të përfolura në mediat rozë. Jojo Babie për mbi 9 milionë ndjekësit e saj në Instagram sjell çdoherë imazhe që komentohen shumë. Imazhet e saj nuk lënë shumë ...

Kërceu vallen e Tropojës në bikini, fansat “i turren” Aurela Hoxhës
Sot, Aurela Hoxha ka postuar një video në Instagram me bikini duke kërcyer vallen e Tropojës. Bikinit e saj mikroskopike që kishte veshur, teksa Aurela duke kërcyer vallen e Tropojës nuk i kanë pëlqyer aspak ndjekësve ...
Politiko | 11-Sep-2019 15:36
Sot, Aurela Hoxha ka postuar një video në Instagram me bikini duke kërcyer vallen e Tropojës. Bikinit e saj mikroskopike që kishte veshur, teksa Aurela duke kërcyer vallen e Tropojës nuk i kanë pëlqyer aspak ndjekësve ...

Kylie Jenner shfaqet komplet e zhveshur në Instagram, në foton përqafuar me të dashurin e saj
Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të revistës ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 15:36
Kylie Jenner ka pozuar e zhveshur. Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. Kylie me këtë pozë ka paralajmëruar numrin e ri të revistës ...

Kim Kardashian brenda minutave fiton dy milionë dollarë
Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘ Skims ’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims ’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas TMZ ajo fitoi ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 15:27
Linja e re e rrobave të Kim Kardashian ‘ Skims ’ shiti miliona dollarë në pak minuta. ‘Skims ’ vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh, dhe është krijuar për të tu ndjerë rehat dhe bukur. Sipas TMZ ajo fitoi ...

Blero dhe Granit Xhaka festuan së bashku pas ndeshjes Angli – Kosovë
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:29
Mbrëmë (e martë), Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 5- 3, por pavarësisht kësaj tifozët dhe shqiptarët kudo që janë ishin krenarë me performancën e tyre. Dhe festa siç duket ka vazhduar edhe pas lojës. Është ...

Eni Koçi atraktive në imazhin e publikuar
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në rrjete ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 15:04
Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i sjell në rrjete ...

Genci iu drejtohet shqiptarëve të Shqipërisë: E duam Kosovën, pa e lënë anash kurrë dashurinë për Shqipërinë
Dy kombëtaret shqiptare në futboll, ajo e Kosovës dhe Shqipërisë mbrëmë kanë luajtura në të njëjtë kohë në ndeshjet kualifikuese për ‘Euro 2029’. Krahas përkrahjes së madhe që të dyja ekipt shqiptare kanë nga tifozët e ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 14:47
Dy kombëtaret shqiptare në futboll, ajo e Kosovës dhe Shqipërisë mbrëmë kanë luajtura në të njëjtë kohë në ndeshjet kualifikuese për ‘Euro 2029’. Krahas përkrahjes së madhe që të dyja ekipt shqiptare kanë nga tifozët e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved