ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:16

LSDM: Mickoski dhe Milloshoski luftojnë për ta shpëtuar krimin e regjimit

LSDM: Mickoski dhe Milloshoski luftojnë për ta shpëtuar krimin e regjimit
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media ka njoftuar për takimin e mbrëmshëm mes Zaevit dhe Mickoskit, për ligjin e ri për Prokurorinë Publike. Nga LSDM thonë se Mickoski në takimin e mbrëmshëm ka ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:05
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media ka njoftuar për takimin e mbrëmshëm mes Zaevit dhe Mickoskit, për ligjin e ri për Prokurorinë Publike. Nga LSDM thonë se Mickoski në takimin e mbrëmshëm ka ...

Milloshoski: Marrëveshja ndoshta do të arrihej në qoftë se Zaev nuk ishte aq nervoz për aferën ‘Haraçi’
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 09:40
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...

Mbetet i paqartë fati i PSP-së, edhe pas takimit Zaev-Mickoski
Mbetet i pasigurt fati i Prokurorisë Speciale Publike (PSP) dhe i lëndëve që i ka hapur kjo prokurori. Liderët e LSDM-së dhe OBRM-PDUKM-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas takimit gjashtë orësh, nuk arritën të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 08:32
Mbetet i pasigurt fati i Prokurorisë Speciale Publike (PSP) dhe i lëndëve që i ka hapur kjo prokurori. Liderët e LSDM-së dhe OBRM-PDUKM-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas takimit gjashtë orësh, nuk arritën të ...

Nuk ka përparim në bisedimet në mes pushtetit dhe opozitës për Ligjin për Prokurorinë Publike
Për më shumë se tre orë po zgjasin bisedimet midis qeverisë dhe opozitës për Ligjin për Prokurorinë Publike me të cilën do të zgjidhet fati i Prokurorisë Speciale Publike. Burime nga ekipet negociuese të LSDM-së dhe të ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:59
Për më shumë se tre orë po zgjasin bisedimet midis qeverisë dhe opozitës për Ligjin për Prokurorinë Publike me të cilën do të zgjidhet fati i Prokurorisë Speciale Publike. Burime nga ekipet negociuese të LSDM-së dhe të ...

LSDM: VMRO-DPMNE-ja kërkon vetëm ikje nga ligji për të gjithë të akuzuarit
Shkup, 11 shtator – Ekipi i LSDM-së në takimin e mbrëmshëm të liderëve ka ofruar formimin e institucionit të ri të prokurorëve i cili do të ndjekë korrupsion të lartë për të gjitha rastet e reja, siç kumtojnë nga ...
Koha.mk | 11-Sep-2019 10:57
Shkup, 11 shtator – Ekipi i LSDM-së në takimin e mbrëmshëm të liderëve ka ofruar formimin e institucionit të ri të prokurorëve i cili do të ndjekë korrupsion të lartë për të gjitha rastet e reja, siç kumtojnë nga ...

I pasigurt fati i PSP-së
Mbetet i pasigurt fati i Prokurorisë Speciale Publike dhe i lëndëve që i ka hapur kjo prokurori. Liderët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas maratonës gjashtë orëshe në tentim nuk arritën ...
Medial | 11-Sep-2019 10:57
Mbetet i pasigurt fati i Prokurorisë Speciale Publike dhe i lëndëve që i ka hapur kjo prokurori. Liderët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas maratonës gjashtë orëshe në tentim nuk arritën ...

Zaev-Kop: Duhet të sigurohen garanci për lëndët e hapura të PSP-së
Kryeministri Zorna Zaev sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Holandës, Dirk Jan Kop ku diskutuan edhe për PSP-në. “Është e nevojshme të sigurohen garanci për rastet e hapura nga PSP, pasi ne duhet të jemi ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 21:05
Kryeministri Zorna Zaev sot u takua me ambasadorin e sapoemëruar të Holandës, Dirk Jan Kop ku diskutuan edhe për PSP-në. “Është e nevojshme të sigurohen garanci për rastet e hapura nga PSP, pasi ne duhet të jemi ...

LSDM: VMRO-DPMNE-ja kërkon vetëm ikje nga ligji për të gjithë të akuzuarit
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ekipi i LSDM-së në takimin e mbrëmshëm të liderëve ka ofruar formimin e institucionit të ri të prokurorëve i cili do të ndjekë korrupsion të lartë për të gjitha rastet e reja, siç ...
Medial | 11-Sep-2019 10:54
Shkup, 11 shtator 2019 (MEDIAL) – Ekipi i LSDM-së në takimin e mbrëmshëm të liderëve ka ofruar formimin e institucionit të ri të prokurorëve i cili do të ndjekë korrupsion të lartë për të gjitha rastet e reja, siç ...

Takimi i liderëve mbyllet pa marrëveshje për Ligjin për Prokurorinë
Pas shtatë orëve, negociatat midis pushtetit dhe opozitës për ligjin për Prokurorinë Publike përfunduan pa marrëveshje konkrete. Liderët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski nuk arritën të ...
Televizioni Koha | 11-Sep-2019 10:43
Pas shtatë orëve, negociatat midis pushtetit dhe opozitës për ligjin për Prokurorinë Publike përfunduan pa marrëveshje konkrete. Liderët e LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski nuk arritën të ...

VMRO: Boki 13 dy muaj në paraburgim, nuk është marrë në pyetje
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:40
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...

Ka filluar takimi i liderëve për fatin e PSP-së
Ka filluar para pak minutash takimi i liderëve për fatin e Prokurorisë Speciale Publike. Takimi kryesohet nga kryeministri Zoran Zaev dhe kreu i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski me formatin 1+4, lideri i secilës parti ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 20:46
Ka filluar para pak minutash takimi i liderëve për fatin e Prokurorisë Speciale Publike. Takimi kryesohet nga kryeministri Zoran Zaev dhe kreu i OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski me formatin 1+4, lideri i secilës parti ...

Shtatë orë bisedime mes Zaevit dhe Mickoskit, por pa marrëveshje?
Kryetarët e LSDM dhe VMRO-DPMNE, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas shtatë orëve bisedime nuk kanë arritur që të dakordohen për Ligjin për Prokurorinë Publike dhe për statusin e ardhshëm të Prokurorisë Publike ...
Albportali | 11-Sep-2019 10:38
Kryetarët e LSDM dhe VMRO-DPMNE, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski pas shtatë orëve bisedime nuk kanë arritur që të dakordohen për Ligjin për Prokurorinë Publike dhe për statusin e ardhshëm të Prokurorisë Publike ...

LSDM: Milloshovski dhe Mickovski deri në orët e mëngjesit mundoheshin të arsyetonin krimin e regjimit
Derisa të gjithë qytetarët prisnin marrëveshje në interes ë shtetit të së drejtës, Kristijan Mickovski në takimin e mbrëmshëm të liderëve maqedonas me stil gruevistik mbronte krimin e regjimit duke kërkuar kështu të ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:33
Derisa të gjithë qytetarët prisnin marrëveshje në interes ë shtetit të së drejtës, Kristijan Mickovski në takimin e mbrëmshëm të liderëve maqedonas me stil gruevistik mbronte krimin e regjimit duke kërkuar kështu të ...

Miloshoski: Takimi dështoi për shkak të nervozizmit të Zaevit
Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Miloshoski nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij ka akuzuar kryeministrin dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev për dështimin e mbledhjes së mbrëmshme. Ndër të tjera ai thotë se ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:31
Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Miloshoski nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij ka akuzuar kryeministrin dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev për dështimin e mbledhjes së mbrëmshme. Ndër të tjera ai thotë se ...

VMRO-DPMNE: BOKI 13 dy muaj në paraburgim, nuk është marrë në pyetje
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...
Medial | 11-Sep-2019 10:26
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...

VMRO: Boki dy muaj në paraburgim, nuk është marrë në pyetje
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...
Alsat-M | 11-Sep-2019 10:24
Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma ...

Si e dërgoi Janeva letrën e shkruar me kompjuter?!
Disa nga prokurorët e Prokurorisë Speciale më thanë që letra e Katica Janeva për dorëzimin e çështjeve nga PSP në PP shkruhej në kompjuter dhe në dorë. Kush i dha Janevës letrën, të shkruaj në një kompjuter, në të cilën ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:23
Disa nga prokurorët e Prokurorisë Speciale më thanë që letra e Katica Janeva për dorëzimin e çështjeve nga PSP në PP shkruhej në kompjuter dhe në dorë. Kush i dha Janevës letrën, të shkruaj në një kompjuter, në të cilën ...

MILLOSHOSKI: Takimi dështoi për shkak të nervozizmit të ZAEVIT (FOTO)
Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij ka akuzuar kryeministrin dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev për dështimin e mbledhjes së mbrëmshme. Ndër të tjera ai thotë se ...
Medial | 11-Sep-2019 10:22
Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij ka akuzuar kryeministrin dhe liderin e LSDM-së, Zoran Zaev për dështimin e mbledhjes së mbrëmshme. Ndër të tjera ai thotë se ...

Milloshoski: Marrëveshja ndoshta do të arrihej në qoftë se Zaev nuk ishte aq nervoz për aferën ‘Haraçi’
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...
Albportali | 11-Sep-2019 10:16
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...

Milloshoski: Marrëveshja ndoshta do të arrihej në qoftë se Zaev nuk ishte aq nervoz për aferën ‘Haraçi’
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...
Republika | 11-Sep-2019 10:16
Deputeti nga radhët e OBRM-PDUKM-së, Antonio Milloshoski i cili është një ndër pjesmarrësit e bisedimeve të djeshme, tha se ‘marrëveshje Ligji i ri për Prokurorinë Publike ndoshta do të arrihej që qoftë se kryeministri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved