ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 14:40

Keane: Angli-Kosovë ndeshje e mrekullueshme, në pjesën e dytë anglezët mezi prisnin të mbaronte takimi

Keane: Angli-Kosovë ndeshje e mrekullueshme, në pjesën e dytë anglezët mezi prisnin të mbaronte takimi
Legjenda e Manchester Unitedit, Roy Keane ka folur pas ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë. Kosova u mposhti 5-3 nga Anglia në ndeshjen e zhvilluar në St Mary’s të vlefshme për Grupin A në kuadër të ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 15:14
Legjenda e Manchester Unitedit, Roy Keane ka folur pas ndeshjes së Përfaqësueses së Kosovës ndaj Anglisë. Kosova u mposhti 5-3 nga Anglia në ndeshjen e zhvilluar në St Mary’s të vlefshme për Grupin A në kuadër të ...

UEFA e vlerëson Valon Berishën pas paraqitjes mbresëlënëse kundër Anglisë
Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje dinjitoze nga Anglia mbrëmë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.
Kosova Press | 11-Sep-2019 15:14
Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje dinjitoze nga Anglia mbrëmë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

VIDEO/ Tërbohet nga gjyqtarët, shihni reagimin fantastik të Challands kur e kupton se po filmohet
Bernard Challandes është padiskutim një nga personazhet më të spikatur tek përfaqësuesja e Kosovës, një trajner karizmatik i cili shpesh ka tërhequr vëmendjen e mediave. E fundit nga trajneri zviceran erdhi pas ndeshjes ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 15:12
Bernard Challandes është padiskutim një nga personazhet më të spikatur tek përfaqësuesja e Kosovës, një trajner karizmatik i cili shpesh ka tërhequr vëmendjen e mediave. E fundit nga trajneri zviceran erdhi pas ndeshjes ...

Reuters të impresionuar me paraqitjen e Kosovës
Pavarsisht humbjes 5-3 përfaqësuasja e Kosovës ka marr shumë lavdata për paraqitjen e treguar dje mbrëma në ”St Marry’s Stadium”. Madje për paraqitjen e Kosovës [...]
VeqSport | 11-Sep-2019 15:02
Pavarsisht humbjes 5-3 përfaqësuasja e Kosovës ka marr shumë lavdata për paraqitjen e treguar dje mbrëma në ”St Marry’s Stadium”. Madje për paraqitjen e Kosovës [...]

UEFA ka diçka të madhe për Valon Berishën pas paraqitjes mbresëlënëse kundër Anglisë
Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje dinjitoze nga Anglia mbrëmë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në stadiumin “St Mary’s Stadium”, djelmoshat e Bernard Challandes u mposhtën me......
Zeri | 11-Sep-2019 14:46
Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje dinjitoze nga Anglia mbrëmë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Në stadiumin “St Mary’s Stadium”, djelmoshat e Bernard Challandes u mposhtën me......

Në emocionet e ndeshjes Kosovë-Angli, Capital T jep lajmin e mirë për fansat
Capital T ka dhënë lajmin e mirë për fansat. Capital T ishte njëri ndër artistët tanë që ishte i pranish mbrëmë në Southampton për ta përcjellë ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan lajmi.net. Ai mbeti i fascinuar nga loja ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:39
Capital T ka dhënë lajmin e mirë për fansat. Capital T ishte njëri ndër artistët tanë që ishte i pranish mbrëmë në Southampton për ta përcjellë ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan lajmi.net. Ai mbeti i fascinuar nga loja ...

‘Ta humbësh ndeshjen dhe të jesh prapë i kënaqur me ka ndodhur vetëm mbrëmë’
Kualifikimi i Kosovës në kampionatin Evropian, pavarësisht humbjes së mbrëmshme nga Anglia vazhdon të mbetet objektiv i arritshëm. Analistët e futbollit vlerësojnë se Kosova në ballafaqim e Anglinë dëshmoi se është gati ...
Zeri | 11-Sep-2019 14:35
Kualifikimi i Kosovës në kampionatin Evropian, pavarësisht humbjes së mbrëmshme nga Anglia vazhdon të mbetet objektiv i arritshëm. Analistët e futbollit vlerësojnë se Kosova në ballafaqim e Anglinë dëshmoi se është gati ...

Në emocionet e ndeshjes Kosovë-Angli, Capital T jep lajmin e mirë për fansat
Capital T ishte njëri ndër artistët tanë që ishte i pranish mbrëmë në Southampton për ta përcjellë ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan . Ai mbeti i fascinuar nga loja e futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës dhe ka një ...
Lajminet | 11-Sep-2019 14:31
Capital T ishte njëri ndër artistët tanë që ishte i pranish mbrëmë në Southampton për ta përcjellë ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan . Ai mbeti i fascinuar nga loja e futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës dhe ka një ...

Ja kush me kë i ndërroi fanellat pas ndeshjes Angli – Kosovë
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”.
Kosova Press | 11-Sep-2019 13:59
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”.

Shikoni çfarë bën Sterling, pas përfundimit të ndeshjes me Kosovën (Video)
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”. Kombëtarja e Kosovës u mposht nga Tre Luanët me rezultatin përfundimtar në 5:3, shkruan GazetaBlic. Pasi që ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 13:26
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndeshjes në “St Mary’s”. Kombëtarja e Kosovës u mposht nga Tre Luanët me rezultatin përfundimtar në 5:3, shkruan GazetaBlic. Pasi që ...

Pashë Zotin jepe, lutja e tifozit për penalltinë e Muriqit dhe shpërthimi pas golit
Tifozët e Kosovës “Dardanët” kanë qenë në element në ndeshjen Angli – Kosovë (5:3) e zhvilluan në stadiumin stadiumin “St Mary's” në Southampton, shkruan Zëri.info. Në stadiumin “St. Mary’s”......
Zeri | 11-Sep-2019 13:26
Tifozët e Kosovës “Dardanët” kanë qenë në element në ndeshjen Angli – Kosovë (5:3) e zhvilluan në stadiumin stadiumin “St Mary's” në Southampton, shkruan Zëri.info. Në stadiumin “St. Mary’s”......

Kosova përballë Anglisë, dardanët mbushin rrugët e Southampton
Ka nisur në stadiumin e Southampton sfida ndërmjet Anglisë dhe Kosovës. Të dyja ekipet përballen bashkë në një situatë të pazakontë. Anglia është në krye të grupit A, ndërsa Kosova është e dyta, ashtu sikundër pakkush e ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 20:52
Ka nisur në stadiumin e Southampton sfida ndërmjet Anglisë dhe Kosovës. Të dyja ekipet përballen bashkë në një situatë të pazakontë. Anglia është në krye të grupit A, ndërsa Kosova është e dyta, ashtu sikundër pakkush e ...

Formacionet zyrtare/ Angli-Kosovë, përballja për vendin e parë në grup
Anglia dhe Kosova i kanë publikuar formacionet për përballjen në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që zhvillohet në kuadër të Grupit A, do të fillojë në ora 20:45 në stadiumin ‘St. Mary’s Stadium’ të ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 20:22
Anglia dhe Kosova i kanë publikuar formacionet për përballjen në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Ndeshja që zhvillohet në kuadër të Grupit A, do të fillojë në ora 20:45 në stadiumin ‘St. Mary’s Stadium’ të ...

Angli-Kosovë, Pacolli bën gati “çekun e bardhë” për mrekullinë
Kosova do të tentojë mrekullinë në një ndeshje që e sheh përballë Anglisë në sfidën që do të zhvillohet prej orës 20:45 në stadiumin “St’Mary” të Sauthemptonit. Ecuria e jashtëzakonshme e përfaqësueses dardane, ka ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 17:23
Kosova do të tentojë mrekullinë në një ndeshje që e sheh përballë Anglisë në sfidën që do të zhvillohet prej orës 20:45 në stadiumin “St’Mary” të Sauthemptonit. Ecuria e jashtëzakonshme e përfaqësueses dardane, ka ...

Henderson para ndeshjes me Kosovën: Jemi të bashkuar, e duam fitoren
Jordan Henderson ka folur para ndeshjes së Anglisë me Kosovën në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Mesfushori anglez ka thënë se ata janë të bashkuar para përballjes me ‘Dardanët’ dhe se vëmendja e tyre është te ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 16:45
Jordan Henderson ka folur para ndeshjes së Anglisë me Kosovën në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Mesfushori anglez ka thënë se ata janë të bashkuar para përballjes me ‘Dardanët’ dhe se vëmendja e tyre është te ...

Sejdiu: Një humbje që është dashur të vije dikur
Përballja e Kosovës me Anglinë mbrëmë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin Evropian 2020, vazhdon të diskutohet shumë jo vetëm në taborin e Kosovës por edhe në arenën ndërkombëtare. 15 ndeshja pa humbje e......
Zeri | 11-Sep-2019 13:18
Përballja e Kosovës me Anglinë mbrëmë në kuadër të kualifikimeve për kampionatin Evropian 2020, vazhdon të diskutohet shumë jo vetëm në taborin e Kosovës por edhe në arenën ndërkombëtare. 15 ndeshja pa humbje e......

Lazio të lumtur me paraqitjen e Valon Berishën kundër Anglisë
Një moment interesant i trajnerit të Kosovës, Bernard Challandes është kapur nga kamerat. Ai po reagonte për një gol të Anglisë në tunel, në humbjen e Kosovës 5-3, përcjellë GazetaBlic. Por, kur kuptoi se kishte kamerë ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 13:15
Një moment interesant i trajnerit të Kosovës, Bernard Challandes është kapur nga kamerat. Ai po reagonte për një gol të Anglisë në tunel, në humbjen e Kosovës 5-3, përcjellë GazetaBlic. Por, kur kuptoi se kishte kamerë ...

Kosova, Challandes: Nuk kemi frikë, por Anglia është superfuqi
Trajneri i Kosovës Bernard Challandes foli me doza optimiste edhe para ndeshjes shumë të vështirë ndaj Anglisë. Në konferencën për shtyp nga ambientet e stadiumit të Southampton ku do të luhet ndeshja ndaj 3 luanëve, ...
GazetaTema | 10-Sep-2019 14:23
Trajneri i Kosovës Bernard Challandes foli me doza optimiste edhe para ndeshjes shumë të vështirë ndaj Anglisë. Në konferencën për shtyp nga ambientet e stadiumit të Southampton ku do të luhet ndeshja ndaj 3 luanëve, ...

Pamjet: Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia. Federata Angleze e......
Zeri | 11-Sep-2019 13:07
Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”. Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia. Federata Angleze e......

Ambasada Amerikane përgëzon Kosovën për paraqitjen ndaj Anglisë: Po e tregon veten e gatshme, jo vetëm në sport
Ambasada Ameriken në Kosovës ka reaguar pas ndeshjes së zhvilluar ndaj Kombëtares së Anglisë. Kosova u mposht 5-3 nga Anglia në St Mary’s të Southamptonit në një ndeshje të zjarrtë kualifikuese për Euro 2020. Paraqitja ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 10:16
Ambasada Ameriken në Kosovës ka reaguar pas ndeshjes së zhvilluar ndaj Kombëtares së Anglisë. Kosova u mposht 5-3 nga Anglia në St Mary’s të Southamptonit në një ndeshje të zjarrtë kualifikuese për Euro 2020. Paraqitja ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved