ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 05:34

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë

Gjatë ditës dy incidente të armatosura me dy të plagosur, gjithçka që ndodhi në Prishtinë dhe Pejë
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 23:37
Incidente me të shtëna nga armët e zjarrit janë kishte sot në Prishtinë dhe në Pejë. Në të dyja rastet mbetën të plagosur dy persona. Incidenti i parë ishte ai në Prishtinë, që ndodhi rreth orës 12:00 në rrugën “Afrim ...

Detaje nga plagosja e të martës në Prishtinë
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...
InFokusi | 11-Sep-2019 11:00
Është plagosur një person si pasojë e të shtënave nga një veturë në të cilën gjendeshin tre persona. Ky rast ka ndodhur të martën në Prishtinë ndërsa të enjten policia jep detaje të reja rreth ngjarjes shkruan Gazeta ...

Policia arreston edhe personin e tretë, të dyshuar për përfshirje në plagosjen në Pejë
Policia ka arrestuar edhe personin e tretë të dyshuar për përfshirje në rastin e plagosjes së sotme në Pejë. Kështu kanë bërë të ditur nga zyra për informim e Policisë së Kosovës në Pejë. “Policia e Kosovës pas një ...
Telegrafi | 10-Sep-2019 18:15
Policia ka arrestuar edhe personin e tretë të dyshuar për përfshirje në rastin e plagosjes së sotme në Pejë. Kështu kanë bërë të ditur nga zyra për informim e Policisë së Kosovës në Pejë. “Policia e Kosovës pas një ...

Nipi rrah gjyshen në Suharekë
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 11:00
Një person është arrestuar në Suharekë, pasi që i njëjti ka ushtuar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, ka njoftuar Policia e Kosovës. Me vendim të prokurorit i dyshuari ...

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren
Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.
Kosova Press | 11-Sep-2019 10:57
Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.

Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO)
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 10:55
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...

Vetëm dje kanë ndodhur 56 aksidente dhe janë arrestuar 22 persona
Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës njofton publikun se janë arrestuar vetëm dje 22 persona, ku prej tyre 12 janë dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, gjithashtu njofton se vetëm dje kanë ...
Arbresh | 11-Sep-2019 10:54
Gjatë 24 orëve, Policia e Kosovës njofton publikun se janë arrestuar vetëm dje 22 persona, ku prej tyre 12 janë dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës. PK, gjithashtu njofton se vetëm dje kanë ...

Si u plagos gabimisht personi në Pejë, teksa katër persona u gjuajtën me armë zjarri
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes vete. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafene dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:54
Katër persona gjatë ditës së djeshme janë rrahur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë zjarri mes vete. Sipas Policisë së Kosovës, njëri prej personave kishte hyrë në një kafene dhe kishte shtënë me armë zjarri ndaj një ...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...
Medial | 11-Sep-2019 10:54
10:42, 11 Shtator 2019 Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i ...

Arrestohet pasi ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes
Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 10:43
Një i dyshuar është arrestuar dje në Suharekë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj gjyshes së tij, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në ...

Zhduket një vajzë në Prishtinë
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.
Arbresh | 20-Jan-2017 10:22
Një person në rrugën “Tomorri” në Prishtinë ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk ka informata për lokacionin e saj. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./.

Arrestohet pasi ka plagosur me armë një person
Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë dhe është ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 10:40
Tre persona të cilët ishin në një veturë dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga rruga “Afrim Vitia” në Prishtinë. Si pasojë e të shtënave një njeri është plagosur në këmbë dhe është ...

Zhduket një femër në Prishtinë
Një femër nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ankuesi mashkull raporton se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Njësitet përkatëse ...
Indeks Online | 29-Sep-2016 16:23
Një femër nga Prishtina është raportuar e zhdukur. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ankuesi mashkull raporton se viktima femër e mitur është larguar nga shtëpia dhe se nuk është kthyer më. Njësitet përkatëse ...

Arrestohen dy nga katër të dyshuarit që plagosën dje një person në Pejë
10:29, 11 Shtator 2019 Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të ...
Medial | 11-Sep-2019 10:38
10:29, 11 Shtator 2019 Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të ...

Rrah gjyshen në Suharekë, arrestohet nga policia
Policia e Kosovës ka treguar se një person ka rrahur gjyshen e tij, shkruan . I njëjti fillimisht kishte ushtruar edhe dhunë psikike ndaj saj. Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/
Lajminet | 11-Sep-2019 10:35
Policia e Kosovës ka treguar se një person ka rrahur gjyshen e tij, shkruan . I njëjti fillimisht kishte ushtruar edhe dhunë psikike ndaj saj. Më vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

Plagosja si në filma në Pejë, me armë u qëllua një person i pafajshëm
Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka sqaruar se deri tek gjuajtja me armë ka ardhur pasi që pas një mosmarrëveshje në rrugë, janë përleshur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë katër të dyshuar, shkruan . Ata ...
Lajminet | 11-Sep-2019 10:35
Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka sqaruar se deri tek gjuajtja me armë ka ardhur pasi që pas një mosmarrëveshje në rrugë, janë përleshur fizikisht dhe janë gjuajtur me armë katër të dyshuar, shkruan . Ata ...

Plagosja e djeshme në Prishtinë, të shtënat erdhën nga një makinë
Policia thotë se nga një veturë në lëvizje në të cilën ishin tre persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes. “Si pasojë e të shtënave viktima mashkull K/Shqiptar ...
Lajminet | 11-Sep-2019 10:35
Policia thotë se nga një veturë në lëvizje në të cilën ishin tre persona, dyshohet se kanë shtënë me armë e zjarri dhe të njëjtit janë larguar nga vendi i ngjarjes. “Si pasojë e të shtënave viktima mashkull K/Shqiptar ...

Duke vrapuar e duke gjuajtur me revole - publikohen pamjet e plagosjes së bujshme dje në Pejë
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...
Zeri | 11-Sep-2019 10:35
Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar gjuajnë me armë zjarri. Në video shihet se personat ndiqen, ndërsa shihen edhe me revole. Sinjali ...

Arrestohen dy nga katër të dyshuarit që plagosën dje një person në Pejë
Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të njëjtit me vendim të ...
Klan Kosova | 11-Sep-2019 10:35
Një person dje është plagosur në rrugën “Eliot Engel” në Pejë, njofton Klan Kosova. Për këtë rast nga policia thonë se kanë arrestuar dy nga katër personat e dyshuar të involvuar në rast, ku të njëjtit me vendim të ...

Rrah bashkëshorten, arrestohet e më pas lirohet i dyshuari
Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se mashkulli K/Shqiptar ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij ditën e djeshme në Prishtinë. I dyshuari është arrestuar, pasi si pasojë e sulmit fizik viktima femër ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 10:33
Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se mashkulli K/Shqiptar ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij ditën e djeshme në Prishtinë. I dyshuari është arrestuar, pasi si pasojë e sulmit fizik viktima femër ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved