ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, 1 i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, 1 i plagosur
KOSOVË Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 20:18
KOSOVË Sot rreth orës 17:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në rrugën “Azem Bejta” në Prishtinë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për ...

VIDEO: Parakalim i gabuar, përplasen dy makina
Ky është momenti kur një parakalim i gabuar shkakton aksident. Në pamjet filmike do të shikoni se si makina e cila do të kthehen përplaset nga një makinë që sapo kishte nisur parakalimin. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 14:44
Ky është momenti kur një parakalim i gabuar shkakton aksident. Në pamjet filmike do të shikoni se si makina e cila do të kthehen përplaset nga një makinë që sapo kishte nisur parakalimin. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ...

Të reshurat e shiut shkaktojnë përmbytje në Pejë (FOTO)
Të reshurat e mëdha të shiut i kanë mbushur me ujë rrugët e Pejës. Klan Kosova mëson se disa rrugë janë përmbytur nga uji, kështu duke e vështirësuar lëvizjen e qytetarëve. Të reshurat e shiut janë përcjellë edhe me ...
Medial | 25-Aug-2019 23:25
Të reshurat e mëdha të shiut i kanë mbushur me ujë rrugët e Pejës. Klan Kosova mëson se disa rrugë janë përmbytur nga uji, kështu duke e vështirësuar lëvizjen e qytetarëve. Të reshurat e shiut janë përcjellë edhe me ...

Të reshurat e shiut shkaktojnë përmbytje në Pejë (FOTO)
Të reshurat e mëdha të shiut i kanë mbushur me ujë rrugët e Pejës. Klan Kosova mëson se disa rrugë janë përmbytur nga uji, kështu duke e vështirësuar lëvizjen e qytetarëve. Të reshurat e shiut janë përcjellë edhe me ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 23:22
Të reshurat e mëdha të shiut i kanë mbushur me ujë rrugët e Pejës. Klan Kosova mëson se disa rrugë janë përmbytur nga uji, kështu duke e vështirësuar lëvizjen e qytetarëve. Të reshurat e shiut janë përcjellë edhe me ...

Vdes tragjikisht një pjesëtar i Policisë së Kosovës
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 21:44
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...

Pas shumë orë kërkimi, ende nuk gjindet trupi i personit të fundosur në Batllavë
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Policia e Kosovës e kontaktuar nga Indeksonline kanë thënë se pas disa orë kërkimi, ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 21:42
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Policia e Kosovës e kontaktuar nga Indeksonline kanë thënë se pas disa orë kërkimi, ...

Ndërron jetë polici që u vetaksidentua në Rimanishtë
Ka ndërruar jetë zyrtari policor me inicialet A.A, i cili pesë ditë më parë (20.08.2019), ishte vetaksidentuar me traktor në fshatin Rimanishtë të Prishtinës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 21:14
Ka ndërruar jetë zyrtari policor me inicialet A.A, i cili pesë ditë më parë (20.08.2019), ishte vetaksidentuar me traktor në fshatin Rimanishtë të Prishtinës. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë ...

Katër orë kërkime – trupi i fundosur në Batllavë ende nuk është gjetur
Sot gjatë ditës një 60-vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet për trupin e pajetë të viktimës kanë zgjatur ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 20:55
Sot gjatë ditës një 60-vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet për trupin e pajetë të viktimës kanë zgjatur ...

Vdes tragjikisht një polic
Në mënyrë tragjike, ka ndërruar jetë një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili më 20 gusht të këtij viti ishte aksidentuar me traktor. Bëhet fjalë për 51-vjeçarin me inicialet A. A. Këtë e ka konfirmuar për , ...
Lajminet | 25-Aug-2019 20:49
Në mënyrë tragjike, ka ndërruar jetë një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili më 20 gusht të këtij viti ishte aksidentuar me traktor. Bëhet fjalë për 51-vjeçarin me inicialet A. A. Këtë e ka konfirmuar për , ...

Vdes tragjikisht një polic
Ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike një pjesëtar i Policisë së Kosovës. Në mënyrë tragjike, ka ndërruar jetë një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili më 20 gusht të këtij viti ishte aksidentuar me traktor. Bëhet ...
Arbresh | 25-Aug-2019 20:49
Ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike një pjesëtar i Policisë së Kosovës. Në mënyrë tragjike, ka ndërruar jetë një pjesëtar i Policisë së Kosovës, i cili më 20 gusht të këtij viti ishte aksidentuar me traktor. Bëhet ...

Vdes tragjikisht një pjesëtar i Policisë së Kosovës
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...
InFokusi | 25-Aug-2019 20:38
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...

Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës, ishte aksidentuar me traktor pesë ditë më parë
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores 13:30, kemi ...
Zeri | 25-Aug-2019 20:38
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores 13:30, kemi ...

Vdes tragjikisht një pjesëtar i Policisë së Kosovës
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës lidhur me rastin. “Me daten 20.08.2019 rreth ores 13:30, kemi pranuar informaten per nje ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 20:28
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Indeksonline ka kontaktuar Policinë e Kosovës lidhur me rastin. “Me daten 20.08.2019 rreth ores 13:30, kemi pranuar informaten per nje ...

Katër orë kërkime – trupi i fundosur në Batllavë ende nuk është gjetur
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Gazetari Drin Demiri në një lidhje direkte për Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet ...
Medial | 25-Aug-2019 20:24
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Gazetari Drin Demiri në një lidhje direkte për Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet ...

Katër orë kërkime – trupi i fundosur në Batllavë ende nuk është gjetur
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Gazetari Drin Demiri në një lidhje direkte për Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 20:15
Sot gjatë ditës një 55 vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Batllavës dhe trupi i tij ende nuk është gjetur nga njësitet përkatëse. Gazetari Drin Demiri në një lidhje direkte për Klan Kosova ka bërë të ditur se kërkimet ...

Vdes tragjikisht një pjesëtar i Policisë së Kosovës
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 20:15
Ka vdekur zyrtari policor që ishte aksidentuar me traktor me datën 20 gusht. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Me daten 20.08.2019 rreth ores ...

Ndërpriten kërkimet për gjetjen e personit të fundosur në Batllavë
Pas më shumë se katër orë kërkimesh ende nuk është gjetur trupi i një personi që dyshohet të jetë fundosur sot në liqenin e Batllavës.
Kosova Press | 25-Aug-2019 20:09
Pas më shumë se katër orë kërkimesh ende nuk është gjetur trupi i një personi që dyshohet të jetë fundosur sot në liqenin e Batllavës.

Mbytet një 55 vjeçar në Liqenin e Batllavës
Një 55 vjeçar është mbytur sot në Liqenin e Batllavës. Personi në fjalë ishte duke u freskuar në këtë vend në një kohë kur temperaturat janë shumë të larta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00. Rastin për Gazetën ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 19:36
Një 55 vjeçar është mbytur sot në Liqenin e Batllavës. Personi në fjalë ishte duke u freskuar në këtë vend në një kohë kur temperaturat janë shumë të larta. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00. Rastin për Gazetën ...

Aksident mes tri veturave në Podujevë, lëndohen katër persona
Mëngjesin e sotëm në fshatin Zakut të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast janë lënduar katër persona. Këtë e ka konfirmuar për , Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës. ...
Lajminet | 25-Aug-2019 19:30
Mëngjesin e sotëm në fshatin Zakut të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast janë lënduar katër persona. Këtë e ka konfirmuar për , Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës. ...

Gjuajtje me armë në Prishtinë, plagoset një person
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 19:30
Gjatë ditës së sotme në Prishtinë ka pasur gjuajtje më armë. Policia e Kosovës ka treguar se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen motivet e këtij incidenti. “Rreth orës 17:00 ,kemi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved