ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 07:20

Barcelona e frikshme, manita ndaj Betis, Griezmann fantastik

Barcelona e frikshme, manita ndaj Betis, Griezmann fantastik
Barcelona ka fituar në Camp Nou me rezultat 5-2 në ndeshjen kundër Real Betisit në javën e dytë të La Ligas. Katalanasit në këtë ndeshje ishin pa dyshen e sulmit, Messi–Suarez por Griezmann bëri që të mos ndihej aspak ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 23:07
Barcelona ka fituar në Camp Nou me rezultat 5-2 në ndeshjen kundër Real Betisit në javën e dytë të La Ligas. Katalanasit në këtë ndeshje ishin pa dyshen e sulmit, Messi–Suarez por Griezmann bëri që të mos ndihej aspak ...

Notat e lojtarëve: Barcelona 5-2 Real Betis, vlerësim maksimal për Griezmannin
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 23:28
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...

Griezman ka “kopjuar” Messin
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...
Shenja | 26-Aug-2019 08:36
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...

Griezmann për supergolin e tij: E pashë Messin në stërvitje, e kopjova
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...
EkonomiaOnline | 26-Aug-2019 08:29
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...

Griezmann për supergolin e tij: E pashë Messin në stërvitje, e kopjova Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të diel
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...
Kosova Sot | 26-Aug-2019 08:22
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...

Edhe pa Messin e Suarezin, Barcelona fiton me spektakël ndaj Betisit në Camp Nou
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 22:59
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Griezmann për supergolin e tij: E pashë Messin në stërvitje, e kopjova
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...
Gazeta Express | 26-Aug-2019 08:22
Duket se Antoine Griezmann e ka vëzhguar Lionel Messin në stërvitje dhe i ka mësuar ca gjëra nga bashkëlojtari i tij te Barcelona. Sulmuesi francez ishte ylli i mbrëmjes të dielën në Camp Nou, duke shënuar dy herë në ...

Anssumane Fati bën historinë me Barcelonën
Fati është vetëm 16 vjeç dhe 298 ditë. Lojtari më i ri që luajti ndonjëherë është Vicenc Martinez, i cili ishte 16 vjeç dhe 280 ditë kur bëri debutimin në vitin 1941. Fati zëvendësoi Carles Perez me rreth 15 minuta të ...
Lajminet | 26-Aug-2019 08:06
Fati është vetëm 16 vjeç dhe 298 ditë. Lojtari më i ri që luajti ndonjëherë është Vicenc Martinez, i cili ishte 16 vjeç dhe 280 ditë kur bëri debutimin në vitin 1941. Fati zëvendësoi Carles Perez me rreth 15 minuta të ...

Edhe pa Messin e Suarezin, Barcelona fiton me spektakël ndaj Betisit në Camp Nou
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 00:01
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Notat e lojtarëve: Barcelona 5-2 Real Betis, vlerësim maksimal për Griezmannin
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 00:01
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...

Griezmann nuk po ndalet me gola, shënon edhe të dytin te Barcelona
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 00:01
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...

Ekipi i Kosovës parakaloi në ceremoninë hapëse të LMR Patra 2019, flamurin tonë e barti Arti Krasniqi
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Real Betisit. Djelmoshat e Valverdës u treguan më të zot në pjesën e dytë ku arritën t’i shënojnë plotë pesë gola, shkruan GazetaBlic. Llogarinë e golave për ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:43
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Real Betisit. Djelmoshat e Valverdës u treguan më të zot në pjesën e dytë ku arritën t’i shënojnë plotë pesë gola, shkruan GazetaBlic. Llogarinë e golave për ...

Barcelona ‘shkel’ Real Betisin [Video]
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur me shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5:2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 23:43
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur me shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5:2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Barça mposht Betisin, Griezmann dhuron spektakël
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmann i ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 23:37
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmann i ...

Griezmann nuk po ndalet me gola, shënon edhe të dytin te Barcelona
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 22:17
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...

Barcelona 5:2 Real Betis, notat e lojtarëve
Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, katër minuta pa përfunduar pjesa e parë, Antoine Griezmann shënoi golin e parë në fanellën e ...
Lajminet | 25-Aug-2019 23:16
Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, katër minuta pa përfunduar pjesa e parë, Antoine Griezmann shënoi golin e parë në fanellën e ...

Barcelona fiton me spektakël ndaj Betisit, shënohen shtatë gola
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Zeri | 25-Aug-2019 23:07
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Spektakël në ‘Camp Nou’, Barca e mposht Betisin 5:2
Në një ndeshje spaktakolare dhe me shtatë gola të shënuara në ‘Camp Nou’, Barcelona ka mposhtur 5:2 Real Betisin, për fitoren e parë këtë sezon në La Liga. Edhe pse me shumë mungesa në fazën e sulmit, skuadra e Ernesto ...
Shenja | 25-Aug-2019 23:07
Në një ndeshje spaktakolare dhe me shtatë gola të shënuara në ‘Camp Nou’, Barcelona ka mposhtur 5:2 Real Betisin, për fitoren e parë këtë sezon në La Liga. Edhe pse me shumë mungesa në fazën e sulmit, skuadra e Ernesto ...

23:03 Super Griezmann, Barcelona deklason Real Betisin Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot ...
Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot se vlen 120 milionë euro. Ai e ka udhëhequr Barcelonën për të fituar tre pikë kundër Real Betisit, në një ndeshje ku mungonin Messi, Suarez dhe Dembele. Barcelona e ka shkatërruar ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 23:07
Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot se vlen 120 milionë euro. Ai e ka udhëhequr Barcelonën për të fituar tre pikë kundër Real Betisit, në një ndeshje ku mungonin Messi, Suarez dhe Dembele. Barcelona e ka shkatërruar ...

Pa Messin dhe Suarez, Barcelona ‘çmonton’ Betisin në “Camp Nou”
Vjen goli i katër në takimin Barcelona -Real Betis. Golin e tretë dhe të qetësisë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Perez në minutën e 56' të takimit, shkruan GazetaBlic. Ndërkaq vetëm dy minuta më pas për ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 22:59
Vjen goli i katër në takimin Barcelona -Real Betis. Golin e tretë dhe të qetësisë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Perez në minutën e 56' të takimit, shkruan GazetaBlic. Ndërkaq vetëm dy minuta më pas për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved