ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 18:56

Gjashtë gola për një pikë, Roma ndahet në paqe me Genoan (VIDEO)

Gjashtë gola për një pikë, Roma ndahet në paqe me Genoan (VIDEO)
Plot gjashtë gola për një pikë. Roma dhe Genoa kanë ndarë pikët në javën e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi në barazim 3-3. Ishin vendasit që kaluan të parët në epërsi me anë të Under që realizoi golin në ...
BalkanWeb | 26-Aug-2019 00:04
Plot gjashtë gola për një pikë. Roma dhe Genoa kanë ndarë pikët në javën e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi në barazim 3-3. Ishin vendasit që kaluan të parët në epërsi me anë të Under që realizoi golin në ...

Notat e lojtarëve: Roma 3-3 Genoa, Dzeko më i miri
Roma i ka ndarë pikët me Genoan në startin e Serie A-së, pasi barazuan 3-3 në Olimpico. Golat për Giallorosët i realizuan Cengiz Under (6’), Edin Dzeko (30) dhe Aleksander Kolarov (49’), ndërsa për mysafirët ato i ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 23:16
Roma i ka ndarë pikët me Genoan në startin e Serie A-së, pasi barazuan 3-3 në Olimpico. Golat për Giallorosët i realizuan Cengiz Under (6’), Edin Dzeko (30) dhe Aleksander Kolarov (49’), ndërsa për mysafirët ato i ...

Dramë në ‘Olimpico’, Roma dhe Genoa ndajnë pikët me gjashtë gola të shënuar
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 22:45
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...

Dy javë pasi u pensionua nga futbolli, Sneijder shihet në gjendje jo të mirë
Wesley Sneijder do të mbahet mend si njëri ndër mesfushorët më të mirë të gjeneratës së tij në futboll. Mesfushori holandez ka luajtur për disa nga klubet më të mëdha në Evropës për 17 vite, duke fituar shumë trofe të ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 21:17
Wesley Sneijder do të mbahet mend si njëri ndër mesfushorët më të mirë të gjeneratës së tij në futboll. Mesfushori holandez ka luajtur për disa nga klubet më të mëdha në Evropës për 17 vite, duke fituar shumë trofe të ...

Manchester City, dy pikë larg Liverpool-it
Manchester City u afrua sërish me kreun e renditjes në Premier Ligë, pas fitores arritur jashtë fushe. Sulmuesi argjentinas, Aguero, ishte më i miri për ekipin e Guardiolës, duke shënuar dy gola. Kampionët as nuk mund ...
ABCNews | 25-Aug-2019 23:31
Manchester City u afrua sërish me kreun e renditjes në Premier Ligë, pas fitores arritur jashtë fushe. Sulmuesi argjentinas, Aguero, ishte më i miri për ekipin e Guardiolës, duke shënuar dy gola. Kampionët as nuk mund ...

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:18
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...

Roma fillon sezonin e ri me përballjen ndaj Genoas, formacionet zyrtare
Roma dhe Genoa kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në xhiron e parë të Serie A për sezonin 2019/20. Ndeshja që fillon nga ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’, ndërsa Giallorosët shiheni si ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 19:51
Roma dhe Genoa kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në xhiron e parë të Serie A për sezonin 2019/20. Ndeshja që fillon nga ora 20:45, do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’, ndërsa Giallorosët shiheni si ...

Drita këndellet shpejt, triumfon ndaj Flamurtarit
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:48
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...

Bastien Toma shënon gol të bukur në fitoren e Sionit ndaj Luzernit
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:41
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...

Gola, spektakël dhe polemika, “zjarr” në javën e parë të Serie A
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 13:02
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...

Liverpool i vetëm në krye, Real Madrid ngec në shtëpi
Liverpool triumfoi ne supersfiden e javes se trete te premier liges angleze duke mposhtur ne shtepi topcinje e Arsenal me rezlutatin 3-1. Skuadra e Jurgen Klop ishte me kembengulese ne kerkimin e golit dhe pas disa ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:33
Liverpool triumfoi ne supersfiden e javes se trete te premier liges angleze duke mposhtur ne shtepi topcinje e Arsenal me rezlutatin 3-1. Skuadra e Jurgen Klop ishte me kembengulese ne kerkimin e golit dhe pas disa ...

Lirim Kastrati vazhdon shkëlqimin, shënon gol të bukur nga distanca në fitoren e Lokomotiva Zagrebit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:28
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...

Dramë në Olimpico, Roma dhe Genoa ndajnë pikët me gjashtë gola të shënuar
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 02:01
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...

Dramë në 'Olimpico', Roma dhe Genoa ndajnë pikët me gjashtë gola të shënuar
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 00:01
Roma dhe Genoa i kanë ndarë pikët në xhiron e parë të Serie A-së, pasi ndeshja përfundoi 33-3 në Olimpico. Ishin Giallorossët ata që kaluan të parët në epërsi me anë të Cengiz Under që realizoi golin në minutën e ...

Notat e lojtarëve: Roma 3-3 Genoa, Dzeko më i miri
Roma i ka ndarë pikët me Genoan në startin e Serie A-së, pasi barazuan 3-3 në Olimpico. Golat për Giallorosët i realizuan Cengiz Under (6’), Edin Dzeko (30) dhe Aleksander Kolarov (49’), ndërsa për mysafirët ato i ...
E Dua Sportin | 26-Aug-2019 00:01
Roma i ka ndarë pikët me Genoan në startin e Serie A-së, pasi barazuan 3-3 në Olimpico. Golat për Giallorosët i realizuan Cengiz Under (6’), Edin Dzeko (30) dhe Aleksander Kolarov (49’), ndërsa për mysafirët ato i ...

Juventus e nis me fitore, Napoli mposht Fiorentinën në një ndeshje spektakolare
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:21
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...

Shotani: Jo gjithmonë paraja luan rol kryesor në futboll
Vjen goli i pestë në takimin Barcelona – Real Betis. Golin e pestë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Vidal i sapo inkuadruar në lojë, shkruan GazetaBlic. Goli u shënua në minutën e 76’të. Rezultati aktual i takimit ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:34
Vjen goli i pestë në takimin Barcelona – Real Betis. Golin e pestë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Vidal i sapo inkuadruar në lojë, shkruan GazetaBlic. Goli u shënua në minutën e 76’të. Rezultati aktual i takimit ...

Roma - Genoa, mbyllet me spektakël
Roma dhe Genoa kanë ndarë pikët duke barazuar 3:3 në stadiumin ‘Olimpico’, në ndeshjen e javës së parë në Serie A. Pjesa e parë e kësaj ndeshje dhuroi katër gola, me Cengiz Under që në minutën e 6’ shënoi për 1:0. Festa ...
Zeri | 25-Aug-2019 22:51
Roma dhe Genoa kanë ndarë pikët duke barazuar 3:3 në stadiumin ‘Olimpico’, në ndeshjen e javës së parë në Serie A. Pjesa e parë e kësaj ndeshje dhuroi katër gola, me Cengiz Under që në minutën e 6’ shënoi për 1:0. Festa ...

Notat e lojtarëve: Bournemouth 1-3 Manchester City, David Silva më i dalluari
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:11
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...

Roma dhe Genoa ndajnë pikët në ndeshjen që dhuroi gjashtë gola
Pjesa e parë e kësaj ndeshje dhuroi katër gola, me Cengiz Under që në minutën e 6’ shënoi për 1:0. Festa e Romës nuk zgjati shumë, pasi Andrea Pinamonti barazoi në 1:1 pas dhjetë minutave. Pas gjysmë ore loje, Roma pa ...
Lajminet | 25-Aug-2019 22:45
Pjesa e parë e kësaj ndeshje dhuroi katër gola, me Cengiz Under që në minutën e 6’ shënoi për 1:0. Festa e Romës nuk zgjati shumë, pasi Andrea Pinamonti barazoi në 1:1 pas dhjetë minutave. Pas gjysmë ore loje, Roma pa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved