ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 11:45

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 17:07
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...

Shkon në poligon të gjuajtjes, e plagos veten me armë
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 17:03
Një person është vetë plagosur dje me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren. Viktima është dërguar ne Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
InFokusi | 25-Aug-2019 15:30
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...
InFokusi | 25-Aug-2019 15:30
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...

Prishtinasja rrah nënën e saj
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK, përcjell lajmi.net. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 15:20
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK, përcjell lajmi.net. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Albportali | 25-Aug-2019 14:51
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Gjakovë, vrau qenin e tjetrit pasi ia kishte ngrënë një pulë
Dy persona janë arrestuar në fshatin Sopot të Gjakovës të shtunën në mesditë, për shkrepje të armëve e moskujdes ndaj kafshëve. Sipas raportit 24 orësh të policisë, dy burra, një shqiptar dhe një rom, janë arrestuar ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 14:34
Dy persona janë arrestuar në fshatin Sopot të Gjakovës të shtunën në mesditë, për shkrepje të armëve e moskujdes ndaj kafshëve. Sipas raportit 24 orësh të policisë, dy burra, një shqiptar dhe një rom, janë arrestuar ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 14:33
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

?Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 14:11
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 13:51
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Gjakovë: Qeni han pulën e fqinjit, pronari i pulës e vret atë, arrestohet
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë. Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 13:51
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë. Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar ...

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 13:43
Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur. Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është ...

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 13:41
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. ...

Gjakovari vranë qenin e fqinjit pasi ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
InFokusi | 25-Aug-2019 13:38
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

Therret me thikë një fëmijë në Kaçanik
Një djalë i mitur, mbrëmë ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ka thënë se është therur me thikë nga persona të panjohur. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Kaçanik, njofton Policia. Fëmija pas tretmanit ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 13:38
Një djalë i mitur, mbrëmë ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ka thënë se është therur me thikë nga persona të panjohur. Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Kaçanik, njofton Policia. Fëmija pas tretmanit ...

Vdes një femër në Pejë, arrestohet bashkëshorti që nuk i ofroi ndihmë
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen.
Kosova Press | 25-Aug-2019 13:35
Një femër e komunitetit rom është gjetur pa ndjenja në rrugë dhe e njëjta është dërguar në Spitalin e Pejës, ku mjeku ka konstatuar vdekjen.

Theret me thikë një i mitur në Kaçanik
Një i mitur nga Kaçaniku të martën ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte therur me thikë nga persona të panjohur Viktima ka rapotuar në polici se është sulmuar me thikë nga persona të panjohur, dhe si pasojë e këtij ...
InFokusi | 08-May-2019 11:49
Një i mitur nga Kaçaniku të martën ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte therur me thikë nga persona të panjohur Viktima ka rapotuar në polici se është sulmuar me thikë nga persona të panjohur, dhe si pasojë e këtij ...

Prishtinasja rrah nënën e saj
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka ...
Zeri | 25-Aug-2019 13:26
Policia ka arrestuar një femër në Prishtinë. Një femër në Prishtinë është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënë e saj, njofton PK. “Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare, pasi që e njëjta ka ...

Vaki kosovare: Vrau qenin e fqinjit se ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
Zeri | 25-Aug-2019 13:17
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

Vaki kosovare: Vrau qenin e fqinjit se ia hëngri pulën
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 13:17
Një person në Gjakovë ka vrarë qenin e fqinjit të tij meqë ia kishte ngrënë një pulë Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Sopot të Gjakovës. Policia ka bërë të ditur se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved