ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:22

Thaçi: Sakrifica e Ismet Jasharit, dëshmi e vlerave kombëtare të luftës sonë

Thaçi: Sakrifica e Ismet Jasharit, dëshmi e vlerave kombëtare të luftës sonë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, në 21 vjetorin e rënies Thaçi, përmes një postimi në Facebook, Ismet Jasharin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 10:28
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, në 21 vjetorin e rënies Thaçi, përmes një postimi në Facebook, Ismet Jasharin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të ...

Thaçi thotë se Komandant Kumanova ishte një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...
Shenja | 25-Aug-2019 11:19
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...

Thaçi: Sakrifica e Ismet Jasharit, dëshmi e vlerave kombëtare të luftës sonë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Sakrifica e ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 11:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Sakrifica e ...

Thaçi thotë se Komandant Kumanova ishte një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...
Albportali | 25-Aug-2019 11:02
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...

Thaçi: Komandant Kumanova njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e kujtuar 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit, i njohur si komandant Kumanova. Ai ka shkruar se Jashari ishte njëri nga luftëtarët më të mëdhenjtë të UÇK-së, njofton agjencia e ...
Ina-Online | 25-Aug-2019 10:58
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e kujtuar 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit, i njohur si komandant Kumanova. Ai ka shkruar se Jashari ishte njëri nga luftëtarët më të mëdhenjtë të UÇK-së, njofton agjencia e ...

Thaçi përkujton komandant Kumanovën
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...
Zeri | 25-Aug-2019 10:39
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...

Kurti për Thaçin: Ai ka rënë në kurthin e dinakërisë së vet
Një prej kundërshtarëve më të mëdhenj politik të kryetarit të Vetëvendosjes është ish-shefi i PDK-së, tani kryetar shteti Hashim Thaçi. Kurti ka thënë se Thaçi nuk do t’i përkasë më të ardhmes politike, sipas tij, ai i ...
Albportali | 25-Aug-2019 10:39
Një prej kundërshtarëve më të mëdhenj politik të kryetarit të Vetëvendosjes është ish-shefi i PDK-së, tani kryetar shteti Hashim Thaçi. Kurti ka thënë se Thaçi nuk do t’i përkasë më të ardhmes politike, sipas tij, ai i ...

Thaçi thotë se Komandant Kumanova ishte një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 10:30
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në 21 vjetorin e rënies ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi përmes një postimi në Facebook e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të ...

Thaçi thotë se Komandant Kumanova ishte një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...
Medial | 25-Aug-2019 10:28
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...

Thaçi: Sakrifica e Ismet Jasharit, dëshmi e vlerave kombëtare të luftës sonë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Sakrifica e ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 10:21
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Sakrifica e ...

Thaçi: Sakrifica e Ismet Jasharit, dëshmi e vlerave kombëtare të luftës sonë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin - komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Kosova Press | 25-Aug-2019 10:17
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin - komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Thaçi thotë se Komandant Kumanova ishte një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 10:17
Në 21 vjetorin e rënies, presidenti Hashim Thaçi e ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova. Thaçi e ka cilësuar atë si një nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së, ndërsa ka shtuar se sakrifica e tij ...

Haradinaj përkujton rënien e Ismet Jasharit-Kumanovës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 09:44
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...

21 vjet nga rënia e Ismet Jasharit
Kumanovë, 25 gusht – Sot shënohet 21 vjetori i rënies së komandantit të UÇK-së Ismet Jashari i njohur si Komandant Kumanova. Ismet Jashari ishte ndër të parët që mori pjesë në themelimin e fondit “Vendlindja thërret”. ...
Koha.mk | 25-Aug-2019 10:13
Kumanovë, 25 gusht – Sot shënohet 21 vjetori i rënies së komandantit të UÇK-së Ismet Jashari i njohur si Komandant Kumanova. Ismet Jashari ishte ndër të parët që mori pjesë në themelimin e fondit “Vendlindja thërret”. ...

Haradinaj përkujton rënien e Ismet Jasharit-Kumanovës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...
Shenja | 25-Aug-2019 10:03
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...

Haradinaj përkujton Ismet Jasharin dhe dëshmorët e Brigadës 121
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova në 21 vjetorin e rënies së tij. Ai ka përkujtuar edhe të gjithë dëshmorët e Brigadës 121 të Zonës Operative të ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 10:03
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar Ismet Jasharin i njohur si Komandant Kumanova në 21 vjetorin e rënies së tij. Ai ka përkujtuar edhe të gjithë dëshmorët e Brigadës 121 të Zonës Operative të ...

Sot bëhen 21 vjet nga rënia e Komandant Kumanovës dhe 4 bashkëluftëtarëve
Sot bëhen 21 vite nga rënia e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ismet Jashari – Komandant Kumanova. Ai lindi në fshatin Orizare të Kumanovës më 16 prill të vitit 1967. Ishte i biri i Jashar Jasharit e i ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 09:54
Sot bëhen 21 vite nga rënia e komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ismet Jashari – Komandant Kumanova. Ai lindi në fshatin Orizare të Kumanovës më 16 prill të vitit 1967. Ishte i biri i Jashar Jasharit e i ...

Haradinaj përkujton rënien e Ismet Jasharit-Kumanovës
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...
Zeri | 25-Aug-2019 09:54
Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...

Haradinaj përkujton Ismet Jasharin dhe brigadën 121
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...
Arbresh | 25-Aug-2019 09:46
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe çlirimit të vendit. Haradinaj ka kujtuar të gjithë dëshmorët e Brigadës ...

Haradinaj e Krasniqi përkujtojnë heroin Ismet Jashari
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj e ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka kujtuar atë. Kanë thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe ...
InFokusi | 25-Aug-2019 09:41
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj e ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi në 21 vjetorin e rënies së Ismet Jasharit ka kujtuar atë. Kanë thënë se ai erdhi nga Kumanova në mbështetje të lirisë dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved