ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:04

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:18
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...

Milani e fillon sezonin e ri me humbje, mposhtet nga Udinese
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:00
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...

Drita këndellet shpejt, triumfon ndaj Flamurtarit
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:48
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...

Bastien Toma shënon gol të bukur në fitoren e Sionit ndaj Luzernit
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:41
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...

De Bruyne bëhet lojtari më i shpejtë në histori të Ligës Premier që i arrin 50 asistime
Kevin De Bruyne është bërë lojtari më i shpejtë në histori të Ligës Premier që arrin në kuotën e 50 asistimeve. Mesfushori belg ishte i magjishëm në fitoren e Manchester Cityt 1-3 në udhëtim te Bournemouthi, duke ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:44
Kevin De Bruyne është bërë lojtari më i shpejtë në histori të Ligës Premier që arrin në kuotën e 50 asistimeve. Mesfushori belg ishte i magjishëm në fitoren e Manchester Cityt 1-3 në udhëtim te Bournemouthi, duke ...

Lirim Kastrati vazhdon shkëlqimin, shënon gol të bukur nga distanca në fitoren e Lokomotiva Zagrebit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:28
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...

VIDEO: Muriqi i pandalshëm në Turqi me Fenerbhaçen, i shënon edhhe Basaksehirit
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 23:03
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...

Notat e lojtarëve: Bournemouth 1-3 Manchester City, David Silva më i dalluari
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:11
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...

Duel i çmendur Fiorentina-Napoli, skuadra e Ançelotit feston pas 7 golash
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 22:56
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...

City e mposht Bournemouthin me shumë spektakël, mbetet hije e Liverpoolit
Manchester City ka vazhduar me formën e lartë edhe në xhiron e tretë, duke e mposhtur Bournemouthin me rezultat 1-3. Citizens ishin të parët ata që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Sergio Aguero në minutën e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 16:57
Manchester City ka vazhduar me formën e lartë edhe në xhiron e tretë, duke e mposhtur Bournemouthin me rezultat 1-3. Citizens ishin të parët ata që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Sergio Aguero në minutën e ...

Seria A, Milani e nis në mënyrën më të keqe
Milani është ndalur në ndeshjen e parë të kampionatit pasi në fushën e Udineses humbën me rezultat 1-0. Kuqezinjtë e prisnin me entuziazëm fillimin e kampionatit por duket se Udinese e Igor Tudor i kishte përgatitur një ...
Lexo | 25-Aug-2019 20:39
Milani është ndalur në ndeshjen e parë të kampionatit pasi në fushën e Udineses humbën me rezultat 1-0. Kuqezinjtë e prisnin me entuziazëm fillimin e kampionatit por duket se Udinese e Igor Tudor i kishte përgatitur një ...

Video/ Milani e nis keq sezonin, Udinese e mund 1- 0
Keq, madje shumë keq ndeshja e parë. Një goditje me kokë e të panjohurit Becao befasoi Milanin dhe e futi që në fillim në telashe trajnerin Giampaolo. “Djalli” bëri një paraqitje pa karakter, e kjo tregon të gjitha ...
Politiko | 25-Aug-2019 20:38
Keq, madje shumë keq ndeshja e parë. Një goditje me kokë e të panjohurit Becao befasoi Milanin dhe e futi që në fillim në telashe trajnerin Giampaolo. “Djalli” bëri një paraqitje pa karakter, e kjo tregon të gjitha ...

Sezoni i ri, Milani i vjetër
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...
Albportali | 25-Aug-2019 20:38
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...

Udinese 1:0 Milan, notat e lojtarëve
Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. Goli i vetëm i kësaj ndeshje erdhi në minutën e 72-të pas një harkimi nga këndi ...
Lajminet | 25-Aug-2019 20:30
Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. Goli i vetëm i kësaj ndeshje erdhi në minutën e 72-të pas një harkimi nga këndi ...

Fitorja Manchester Cityt, eurogoli Bournemouthit
Manchester City kthehet me tri pikë të mëdha, duke e gjunjëzuar me rezultat 3:1 Bournemouthin, në ndeshjen e javës së tretë të Premier League. Përderisa City shënon fitore, eurogoli i takon Bournemouthit. Në minutën e ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 20:24
Manchester City kthehet me tri pikë të mëdha, duke e gjunjëzuar me rezultat 3:1 Bournemouthin, në ndeshjen e javës së tretë të Premier League. Përderisa City shënon fitore, eurogoli i takon Bournemouthit. Në minutën e ...

Milani e nis sezonin me humbje, mposhtet nga Udinese
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. AC Milan e ka nisur sezonin në ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 20:18
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. AC Milan e ka nisur sezonin në ...

Sezoni i ri, Milani i vjetër AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin...
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 20:10
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...

Newcastle befason Totenhamin
Totenham Hotspurs pas dy paraqitjesh dinjitoze në Premier League, në javën e tretë e ka humbur ecurinë pozitive. Ekipi i Pochettinos është ndalur nga Newcastle e cila vinte pas dy humbjesh. Një gol i Joelinton në ...
Lexo | 25-Aug-2019 20:07
Totenham Hotspurs pas dy paraqitjesh dinjitoze në Premier League, në javën e tretë e ka humbur ecurinë pozitive. Ekipi i Pochettinos është ndalur nga Newcastle e cila vinte pas dy humbjesh. Një gol i Joelinton në ...

Tottenham mposhtet në shtëpi, tifozët acarohen me VAR
Pas disa mundësive të mirë për vendasit, ishte blerja rekord e Newcastle që ka ndëshkuar Tottenham në minutën e 27’ të takimit. Ai ka shfrytëzuar më së miri një pasim të Atsu, duke dërguar topin në rrjetë dhe duke ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 20:03
Pas disa mundësive të mirë për vendasit, ishte blerja rekord e Newcastle që ka ndëshkuar Tottenham në minutën e 27’ të takimit. Ai ka shfrytëzuar më së miri një pasim të Atsu, duke dërguar topin në rrjetë dhe duke ...

Milani e fillon me humbje dhe me 0 goditje në portë sezonin e ri
Milani e ka filluar në mënyrën më të keqe sezonin e ri në Serie A. Rosonerët janë mposhtur nga Udinese me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së parë, shkruan Indeksonline. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Rodrigo Becao ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 20:03
Milani e ka filluar në mënyrën më të keqe sezonin e ri në Serie A. Rosonerët janë mposhtur nga Udinese me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së parë, shkruan Indeksonline. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Rodrigo Becao ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved