ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:02

“Nxori armën nga brezi, ja mbështeti në kokë dhe e qëlloi”: Zbardhet dëshmia e dy punëtorëve në vilën ku u vra Indrit Çelaj

“Nxori armën nga brezi, ja mbështeti në kokë dhe e qëlloi”: Zbardhet dëshmia e dy punëtorëve në vilën ku u vra Indrit Çelaj
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 15:03
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...

Vrasja e Çelajt/ Zbardhen dëshmitë e punëtorëve, si nisi sherri
TIRANË Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 14:11
TIRANË Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë ...

Debati mes Griseldo Kusit e Indrit Çelajt që solli vrasjen, dëshmitë
mapo.al Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. Sipas tyre, e gjitha ndodhi, në ...
Mapo | 25-Aug-2019 14:15
mapo.al Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. Sipas tyre, e gjitha ndodhi, në ...

Zbardhet dëshmia e dy punëtorëve në vilën ku u vra Indrit Çelaj. Kë akuzojnë ata si autor të krimit të rëndë, detaje për sherrin
Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit të kondicionerit përfundoi në vrasje. Ngjarja ka ndodhur në një ...
Telegraf | 25-Aug-2019 14:33
Dy prej punëtorëve në vilën e familjes Kusi ku u vra tre ditë më parë 26 vjeçarit Indrit Çelaj kanë zbardhur detaje se si një vrimë për shkarkimin e tubit të kondicionerit përfundoi në vrasje. Ngjarja ka ndodhur në një ...

Vrasja e Çelës, Gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tre nga katër të arrestuarit në lidhje me vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelës, ngjarje kjo që tronditi opinion publik. Kështu togat e ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 11:39
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për tre nga katër të arrestuarit në lidhje me vrasjen e teknikut të kondicionerëve, Indrit Çelës, ngjarje kjo që tronditi opinion publik. Kështu togat e ...

Vrasja e Çelës me plumb në kokë, Gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e të riut Indrit Çelaj. Prapa hekurave mbeten shtetasit Bujar Kusi, babai i autorëve të ngjarjes, Ferdinand Bakalli dhe Ali Sula, ndërkohë që ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 11:47
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e të riut Indrit Çelaj. Prapa hekurave mbeten shtetasit Bujar Kusi, babai i autorëve të ngjarjes, Ferdinand Bakalli dhe Ali Sula, ndërkohë që ...

Vrasja e Çelës, Gjykata pritet të japë masën për 4 të arrestuarit
Gjykata e Tiranës pritet të japë sot masën e sigurisë për katër të arrestuarit në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku i riu, Indrit Çela u qëllua tre ditë më parë me plumb në kokë teksa po punonte për kondicionimin e një ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:43
Gjykata e Tiranës pritet të japë sot masën e sigurisë për katër të arrestuarit në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku i riu, Indrit Çela u qëllua tre ditë më parë me plumb në kokë teksa po punonte për kondicionimin e një ...

Lihet në burg Bujar Kusi, babai i dy vëllezërve vrasës
mapo.al Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Bujar Kusin, babain e dy vëllezërve që vranë me plumb në kokë Indrit Çeljan. Në burg është lënë edhe Ferdinand Bakkali dhe Ali Sula. Ndërkohë Luan ...
Mapo | 25-Aug-2019 11:31
mapo.al Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Bujar Kusin, babain e dy vëllezërve që vranë me plumb në kokë Indrit Çeljan. Në burg është lënë edhe Ferdinand Bakkali dhe Ali Sula. Ndërkohë Luan ...

Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata lë në burg 3 prej të arrestuarve
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çelaj, i cili u qëllua pak ditë më pare me plumb në kokë në vilën ku punonte për montimin e kondicionerëve. Gjykata ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 11:50
Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre nga katër të arrestuarit për vrasjen e 26-vjeçarit, Indrit Çelaj, i cili u qëllua pak ditë më pare me plumb në kokë në vilën ku punonte për montimin e kondicionerëve. Gjykata ...

Vrasja e Çelajt, Prokuroia kërkon arrest me burg ndaj 4 të ndaluarve
mapo.al Sipas raportimeve në media, mësohet se Prokuroria ka dërguar në Gjykatë, kërkesën për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve në lidhje me vrasjen e Indrit Çelajt dy ditë më parë në Tiranë. Bëhet me dije se ...
Mapo | 24-Aug-2019 17:50
mapo.al Sipas raportimeve në media, mësohet se Prokuroria ka dërguar në Gjykatë, kërkesën për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve në lidhje me vrasjen e Indrit Çelajt dy ditë më parë në Tiranë. Bëhet me dije se ...

“Pse po e hap atë vrimë?”/ Zbardhen dëshmitë për vrasjen e Indrit Çelajt
Sipas dëshmive të dy punëtorëve në vilën ku punonte Indrit Çelaj në momentin kur u vra, ndaj tij ka qëlluar Griseldo Kusi. Në dëshmitë e zbardhura nga News24 dy punëtorët kanë dhënë një version pothuajse të njejtë të ...
Lapsi | 25-Aug-2019 18:51
Sipas dëshmive të dy punëtorëve në vilën ku punonte Indrit Çelaj në momentin kur u vra, ndaj tij ka qëlluar Griseldo Kusi. Në dëshmitë e zbardhura nga News24 dy punëtorët kanë dhënë një version pothuajse të njejtë të ...

Vrasja e 26 vjeçarit Indrit Çela, zbardhen dëshmitë e dy punëtorëve: E qëlloi Griseldo Kusi
ABC News zbardh dëshminë e dy punëtorëve që po punonin me 26 vjeçarin Indrit Çela ditën kur i plagos me plumb në kokë dhe më pas humbi jetën. Sipas deklarimeve të tyre Griseldo Kusi e ka qëlluar me plumb në kokë 26 ...
ABCNews | 25-Aug-2019 15:55
ABC News zbardh dëshminë e dy punëtorëve që po punonin me 26 vjeçarin Indrit Çela ditën kur i plagos me plumb në kokë dhe më pas humbi jetën. Sipas deklarimeve të tyre Griseldo Kusi e ka qëlluar me plumb në kokë 26 ...

Vrasja e Indrit Çelajt, KshH: Të heton gjyqtarët që liruan vrasësit
mapo.al Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka kërkuar që të hetohen gjyqtarët që liruan vëllezërit Kusi, të cilët dy ditë më parë vranë të riun Indrit Çelaj, pas një debati për rrjedhjen e ujit nga kondicioneri. “ KShH, në ...
Mapo | 24-Aug-2019 13:54
mapo.al Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka kërkuar që të hetohen gjyqtarët që liruan vëllezërit Kusi, të cilët dy ditë më parë vranë të riun Indrit Çelaj, pas një debati për rrjedhjen e ujit nga kondicioneri. “ KShH, në ...

“Pse ishin lënë të lirë”? KSHH: Të hetohen zyrtarët e dosjes “Kusi”
Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka reaguar ashpër pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, ngjarje që tronditi kryeqytetin dy ditë më parë. KSHH kritikon ashpër drejtësinë shqiptare, e cila ka lënë të lirë autorët e ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 13:00
Komiteti Shqiptar i Helsinkit ka reaguar ashpër pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, ngjarje që tronditi kryeqytetin dy ditë më parë. KSHH kritikon ashpër drejtësinë shqiptare, e cila ka lënë të lirë autorët e ...

Vrasja e teknikut të kondicionerit, burg 27 vjeçarit që fundosi vëllezerit Kusi
Gjykata e Tiranës la në burg 27 vjeçarin Lorenc Veliaj, personin që zbardhi të vërtetën mbi vrasjen e teknikut të kondicionerit Indrit Çelaj paraditen e së ejtes në Tiranë. Ai në fakt u la në qeli për armabjtje pa leje ...
VizionPlus | 24-Aug-2019 15:31
Gjykata e Tiranës la në burg 27 vjeçarin Lorenc Veliaj, personin që zbardhi të vërtetën mbi vrasjen e teknikut të kondicionerit Indrit Çelaj paraditen e së ejtes në Tiranë. Ai në fakt u la në qeli për armabjtje pa leje ...

Vrasja e të riut, burg të arrestuarit që “fundosi” vëllezërit Kusi
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Lorenc Veliaj, i arrestuar pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. Veliaj u arrestua pas vrasjes ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 12:32
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Lorenc Veliaj, i arrestuar pas vrasjes së 26-vjeçarit Indrit Çelaj, në vilën e familjes Kusi, në “Myslym Shyri”. Veliaj u arrestua pas vrasjes ...

Vrasja e Indrit Çelës, Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg 3 nga të arrestuarit
“Arrest në burg” është masa që ka vendosur Gjykata e Krimeve të Rënda për 3 nga 4 të arrestuarit lidhur me vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj. Trupi gjykues vendosi të lërë në burg Bujar Kusin babanë e dy ...
ABCNews | 25-Aug-2019 12:38
“Arrest në burg” është masa që ka vendosur Gjykata e Krimeve të Rënda për 3 nga 4 të arrestuarit lidhur me vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj. Trupi gjykues vendosi të lërë në burg Bujar Kusin babanë e dy ...

Zbuloi autorët e vrasjes së Indrit Çelajt, lihet në burg nga gjykata
mapo.al Lorenc Veliaj, dëshmia e të cilit zbuloi autorët e vrasjes së Indrit Çelaj, do të qendrojë në qeli për 3 vepra penale që ai kërkohej më herët. Gjykata e Tiranës vendosi arrest me burg për Veliajn, i cili ...
Mapo | 24-Aug-2019 12:38
mapo.al Lorenc Veliaj, dëshmia e të cilit zbuloi autorët e vrasjes së Indrit Çelaj, do të qendrojë në qeli për 3 vepra penale që ai kërkohej më herët. Gjykata e Tiranës vendosi arrest me burg për Veliajn, i cili ...

Dëshmia tronditëse e punëtorëve: Ja si nisi sherri ku mbeti i vrarë Indrit Çelaj!
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...
Dritare | 25-Aug-2019 15:20
Zbardhen dy dëshmitë kyçë që ndihmuan hetuesit për të hedhur dritë mbi vrasjen e punëtorit të kondicionerëve Indrit Çelaj, brenda vilës luksoze të Bujar Kusit në zemër të Tiranës. News 24 sjell të plota dëshmitë e dy ...

“Janë arrestuar 4 kafshë” Rama reagon për vrasjen e 26-vjeçarit
Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në facebook, lidhur me vrasjen e pak ditë më parë në kryeqytet. Rama është pyetur nga ndjekësit nëse ka gjë për të thënë lidhur me vrasjen e 26 vjecarit, i cili punonte ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 10:17
Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në facebook, lidhur me vrasjen e pak ditë më parë në kryeqytet. Rama është pyetur nga ndjekësit nëse ka gjë për të thënë lidhur me vrasjen e 26 vjecarit, i cili punonte ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved