ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:32

Sulmohet autobusi nga Kosova/ Pacolli: Serbia dështon t’i ofrojë siguri udhëtarëve

Sulmohet autobusi nga Kosova/ Pacolli: Serbia dështon t’i ofrojë siguri udhëtarëve
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...
Top Channel | 25-Aug-2019 19:57
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...

VV e cilëson sulmin ndaj autobusit në Serbi akt barbarie dhe antishqiptar
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të cilët udhëtonindrejt vendeve të BE-së,. LVV i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 16:04
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të cilët udhëtonindrejt vendeve të BE-së,. LVV i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Pacolli për sulmin ndaj autobusit kosovar: Të fillojnë hetimet dhe të garantohet siguria e qytetarëve
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...
Zeri | 25-Aug-2019 20:15
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...

Pacolli kërkon nga BE që të reagojë pas sulmit mbi autobusin me udhëtarë kosovarë në Serbi
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...
Arbresh | 25-Aug-2019 20:12
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...

Pacolli kërkon nga BE që të reagojë pas sulmit mbi autobusin me udhëtarë kosovarë në Serbi
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...
InFokusi | 25-Aug-2019 20:00
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...

MPJ bën thirrje të mos udhëtohet nëpër Serbi
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar ndaj sulmit të autobusit kosovar i cili ishte duke udhëtuar nëpër Serbi duke bërë thirrje edhe të mos udhëtohet nëpër këtë vend. Këshilltari i Zëvendëskryeminisrtit Behgjet ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 19:51
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar ndaj sulmit të autobusit kosovar i cili ishte duke udhëtuar nëpër Serbi duke bërë thirrje edhe të mos udhëtohet nëpër këtë vend. Këshilltari i Zëvendëskryeminisrtit Behgjet ...

MPJ bën thirrje të mos udhëtohet nëpër Serbi
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar ndaj sulmit të autobusit kosovar i cili ishte duke udhëtuar nëpër Serbi duke bërë thirrje edhe të mos udhëtohet nëpër këtë vend. Këshilltari i Zëvendëskryeminisrtit Behgjet ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 19:51
Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar ndaj sulmit të autobusit kosovar i cili ishte duke udhëtuar nëpër Serbi duke bërë thirrje edhe të mos udhëtohet nëpër këtë vend. Këshilltari i Zëvendëskryeminisrtit Behgjet ...

Pacolli kërkon nga BE që të reagojë pas sulmit mbi autobusin me udhëtarë kosovarë në Serbi
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 19:51
Ministri i Punëve të Jashtme në largim, Behgjet Pacolli, ka kërkuar nga Bashkimi Europian që të reagojë për sulmin mbi autobusin me udhëtarë kosovarë që po udhëtonte në Serbi. Pacolli dëshiron nga Bashkimi Europian që ...

LVV reagon pas sulmit të autobusit me shqiptarë në Serbi
Akt barbarie antishqiptar në Serbi, e ka quajtur Lëvizja Vetëvendosje sulmin e autobusit nga Kosova dhe po udhëtonte për në Gjermani përmes rrugëve të Serbisë. “Është retorika zyrtare e shtetit dhe pushtetit në Serbi, e ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 19:12
Akt barbarie antishqiptar në Serbi, e ka quajtur Lëvizja Vetëvendosje sulmin e autobusit nga Kosova dhe po udhëtonte për në Gjermani përmes rrugëve të Serbisë. “Është retorika zyrtare e shtetit dhe pushtetit në Serbi, e ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Shenja | 25-Aug-2019 18:35
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Medial | 25-Aug-2019 18:25
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës dënon sulmin ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova, ka një kërkesë për ndërkombëtarët
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Zeri | 25-Aug-2019 18:14
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Arbresh | 25-Aug-2019 18:11
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Pacolli dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Një autobus me udhëtarë nga Kosova që po udhëtonin drejt Gjermanisë është sulmuar mbrëmë në Serbi. Këtë akt e ka dënuar edhe ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, i cili ka thënë se Serbia vazhdimisht ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 12:41
Një autobus me udhëtarë nga Kosova që po udhëtonin drejt Gjermanisë është sulmuar mbrëmë në Serbi. Këtë akt e ka dënuar edhe ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, i cili ka thënë se Serbia vazhdimisht ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 18:09
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 18:06
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 18:02
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Arifi pas sulmit ndaj autobusit kosovar, kërkon reagimin e bashkësisë ndërkombëtare
Mbrëmë, pas mesnate në ora 02:00, autobusi që po qarkullonte nga Kosova për në Gjermani, është sulmuar në Serbi, përkatësisht në afërsi të Krushevcit. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe i pari i Preshevës, Shqiprim ...
Lajminet | 25-Aug-2019 17:02
Mbrëmë, pas mesnate në ora 02:00, autobusi që po qarkullonte nga Kosova për në Gjermani, është sulmuar në Serbi, përkatësisht në afërsi të Krushevcit. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe i pari i Preshevës, Shqiprim ...

Pacolli thirrje BE-së: Duhet reagim, Serbia po dështon të ofrojë siguri për udhëtarët kosovarë
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, kërkoi nga Bashkimi Evropian që t’i kërkojë Serbisë që të ndalë sulmet dhe të ofrojë siguri për qytetarët e Kosovës. Ai e bëri këtë ...
Politiko | 25-Aug-2019 16:57
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, kërkoi nga Bashkimi Evropian që t’i kërkojë Serbisë që të ndalë sulmet dhe të ofrojë siguri për qytetarët e Kosovës. Ai e bëri këtë ...

Këshilltari i Pacollit: Daçiç, njeriu përgjegjës për sulmin ndaj autobusëve kosovarë në Serbi
Për sulmin mbi autobusin kosovar në Serbi, ngjarja e ndodhur së fundi natës e së shtunës në Krushevac, këshilltari i zv/kryeministrit e njëherësh ministër i Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj, thitë se ka një emër ...
Tesheshi | 25-Aug-2019 16:19
Për sulmin mbi autobusin kosovar në Serbi, ngjarja e ndodhur së fundi natës e së shtunës në Krushevac, këshilltari i zv/kryeministrit e njëherësh ministër i Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj, thitë se ka një emër ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved