ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 18:26

Bahtiri i reagon Molliqajt e Lladrovcit: Askush nuk më ka kandiduar duke i bërë shantazh me incizime

Bahtiri i reagon Molliqajt e Lladrovcit: Askush nuk më ka kandiduar duke i bërë shantazh me incizime
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 16:42
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...

Ministri më i pasur i AKR-së, aksionar në kompani të ndryshme e pronar i shumë hektarëve të tokës
Përgjatë vitit 2018, Ekrem Mustafa u emërua Ministër i Punëve të Brendshme. E muaj më parë, Mustafa ka bërë deklarimin e pasurisë së tij në Agjencionin Kundër Korrupsionit. Shtëpia në fshat e ministrit, kap shumën e ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 20:09
Përgjatë vitit 2018, Ekrem Mustafa u emërua Ministër i Punëve të Brendshme. E muaj më parë, Mustafa ka bërë deklarimin e pasurisë së tij në Agjencionin Kundër Korrupsionit. Shtëpia në fshat e ministrit, kap shumën e ...

Paralajmëron Milaim Zeka: Krejt senet kanë me dalë për fushe
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 20:03
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...

Bahtiri kujton kohën kur Molliqaj i ndihmoi të lidhë koalicion me degën e VV’së në Mitrovicë
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, së fundi ka lënë partinë e tij AKR dhe ka aderruar në Lëvizjen Vetëvendosje. Kjo lëvizje e tij ka marrë kritika të shumta, e njëri ndër këta kritikë ka qenë anëtari i ...
InFokusi | 25-Aug-2019 19:36
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, së fundi ka lënë partinë e tij AKR dhe ka aderruar në Lëvizjen Vetëvendosje. Kjo lëvizje e tij ka marrë kritika të shumta, e njëri ndër këta kritikë ka qenë anëtari i ...

Bahtiri kujton kohën kur Molliqaj i ndihmoi të lidhë koalicion me degën e VV’së në Mitrovicë
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, së fundi ka lënë partinë e tij AKR dhe ka aderruar në Lëvizjen Vetëvendosje. Kjo lëvizje e tij ka marrë kritika të shumta, e njëri ndër këta kritikë ka qenë anëtari i ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 19:15
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, së fundi ka lënë partinë e tij AKR dhe ka aderruar në Lëvizjen Vetëvendosje. Kjo lëvizje e tij ka marrë kritika të shumta, e njëri ndër këta kritikë ka qenë anëtari i ...

Bahtiri “thumbon” rëndë AKR-në pas aderimit në Vetëvendosje
Agim Bahtiri, është deklaruar për herë të parë pas aderimit në Vetëvendosje. Kreu i Mitrovicës jugore, Agim Bahtiri, ka thumbuar rëndë ish-partinë e tij, Aleancën Kosova e Re (AKR), pas aderimit të tij në Lëvizjen ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 17:44
Agim Bahtiri, është deklaruar për herë të parë pas aderimit në Vetëvendosje. Kreu i Mitrovicës jugore, Agim Bahtiri, ka thumbuar rëndë ish-partinë e tij, Aleancën Kosova e Re (AKR), pas aderimit të tij në Lëvizjen ...

Bahtiri i reagon keq Ramiz Lladrovcit, ia përmend disa incizime të kohës së luftës
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...
InFokusi | 25-Aug-2019 17:37
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...

Bahtiri me kundërpërgjigje për Molliqajn, Lladrovcin dhe AKR-në
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i është kundërpërgjigjur Dardan Molliqajt, Ramiz Lladrovcit dhe subjektit politik që i ka takuar, Aleanca Kosova e Re. Ai ka thënë se i vjen keq që për atë që ka shkruar ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 17:37
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i është kundërpërgjigjur Dardan Molliqajt, Ramiz Lladrovcit dhe subjektit politik që i ka takuar, Aleanca Kosova e Re. Ai ka thënë se i vjen keq që për atë që ka shkruar ...

Bahtiri me kundërpërgjigje për Molliqajn, Lladrovcin dhe AKR-në
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i është kundërpërgjigjur Dardan Molliqajt, Ramiz Lladrovcit dhe subjektit politik që i ka takuar, Aleanca Kosova e Re. Ai ka thënë se i vjen keq që për atë që ka shkruar ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 17:18
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, i është kundërpërgjigjur Dardan Molliqajt, Ramiz Lladrovcit dhe subjektit politik që i ka takuar, Aleanca Kosova e Re. Ai ka thënë se i vjen keq që për atë që ka shkruar ...

Bahtiri: Kandidati më i duhur për Kryeministër të Kosovës është Albin Kurti
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se kandidati më i duhur për kryeministër të Kosovës është Albin Kurti. Ai ka thënë se është krenarë që i është bashkuar Vetëvendosjes dhe se do ta përkrahë ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 17:16
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se kandidati më i duhur për kryeministër të Kosovës është Albin Kurti. Ai ka thënë se është krenarë që i është bashkuar Vetëvendosjes dhe se do ta përkrahë ...

Bahtiri i reagon keq Ramiz Lladrovcit, ia përmend disa incizime të kohës së luftës
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 17:16
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi i është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 për qind e votave nuk do t’i merrte, ...

Bahtiri “thumbon” rëndë AKR-në pas aderimit në Vetëvendosje
Kreu i Mitrovicës jugore, Agim Bahtiri, ka thumbuar rëndë ish-partinë e tij, Aleancën Kosova e Re (AKR), pas aderimit të tij në Lëvizjen Vetëvendosje. Bahtiri përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin ...
Lajminet | 25-Aug-2019 17:11
Kreu i Mitrovicës jugore, Agim Bahtiri, ka thumbuar rëndë ish-partinë e tij, Aleancën Kosova e Re (AKR), pas aderimit të tij në Lëvizjen Vetëvendosje. Bahtiri përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin ...

Agim Bahtiri: Kandidati më i duhur për Kryeministër të Kosovës është Albin Kurti
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se kandidati më i duhur për kryeministër të Kosovës është Albin Kurti. Ai ka thënë se është krenarë që i është bashkuar Vetëvendosjes dhe se do ta përkrahë ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 17:04
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka thënë se kandidati më i duhur për kryeministër të Kosovës është Albin Kurti. Ai ka thënë se është krenarë që i është bashkuar Vetëvendosjes dhe se do ta përkrahë ...

Bahtiri 'thumbon' rëndë AKR-në, i reagon edhe Molliqajt e Lladrovcit
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...
Zeri | 25-Aug-2019 17:02
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...

Sekretari i PSD-së: LDK-ja po frikësohet nga vetëvetja, VV-ja nga refuzimi i saj
Sekretari organizativ i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se as LDK-ja e as Vetëvendosje nuk e kanë guximin ta caktojnë kandidatin për kryeministër. Ai ka thënë se LDK-ja po frikësohet nga ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 16:32
Sekretari organizativ i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se as LDK-ja e as Vetëvendosje nuk e kanë guximin ta caktojnë kandidatin për kryeministër. Ai ka thënë se LDK-ja po frikësohet nga ...

Boiken Abazi jep një shpjegim filozofik për tradhtinë në politikë, sqaron kalimin e Bahtirit në VV
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka thënë se Bahtiri nuk e ka tradhtuar AKR’në por se ka tradhtuar krerët matrapazë të asaj partie. Ai ndër ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 16:24
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka thënë se Bahtiri nuk e ka tradhtuar AKR’në por se ka tradhtuar krerët matrapazë të asaj partie. Ai ndër ...

Molliqaj: LDK-ja po frikësohet nga vetëvetja, LV-ja nga refuzimi i saj
Sekretari organizativ i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se as LDK-ja e as Vetëvendosje nuk e kanë guximin ta caktojnë kandidatin për kryeministër. Ai ka thënë se LDK-ja po frikësohet nga ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 16:24
Sekretari organizativ i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se as LDK-ja e as Vetëvendosje nuk e kanë guximin ta caktojnë kandidatin për kryeministër. Ai ka thënë se LDK-ja po frikësohet nga ...

Bahtiri-Lladrovcit: Askush nuk më ka kandiduar duke i bërë shantazh me incizime të luftës
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...
Kosova Press | 25-Aug-2019 16:19
Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka deklaruar se partitë politike dhe gjithë qytetarët e Kosovës e dinë se besimi iu është dhënë si individ, sepse sa për AKR, as 5 përqind e votave nuk do t’i merrte, ...

Bahtiri thumbon Lladrovcin dhe Molliqajn
Pas aderimit nga AKR-ja në VV Aderimi i Agim Bahtirit nga AKR-ja në Vetëvendosje, ka ngjallur reagime të ndryshime e mes tyre edhe ironizime nga anëtarët e partive të tjera. Bahtiri ka reaguar sot pas ironizimit të ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 16:04
Pas aderimit nga AKR-ja në VV Aderimi i Agim Bahtirit nga AKR-ja në Vetëvendosje, ka ngjallur reagime të ndryshime e mes tyre edhe ironizime nga anëtarët e partive të tjera. Bahtiri ka reaguar sot pas ironizimit të ...

Molliqaj: Vetëvendosje është e para për hipokrizi dhe për asgjë tjetër
Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka lëshuar kritika të ashpra ndaj ish partisë se tij, Lëvizjes Vetëvendosje. Molliqaj përmes një postimi në Facebook, duke ironizuar thotë se Agim Bahtiri në LVV nuk ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 16:04
Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka lëshuar kritika të ashpra ndaj ish partisë se tij, Lëvizjes Vetëvendosje. Molliqaj përmes një postimi në Facebook, duke ironizuar thotë se Agim Bahtiri në LVV nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved