ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 21:44

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:18
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...

Milani e fillon sezonin e ri me humbje, mposhtet nga Udinese
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:00
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...

Drita këndellet shpejt, triumfon ndaj Flamurtarit
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:48
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...

Bastien Toma shënon gol të bukur në fitoren e Sionit ndaj Luzernit
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:41
Mesfushori shqiptar, Bastien Toma ka shënuar gol të bukur në këtë fundjavë në Superligën e Zvicrës. Sioni ka arritur të fitojë në shtëpi me rezultat të ngushtë 2-1 ndaj Luzrenit në ndeshjen e vlefshme për javën e pestë ...

Gola, spektakël dhe polemika, “zjarr” në javën e parë të Serie A
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 13:02
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...

Lirim Kastrati vazhdon shkëlqimin, shënon gol të bukur nga distanca në fitoren e Lokomotiva Zagrebit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:28
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Lirim Kastrati ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Superligës së Kroacisë. Lokomotiva e Zagrebit ka arritur të fitojë në udhëtim me rezultat 2-1 ndaj Zapresic në ndeshjen e ...

Juventus e nis me fitore, Napoli mposht Fiorentinën në një ndeshje spektakolare
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:21
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...

Notat e lojtarëve: Bournemouth 1-3 Manchester City, David Silva më i dalluari
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:11
Manchester City e ka mposhtur Bournemouthin në javën e tretë të Ligës Premier me rezultat 1-3, duke qëndruar dy pikë mbrapa liderit, Liverpoolit. Golin e vetëm për vendasit e realizoi Harry Wilson, ndërsa për Citizens ...

City e mposht Bournemouthin me shumë spektakël, mbetet hije e Liverpoolit
Manchester City ka vazhduar me formën e lartë edhe në xhiron e tretë, duke e mposhtur Bournemouthin me rezultat 1-3. Citizens ishin të parët ata që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Sergio Aguero në minutën e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 16:57
Manchester City ka vazhduar me formën e lartë edhe në xhiron e tretë, duke e mposhtur Bournemouthin me rezultat 1-3. Citizens ishin të parët ata që kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Sergio Aguero në minutën e ...

VIDEO: Muriqi i pandalshëm në Turqi me Fenerbhaçen, i shënon edhhe Basaksehirit
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 23:03
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...

Milani e nis sezonin me humbje, mposhtet nga Udinese
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. AC Milan e ka nisur sezonin në ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 20:18
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0. AC Milan e ka nisur sezonin në ...

Duel i çmendur Fiorentina-Napoli, skuadra e Ançelotit feston pas 7 golash
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 22:56
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...

Sezoni i ri, Milani i vjetër AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin...
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 20:10
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...

Newcastle befason Totenhamin
Totenham Hotspurs pas dy paraqitjesh dinjitoze në Premier League, në javën e tretë e ka humbur ecurinë pozitive. Ekipi i Pochettinos është ndalur nga Newcastle e cila vinte pas dy humbjesh. Një gol i Joelinton në ...
Lexo | 25-Aug-2019 20:07
Totenham Hotspurs pas dy paraqitjesh dinjitoze në Premier League, në javën e tretë e ka humbur ecurinë pozitive. Ekipi i Pochettinos është ndalur nga Newcastle e cila vinte pas dy humbjesh. Një gol i Joelinton në ...

Befasi edhe në Itali, Udinese e mposht si mos me keq Milanin
Vjen goli i parë në takimin Udinese – Milan. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Udinese e ka shënuar, Becao në minutën e 72’të të takimit, shkruan GazetaBlic. Rezultati aktual i takimit ku tashmë ka kaluar një ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 20:06
Vjen goli i parë në takimin Udinese – Milan. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Udinese e ka shënuar, Becao në minutën e 72’të të takimit, shkruan GazetaBlic. Rezultati aktual i takimit ku tashmë ka kaluar një ...

Milani e fillon me humbje dhe me 0 goditje në portë sezonin e ri
Milani e ka filluar në mënyrën më të keqe sezonin e ri në Serie A. Rosonerët janë mposhtur nga Udinese me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së parë, shkruan Indeksonline. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Rodrigo Becao ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 20:03
Milani e ka filluar në mënyrën më të keqe sezonin e ri në Serie A. Rosonerët janë mposhtur nga Udinese me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së parë, shkruan Indeksonline. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Rodrigo Becao ...

Sezoni i ri, Milani i vjetër
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 20:03
AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq. Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0 AC Milan e ka nisur sezonin në mënyrën ...

Goli i bukur me kokë në ndeshjen Udinese – Milan
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Udinese-Milan Ka shënuar një gol të bukur me kokë në minutën e 72-të me asistimin e De Paul nga goditja nga këndi. /GazetaExpress/
Gazeta Express | 25-Aug-2019 19:44
Është shënuar goli i parë në ndeshjen Udinese-Milan Ka shënuar një gol të bukur me kokë në minutën e 72-të me asistimin e De Paul nga goditja nga këndi. /GazetaExpress/

Zhbllokohet rezultati në 'Dacia Arena', tmerrohet Milani
Udinese ka kaluar në epërsi përballë Milanit në ndeshjen e javës së parë në Serie A. Në "Dacia Arena", vendasit e kanë shënuar golin e parë për 1:0. Ishte Rodrigo Becao ai i cili shënoi për Udinesen në minutën e ...
Zeri | 25-Aug-2019 19:44
Udinese ka kaluar në epërsi përballë Milanit në ndeshjen e javës së parë në Serie A. Në "Dacia Arena", vendasit e kanë shënuar golin e parë për 1:0. Ishte Rodrigo Becao ai i cili shënoi për Udinesen në minutën e ...

Aguero dhe Stërling i japin fitoren Manchester City
Manchester City, kampionët në fuqi të Premier League janë rikthyer te suksesi pas barazimit 2-2 ndaj Tottenham, duke fituar me shifrat 3-1 në transfertën e Bournemouth. Argjentinasi Aguero ishte njeriu i ndeshjes i cili ...
Shenja | 25-Aug-2019 19:37
Manchester City, kampionët në fuqi të Premier League janë rikthyer te suksesi pas barazimit 2-2 ndaj Tottenham, duke fituar me shifrat 3-1 në transfertën e Bournemouth. Argjentinasi Aguero ishte njeriu i ndeshjes i cili ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved