ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 08:06

VV e cilëson sulmin ndaj autobusit në Serbi akt barbarie dhe antishqiptar

VV e cilëson sulmin ndaj autobusit në Serbi akt barbarie dhe antishqiptar
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të cilët udhëtonindrejt vendeve të BE-së,. LVV i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 16:04
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, të cilët udhëtonindrejt vendeve të BE-së,. LVV i ka bërë thirrje institucioneve të ...

LVV reagon pas sulmit të autobusit me shqiptarë në Serbi
Akt barbarie antishqiptar në Serbi, e ka quajtur Lëvizja Vetëvendosje sulmin e autobusit nga Kosova dhe po udhëtonte për në Gjermani përmes rrugëve të Serbisë. “Është retorika zyrtare e shtetit dhe pushtetit në Serbi, e ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 19:12
Akt barbarie antishqiptar në Serbi, e ka quajtur Lëvizja Vetëvendosje sulmin e autobusit nga Kosova dhe po udhëtonte për në Gjermani përmes rrugëve të Serbisë. “Është retorika zyrtare e shtetit dhe pushtetit në Serbi, e ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Shenja | 25-Aug-2019 18:35
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Medial | 25-Aug-2019 18:25
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës dënon sulmin ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova, ka një kërkesë për ndërkombëtarët
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Zeri | 25-Aug-2019 18:14
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Arbresh | 25-Aug-2019 18:11
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Pacolli dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Një autobus me udhëtarë nga Kosova që po udhëtonin drejt Gjermanisë është sulmuar mbrëmë në Serbi. Këtë akt e ka dënuar edhe ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, i cili ka thënë se Serbia vazhdimisht ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 12:41
Një autobus me udhëtarë nga Kosova që po udhëtonin drejt Gjermanisë është sulmuar mbrëmë në Serbi. Këtë akt e ka dënuar edhe ministri i Jashtëm në detyrë i Kosovës, Behgjet Pacolli, i cili ka thënë se Serbia vazhdimisht ...

Kryetari i Preshevës e dënon sulmin ndaj autobusit me kosovarë në Serbi
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 18:09
Kryetari i Preshevës, Shqiprim Arifi, ka thënë se janë të shqetësuar pasi është sulmuar autobusi me udhëtar kosovarë në Serbi. Arifi me anë të një postimi në rrjetin social Facebook e ka dënuar këtë sulm duke e quajtur ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 18:06
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Kryetari i Preshevës reagon ndaj sulmit të autobusit me udhëtarë nga Kosova
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 18:02
Kryetari i Preshevës, Shqipërim Arifi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, ka dënuar sulmin ndaj autobusit nga Kosova, i cili u gjuajt me gurë në Serbi. Ai ka shkruar se është i shqetësuar ...

Arifi pas sulmit ndaj autobusit kosovar, kërkon reagimin e bashkësisë ndërkombëtare
Mbrëmë, pas mesnate në ora 02:00, autobusi që po qarkullonte nga Kosova për në Gjermani, është sulmuar në Serbi, përkatësisht në afërsi të Krushevcit. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe i pari i Preshevës, Shqiprim ...
Lajminet | 25-Aug-2019 17:02
Mbrëmë, pas mesnate në ora 02:00, autobusi që po qarkullonte nga Kosova për në Gjermani, është sulmuar në Serbi, përkatësisht në afërsi të Krushevcit. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe i pari i Preshevës, Shqiprim ...

Pacolli thirrje BE-së: Duhet reagim, Serbia po dështon të ofrojë siguri për udhëtarët kosovarë
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, kërkoi nga Bashkimi Evropian që t’i kërkojë Serbisë që të ndalë sulmet dhe të ofrojë siguri për qytetarët e Kosovës. Ai e bëri këtë ...
Politiko | 25-Aug-2019 16:57
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, kërkoi nga Bashkimi Evropian që t’i kërkojë Serbisë që të ndalë sulmet dhe të ofrojë siguri për qytetarët e Kosovës. Ai e bëri këtë ...

Këshilltari i Pacollit: Daçiç, njeriu përgjegjës për sulmin ndaj autobusëve kosovarë në Serbi
Për sulmin mbi autobusin kosovar në Serbi, ngjarja e ndodhur së fundi natës e së shtunës në Krushevac, këshilltari i zv/kryeministrit e njëherësh ministër i Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj, thitë se ka një emër ...
Tesheshi | 25-Aug-2019 16:19
Për sulmin mbi autobusin kosovar në Serbi, ngjarja e ndodhur së fundi natës e së shtunës në Krushevac, këshilltari i zv/kryeministrit e njëherësh ministër i Jashtëm Behgjet Pacolli, Jetlir Zyberaj, thitë se ka një emër ...

Pacolli kërkoi nga Bashkimi Evropian të veprojë pas sulmit të autobusit në Serbi
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...
Portalb | 25-Aug-2019 15:47
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...

VV kërkon reagim ndërkombëtar kundër sulmeve ndaj shqiptarëve në Serbi
Akt barbarie anti-shqiptare e ka cilësuar Vetëvendosje sulmin që iu bë autobusit me kosovarë të shtunën në mbrëmje në Serbi. “Edhe një akt barbarie anti-shqiptare në Serbi. Burracakëria shoviniste kësaj radhe u shfaq në ...
Shenja | 25-Aug-2019 15:39
Akt barbarie anti-shqiptare e ka cilësuar Vetëvendosje sulmin që iu bë autobusit me kosovarë të shtunën në mbrëmje në Serbi. “Edhe një akt barbarie anti-shqiptare në Serbi. Burracakëria shoviniste kësaj radhe u shfaq në ...

VV: Edhe një akt barbarie anti-shqiptare në Serbi
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, që shkonin drejt vendeve të BE-së, duke i bëjmë thirrje institucioneve të vendit që të ...
Kosova Press | 25-Aug-2019 15:38
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas sulmit me gurë dhe mjete të forta që ndodhi në Serbi ndaj një autobusi me udhëtarë nga Kosova, që shkonin drejt vendeve të BE-së, duke i bëjmë thirrje institucioneve të vendit që të ...

Vetëvendosje dënon sulmin ndaj kosovarëve në Serbi: Akt burracakërie i shovinistëve serbë
Lëvizja Vetëvendosje e ka dënuar ashpër sulmin e serbëve ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova që po kalonte përmes Serbisë drejt vendeve të Bashkimit Evropian. Në një reagim të partisë së Kurtit thuhet se një gjë e ...
Zeri | 25-Aug-2019 15:13
Lëvizja Vetëvendosje e ka dënuar ashpër sulmin e serbëve ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova që po kalonte përmes Serbisë drejt vendeve të Bashkimit Evropian. Në një reagim të partisë së Kurtit thuhet se një gjë e ...

U sulmua një autobus me kosovarë në Serbi, reagoi MPJ
Një autobus, i cili udhëtonte nga Prishtina për në Frankfurt nëpërmes Serbisë, është sulmuar afër Krushevacit, të shtunën mbrëma. Autobusi ishte plot me udhëtarë në kohën kur u sulmua. Autobusi ishte sulmuar me gurë dhe ...
Portalb | 25-Aug-2019 15:13
Një autobus, i cili udhëtonte nga Prishtina për në Frankfurt nëpërmes Serbisë, është sulmuar afër Krushevacit, të shtunën mbrëma. Autobusi ishte plot me udhëtarë në kohën kur u sulmua. Autobusi ishte sulmuar me gurë dhe ...

Vetëvendosje dënon sulmin ndaj kosovarëve në Serbi: Akt burracakërie i shovinistëve serbë
Lëvizja Vetëvendosje e ka dënuar ashpër sulmin e serbëve ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova që po kalonte përmes Serbisë drejt vendeve të Bashkimit Evropian. Në një reagim të partisë së Kurtit thuhet se një gjë e ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 15:03
Lëvizja Vetëvendosje e ka dënuar ashpër sulmin e serbëve ndaj autobusit me udhëtarë nga Kosova që po kalonte përmes Serbisë drejt vendeve të Bashkimit Evropian. Në një reagim të partisë së Kurtit thuhet se një gjë e ...

Pacolli kërkon nga Bashkimi Evropian të veprojë pas sulmit të autobusit në Serbi
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 13:11
Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, përmes rrjetit social Twitter ka konfirmuar se mbrëmë në Serbi është sulmuar një autobus me udhëtarë kosovarë gjatë rrugës për në shtetet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved