ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:33

Roberti konfirmon ndarjen: Unë dhe Nora nuk jemi më bashkë (FOTO)

Roberti konfirmon ndarjen: Unë dhe Nora nuk jemi më bashkë (FOTO)
mapo.al Robert Berisha ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja Nora Istrefi. Në një postim në ‘Instagram’ ai u shpreh se janë ndarë me mirëkuptim dhe do mbesin shokë gjithë jetën, si edhe do kujdesen së bashku për ...
Mapo | 25-Aug-2019 22:06
mapo.al Robert Berisha ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja Nora Istrefi. Në një postim në ‘Instagram’ ai u shpreh se janë ndarë me mirëkuptim dhe do mbesin shokë gjithë jetën, si edhe do kujdesen së bashku për ...

Këto janë disa foto nga dasma e Robertit me Norën
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës disa vjeçare nga e cila kanë dhe një vajzë, shkruan GazetaBlic. Ishte Roberti ai i cili dha lajmin në Instagram, duke thënë se dashurie mes tyre kishte mbaruar ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:46
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës disa vjeçare nga e cila kanë dhe një vajzë, shkruan GazetaBlic. Ishte Roberti ai i cili dha lajmin në Instagram, duke thënë se dashurie mes tyre kishte mbaruar ...

Pas ndarjes, si e kanë zgjidhur Roberti dhe Nora çështjen e banimit?
Çifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi para pak minutash i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare, shkruan Gazeta Blic. Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:09
Çifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi para pak minutash i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare, shkruan Gazeta Blic. Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ...

Roberti konfirmon ndarjen nga Nora, ja çfarë shkruan
Robert Berisha përmes një postimi ka konfirmuar ndarjen me Nora Istrefin. Ky zhvillim përflitej tash e një kohë nga mediat mirëpo ishte mohuar nga çifti. Roberti ka zgjedhur Instagramin për të sqaruar gjithçka. Reagimi ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 22:45
Robert Berisha përmes një postimi ka konfirmuar ndarjen me Nora Istrefin. Ky zhvillim përflitej tash e një kohë nga mediat mirëpo ishte mohuar nga çifti. Roberti ka zgjedhur Instagramin për të sqaruar gjithçka. Reagimi ...

Këto janë disa foto nga dasma e Robertit me Norën
Dasma e Nora Istrefit me Robert Berishën ishte njëra prej dasmave më të përfolura në Kosovë gjatë vitit 2014. Sot u bë i ditur lajmi se Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi duke përfunduar disa vite martesë. ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 22:36
Dasma e Nora Istrefit me Robert Berishën ishte njëra prej dasmave më të përfolura në Kosovë gjatë vitit 2014. Sot u bë i ditur lajmi se Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi duke përfunduar disa vite martesë. ...

Kjo është arsyeja e ndarjes mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit
Qifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi para pak minutash i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ndarjes nga gruaja e ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 22:27
Qifti i estradës kosovare, Robert Berisha dhe Nora Istrefi para pak minutash i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtari Berisha i cili edhe zbuloi arsyen e ndarjes nga gruaja e ...

Përveç se kanë fëmijë bashkë, Nora do jetë pjesë e pandashme e Robertit edhe për këtë arsye!
Pak çaste më parë Robert Berisha dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi, shkruan GazetaBlic. Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, këngëtari bëri të ditur se ai dhe Nora nuk janë më bashkë, por do vazhdojnë ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 22:27
Pak çaste më parë Robert Berisha dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi, shkruan GazetaBlic. Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, këngëtari bëri të ditur se ai dhe Nora nuk janë më bashkë, por do vazhdojnë ...

Roberti e konfirmoi ndarjen me Norën, ka një mesazh për të
Këngëtari Robert Berisha e ka konfirmuar ndarjen me këngëtaren Nora Istrefi. Përmes një postimi në Instagram ai ka konfirmuar ndarjen me Norën, teksa e falënderon atë për kujtimet që i kanë pasur së bashku që nga viti ...
Portalb | 25-Aug-2019 22:21
Këngëtari Robert Berisha e ka konfirmuar ndarjen me këngëtaren Nora Istrefi. Përmes një postimi në Instagram ai ka konfirmuar ndarjen me Norën, teksa e falënderon atë për kujtimet që i kanë pasur së bashku që nga viti ...

Kur ishte përfolur për herë të parë ndarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha
Kanë qenë të shumta thashethemet për një krizë mes çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Ka qenë Roberti ai që është përgjigjur më së shumti në media, ndërsa Nora cdo herë e ka mohuar ndarjen mes tyre. Kurse, sonte ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 22:17
Kanë qenë të shumta thashethemet për një krizë mes çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha. Ka qenë Roberti ai që është përgjigjur më së shumti në media, ndërsa Nora cdo herë e ka mohuar ndarjen mes tyre. Kurse, sonte ...

A e paralajmëroi Roberti ndarjen me Norën para një muaji në emisionin “Gjesi”?
Estrada kosovare është tronditur nga lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndarë pas shumë viteve martesë. Ata gjithmonë dukeshin si një çift i lumtur dhe lajmi për ndarjen e tyre erdhi papritmas. Por a ka ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 22:17
Estrada kosovare është tronditur nga lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndarë pas shumë viteve martesë. Ata gjithmonë dukeshin si një çift i lumtur dhe lajmi për ndarjen e tyre erdhi papritmas. Por a ka ...

Jeta ndarje ka: Roberti dhe Nora divorcohen
Ndarja mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte bërë lajm tash e sa kohë në mediat rozë. Në një postim të fundit në Instagram Roberti ka bërë të ditur se ai dhe Nora nuk janë më së bashku dhe se do të mbesin shokë ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 22:03
Ndarja mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit ishte bërë lajm tash e sa kohë në mediat rozë. Në një postim të fundit në Instagram Roberti ka bërë të ditur se ai dhe Nora nuk janë më së bashku dhe se do të mbesin shokë ...

Kjo është arsyeja e ndarjes mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit
Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi , shkruan GazetaBlic. Dyshja këtë gjë e kishin hedhur poshtë disa herë, madje ishte Nora ajo e ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 22:03
Po bëhen thuajse dy muaj prej se kur këngëtari, Robert Berisha pati paralajmëruar ndarjen nga gruaja e tij, Nora Istrefi , shkruan GazetaBlic. Dyshja këtë gjë e kishin hedhur poshtë disa herë, madje ishte Nora ajo e ...

Zyrtare: Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 21:52
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...

“Tan jetën do jemi babi dhe mami i Renes”, Robert Berisha jep lajmin që do trishtojë çdo fans
Këngëtari i njohur kosovar Robert Berisha ka publikuar në llogarinë e tij të instagramit lajmin se ai dhe Nora nuk do jenë më bashkë. Siç edhe kishte premtuar, Roberti është kujdesur që ta bëjë të ditur këtë lajm para ...
Lexo | 25-Aug-2019 21:52
Këngëtari i njohur kosovar Robert Berisha ka publikuar në llogarinë e tij të instagramit lajmin se ai dhe Nora nuk do jenë më bashkë. Siç edhe kishte premtuar, Roberti është kujdesur që ta bëjë të ditur këtë lajm para ...

Zyrtare: Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...
InFokusi | 25-Aug-2019 21:51
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...

Zyrtare: Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 21:41
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...

“Nana jem s’ja ka ditë emrin babës kur janë martu, po qe 40 vjet bashkë edhe hala duhen”
Pasi dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, dy yjet e estradës shqiptare, Rebert Berisha dhe Nora Istrefi ka ardhur edhe reagimi i stilistit, Valdrin Sahiti, shkruan Gazeta Blic. Sahiti, me të parë lajmin e ndarjes ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 21:41
Pasi dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, dy yjet e estradës shqiptare, Rebert Berisha dhe Nora Istrefi ka ardhur edhe reagimi i stilistit, Valdrin Sahiti, shkruan Gazeta Blic. Sahiti, me të parë lajmin e ndarjes ...

Robert Berisha, dy muaj më parë dha lajmin për ndarjen nga Nora Istrefi?
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre,shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një postimi në Instagram ku ka treguar se ata nuk janë më bashkë, por do vazhdojnë të ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 21:34
Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre,shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet Roberti përmes një postimi në Instagram ku ka treguar se ata nuk janë më bashkë, por do vazhdojnë të ...

Ndarja e bujshme/ Roberti konfirmon se nuk është më me Nora Istrefin
Thashethemet duket se edhe këtë herë kanë rezultuar të vërteta. Çifti i famshëm i “Shoë Bizit” Robert Berisha, dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë. Këtë e ka konfirmuar edhe Roberti, në një postim të gjatë në rrjetet ...
Dritare | 25-Aug-2019 21:34
Thashethemet duket se edhe këtë herë kanë rezultuar të vërteta. Çifti i famshëm i “Shoë Bizit” Robert Berisha, dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë. Këtë e ka konfirmuar edhe Roberti, në një postim të gjatë në rrjetet ...

Ndahen Robert Berisha dhe Nora Istrefi
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 21:26
Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë. Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram. “Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved