ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 02:24

VIDEO: Muriqi i pandalshëm në Turqi me Fenerbhaçen, i shënon edhhe Basaksehirit

VIDEO: Muriqi i pandalshëm në Turqi me Fenerbhaçen, i shënon edhhe Basaksehirit
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 23:03
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...

Duel i çmendur Fiorentina-Napoli, skuadra e Ançelotit feston pas 7 golash
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 22:56
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...

Vedat Muriqi vazhdon me gola te Fenerbahce, i shënon gol të bukur Basaksehirit
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerin në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. Megjithatë, ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 22:39
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerin në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. Megjithatë, ...

Tripletë e Levandovskit, Bajerni merr fitoren e parë në Bundesligë
Bayern Munich e ka harruar shpejt barazimin në Allianz Arena kundër Herthas ku sonte ka shënuar një fitore të lehtë në transfertë kundër Schalke 04. Në këtë ndeshje heroi kishte vetëm një emër, Robert Lewandowski i cili ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:32
Bayern Munich e ka harruar shpejt barazimin në Allianz Arena kundër Herthas ku sonte ka shënuar një fitore të lehtë në transfertë kundër Schalke 04. Në këtë ndeshje heroi kishte vetëm një emër, Robert Lewandowski i cili ...

Gruaja e Vedat Muriqit e zbulon sekretin e formës së sulmuesit
Reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi e ka filluar në mënyrë fantastike aventurën e tij të re te Fenerbahce.
Kosova Press | 25-Aug-2019 10:52
Reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi e ka filluar në mënyrë fantastike aventurën e tij të re te Fenerbahce.

Gruaja e Vedat Muriqit e zbulon sekretin e formës së sulmuesit
Reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi e ka filluar në mënyrë fantastike aventurën e tij të re te Fenerbahce, transmeton zeri.info Në dy ndeshjet e para në ligën turke, ai ka realizuar 2 gola. Sulmuesi prizrenas shënoi ...
Zeri | 25-Aug-2019 09:37
Reprezentuesi kosovar, Vedat Muriqi e ka filluar në mënyrë fantastike aventurën e tij të re te Fenerbahce, transmeton zeri.info Në dy ndeshjet e para në ligën turke, ai ka realizuar 2 gola. Sulmuesi prizrenas shënoi ...

Ronaldo e nisi me gol sezonin e ri në Serie A, por milimetrat e VAR-it ia anuluan
Cristiano Ronaldo ka shënuar në ndeshjen e parë kampionale ndaj Parmës, por iu është anuluar si i parregullt. Juventusi e ka nisur me fitore sezonin 2019/20 në Serie A, pasi ka mposhtur në udhëtim Parman me rezultat ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 22:07
Cristiano Ronaldo ka shënuar në ndeshjen e parë kampionale ndaj Parmës, por iu është anuluar si i parregullt. Juventusi e ka nisur me fitore sezonin 2019/20 në Serie A, pasi ka mposhtur në udhëtim Parman me rezultat ...

Shënoi het-trik, Lewandowski ka një lajm të madh për tifozët
Sulmuesi polak shkëlqeu në fitoren e ekipit të tij 3-0 ndaj Schalkes në udhëtim, duke shënuar të tre golat. Kishte arsye të tjera që tifozët të festojnë edhe pas ndeshjes, me Lewandowskin – i cili ka kontratë deri në ...
Lajminet | 25-Aug-2019 09:27
Sulmuesi polak shkëlqeu në fitoren e ekipit të tij 3-0 ndaj Schalkes në udhëtim, duke shënuar të tre golat. Kishte arsye të tjera që tifozët të festojnë edhe pas ndeshjes, me Lewandowskin – i cili ka kontratë deri në ...

Real Madrid ndalet nga Valladolid
Real Madrid ka luajtur një ndeshje aspak të mirë, ndërsa është ndalur nga Valladolid. Madridi e nisi mirë La Ligan, duke fituar jashtë shtëpisë së vet javën e kaluar kundër Celta Vigos që e mposhti me rezultatin 3-1. ...
Dritare | 25-Aug-2019 00:14
Real Madrid ka luajtur një ndeshje aspak të mirë, ndërsa është ndalur nga Valladolid. Madridi e nisi mirë La Ligan, duke fituar jashtë shtëpisë së vet javën e kaluar kundër Celta Vigos që e mposhti me rezultatin 3-1. ...

Konfirmohet nëse Messi do të luajë ndaj Betisit apo jo!
Napoli ka shënuar fitore të jashtëzakonshme ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”. Djelmoshat e Ancelottit kishin një ndeshje të vështirë përballë Fiorentinës së përforcuar, por që në fund i’a arritën qëllimit, shkruan ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 23:50
Napoli ka shënuar fitore të jashtëzakonshme ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”. Djelmoshat e Ancelottit kishin një ndeshje të vështirë përballë Fiorentinës së përforcuar, por që në fund i’a arritën qëllimit, shkruan ...

Nesër në program, dy ndeshjet e tjera të xhiros së dytë në Superligë
Shënoi në pjesën e parë, u anulua, por jo edhe në të dytën.. Vedat Muriqi, i cili me të drejtë po konsiderohet si idhulli i tifozëve të Fenerbahces ka realizuar sërish për skuadrën e re, shkruan GazetaBlic . Ylli i ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 23:43
Shënoi në pjesën e parë, u anulua, por jo edhe në të dytën.. Vedat Muriqi, i cili me të drejtë po konsiderohet si idhulli i tifozëve të Fenerbahces ka realizuar sërish për skuadrën e re, shkruan GazetaBlic . Ylli i ...

Vedat Muriqi edhe sonte e “çmendi” Stambollin (VIDEO)
Vedat Muriqi është kryefjala e mediave turke. Gjiganti kosovar edhe sonte ishte protagonist në fitoren e Fenerbahçes duke shënuar golin e barazimit, i cili hapi rrugën e fitoren e dytë për Fenerbahçe këtë sezon dhe për ...
TetovaSot | 24-Aug-2019 23:34
Vedat Muriqi është kryefjala e mediave turke. Gjiganti kosovar edhe sonte ishte protagonist në fitoren e Fenerbahçes duke shënuar golin e barazimit, i cili hapi rrugën e fitoren e dytë për Fenerbahçe këtë sezon dhe për ...

Napoli nis misionin “titull”, spektakël në “Artemio Franchi” për tri pikët e para
Napoli ka shënuar fitore të jashtëzakonshme ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”. Djelmoshat e Ancelottit kishin një ndeshje të vështirë përballë Fiorentinës së përforcuar, por që në fund i’a arritën qëllimit. Arkëtuan ...
TetovaSot | 24-Aug-2019 23:20
Napoli ka shënuar fitore të jashtëzakonshme ndaj Fiorentinës në “Artemio Franchi”. Djelmoshat e Ancelottit kishin një ndeshje të vështirë përballë Fiorentinës së përforcuar, por që në fund i’a arritën qëllimit. Arkëtuan ...

Fenerbahçe fiton në minutat e fundit me kthim rezultati, Muriqi protagonist
Fenerbahçe ka shënuar fitore të vështirë në udhëtim ndaj Basaksehir me rezultat 1:2. Fillimisht, ishin vendasit që kaluan në epërsi me anë të Crivellit në minutën e 32-të. Sulmuesi kosovar shënoi në të 43-tën por goli ...
Gazeta Observer | 24-Aug-2019 23:19
Fenerbahçe ka shënuar fitore të vështirë në udhëtim ndaj Basaksehir me rezultat 1:2. Fillimisht, ishin vendasit që kaluan në epërsi me anë të Crivellit në minutën e 32-të. Sulmuesi kosovar shënoi në të 43-tën por goli ...

23:05 Vedat Muriqi edhe sonte e “çmendi” Stambollin Vedat Muriqi është kryefjala e mediave...
Vedat Muriqi është kryefjala e mediave turke. Gjiganti kosovar edhe sonte ishte protagonist në fitoren e Fenerbahçes duke shënuar golin e barazimit, i cili hapi rrugën e fitoren e dytë për Fenerbahçe këtë sezon dhe për ...
Kosova Sot | 24-Aug-2019 23:12
Vedat Muriqi është kryefjala e mediave turke. Gjiganti kosovar edhe sonte ishte protagonist në fitoren e Fenerbahçes duke shënuar golin e barazimit, i cili hapi rrugën e fitoren e dytë për Fenerbahçe këtë sezon dhe për ...

Juventusi nis me fitore mbrojtjen e titullit, mposht Parmën në transfertë
Juventusi e ka filluar me fitore sezonin e ri në Serie A. Një gol i Gorgio Chiellini në minutën e 21-të të ndeshjes mjaftoi që bardhezinjtë të shkojnë me tri pikë në Torino. Pjesa e parë ishte e dominuar prej ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:11
Juventusi e ka filluar me fitore sezonin e ri në Serie A. Një gol i Gorgio Chiellini në minutën e 21-të të ndeshjes mjaftoi që bardhezinjtë të shkojnë me tri pikë në Torino. Pjesa e parë ishte e dominuar prej ...

Kemal Ademi vazhdon me formë të mirë dhe gola te Baseli, shënon ndaj Xamaxit
Baseli ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Xamaxi me rezultat 3-0, ndërsa njëri gol erdhi nga sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi. Klubi i madh zviceran ka arritur fitoren e katërt radhazi në kampionat duke mposhtur ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 21:44
Baseli ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Xamaxi me rezultat 3-0, ndërsa njëri gol erdhi nga sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi. Klubi i madh zviceran ka arritur fitoren e katërt radhazi në kampionat duke mposhtur ...

Mbyllet me shtatë gola supersfida Fiorentina - Napoli
e ka fituar ndeshjen më dramatike të kësaj fundjave deri tani. Ekipi i Ancelottit fitoi 4-3 ndaj Fiorentinas në udhëtim, në ndeshjen e parë në Serie A. Shtatë gola dhe shumë raste të shpërdoruar, por që në fund tre pikë ...
Zeri | 24-Aug-2019 23:11
e ka fituar ndeshjen më dramatike të kësaj fundjave deri tani. Ekipi i Ancelottit fitoi 4-3 ndaj Fiorentinas në udhëtim, në ndeshjen e parë në Serie A. Shtatë gola dhe shumë raste të shpërdoruar, por që në fund tre pikë ...

Napoli nis misionin “titull”, spektakël në “Artemio Franchi” për tri pikët e para
Fenerbahce ka shënuar edhe një herë për ta përmbysur takimin ndaj Basaksehir. Fillimisht Muriqi barazoi shifrat në minutën e 80-të, para se Dirar në çastet e fundit të shtesës ta regjistrojë fitoren e dytë në po aq ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 23:11
Fenerbahce ka shënuar edhe një herë për ta përmbysur takimin ndaj Basaksehir. Fillimisht Muriqi barazoi shifrat në minutën e 80-të, para se Dirar në çastet e fundit të shtesës ta regjistrojë fitoren e dytë në po aq ...

Video/ Juventus e nis me fitore, kampionët mposhtin Parmën
Juventusi e ka nisur me fitore sezonin e ri të Serisë A, teksa në “Enio Tardini” ka mposhtur Parmën vendëse me rezultatin 1-0, falë një goli të Xhorxho Kielinit në minutën e 21-të të sfidës. Përgjithësisht ka qenë një ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 20:08
Juventusi e ka nisur me fitore sezonin e ri të Serisë A, teksa në “Enio Tardini” ka mposhtur Parmën vendëse me rezultatin 1-0, falë një goli të Xhorxho Kielinit në minutën e 21-të të sfidës. Përgjithësisht ka qenë një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved