ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 02:54

Gola, spektakël dhe polemika, “zjarr” në javën e parë të Serie A

Gola, spektakël dhe polemika, “zjarr” në javën e parë të Serie A
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 13:02
Gola, spektakël dhe shumë polemika, por edhe konfirmime. Ka nisur në këtë mënyrë sezoni i ri i Serie A, që pa Juventusin dhe Napolin menjëherë pretendentë, ashtu siç ishin edhe parashikimet. Me një gol të kapitenit ...

Juventus e nis me fitore, Napoli mposht Fiorentinën në një ndeshje spektakolare
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:21
Juventus e nis me fitore rrugetimin e kampionatit duke mposhtur jashte Parmen 1-0 ne ndeshjen e pare te serise A. Nje takim disi i vuajtur per bardhezinjte me Parmen e cila u shfaq shpesh e rrezikshme ne porten ...

VIDEO: Muriqi i pandalshëm në Turqi me Fenerbhaçen, i shënon edhhe Basaksehirit
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 23:03
Vedat Muriqi po vazhdon shkëlqimin dhe golat në Superligën e Turqisë me skuadrën e Fenerbahces. Sulmuesi i Kosovës shënoi gol në ndeshjen e tij debutuese me Fenerbhaçen në Superligën e Turqisë ndaj Gaziantep. ...

Duel i çmendur Fiorentina-Napoli, skuadra e Ançelotit feston pas 7 golash
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 22:56
Nëse Juventusi është mjaftuar me një gol në ndeshjen e hapjes ndaj Parmës, Napolit i janë dashur të shënojë 4 të tillë për të mposhtur Fiorentinën që nuk është dorëzuar asnjëherë në një ndeshje shumë argëtuese që u ...

Celina në formë të lartë, shënon supergol për Swansean
Bersant Celina ka vazhduar shkëlqimin në futbollin anglez. Mesfushori i Kosovës ka shënuar edhe një gol tjetër me fanellën e skuadrës së tij Swansea. 22-vjeçari e pranoi një top nga Van der Hoorn dhe me tu futur në zonë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 14:56
Bersant Celina ka vazhduar shkëlqimin në futbollin anglez. Mesfushori i Kosovës ka shënuar edhe një gol tjetër me fanellën e skuadrës së tij Swansea. 22-vjeçari e pranoi një top nga Van der Hoorn dhe me tu futur në zonë ...

Analistët e futbollit turk e ngritin në qiell Muriqin: Do të shënoj shumë gola, pas dy viteve do të shitet 20 milionë euro
Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një moment fantastik te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës ka shënuar edhe golin e dytë në kampionat në po aq ndeshje. Muriqi realizoi golin e barazimit ndaj Istanbul ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 11:40
Vedat Muriqi është duke kaluar nëpër një moment fantastik te Fenerbahce. Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës ka shënuar edhe golin e dytë në kampionat në po aq ndeshje. Muriqi realizoi golin e barazimit ndaj Istanbul ...

Muriqi në krye të listës së golashënuesve të Turqisë: Vetvetes nuk i kam vendos kufij, besoj se do të bëhemi kampion
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën turke duke realizuar gola në fanellën e Fenerbahçes. Kjo e fundit realizoi fitore të vështirë si mysafirë i Basaksehirit me rezultat 2-1, ku një prej dy golave e ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 23:54
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë në Superligën turke duke realizuar gola në fanellën e Fenerbahçes. Kjo e fundit realizoi fitore të vështirë si mysafirë i Basaksehirit me rezultat 2-1, ku një prej dy golave e ...

Gol në ndeshjen Bournemouth – Manchester City Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Bournemouth, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Vitality Stadium. Sergio Aguero shënoi për 1:0 për City pas...
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Bournemouth, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Vitality Stadium. Sergio Aguero shënoi për 1:0 për City pas një tollovie në mbrojtën e vendasve në ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 15:30
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Bournemouth, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Vitality Stadium. Sergio Aguero shënoi për 1:0 për City pas një tollovie në mbrojtën e vendasve në ...

Bersant Celina i pandalshëm në Championship, shënon sërish
Swansea City është duke e mposhtur Birminghamin në kuadër të Championship-it 3:0. Golin e dytë e ka shënuar reprezentuesi kosovar, Bersant Celina në minutën e 68-të, shkruan Indeksonline. Swansea është duke kaluar një ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 15:23
Swansea City është duke e mposhtur Birminghamin në kuadër të Championship-it 3:0. Golin e dytë e ka shënuar reprezentuesi kosovar, Bersant Celina në minutën e 68-të, shkruan Indeksonline. Swansea është duke kaluar një ...

Bournemouth – Manchester City, shënohet goli i parë
Manchester City ka kaluar në epërsi 1:0 në udhëtim te Bournemouthi, transmeton zeri.info Sergio Aguero shënoi për mysafirët në minutën e 15-të./Zëri ...
Zeri | 25-Aug-2019 15:23
Manchester City ka kaluar në epërsi 1:0 në udhëtim te Bournemouthi, transmeton zeri.info Sergio Aguero shënoi për mysafirët në minutën e 15-të./Zëri ...

Bersant Celina me gol fantastik për Swansea City
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 15:20
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...

Gol në ndeshjen Bournemouth – Manchester City
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Bournemouth, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Vitality Stadium. Sergio Aguero shënoi për 1:0 për City pas një tollovie në mbrojtën e vendasve në ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 15:20
Manchester City ka kaluar në epërsi kundër Bournemouth, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Vitality Stadium. Sergio Aguero shënoi për 1:0 për City pas një tollovie në mbrojtën e vendasve në ...

Celina shkëlqen në fitoren e Swanseas
Ekipi uellsian ka mposhtur bindshëm 3-0 Birminghamin, ku ka shkëlqyer edhe futbollisti kosovar Bersant Celina. Celina realizoi golin e dytë të sfidës së sotme, derisa përgjatë 84 minutave sa luajti pati një paraqitje ...
Lajminet | 25-Aug-2019 15:05
Ekipi uellsian ka mposhtur bindshëm 3-0 Birminghamin, ku ka shkëlqyer edhe futbollisti kosovar Bersant Celina. Celina realizoi golin e dytë të sfidës së sotme, derisa përgjatë 84 minutave sa luajti pati një paraqitje ...

Celina nuk ndalet, shënon sërish për Swansea
Ylli i Kosovës Bersant Celina ka vazhduar shkëlqimin në championshipin anglez.
Kosova Press | 25-Aug-2019 14:51
Ylli i Kosovës Bersant Celina ka vazhduar shkëlqimin në championshipin anglez.

Bersant Celina me gol fantastik për Swansea City
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 14:45
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...

Bersant Celina i pandalshëm në Championship, shënon sërish
Swansea City është duke e mposhtur Birminghamin në kuadër të Championship-it 3:0. Golin e dytë e ka shënuar reprezentuesi kosovar, Bersant Celina në minutën e 68-të, shkruan Indeksonline. Swansea është duke kaluar një ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 14:44
Swansea City është duke e mposhtur Birminghamin në kuadër të Championship-it 3:0. Golin e dytë e ka shënuar reprezentuesi kosovar, Bersant Celina në minutën e 68-të, shkruan Indeksonline. Swansea është duke kaluar një ...

Bersant Celina me gol fantastik për Swansea City
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 14:44
Bersant Celina e ka kaluar Swansea City në epërsi kundër Birmingham City, në një ndeshje të Championship, që po zhvillohet momentalisht në Liberty Stadium. Ylli i Kosovës realizoi për 2:0 në minutën e 68-të, duke e ...

Muzafer Ejupi shënon gol për Sllaven Belupo
Sulmuesi shqiptarë Muzafer Ejupi ka shënuar gol për skuadrën e Sllaven Belupos, në përballjen me skuadrën e Varazhdinit, e cila u mbyll me barazim 1-1. Ai shënoi gol në minutën e 57-të duke sjellë në epërsi Slaven ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 14:44
Sulmuesi shqiptarë Muzafer Ejupi ka shënuar gol për skuadrën e Sllaven Belupos, në përballjen me skuadrën e Varazhdinit, e cila u mbyll me barazim 1-1. Ai shënoi gol në minutën e 57-të duke sjellë në epërsi Slaven ...

Celina i pandalshëm, shënon një tjetër supergol
Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina vazhdon të shkëlqejë në fanellën e Swansea në Championshipin anglez. Celina ka shënuar një supergol në sfidën që po zhvillohet në këto momente ndërmjet Swanseas dhe ...
Zeri | 25-Aug-2019 14:44
Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina vazhdon të shkëlqejë në fanellën e Swansea në Championshipin anglez. Celina ka shënuar një supergol në sfidën që po zhvillohet në këto momente ndërmjet Swanseas dhe ...

Vedat Muriqi shënon sërish gol në Turqi
Skuadra e Fenerbahçes arriti që të shënojë fitore në kohën shtesë ndaj skuadrës së Bashakshehirit, në një përballje, ku sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ishte në qendër të vëmendjes. Muriqi shënoi golin e barazimit, por ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 14:44
Skuadra e Fenerbahçes arriti që të shënojë fitore në kohën shtesë ndaj skuadrës së Bashakshehirit, në një përballje, ku sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi ishte në qendër të vëmendjes. Muriqi shënoi golin e barazimit, por ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved