ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 00:03

Barcelona e frikshme, manita ndaj Betis, Griezmann fantastik

Barcelona e frikshme, manita ndaj Betis, Griezmann fantastik
Barcelona ka fituar në Camp Nou me rezultat 5-2 në ndeshjen kundër Real Betisit në javën e dytë të La Ligas. Katalanasit në këtë ndeshje ishin pa dyshen e sulmit, Messi–Suarez por Griezmann bëri që të mos ndihej aspak ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 23:07
Barcelona ka fituar në Camp Nou me rezultat 5-2 në ndeshjen kundër Real Betisit në javën e dytë të La Ligas. Katalanasit në këtë ndeshje ishin pa dyshen e sulmit, Messi–Suarez por Griezmann bëri që të mos ndihej aspak ...

Notat e lojtarëve: Barcelona 5-2 Real Betis, vlerësim maksimal për Griezmannin
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 23:28
Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou. Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba ...

Edhe pa Messin e Suarezin, Barcelona fiton me spektakël ndaj Betisit në Camp Nou
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 22:59
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Manchester City, dy pikë larg Liverpool-it
Manchester City u afrua sërish me kreun e renditjes në Premier Ligë, pas fitores arritur jashtë fushe. Sulmuesi argjentinas, Aguero, ishte më i miri për ekipin e Guardiolës, duke shënuar dy gola. Kampionët as nuk mund ...
ABCNews | 25-Aug-2019 23:31
Manchester City u afrua sërish me kreun e renditjes në Premier Ligë, pas fitores arritur jashtë fushe. Sulmuesi argjentinas, Aguero, ishte më i miri për ekipin e Guardiolës, duke shënuar dy gola. Kampionët as nuk mund ...

Griezmann nuk po ndalet me gola, shënon edhe të dytin te Barcelona
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 22:17
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmman i ...

Griezmann realizon golin e parë në fanellën e Barcelonës në La Liga
Barcelona dhe Real Betis po përballën në kuadër të javës së dytë në La Liga. Skuadra mysafire ishte ajo e para që kaloi në epërsi me anë të Nabil Fekirit në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 21:51
Barcelona dhe Real Betis po përballën në kuadër të javës së dytë në La Liga. Skuadra mysafire ishte ajo e para që kaloi në epërsi me anë të Nabil Fekirit në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, ...

Notat e lojtarëve: Udinese 1-0 Milan, Piatek me paraqitjen më të dobët
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:18
Udinese e ka filluar sezonin e ri me fitore, pasi e ka mposhtur Milanin me rezultat minimal 1-0. Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Rodrigo Becao në minutën e 72-të, pas asistimit që pranoi nga Rodrigo de ...

Milani e fillon sezonin e ri me humbje, mposhtet nga Udinese
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 20:00
Milani e ka filluar sezonin e ri në Serie A me humbje, pasi është mposhtur në udhëtim te Udinese me rezultat minimal 1-0. Pjesa e parë filloi me një lojë tejet të ashpër, duke bërë që gjyqtari i ndeshjes t’i ndëshkojë ...

Ekipi i Kosovës parakaloi në ceremoninë hapëse të LMR Patra 2019, flamurin tonë e barti Arti Krasniqi
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Real Betisit. Djelmoshat e Valverdës u treguan më të zot në pjesën e dytë ku arritën t’i shënojnë plotë pesë gola, shkruan GazetaBlic. Llogarinë e golave për ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:43
Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Real Betisit. Djelmoshat e Valverdës u treguan më të zot në pjesën e dytë ku arritën t’i shënojnë plotë pesë gola, shkruan GazetaBlic. Llogarinë e golave për ...

Barcelona ‘shkel’ Real Betisin [Video]
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur me shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5:2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Gazeta Monitor | 25-Aug-2019 23:43
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur me shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5:2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Barça mposht Betisin, Griezmann dhuron spektakël
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmann i ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 23:37
Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Real Betisit në 2-1 në kuadër të javës së dytë në La Liga. Ishin vendasit ata të parët që kaluan në epërsi me anë të Nabil Fekri në minutën e 15-të, mirëpo Antoine Griezmann i ...

Shotani: Jo gjithmonë paraja luan rol kryesor në futboll
Vjen goli i pestë në takimin Barcelona – Real Betis. Golin e pestë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Vidal i sapo inkuadruar në lojë, shkruan GazetaBlic. Goli u shënua në minutën e 76’të. Rezultati aktual i takimit ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 23:34
Vjen goli i pestë në takimin Barcelona – Real Betis. Golin e pestë për skuadrën e Barcelonës e ka shënuar Vidal i sapo inkuadruar në lojë, shkruan GazetaBlic. Goli u shënua në minutën e 76’të. Rezultati aktual i takimit ...

PSG i kthehet fitoreve me një goleadë kundër Toulouse PSG e ka deklasuar sonte me një katër golësh skuadrën e Toulouse. Kampioni francez kështu i rikthehet fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar. Në këtë ndeshje shkëlqeu Choupe Moting, që...
PSG e ka deklasuar sonte me një katër golësh skuadrën e Toulouse. Kampioni francez kështu i rikthehet fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar. Në këtë ndeshje shkëlqeu Choupe Moting, që shënoi dy gola. Rezultati ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 23:28
PSG e ka deklasuar sonte me një katër golësh skuadrën e Toulouse. Kampioni francez kështu i rikthehet fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar. Në këtë ndeshje shkëlqeu Choupe Moting, që shënoi dy gola. Rezultati ...

PSG i kthehet fitoreve me një goleadë kundër Toulouse
PSG e ka deklasuar sonte me një katër golësh skuadrën e Toulouse. Kampioni francez kështu i rikthehet fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar. Në këtë ndeshje shkëlqeu Choupe Moting, që shënoi dy gola. Rezultati ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 23:25
PSG e ka deklasuar sonte me një katër golësh skuadrën e Toulouse. Kampioni francez kështu i rikthehet fitoreve pas humbjes befasuese javën e kaluar. Në këtë ndeshje shkëlqeu Choupe Moting, që shënoi dy gola. Rezultati ...

Barcelona 5:2 Real Betis, notat e lojtarëve
Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, katër minuta pa përfunduar pjesa e parë, Antoine Griezmann shënoi golin e parë në fanellën e ...
Lajminet | 25-Aug-2019 23:16
Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga asistimi që pranoi prej Loren. Por, katër minuta pa përfunduar pjesa e parë, Antoine Griezmann shënoi golin e parë në fanellën e ...

Barcelona fiton me spektakël ndaj Betisit, shënohen shtatë gola
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...
Zeri | 25-Aug-2019 23:07
Barcelona e ka shijuar fitoren e parë në sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur më shumë spektakël Real Betisin me rezultat 5-2. Mysafirët kaluan të parët në epërsi me anë të Nabil Fekir në minutën e 15-të nga ...

Vushtrria dhe Trepça ’89 i ndajnë pikët në javën e dytë të Superligës
Vushtrria dhe Trepça ’89 i ka ndarë pikët në javën e dytë në Superligën e Kosovës, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra nga Mitrovica e filloi më mirë përballjen duke e rrezikuar portën e vushtrriasve me anë të Manaj që ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:57
Vushtrria dhe Trepça ’89 i ka ndarë pikët në javën e dytë në Superligën e Kosovës, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Skuadra nga Mitrovica e filloi më mirë përballjen duke e rrezikuar portën e vushtrriasve me anë të Manaj që ...

Spektakël në ‘Camp Nou’, Barca e mposht Betisin 5:2
Në një ndeshje spaktakolare dhe me shtatë gola të shënuara në ‘Camp Nou’, Barcelona ka mposhtur 5:2 Real Betisin, për fitoren e parë këtë sezon në La Liga. Edhe pse me shumë mungesa në fazën e sulmit, skuadra e Ernesto ...
Shenja | 25-Aug-2019 23:07
Në një ndeshje spaktakolare dhe me shtatë gola të shënuara në ‘Camp Nou’, Barcelona ka mposhtur 5:2 Real Betisin, për fitoren e parë këtë sezon në La Liga. Edhe pse me shumë mungesa në fazën e sulmit, skuadra e Ernesto ...

23:03 Super Griezmann, Barcelona deklason Real Betisin Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot ...
Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot se vlen 120 milionë euro. Ai e ka udhëhequr Barcelonën për të fituar tre pikë kundër Real Betisit, në një ndeshje ku mungonin Messi, Suarez dhe Dembele. Barcelona e ka shkatërruar ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 23:07
Antoine Griezmann e ka vërtetuar sot se vlen 120 milionë euro. Ai e ka udhëhequr Barcelonën për të fituar tre pikë kundër Real Betisit, në një ndeshje ku mungonin Messi, Suarez dhe Dembele. Barcelona e ka shkatërruar ...

Drita këndellet shpejt, triumfon ndaj Flamurtarit
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 18:48
Drita ka arritur të shënojë fitore në shtëpi ndaj Flamurtarit me rezultat 3-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në Superligën e Kosovës. Skuadra gjilanase ka arritur të shijoj fitoren e parë këtë sezon, pasi ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved