ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 19:03

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren
TIRANE Është përfolur vazhdimisht në media rreth rikthimit të Marina Vjollcës në ekran, mirëpo asnjëherë nuk është konfirmuar. Moderatorja i ka munguar ekranit prej 2 vitesh, por duket se këtë sezon do të rikthehet me ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 14:34
TIRANE Është përfolur vazhdimisht në media rreth rikthimit të Marina Vjollcës në ekran, mirëpo asnjëherë nuk është konfirmuar. Moderatorja i ka munguar ekranit prej 2 vitesh, por duket se këtë sezon do të rikthehet me ...

REPORTAZHI/ Historia e xhudos në Kosovë, sjellë nga AFP: Nga “Asllan Çeshmja” e varfër, drejt majave botërore
Shteti i ri dhe i vogël i Kosovës është shfaqur me një fuqi të jashtëzakonshme të xhudos nëpër botë, dhe suksesi i saj i papritur ka një emër; kampionen e re olimpike, Majlinda Kelmendi. Njëmbëdhjetë vjet pasi fitoi ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 13:41
Shteti i ri dhe i vogël i Kosovës është shfaqur me një fuqi të jashtëzakonshme të xhudos nëpër botë, dhe suksesi i saj i papritur ka një emër; kampionen e re olimpike, Majlinda Kelmendi. Njëmbëdhjetë vjet pasi fitoi ...

Medalje bronxi për Distria Krasniqin, sportistja shënon sukses në botërorin e xhudos
Distria Krasniqi fitoi medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos qe po zhvillohet në Japoni, pasi mposhti Laura Martinez Abelendan. 23-vjeçarja nga Kosova arriti të marre medaljen e vendit të tretë për herë të ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 14:53
Distria Krasniqi fitoi medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos qe po zhvillohet në Japoni, pasi mposhti Laura Martinez Abelendan. 23-vjeçarja nga Kosova arriti të marre medaljen e vendit të tretë për herë të ...

Driton Kuka pas medaljes së bronztë: Distria Krasniqi tregoi si duhet dhe luftohet për Kosovën
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të folur rreth madaljes së bronztë të fituar nga Distria Krasniqi gjatë ditës së sotme (e diel). Distria Krasniqi shënoi tri fitore në raundet e para të ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 14:51
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të folur rreth madaljes së bronztë të fituar nga Distria Krasniqi gjatë ditës së sotme (e diel). Distria Krasniqi shënoi tri fitore në raundet e para të ...

Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror në Japoni
Xhudistja Distria Krasniqi ia ka sjell Kosovës një medalje nga Kampionati Botëror që po mbahet në Tokio të Japonisë. Distria e ka nisur mirë Kampionatin Botëror duke arritur dy fitore të lehtë në raundet e para. Pejania ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 13:28
Xhudistja Distria Krasniqi ia ka sjell Kosovës një medalje nga Kampionati Botëror që po mbahet në Tokio të Japonisë. Distria e ka nisur mirë Kampionatin Botëror duke arritur dy fitore të lehtë në raundet e para. Pejania ...

Distria Krasniqi e bronztë në Kampionatin Botëror
Distria Kransiqi ka arritur ta fitojë medaljën e bronztë në Kampionatin Botëror të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Pas humbjes në gjysmëfinale ndaj japonezës Funa Tonaki, kampione e botës 2017 dhe nënkampione ...
InFokusi | 25-Aug-2019 15:23
Distria Kransiqi ka arritur ta fitojë medaljën e bronztë në Kampionatin Botëror të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Pas humbjes në gjysmëfinale ndaj japonezës Funa Tonaki, kampione e botës 2017 dhe nënkampione ...

Distria Krasniqi nuk kalon kampionen e botës, lufton për medaljen e bronztë
Distria Krasniqi nuk arriti të kualifikohet në finale. Xhudistja jonë, Distria Krasniqi, është ndalur në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror Tokio 2019 nga japonezja, Funa Tonaki, kampione e botës 2017 dhe nënkampione e ...
InFokusi | 25-Aug-2019 15:20
Distria Krasniqi nuk arriti të kualifikohet në finale. Xhudistja jonë, Distria Krasniqi, është ndalur në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror Tokio 2019 nga japonezja, Funa Tonaki, kampione e botës 2017 dhe nënkampione e ...

Moment që nuk duhet humbur, Distria Krasniqi e pushtoi Tokion për 33 sekonda
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi e fitoi medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos që është duke u mbajtur në Japoni, transmeton zeri.info Krasniqi triumfoi ndaj spanjolles Laura Martinez Abelendan. Ajo e ...
Zeri | 25-Aug-2019 14:44
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi e fitoi medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos që është duke u mbajtur në Japoni, transmeton zeri.info Krasniqi triumfoi ndaj spanjolles Laura Martinez Abelendan. Ajo e ...

Distria Krasniqi e treta në botë
Xhudistja Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos, që po mbahet në Tokio të Japonisë. Xhudistja kosovare mposhti me Ippon, spanjollen Laura Martinez, kategoria -48 kg. Është kjo ...
Medial | 25-Aug-2019 14:26
Xhudistja Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos, që po mbahet në Tokio të Japonisë. Xhudistja kosovare mposhti me Ippon, spanjollen Laura Martinez, kategoria -48 kg. Është kjo ...

Distria Krasniqi e fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror në Japoni
Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos 2019 në Japoni – pasi e mposhti Laura Martinez Abelendan në luftë për këtë çmim të dielën – e cila është e para për të në një kampionat ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 14:17
Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos 2019 në Japoni – pasi e mposhti Laura Martinez Abelendan në luftë për këtë çmim të dielën – e cila është e para për të në një kampionat ...

Rikthehet së shpejti në ekran, zbulohen detajet e emisionit të ri të Marina Vjollcës
Marina Vjollca është përfolur prej kohësh për një rikthim në ekran, por deri tani nuk kishte asnjë informacion të saktë. Nëpër media qarkulluan lajme se Marina do bëhej pjesë e “Duplex”, por sipas “Prive.al” ky ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 14:15
Marina Vjollca është përfolur prej kohësh për një rikthim në ekran, por deri tani nuk kishte asnjë informacion të saktë. Nëpër media qarkulluan lajme se Marina do bëhej pjesë e “Duplex”, por sipas “Prive.al” ky ...

Emre Can në Bayern? Konfirmohet gjithçka
Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos 2019 në Japoni – pasi e mposhti Laura Martinez Abelendan në luftë për këtë çmim të dielën – e cila është e para për të në një kampionat ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 14:10
Distria Krasniqi e ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror të Xhudos 2019 në Japoni – pasi e mposhti Laura Martinez Abelendan në luftë për këtë çmim të dielën – e cila është e para për të në një kampionat ...

Distria Krasniqi fiton medaljen e parë për Kosovën në Tokio
Xhudistja kosovare triumfoi në përballjen për vendin e tretë kundër Laura Martinez Abelenda, në kategorinë deri në -48 kilogramë. Distria triumfoi vetëm pas 30 sekonda me ippon. Ndryshe, Distria Krasniqi ishte garuesja ...
Lajminet | 25-Aug-2019 14:00
Xhudistja kosovare triumfoi në përballjen për vendin e tretë kundër Laura Martinez Abelenda, në kategorinë deri në -48 kilogramë. Distria triumfoi vetëm pas 30 sekonda me ippon. Ndryshe, Distria Krasniqi ishte garuesja ...

Distria Krasniqi pëson humbje në gjysmëfinale, tani në garë për medaljen e bronztë
Distria Krasniqi nuk ka arritur të kualifikohet në finalen e madhe të Kampionatit Botëror që po mbahet në Japoni. Xhudistja nga Kosova ka pësuar humbje në gjysmëfinale. Krasniqi u mposht nga xhudistja japoneze Funa ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 12:38
Distria Krasniqi nuk ka arritur të kualifikohet në finalen e madhe të Kampionatit Botëror që po mbahet në Japoni. Xhudistja nga Kosova ka pësuar humbje në gjysmëfinale. Krasniqi u mposht nga xhudistja japoneze Funa ...

Distria Krasniqi e bronztë në Tokio të Japonisë
Xhudistja, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos, që po mbahet në Tokio të Japonisë. Xhudistja kosovare mposhti me Ippon, spanjollen Laura Martinez, kategoria -48 kg. Është kjo ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 14:00
Xhudistja, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin botëror të xhudos, që po mbahet në Tokio të Japonisë. Xhudistja kosovare mposhti me Ippon, spanjollen Laura Martinez, kategoria -48 kg. Është kjo ...

Driton Kuka me fjalë të mëdha për Krasniqin pasi fitoni medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror Tokio 2019
Distria Krasniqi fiton medaljene bronztë në Kampionatin Botëror Tokio 2019.
Kosova Press | 25-Aug-2019 13:51
Distria Krasniqi fiton medaljene bronztë në Kampionatin Botëror Tokio 2019.

Ndodh në Itali: Gjyqtari e detyron trajnerin ta ndërrojë këmishën
Distria Krasniqi e ka humbur mundësinë për të luftuar për titullin e kampiones së botës në xhudo, pasi u mposht në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Japoni nga numri një i botës, Funa Tonaki. Krasniqi, megjithatë, ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 13:51
Distria Krasniqi e ka humbur mundësinë për të luftuar për titullin e kampiones së botës në xhudo, pasi u mposht në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Japoni nga numri një i botës, Funa Tonaki. Krasniqi, megjithatë, ...

AFP: Peja, qyteti që prodhon kampionë botëror të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 13:35
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Kosova fiton medaljen e bronztë në botëror
Vendi i tretë në një kampionat botëror është sukses i madh për Kosovën dhe xhudon kosovare. Distria Krasniqi nuk e la pa e sjell një medalje. Xhudistja e Kosovës, Distria Krasnqi, ka arritur që të stoliset me medaljen e ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 13:33
Vendi i tretë në një kampionat botëror është sukses i madh për Kosovën dhe xhudon kosovare. Distria Krasniqi nuk e la pa e sjell një medalje. Xhudistja e Kosovës, Distria Krasnqi, ka arritur që të stoliset me medaljen e ...

Reagon Driton Kuka pas medaljes së bronztë: E bronzta e Disit ka shkëlqim që t’i merr sytë
Kosova sot ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin Botëror të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Është Distria Krasniqi ajo që shkëlqeu duke e fituar këtë medalje që sipas trajnerit Driton Kukës e ka ...
Zeri | 25-Aug-2019 13:33
Kosova sot ka fituar medaljen e bronztë në kampionatin Botëror të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Është Distria Krasniqi ajo që shkëlqeu duke e fituar këtë medalje që sipas trajnerit Driton Kukës e ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved