ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:01

?AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos

?AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 10:28
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Distria Krasniqi arrin në gjysmëfinale të Botërorit
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë.Në çerekfinalen e kategorisë deri 48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj argjentinases, ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 10:55
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë.Në çerekfinalen e kategorisë deri 48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj argjentinases, ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
InFokusi | 25-Aug-2019 10:55
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Albportali | 25-Aug-2019 10:50
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Kë do ta ketë në gjysmëfinale Distria Krasniqi?
Ajo mposhti garuesen nga Mongolia Ganbaatar, spanjollen Figueroa dhe në çerekfinale mposhti Kampionen Olimpike aktuale argjentinasen Pareto. Distria Krasniqi tashmë në gjysmëfinale do të ndeshet me japonezen Funa ...
AlbInfo | 25-Aug-2019 10:41
Ajo mposhti garuesen nga Mongolia Ganbaatar, spanjollen Figueroa dhe në çerekfinale mposhti Kampionen Olimpike aktuale argjentinasen Pareto. Distria Krasniqi tashmë në gjysmëfinale do të ndeshet me japonezen Funa ...

AFP: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Gazeta Dita | 25-Aug-2019 10:17
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 10:10
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 10:09
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Distria Krasniqi në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Japoni
Kampionati botëror i xhudos ka filluar të mbahet në Japoni. E garuesja e parë nga Kosova, Distria Krasniqi e ka nisur për mrekulli këtë botëror duke arritur në gjysmëfinale. Deri në gjysmëfinale, Distria ka fituar tri ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 09:29
Kampionati botëror i xhudos ka filluar të mbahet në Japoni. E garuesja e parë nga Kosova, Distria Krasniqi e ka nisur për mrekulli këtë botëror duke arritur në gjysmëfinale. Deri në gjysmëfinale, Distria ka fituar tri ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
Distria Krasniqi ka kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Xhudo, pasi e mposhti Paula Pareton në një luftë të vështirë çerekfinale, raporton Gazeta Express. Krasniqi e ka vazhduar rrugën drejt medaljes së ...
GazetaBlic | 25-Aug-2019 10:09
Distria Krasniqi ka kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Xhudo, pasi e mposhti Paula Pareton në një luftë të vështirë çerekfinale, raporton Gazeta Express. Krasniqi e ka vazhduar rrugën drejt medaljes së ...

Kosova e vogël, superfuqi në xhudo
Kosova është një shtet i vogël, por po rezulton një superfuqi në sportin e xhudos. Këtë vërteton më së miri këtë emri i Majlinda Kelmendit, kampione olimpike dhe fituese e një sërë turnesh të tjera ndërkombëtare. ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 10:02
Kosova është një shtet i vogël, por po rezulton një superfuqi në sportin e xhudos. Këtë vërteton më së miri këtë emri i Majlinda Kelmendit, kampione olimpike dhe fituese e një sërë turnesh të tjera ndërkombëtare. ...

Distria Krasniqi e mrekullueshme, kalon në gjysmëfinale të Botërorit
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio. Në çerekfinale të kategorisë -48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj kampiones aktuale olimpike, ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 10:02
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio. Në çerekfinale të kategorisë -48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj kampiones aktuale olimpike, ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
Kosova Press | 25-Aug-2019 10:02
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Distria Krasniqi kualifikohet në gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi është kualifikuar për gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror të Xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Ajo ka arritur që në çerekfinale ta mposhtë kampionen aktuale olimpike, Paula ...
Medial | 25-Aug-2019 09:54
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi është kualifikuar për gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror të Xhudos që po mbahet në Tokio të Japonisë. Ajo ka arritur që në çerekfinale ta mposhtë kampionen aktuale olimpike, Paula ...

AFP-ja shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 09:54
AFP ka shkruar një artikull për kampionen e talentuar të xhudos, Majlinda Kelmendit. Në shkrim flitet për ëndrrën e thyer në mes nga lufta e Kosovës me Serbinë, të trajnerit të Kelmendit, Driton Kuka. Gjithashtu AFP ka ...

Kjo është kundërshtarja e Distria Krasniqit në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror
Pas tri fitoreve radhazi, Distria Krasniqi e preku gjysmëfinalen të garës më të rëndësishme të xhudos. Ajo mposhti garuesen nga Mongolia Ganbaatar, spanjollen Figueroa dhe në çerekfinale mposhti Kampionen Olimpike ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 09:52
Pas tri fitoreve radhazi, Distria Krasniqi e preku gjysmëfinalen të garës më të rëndësishme të xhudos. Ajo mposhti garuesen nga Mongolia Ganbaatar, spanjollen Figueroa dhe në çerekfinale mposhti Kampionen Olimpike ...

AFP shkrim për Kosovën: Peja, qyteti që prodhon kampionët botërorë të xhudos
Gjithashtu AFP ka bërë një përshkrim të qytetit që prodhon vetëm kampionë në sportin e xhudos dhe kushtet e vështira me të cilët ata janë stërvitur për vite me radhë. Shkrimi i plotë Kombi i ri dhe i vogël i Kosovës ...
Lajminet | 25-Aug-2019 09:50
Gjithashtu AFP ka bërë një përshkrim të qytetit që prodhon vetëm kampionë në sportin e xhudos dhe kushtet e vështira me të cilët ata janë stërvitur për vite me radhë. Shkrimi i plotë Kombi i ri dhe i vogël i Kosovës ...

Distria Krasniqi në gjysmëfinale të Botërorit, në çerekfinale e mposhti kampionen aktuale olimpike
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio. Në çerekfinalen e kategorisë deri 48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj argjentinases, kampiones ...
PortaliOnline | 25-Aug-2019 09:39
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ka arritur të kualifikohet në gjysmëfinale të Botërorit të xhudos që po mbahet në Tokio. Në çerekfinalen e kategorisë deri 48 kilogramë, Krasniqi fitoi ndaj argjentinases, kampiones ...

Distria Krasniqi në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Japoni
Distria Krasniqi ka kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Xhudo. Ajo e mposhti Paula Pareton në një luftë të vështirë çerekfinale. Krasniqi e ka vazhduar rrugën drejt medaljes së artë në kategorinë deri 48 ...
Alsat-M | 25-Aug-2019 09:39
Distria Krasniqi ka kaluar në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në Xhudo. Ajo e mposhti Paula Pareton në një luftë të vështirë çerekfinale. Krasniqi e ka vazhduar rrugën drejt medaljes së artë në kategorinë deri 48 ...

Distria Krasniqi kualifikohet në gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi është kualifikuar për gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror që po mbahet në Tokio të Japonisë. Ajo ka arritur që në çerekfinale ta mposhtë kampionen aktuale olimpike, Paula Pareto nga ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 09:27
Xhudistja kosovare Distria Krasniqi është kualifikuar për gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror që po mbahet në Tokio të Japonisë. Ajo ka arritur që në çerekfinale ta mposhtë kampionen aktuale olimpike, Paula Pareto nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved