ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:12

Berisha jep tjetër version: Ja shkaku i shpërthimit në Lezhë

Berisha jep tjetër version: Ja shkaku i shpërthimit në Lezhë
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 14:34
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...

Shpërthimi karburantit në Lezhë, Berisha: Shkak ndërprerja e energjisë
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot ku si pasojë e shëprthimit të një pike karburanti 7 persona u plagosën, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 15:05
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot ku si pasojë e shëprthimit të një pike karburanti 7 persona u plagosën, 2 prej të cilëve në gjendje të rëndë. ...

Video/ Çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm që tronditi Lezhën
LEZHË Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:11
LEZHË Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 ...

Shpërthimi në aksin Lezhë-Milot, stabilizohet gjendja e punonjësit të karburantit
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” bën të ditur se është stabilizuar gjendja e punonjësit të karburantit që mbeti I plagosur nga shpërthimi mbrëmjen e të shtunës në aksin rrugor Lezhë-Milot. QSUT ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 10:36
Drejtoria e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” bën të ditur se është stabilizuar gjendja e punonjësit të karburantit që mbeti I plagosur nga shpërthimi mbrëmjen e të shtunës në aksin rrugor Lezhë-Milot. QSUT ...

Berisha jep një tjetër variant për shkakun e shpërthimit në Lezhë
Pas shpërthimit në një pikë karburanti në Lezhë ku mbetën të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje më të rëndë, ish-kryeministri Sali Berisha zbardh edhe shkakun që sipas tij ndodhi ngjarja. Sipas Berishës, ...
Lapsi | 25-Aug-2019 17:28
Pas shpërthimit në një pikë karburanti në Lezhë ku mbetën të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje më të rëndë, ish-kryeministri Sali Berisha zbardh edhe shkakun që sipas tij ndodhi ngjarja. Sipas Berishës, ...

Defekti teknik solli shpërthimi i karburantit. Janë dëmtuar 7 persona
Policia e Shtetit ka dhënë informacione zyrtare rreth shpërthimit të karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:10, ku karburanti u përfshi nga flakët për shkak se një ...
Top Channel | 25-Aug-2019 09:50
Policia e Shtetit ka dhënë informacione zyrtare rreth shpërthimit të karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:10, ku karburanti u përfshi nga flakët për shkak se një ...

Lezhë/ Familja me 5 anëtarë i shpëtoi vdekjes gjatë shpërthimit në karburant
Shtatë persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi I karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot mbrëmjen e të shtunës, në kryqëzimin e Shënkollit. Në mesin e të plagosurve sipas policisë, janë dhe dy vajza të mitura të ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 10:20
Shtatë persona kanë mbetur të plagosur nga shpërthimi I karburantit në aksin rrugor Lezhë-Milot mbrëmjen e të shtunës, në kryqëzimin e Shënkollit. Në mesin e të plagosurve sipas policisë, janë dhe dy vajza të mitura të ...

Shpërthimi i karburantit, Policia: Mes të lënduarve edhe 2 fëmijë
LEZHË Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë. Sipas policisë, në mesin e të lënduarve janë edhe dy fëmijë të vegjël, 2 dhe 5 vjeç. Sipas bluve ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 09:46
LEZHË Policia e Lezhës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë. Sipas policisë, në mesin e të lënduarve janë edhe dy fëmijë të vegjël, 2 dhe 5 vjeç. Sipas bluve ...

DETAJET/ Shpërthimi në pikën e karburantit, Policia: Të plagosur 7 persona, mes tyre dy të mitura 5 dhe 2 vjeç
Policia ka dhënë informacion zyrtar, lidhur me shpërthimin e bombulave të gazit në pikën e karburantit në autostradën Lezhë-Laç. Në një deklaratë opër median policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit janë plagosur ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 09:48
Policia ka dhënë informacion zyrtar, lidhur me shpërthimin e bombulave të gazit në pikën e karburantit në autostradën Lezhë-Laç. Në një deklaratë opër median policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit janë plagosur ...

Shpërthimi i karburantit, policia: U plagosën edhe 2 vajza të mitura
mapo.al Policia jep detaje për shpërthimin në një karburant në aksin Lezhë-Laç. Fillimisht ka shpërthyer një bombol gazi që shërbente për furnizimin me gaz të automjeteve dhe më pas një automjet me gaz, i cili ishte aty ...
Mapo | 25-Aug-2019 09:41
mapo.al Policia jep detaje për shpërthimin në një karburant në aksin Lezhë-Laç. Fillimisht ka shpërthyer një bombol gazi që shërbente për furnizimin me gaz të automjeteve dhe më pas një automjet me gaz, i cili ishte aty ...

Berisha jep tjetër version: Ja shkaku i shpër.th.imit në Lezhë
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...
Medial | 25-Aug-2019 15:38
TIRANË Ish-kryeministri Sali Berisha jep një tjetër version për shkaqet e ngjarjes së mbrëmshme, ku një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Shënkollit”. Teksa ...

Mbetën të plagosur 7 persona, Berisha zbardh shkakun e vërtetë të shpërthimit në pikën e karburantit në Lezhë
Pas shpërthimit në një pikë karburanti në Lezhë ku mbetën të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje më të rëndë, ish-kryeministri Sali Berisha zbardh edhe shkakun për të cilën ndodhi ngjarja. Sipas tij, ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 15:35
Pas shpërthimit në një pikë karburanti në Lezhë ku mbetën të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje më të rëndë, ish-kryeministri Sali Berisha zbardh edhe shkakun për të cilën ndodhi ngjarja. Sipas tij, ...

Problemet në rrjetin e energjisë sollën shpërthimin ne pikën e karburantit….
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që jep detaje në lidhje me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një karburant në rrugën Lezhë – Laç Teksa publikon denoncimin e qytetarit dixhital, Berisha ...
Lajmi i Fundit | 25-Aug-2019 15:23
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një mesazh që jep detaje në lidhje me shpërthimin e ndodhur një ditë më parë në një karburant në rrugën Lezhë – Laç Teksa publikon denoncimin e qytetarit dixhital, Berisha ...

?Detaje për shpërthimin në një karburant në Lezhë
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura. Sipas ...
InFokusi | 25-Aug-2019 11:31
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura. Sipas ...

Detaje të reja nga shpërthimi në pikën e karburantit në Lezhë. 6 të plagosur
Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit në pikën e karburantit në Lezhë, dy prej të cilëve kanë marrë dëmtime të shumta. Shpërthimi ka ndodhur fillimisht tek depozita e karburantit dhe më pas ka ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 09:37
Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur pas shpërthimit në pikën e karburantit në Lezhë, dy prej të cilëve kanë marrë dëmtime të shumta. Shpërthimi ka ndodhur fillimisht tek depozita e karburantit dhe më pas ka ...

Detaje/Shpërthimi në Lezhë, 2 prej të plagosurve me djegie të shumta
TIRANË Mbrëmjen e djeshme një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç dhe për pasojë gjashtë persona mbetën të plagosur. Dy nga 6 të plagosurit kanë pësuar dëmtime të shumta në trup, ndërsa po ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 09:13
TIRANË Mbrëmjen e djeshme një pikë karburanti shpërtheu në flakë në superstradën Lezhë-Laç dhe për pasojë gjashtë persona mbetën të plagosur. Dy nga 6 të plagosurit kanë pësuar dëmtime të shumta në trup, ndërsa po ...

?Detaje për shpërthimin në një karburant në Lezhë
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura.
Kosova Press | 25-Aug-2019 11:27
Policia në Shqipëri ka dhënë detaje për shpërthimin e një bombole gazi në një pompë të derivateve në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku si pasojë janë lënduar pesë persona, në mesin e të cilëve edhe dy vajza të mitura.

Çfarë la pas shpërthimi i fuqishëm në Lezhë
Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 vjeçe. ...
Gazeta Dita | 25-Aug-2019 10:36
Dy bombola gazi shpërthyen mbrëmë në një pikë karburanti në superstradën Lezhë-Laç në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit dhe për pasojë, shtatë persona mbetën të plagosur, mes tyre edhe dy vajza të vogla, 2 dhe 5 vjeçe. ...

Detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë, dy të plagosur rëndë
Mbrëmjen e djeshme në superstradën Lezhë-Laç, ka shpërthyer një pikë karburanti. Si pasojë janë plagosur 6 persona, dy prej të cilëve kanë qenë punonjës të karburantit, ndërsa të tjerët ndodheshin rastësish aty pranë ...
Dritare | 25-Aug-2019 10:28
Mbrëmjen e djeshme në superstradën Lezhë-Laç, ka shpërthyer një pikë karburanti. Si pasojë janë plagosur 6 persona, dy prej të cilëve kanë qenë punonjës të karburantit, ndërsa të tjerët ndodheshin rastësish aty pranë ...

Shpërthimi i karburantit/ Mes të plagosurve edhe dy fëmijë
Policia ka dhënë një njoftim zyrtar për shpërthimin e një karburanti në aksin rrugor Lezhë-Milot, ngjarje që ndodhi mbrëmjen e djeshme. Mes të plagosurve, janë edhe dy vajza të moshës 2 dhe 5 vjeç. Nga hetimet ...
Dritare | 25-Aug-2019 10:28
Policia ka dhënë një njoftim zyrtar për shpërthimin e një karburanti në aksin rrugor Lezhë-Milot, ngjarje që ndodhi mbrëmjen e djeshme. Mes të plagosurve, janë edhe dy vajza të moshës 2 dhe 5 vjeç. Nga hetimet ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved