ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 17:06

Videomesazhi i Bashës: Kajmaku po i fshihet drejtësisë, Rama e di

Videomesazhi i Bashës: Kajmaku po i fshihet drejtësisë, Rama e di
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është rikthyer sërish sot çështjes për kreun e bashkisë së Vorës, Agim Kajkamu, i cili sipas PD-së rezulton me dosje të hapur në shtetin e Greqisë. Sipas ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:56
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është rikthyer sërish sot çështjes për kreun e bashkisë së Vorës, Agim Kajkamu, i cili sipas PD-së rezulton me dosje të hapur në shtetin e Greqisë. Sipas ...

Basha: Agim Kajmaku ka dosje penale në Greqi. Mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...
Top Channel | 25-Aug-2019 10:50
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...

Basha nxjerr videon: Rama e di që Kajmaku ka probleme me drejtësinë
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Në një video të publikuar në “Facebook”, Basha tregon se ...
Mapo | 25-Aug-2019 10:55
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Në një video të publikuar në “Facebook”, Basha tregon se ...

Basha: Kajmaku duhet të merret i pandehur, Rama po e mbron
Lideri demokrat Lulzim Basha vijon me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama se po mbron kryebashkiakun e ri të Vorës, Agim Kajmakun. Në një videomesazh të shëprndarë në profilin e tij në “Facebook”, Basha thekson ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 11:25
Lideri demokrat Lulzim Basha vijon me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama se po mbron kryebashkiakun e ri të Vorës, Agim Kajmakun. Në një videomesazh të shëprndarë në profilin e tij në “Facebook”, Basha thekson ...

Basha: Rama mbrojtje politike për Agim Kajmakun
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...
ABCNews | 25-Aug-2019 14:44
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...

Basha: Agim Kajmaku ka dosje penale në Greqi, mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 11:02
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategji si me Pjetrin
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 19:27
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategjinë si me Pjetrin
mapo.al Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...
Mapo | 24-Aug-2019 19:29
mapo.al Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...

Basha: Edi Rama kërcënim për sigurinë publike, Agim Kajmaku të merret i pandehur
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...
ABCNews | 25-Aug-2019 11:00
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...

Basha: Kajmaku duhet të merret i pandehur, Rama po e mbron
Lideri demokrat Lulzim Basha vijon me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama se po mbron kryebashkiakun e ri të Vorës, Agim Kajmakun. Në një videomesazh të shëprndarë në profilin e tij në “Facebook”, Basha thekson ...
Medial | 25-Aug-2019 13:10
Lideri demokrat Lulzim Basha vijon me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama se po mbron kryebashkiakun e ri të Vorës, Agim Kajmakun. Në një videomesazh të shëprndarë në profilin e tij në “Facebook”, Basha thekson ...

“Agim Kajmaku po i fshihet drejtësisë greke”, Basha akuza të tjera për kryebashkiakun e Vorës: E di dhe Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar sot një video ku ka hedhur akuza të reja mbi kreun e Bashkisë së Vorës, Agim Kajmakun. Në një reagim në Facebook, Basha shkuan se Agim Kajmaku ka falsifikuar ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 12:13
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar sot një video ku ka hedhur akuza të reja mbi kreun e Bashkisë së Vorës, Agim Kajmakun. Në një reagim në Facebook, Basha shkuan se Agim Kajmaku ka falsifikuar ...

Basha: Kajmaku në shkelje të Dekriminalizimit, probleme me drejtësinë greke
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u shpreh se edhe pse “Edi Rama e di se Agim Kajmaku i Vorës ka falsifikuar formularin e dekriminalizimit, Kryeministri vendosi veton dhe injoroi kërkesën e socialistëve të ...
RTSH | 25-Aug-2019 11:47
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u shpreh se edhe pse “Edi Rama e di se Agim Kajmaku i Vorës ka falsifikuar formularin e dekriminalizimit, Kryeministri vendosi veton dhe injoroi kërkesën e socialistëve të ...

PD tregon një datë dhe pyet Ramën e Ballukun: Çfarë lidhje ka 14 Janar 2003 me kandidatin e tyre në Vorë?
Partia Demokratike po ndjek për Agim Kajmakun, kryebashkiak i Vorës, të njëjtën strategji denoncimi si me Valdrin Pjetrin, ish-kandidati i Shkodrës që u tërhoq nga marrja e detyrës si kryebashkiak. Pasi kanë denoncuar ...
Top Channel | 24-Aug-2019 16:50
Partia Demokratike po ndjek për Agim Kajmakun, kryebashkiak i Vorës, të njëjtën strategji denoncimi si me Valdrin Pjetrin, ish-kandidati i Shkodrës që u tërhoq nga marrja e detyrës si kryebashkiak. Pasi kanë denoncuar ...

Basha për kryebashkiakun e Vorës: Po i fshihet drejtësisë greke, të përballet për të kaluarën
Kreu demokrat ka vijuar akuzat për kryeministrin Rama edhe në këtë ditë të dielë. Lulzim Basha, me anë të një video që postoi në facebook-un e tij, shprehehet se kryeministri po mbron kriminelët më të mëdhenjtë të ...
Dritare | 25-Aug-2019 11:43
Kreu demokrat ka vijuar akuzat për kryeministrin Rama edhe në këtë ditë të dielë. Lulzim Basha, me anë të një video që postoi në facebook-un e tij, shprehehet se kryeministri po mbron kriminelët më të mëdhenjtë të ...

Basha: Rama kërcënim dhe rrezik jete dhe sigurie, kapi dhunshëm çdo pushtet me krimin
Kryetari i Partisë Demokratike opozitare Lulzim Basha postoi një videomesazh në profilin e tij në Facebook Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka kapur dhunshëm çdo ...
Illyriapress | 25-Aug-2019 11:33
Kryetari i Partisë Demokratike opozitare Lulzim Basha postoi një videomesazh në profilin e tij në Facebook Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare! Ai ka kapur dhunshëm çdo ...

Basha: Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën e çdo familje shqiptare
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka thënë se Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare, pasi ai ka kapur dhunshëm çdo pushtet me ndihmën e një bandë ...
InFokusi | 25-Aug-2019 11:31
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka thënë se Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare, pasi ai ka kapur dhunshëm çdo pushtet me ndihmën e një bandë ...

Basha për kryetarin e Vlorës: Ka dosje penale në Greqi, po mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por po ...
EkonomiaOnline | 25-Aug-2019 11:25
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por po ...

“Mos bëjë sikur s’dëgjon”, PD i drejton 3 pyetje kryeministrit
TIRANË Partia Demokratike përmes sekretarit të përgjithshëm të saj, Gazment Bardhit i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama t’u japë përgjigje tre pyetjeve në lidhje me kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Reagimi i ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 16:25
TIRANË Partia Demokratike përmes sekretarit të përgjithshëm të saj, Gazment Bardhit i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama t’u japë përgjigje tre pyetjeve në lidhje me kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Reagimi i ...

Basha për kryetarin e Vorës: Ka dosje penale në Greqi, po mbrohet nga Rama (VIDEO)
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por po ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 11:04
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por po ...

Bardhi, tre pyetje Ramës për Kajmakun: Data 14 janar 2003..?
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demoraktike Gazment Bardhi, nëpërmjet një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryeministrit Edi Rama dhe Belinda Ballukut që ti përgjigjen tri pyetjeve për Agim Kajmakun, ...
Mapo | 24-Aug-2019 16:33
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demoraktike Gazment Bardhi, nëpërmjet një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryeministrit Edi Rama dhe Belinda Ballukut që ti përgjigjen tri pyetjeve për Agim Kajmakun, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved