ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:30

Videomesazhi i Bashës: Kajmaku po i fshihet drejtësisë, Rama e di

Videomesazhi i Bashës: Kajmaku po i fshihet drejtësisë, Rama e di
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është rikthyer sërish sot çështjes për kreun e bashkisë së Vorës, Agim Kajkamu, i cili sipas PD-së rezulton me dosje të hapur në shtetin e Greqisë. Sipas ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:56
TIRANË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është rikthyer sërish sot çështjes për kreun e bashkisë së Vorës, Agim Kajkamu, i cili sipas PD-së rezulton me dosje të hapur në shtetin e Greqisë. Sipas ...

Basha: Agim Kajmaku ka dosje penale në Greqi. Mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...
Top Channel | 25-Aug-2019 10:50
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...

Basha nxjerr videon: Rama e di që Kajmaku ka probleme me drejtësinë
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Në një video të publikuar në “Facebook”, Basha tregon se ...
Mapo | 25-Aug-2019 10:55
mapo.al Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, e ka cilësuar kryeministrin Edi Rama si një kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare. Në një video të publikuar në “Facebook”, Basha tregon se ...

Basha: Agim Kajmaku ka dosje penale në Greqi, mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 11:02
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Facebook ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, por ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategji si me Pjetrin
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 19:27
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategjinë si me Pjetrin
mapo.al Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...
Mapo | 24-Aug-2019 19:29
mapo.al Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...

Basha: Edi Rama kërcënim për sigurinë publike, Agim Kajmaku të merret i pandehur
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...
ABCNews | 25-Aug-2019 11:00
Partia Demokratike vijon akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama, për lidhjen e tij me krimin dhe kapjen e pushtetit përmes kriminelëve. Duke iu referuar rastit të kandidimit të Agim Kajmakut për bashkinë e Vorës, Basha ...

PD tregon një datë dhe pyet Ramën e Ballukun: Çfarë lidhje ka 14 Janar 2003 me kandidatin e tyre në Vorë?
Partia Demokratike po ndjek për Agim Kajmakun, kryebashkiak i Vorës, të njëjtën strategji denoncimi si me Valdrin Pjetrin, ish-kandidati i Shkodrës që u tërhoq nga marrja e detyrës si kryebashkiak. Pasi kanë denoncuar ...
Top Channel | 24-Aug-2019 16:50
Partia Demokratike po ndjek për Agim Kajmakun, kryebashkiak i Vorës, të njëjtën strategji denoncimi si me Valdrin Pjetrin, ish-kandidati i Shkodrës që u tërhoq nga marrja e detyrës si kryebashkiak. Pasi kanë denoncuar ...

“Mos bëjë sikur s’dëgjon”, PD i drejton 3 pyetje kryeministrit
TIRANË Partia Demokratike përmes sekretarit të përgjithshëm të saj, Gazment Bardhit i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama t’u japë përgjigje tre pyetjeve në lidhje me kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Reagimi i ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 16:25
TIRANË Partia Demokratike përmes sekretarit të përgjithshëm të saj, Gazment Bardhit i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama t’u japë përgjigje tre pyetjeve në lidhje me kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun. Reagimi i ...

PD tre pyetje për Agim Kajmakun, sekretari Bardhi: Çfarë lidhje ka data 14 janar 2003?
Partia Demokratike këmbëngul se kryebashkiaku socialist i Vorës Agim Kajmaku, ka një dosje penale të hapur në Greqi me emrin Jorgo Toto. Njëlloj si në rastin e Valdrin Pjetrit, selia blu përsërit akuzat duke shtuar të ...
ABCNews | 24-Aug-2019 20:50
Partia Demokratike këmbëngul se kryebashkiaku socialist i Vorës Agim Kajmaku, ka një dosje penale të hapur në Greqi me emrin Jorgo Toto. Njëlloj si në rastin e Valdrin Pjetrit, selia blu përsërit akuzat duke shtuar të ...

Bardhi, tre pyetje Ramës për Kajmakun: Data 14 janar 2003..?
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demoraktike Gazment Bardhi, nëpërmjet një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryeministrit Edi Rama dhe Belinda Ballukut që ti përgjigjen tri pyetjeve për Agim Kajmakun, ...
Mapo | 24-Aug-2019 16:33
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demoraktike Gazment Bardhi, nëpërmjet një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryeministrit Edi Rama dhe Belinda Ballukut që ti përgjigjen tri pyetjeve për Agim Kajmakun, ...

Basha: Kajmaku ka dosje penale në Greqi, mbrohet nga Rama
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetin social ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, ...
Gazeta Dita | 25-Aug-2019 10:58
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në rrjetin social ka vijuar me akuzat ndaj kreut të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sipas shefit të selisë blu, Kajmaku ka probleme me drejtësinë greke, ...

Basha: Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën e çdo familje shqiptare
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka thënë se Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare, pasi ai ka kapur dhunshëm çdo pushtet me ndihmën e një bandë ...
Kosova Press | 25-Aug-2019 10:52
Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Lulzim Basha ka thënë se Edi Rama është kërcënim dhe rrezik për jetën dhe sigurinë e çdo familje shqiptare, pasi ai ka kapur dhunshëm çdo pushtet me ndihmën e një bandë ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek të njëjtën strategjinë si me Pjetrin
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
Lapsi | 24-Aug-2019 19:32
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

Video-mesazhi i Bashës: Agim Kajmaku falsifikoi formularin e dekriminalizimit, Rama e Balluku ishin në dijeni
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama se po mbron Agim Kajmakun, kreun e bashkisë Vorë pasi ka falsifikuar formularin e dekriminalizimit. Sipas PD, Kajmaku ka probleme të ...
Politiko | 25-Aug-2019 10:39
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama se po mbron Agim Kajmakun, kreun e bashkisë Vorë pasi ka falsifikuar formularin e dekriminalizimit. Sipas PD, Kajmaku ka probleme të ...

VOA/ E njëjta strategji: a do ketë dhe Kajmaku fatin e Valdrin Pjetrit?
Partia Demokratike dha disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga Greqia. PD duket ...
Tesheshi | 25-Aug-2019 10:19
Partia Demokratike dha disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga Greqia. PD duket ...

PD jep elemente të tjera të akuzave të saj ndaj kryebashkiakut të Vorës
Tiranë, 24 gusht 2019 – Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...
Illyriapress | 24-Aug-2019 23:03
Tiranë, 24 gusht 2019 – Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i ...

Akuzat ndaj kryebashkiakut monopartiak të Vorës/ Zëri i Amerikës: PD të dhëna të reja
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
Standard | 24-Aug-2019 21:43
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategjinë si me Pjetrin
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
Gazeta Dita | 24-Aug-2019 20:20
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

Akuzat ndaj Kajmakut, VOA: PD po ndjek strategjinë si me Pjetrin
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...
Medial | 24-Aug-2019 19:37
Në Shqipëri Partia Demokratike dha sot disa detaje të tjera me të cilat ajo shoqëroi akuzat ndaj kryebashkiakut socialist të Vorës Agim Kajmaku, i cili sipas saj rezulton të ketë qenë i dënuar dhe më pas i dëbuar nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved