ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:11

Grabitën lokalin, pranga tre të rinjve

Grabitën lokalin, pranga tre të rinjve
Tre të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Himarës me akuzën e vjedhjes në bashkëpunim. Shtetasit e arrestuar janë P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21 vjeç, dhe D. H., 31 vjeç, të tre banues në Dhërmi. Kapja dhe arrestimi i ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 17:26
Tre të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Himarës me akuzën e vjedhjes në bashkëpunim. Shtetasit e arrestuar janë P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21 vjeç, dhe D. H., 31 vjeç, të tre banues në Dhërmi. Kapja dhe arrestimi i ...

Aksioni i Policië së Sarandës/ Arrestohen 7 persona për vepra penale të ndryshme
Një aksion i Policië së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme.
Top Channel | 25-Aug-2019 16:14
Një aksion i Policië së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme.

Ngarkuan jahtin me 1477 litra naftë në Sarandë, arrestohen dy shtetas rus
Dy shtetas rusë kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës për kontrabandë mallrash. Shtetasit e arrestuar janë M. Sh., 47 vjeç, dhe K. V., 43 vjeç, të dy banues në Rusi. Sipas policisë, ditën e djeshme këta shtetas në ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 17:11
Dy shtetas rusë kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës për kontrabandë mallrash. Shtetasit e arrestuar janë M. Sh., 47 vjeç, dhe K. V., 43 vjeç, të dy banues në Rusi. Sipas policisë, ditën e djeshme këta shtetas në ...

Shtatë të arrestuar në Sarandë, mes tyre edhe 2 rusë për kontrabandë nafte
Shtatë persona janë arrestuar brenda 24 orëve nga policia e Sarandës për vepra të ndryshme penale. Mes tyre janë edhe dy shtetas rus, të cilët akuzohen për kontrabandë mallrash. Dy rusët u arrestuan pasi ditën e ...
Telegraf | 25-Aug-2019 16:49
Shtatë persona janë arrestuar brenda 24 orëve nga policia e Sarandës për vepra të ndryshme penale. Mes tyre janë edhe dy shtetas rus, të cilët akuzohen për kontrabandë mallrash. Dy rusët u arrestuan pasi ditën e ...

Aksion blic i Policisë Vlorë,7 të arrestuar për vepra të ndryshme
VLORE Policia e Vlorës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 7 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjedhje, drogë dhe armë. Të dyshuarit kanë kryer veprat penale ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 15:47
VLORE Policia e Vlorës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 7 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjedhje, drogë dhe armë. Të dyshuarit kanë kryer veprat penale ...

Qëlloi me automatik në ajër, kapet në flagrancë i riu shkodran
Telefonata në 112 nga banorët dhe reagimi në kohë i policisë vuri në pranga 24-vjeçarin për armëmbajtje pa leje dhe prishje të qetësisë publike, duke krijuar panik tek banorët dhe pushuesit. Në pranga ka rënë shtetasi ...
Top Channel | 25-Aug-2019 14:19
Telefonata në 112 nga banorët dhe reagimi në kohë i policisë vuri në pranga 24-vjeçarin për armëmbajtje pa leje dhe prishje të qetësisë publike, duke krijuar panik tek banorët dhe pushuesit. Në pranga ka rënë shtetasi ...

Vlorë/ Arrestohen 7 persona, mes tyre 2 rusë për naftë kontrabandë
mapo.al Policia e Vlorës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 7 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjedhje, drogë dhe armë. Njoftimi i policisë së Vlorës: Në ...
Mapo | 25-Aug-2019 15:53
mapo.al Policia e Vlorës njofton se në 24 orët e fundit ka arrestuar në flagrancë 7 persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjedhje, drogë dhe armë. Njoftimi i policisë së Vlorës: Në ...

Policia e Sarandës arreston 7 persona, në mesin e tyre edhe dy rusë
Një aksion i Policisë së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21-vjeç, dhe D. H., ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 17:07
Një aksion i Policisë së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21-vjeç, dhe D. H., ...

Terrorizonte pushuesit e banorët, pranga të riut në Shkodër
SHKODËR Një 24-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës për veprën penale “armëmbajtje pa leje”. Ka qenë telefonata e banorëve që ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës, e cila arriti të arrestojë në ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 12:19
SHKODËR Një 24-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Shkodrës për veprën penale “armëmbajtje pa leje”. Ka qenë telefonata e banorëve që ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës, e cila arriti të arrestojë në ...

Të shtëna me armë në Shkodër, policia arreston autorin
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili qëllonte me armë zjarri në ajër, në fshatin Theth. I riu përdorte një kallshnikov për të qëlluar me armë gjatë natës dhe u arrestua pas denoncimit të ...
Mapo | 25-Aug-2019 12:41
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili qëllonte me armë zjarri në ajër, në fshatin Theth. I riu përdorte një kallshnikov për të qëlluar me armë gjatë natës dhe u arrestua pas denoncimit të ...

DETAJET: Terrorizoi pushuesit dhe banorët në Theth duke qëlluar me kallashnikov, arrestohet 24 vjeçari
Policia ka arrestuar një 24 vjeçar pasi ky i fundit ka qëlluar me armë zjarri në ajër në zonën e Dukagjinit. Pas telefonatave nga banorët, forcat e rendit kanë ndërhyrë duke e arrestuar të riun banues në fshatin Theth. ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 12:24
Policia ka arrestuar një 24 vjeçar pasi ky i fundit ka qëlluar me armë zjarri në ajër në zonën e Dukagjinit. Pas telefonatave nga banorët, forcat e rendit kanë ndërhyrë duke e arrestuar të riun banues në fshatin Theth. ...

Vidhte udhëtarët që shkonin në plazh, arrestohet 42 vjeçari në Durrës
Policia ka arrestuar një 42 vjeçar i cili kishte zgedhur si mënyrë jetese vjedhjen e udhëtarve që përdorinin linjat e autobusit Durrës – Plazh. “Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës kanë ...
Telegraf | 25-Aug-2019 12:52
Policia ka arrestuar një 42 vjeçar i cili kishte zgedhur si mënyrë jetese vjedhjen e udhëtarve që përdorinin linjat e autobusit Durrës – Plazh. “Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës kanë ...

Durrës,vidhte portofolat në linjën e plazhit,në pranga 42-vjeçari
Durrës Një 42-vjeçar është arrestuar në Durrës pasi dyshohet se vidhte para dhe sende më vlerë udhëyarëve të linjës së autobusit, Durrës-Plazh. Operacioni i koduar “Udhëtari” çoi në arrestimin e shtetasit me iniciale ...
BalkanWeb | 25-Aug-2019 10:33
Durrës Një 42-vjeçar është arrestuar në Durrës pasi dyshohet se vidhte para dhe sende më vlerë udhëyarëve të linjës së autobusit, Durrës-Plazh. Operacioni i koduar “Udhëtari” çoi në arrestimin e shtetasit me iniciale ...

Terrorizoi pushuesit e banorët, pranga të riut në Theth
Një 24 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u qëlloi me armë zjarri pa lejë duke terrorizuar banorët e Thethit. 24 vjeçari I arrestuar është me inicialet K. H., banues në fshatin Theth, Shkodër. Sipas ...
VizionPlus | 25-Aug-2019 12:43
Një 24 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u qëlloi me armë zjarri pa lejë duke terrorizuar banorët e Thethit. 24 vjeçari I arrestuar është me inicialet K. H., banues në fshatin Theth, Shkodër. Sipas ...

Vidhte në autobuz plazhistët, arrestohet durrsaku
mapo.al Policia ka arrestuar një 42-vjeçar i cili vidhte udhëtarët që përdorinin linjat e autobusit Durrës–Plazh. Pre e grabitjes ishin qytetarët të cilët shkonin në plazh dhe kishin shumë çanta me vete. “ Specialistët ...
Mapo | 25-Aug-2019 10:39
mapo.al Policia ka arrestuar një 42-vjeçar i cili vidhte udhëtarët që përdorinin linjat e autobusit Durrës–Plazh. Pre e grabitjes ishin qytetarët të cilët shkonin në plazh dhe kishin shumë çanta me vete. “ Specialistët ...

Aksioni i Policisë së Sarandës, arrestohen shtatë persona për vepra penale të ndryshme
Një aksion i Policië së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Ja njoftimi i plotë i policisë: Në vijim të punës, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë së paligjshme, ...
Klan Kosova | 25-Aug-2019 19:00
Një aksion i Policië së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Ja njoftimi i plotë i policisë: Në vijim të punës, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë së paligjshme, ...

Armë e drogë e vjedhje/ Aksion në Sarandë e Vlorë. Arrestohen 7 persona, mes tyre dy rusë
Katër persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale, janë arrestuar pasditen e sotme në Sarandë, ndërsa 3 në Vlorë. Mes të arrestuarve janë edhe dy shtetas rusë, të cilët akuzohen për kontrabandë nafte. Sipas ...
Dritare | 25-Aug-2019 17:24
Katër persona, të akuzuar për vepra të ndryshme penale, janë arrestuar pasditen e sotme në Sarandë, ndërsa 3 në Vlorë. Mes të arrestuarve janë edhe dy shtetas rusë, të cilët akuzohen për kontrabandë nafte. Sipas ...

Ngarkuan jahtin me 1477 litra naftë kontrabandë, arrestohen dy shtetas rus
Dy shtetas rusë kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës për kontrabandë mallrash. Shtetasit e arrestuar janë M. Sh., 47 vjeç, dhe K. V., 43 vjeç, të dy banues në Rusi. Sipas policisë, ditën e djeshme këta shtetas në ...
Medial | 25-Aug-2019 17:22
Dy shtetas rusë kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës për kontrabandë mallrash. Shtetasit e arrestuar janë M. Sh., 47 vjeç, dhe K. V., 43 vjeç, të dy banues në Rusi. Sipas policisë, ditën e djeshme këta shtetas në ...

Vidhte portofolat në linjën e plazhit, arrestohet 42 vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 42 vjeçar pasi vidhte sende me vlerë në linjën urbanëve të Durrës-Plazh. Operacioni i koduar “Udhëtari” çoi në arrestimin e shtetasit me iniciale A.M., i dënuar më parë për vjedhje. ...
GazetaTema | 25-Aug-2019 10:28
Policia e Durrësit ka arrestuar një 42 vjeçar pasi vidhte sende me vlerë në linjën urbanëve të Durrës-Plazh. Operacioni i koduar “Udhëtari” çoi në arrestimin e shtetasit me iniciale A.M., i dënuar më parë për vjedhje. ...

Policia e Sarandës arreston 7 persona, në mesin e tyre edhe dy rusë
Një aksion i Policisë së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21-vjeç, dhe D. H., ...
TetovaSot | 25-Aug-2019 17:14
Një aksion i Policisë së Sarandës ka vënë në pranga 7 persona për vepra penale të ndryshme. Policia e Himarës ka arrestuar në flagrancë për “Vjedhje në bashkëpunim” shtetasit P. Xh., 23 vjeç, K. Xh., 21-vjeç, dhe D. H., ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved