ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 18:26

Liverpuli vijon serinë e fitoreve, mposht në “Anfield Road” Arsenalin

Liverpuli vijon serinë e fitoreve, mposht në “Anfield Road” Arsenalin
Liverpool ka marrë fitoren e tretë rresht në Premier Ligë. Viktimë e skuadrës së Jurgen Klopp këtë javë ishte Arsenali të cilën Liverpool e mposhti me rezultatin 3-1. Që nga fillimi i pjesës së parë Liverpool e dominoi ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:50
Liverpool ka marrë fitoren e tretë rresht në Premier Ligë. Viktimë e skuadrës së Jurgen Klopp këtë javë ishte Arsenali të cilën Liverpool e mposhti me rezultatin 3-1. Që nga fillimi i pjesës së parë Liverpool e dominoi ...

Video/ Liverpuli është i papërmbajtshëm, Arsenali në tapet
Djemtë e Jurgen Klopit vijojnë të mos lënë asgjë rrugës, ndërsa kanë arritur dhe fitoren e tretë radhazi në kampionat, kësaj here duke mposhtur Arsenalin në “Anfield Road” me rezultatin 3-1. një fitore që mbush me ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 20:33
Djemtë e Jurgen Klopit vijojnë të mos lënë asgjë rrugës, ndërsa kanë arritur dhe fitoren e tretë radhazi në kampionat, kësaj here duke mposhtur Arsenalin në “Anfield Road” me rezultatin 3-1. një fitore që mbush me ...

Liverpooli thyen rekordin e klubit për fitore radhazi në Ligën Premier
Liverpooli ka thyer një rekord të klubit të vendosur para shumë viteve me 11 fitore radhazi. Reds arritën të triumfojnë në shtëpi ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në derbin e javës së tretë të Ligës Premier. Kjo fitore e ...
Telegrafi | 25-Aug-2019 08:22
Liverpooli ka thyer një rekord të klubit të vendosur para shumë viteve me 11 fitore radhazi. Reds arritën të triumfojnë në shtëpi ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në derbin e javës së tretë të Ligës Premier. Kjo fitore e ...

Braziliani e pranon fajin, por Emery reagon ndryshe: Nuk ishte për penallti ndërhyrja e Luizit ndaj Salahut
Liverpooli ka shënuar fitoren e tretë rresht në edicionin e ri të Ligës Premier. The Reds triumfuan para shikuesve të vetë në stadiumin Anfield Road kundër Arsenalit me rezultat 3-1. Një prej momenteve që po i konteston ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 23:19
Liverpooli ka shënuar fitoren e tretë rresht në edicionin e ri të Ligës Premier. The Reds triumfuan para shikuesve të vetë në stadiumin Anfield Road kundër Arsenalit me rezultat 3-1. Një prej momenteve që po i konteston ...

Klopp: I lumtur me lojën dhe fitoren ndaj Arsenalit, më pëlqeu dëshira dhe pasioni
Jurgen Klopp është parë i lumtur në konferencën pas ndeshjes ndaj Arsenalit, të cilën Liverpooli e fitoi me rezultat 3-1. Liverpooli e ka fituar derbin e javës së tretë në Ligën Premier ndaj Arsenalit dhe loja dhe ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 23:03
Jurgen Klopp është parë i lumtur në konferencën pas ndeshjes ndaj Arsenalit, të cilën Liverpooli e fitoi me rezultat 3-1. Liverpooli e ka fituar derbin e javës së tretë në Ligën Premier ndaj Arsenalit dhe loja dhe ...

Liverpool e ka seriozisht, tregon synimet për titullin
mapo.al Liverpool ka treguar sot, në javën e tretë të Premier League se e ka seriozisht, dhe ka dëshmuar haptazi ambicien për të marrë titullin kampion. Të kuqtë po dominojnë ndaj Arsenal, në Anfield, duke e çuar ...
Mapo | 24-Aug-2019 19:55
mapo.al Liverpool ka treguar sot, në javën e tretë të Premier League se e ka seriozisht, dhe ka dëshmuar haptazi ambicien për të marrë titullin kampion. Të kuqtë po dominojnë ndaj Arsenal, në Anfield, duke e çuar ...

10:47 Salah e turpëroi, Luiz e zbulon bisedën me të gjatë derbit Liverpool-Arsenal David Luiz zbuloi se Mohamed Salah i kishte...
David Luiz zbuloi se Mohamed Salah i kishte thënë atij se ai nuk e kishte ndier tërheqjen prej fanelle, e cila për pasojë pati një penallti në të mirë të Liverpoolit. Mbrojtësi i Arsenalit, megjithatë, e pranon se e ...
Kosova Sot | 25-Aug-2019 10:51
David Luiz zbuloi se Mohamed Salah i kishte thënë atij se ai nuk e kishte ndier tërheqjen prej fanelle, e cila për pasojë pati një penallti në të mirë të Liverpoolit. Mbrojtësi i Arsenalit, megjithatë, e pranon se e ...

Xhaka reagon pas humbjes ndaj Liverpool-it
Liverpool dje u tregua skuadër më e fortë se Arsenali duke e mposhtur me rezultat 3:1 në Anfield. Golat për Liverpoolin i shënuan Matip dhe më pas Salah me dygolësh, ndërsa krejt në fund Torreira realizoi golin e nderit ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 10:50
Liverpool dje u tregua skuadër më e fortë se Arsenali duke e mposhtur me rezultat 3:1 në Anfield. Golat për Liverpoolin i shënuan Matip dhe më pas Salah me dygolësh, ndërsa krejt në fund Torreira realizoi golin e nderit ...

Xhaka reagon pas humbjes ndaj Liverpool-it
Liverpool dje u tregua skuadër më e fortë se Arsenali duke e mposhtur me rezultat 3:1 në Anfield. Golat për Liverpoolin i shënuan Matip dhe më pas Salah me dygolësh, ndërsa krejt në fund Torreira realizoi golin e nderit ...
Indeks Online | 25-Aug-2019 10:28
Liverpool dje u tregua skuadër më e fortë se Arsenali duke e mposhtur me rezultat 3:1 në Anfield. Golat për Liverpoolin i shënuan Matip dhe më pas Salah me dygolësh, ndërsa krejt në fund Torreira realizoi golin e nderit ...

Liverpool 3-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur të fitojnë derbin e javës ndaj asaj të Unai Emeryt, të cilët i ka mposhtur ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 20:43
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur të fitojnë derbin e javës ndaj asaj të Unai Emeryt, të cilët i ka mposhtur ...

Salah e turpëroi, Luiz e zbulon bisedën me të gjatë derbit Liverpool-Arsenal
David Luiz zbuloi se Mohamed Salah i kishte thënë atij se ai nuk e kishte ndier tërheqjen prej fanelle, e cila për pasojë pati një penallti në të mirë të Liverpoolit. Mbrojtësi i Arsenalit, megjithatë, e pranon se e ...
Gazeta Express | 25-Aug-2019 10:21
David Luiz zbuloi se Mohamed Salah i kishte thënë atij se ai nuk e kishte ndier tërheqjen prej fanelle, e cila për pasojë pati një penallti në të mirë të Liverpoolit. Mbrojtësi i Arsenalit, megjithatë, e pranon se e ...

Liverpool “turpëron” Arsenalin, Salah shqyen portën dy herë
Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp thotë se skuadra e tij “nuk ka nevojë të argëtoj të gjithë në çdo sekondë”, deklarata këto që i shkonin për shtati pas një fitoreje të rehatshme ndaj Arsenalit. Të kutë ruajtën ...
Tesheshi | 25-Aug-2019 10:19
Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp thotë se skuadra e tij “nuk ka nevojë të argëtoj të gjithë në çdo sekondë”, deklarata këto që i shkonin për shtati pas një fitoreje të rehatshme ndaj Arsenalit. Të kutë ruajtën ...

Liverpooli thyen rekordin e klubit për fitore radhazi në Ligën Premier
Liverpooli ka thyer një rekord të klubit të vendosur para shumë viteve me 11 fitore radhazi. Reds arritën të triumfojnë në shtëpi ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në derbin e javës së tretë të Ligës Premier. Kjo fitore e ...
E Dua Sportin | 25-Aug-2019 09:00
Liverpooli ka thyer një rekord të klubit të vendosur para shumë viteve me 11 fitore radhazi. Reds arritën të triumfojnë në shtëpi ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në derbin e javës së tretë të Ligës Premier. Kjo fitore e ...

Klopp ka fjalë të mira për Salahun
Mohamed Salah ishte njëri prej sulmuesve më të mirë në fushë kundër Arsenalit dhe kjo nuk ka shkruar pa u vërejtur nga strategu gjerman Jurgen Klopp e ka lavdëruar Mohamed Salahun për golin e tij të tretë, të cilin e ka ...
Gazeta Observer | 25-Aug-2019 08:20
Mohamed Salah ishte njëri prej sulmuesve më të mirë në fushë kundër Arsenalit dhe kjo nuk ka shkruar pa u vërejtur nga strategu gjerman Jurgen Klopp e ka lavdëruar Mohamed Salahun për golin e tij të tretë, të cilin e ka ...

Klopp ka fjalë të mira për Salahun
Indeks Online | 25-Aug-2019 07:55

Braziliani e pranon fajin, por Emery reagon ndryshe: Nuk ishte për penallti ndërhyrja e Luizit ndaj Salahut
Liverpooli ka shënuar fitoren e tretë rresht në edicionin e ri të Ligës Premier. The Reds triumfuan para shikuesve të vetë në stadiumin Anfield Road kundër Arsenalit me rezultat 3-1. Një prej momenteve që po i konteston ...
E Dua Sportin | 25-Aug-2019 01:06
Liverpooli ka shënuar fitoren e tretë rresht në edicionin e ri të Ligës Premier. The Reds triumfuan para shikuesve të vetë në stadiumin Anfield Road kundër Arsenalit me rezultat 3-1. Një prej momenteve që po i konteston ...

Pavarësisht humbjes, Unai Emery është optimist këtë sezon
Trajneri spanjoll e ka lavdëruar Nicolas Pepen në paraqitjen e tij të parë për skuadrën, por lavdëroi edhe Joe Willock pavarësisht se nuk pati paraqitje të mirë në mesfushë Arsenal mund të këtë humbur 3-1 sonte në ...
Gazeta Express | 24-Aug-2019 23:56
Trajneri spanjoll e ka lavdëruar Nicolas Pepen në paraqitjen e tij të parë për skuadrën, por lavdëroi edhe Joe Willock pavarësisht se nuk pati paraqitje të mirë në mesfushë Arsenal mund të këtë humbur 3-1 sonte në ...

Emery optimist pas humbjes ndaj Liverpool-it
Trajneri spanjoll nënvizoi Nicolas Pepe si kërcënimin më të madh të skuadrës së tij dhe vlerësoi Joe Willock për paraqitjen e tij në mesfushë Arsenali mund të ketë humbur 3-1 kundër Liverpool të shtunën, por trajneri ...
Indeks Online | 24-Aug-2019 23:52
Trajneri spanjoll nënvizoi Nicolas Pepe si kërcënimin më të madh të skuadrës së tij dhe vlerësoi Joe Willock për paraqitjen e tij në mesfushë Arsenali mund të ketë humbur 3-1 kundër Liverpool të shtunën, por trajneri ...

Klopp lartëson Salahun, çdo ditë e më shumë po përmirësohemi Mohamed Salah ishte njëri prej sulmuesve më të mirë në fushë kundër Arsenalit dhe kjo nuk ka shkruar pa u vërejtur nga strategu gjerman Jurgen Klopp e ka lavdëruar Mohamed Salahun për gol
Mohamed Salah ishte njëri prej sulmuesve më të mirë në fushë kundër Arsenalit dhe kjo nuk ka shkruar pa u vërejtur nga strategu gjerman Jurgen Klopp e ka lavdëruar Mohamed Salahun për golin e tij të tretë, të cilin e ka ...
Kosova Sot | 24-Aug-2019 23:44
Mohamed Salah ishte njëri prej sulmuesve më të mirë në fushë kundër Arsenalit dhe kjo nuk ka shkruar pa u vërejtur nga strategu gjerman Jurgen Klopp e ka lavdëruar Mohamed Salahun për golin e tij të tretë, të cilin e ka ...

Liverpooli e mposht me lehtësi Arsenalin në derbin e javës në Ligën Premier
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Reds kanë arritur të fitojnë derbin e javës ndaj Topçinjve, të cilët i ka mposhtur pa shumë vështirësi në ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 20:25
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Reds kanë arritur të fitojnë derbin e javës ndaj Topçinjve, të cilët i ka mposhtur pa shumë vështirësi në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved