ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 01:54

Zjarr masiv në Fushë-Krujë, vatra pranë fabrikës së çimentos

Zjarr masiv në Fushë-Krujë, vatra pranë fabrikës së çimentos
FUSHË-KRUJË Zjarret nuk kanë të ndaluar në vend. Një zjarr i përmasave të fuqishme ka rënë në këto momente në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë në Fushë Krujë. “BalkanWeb” mëson se disa banesa dhe një ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 18:59
FUSHË-KRUJË Zjarret nuk kanë të ndaluar në vend. Një zjarr i përmasave të fuqishme ka rënë në këto momente në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë në Fushë Krujë. “BalkanWeb” mëson se disa banesa dhe një ...

Zjarr në Devoll, digjet një sipëfaqe me pemë dhe bimësi
DEVOLL Një zjarr i madh ka rënë në një sipërfaqe te pyllëzuar ne fshatin Ziçisht. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se vatra e zjarrit është shfaqur në vendin e quajtur “Gështenjat”. Mësohet se flakët kanë ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 17:59
DEVOLL Një zjarr i madh ka rënë në një sipërfaqe te pyllëzuar ne fshatin Ziçisht. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra raporton se vatra e zjarrit është shfaqur në vendin e quajtur “Gështenjat”. Mësohet se flakët kanë ...

Shëngjin/ Zjarri dyshohet të jetë vënë qëllimisht, në pranga 2 persona
Nga burime të Top Channel ditën e sotme bëhet me dije se reshjet e shiut të një nate më parë kanë bërë që zjarri të vihet nën kontroll në Shëngjin, por akoma nuk është shuar plotësisht. Zjarri në Shëngjin dyshohet të ...
Top Channel | 24-Aug-2019 09:39
Nga burime të Top Channel ditën e sotme bëhet me dije se reshjet e shiut të një nate më parë kanë bërë që zjarri të vihet nën kontroll në Shëngjin, por akoma nuk është shuar plotësisht. Zjarri në Shëngjin dyshohet të ...

Zjarre pranë Shëngjinit/ Flakët dogjen zonën e pyllëzuar dhe largojnë pushuesit
Zjarri i rënë në Shëngjin gjatë natës sëë kaluar ka sjellë mjaft dëme duke djegur dhjetëra hektare shkurre dhe pisha.
Top Channel | 24-Aug-2019 07:18
Zjarri i rënë në Shëngjin gjatë natës sëë kaluar ka sjellë mjaft dëme duke djegur dhjetëra hektare shkurre dhe pisha.

Zjarri në Shëngjin, i qëllimshëm
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 18:31
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...

Tjetër zjarr masiv, rrezikohen banesat pranë fabrikës së çimentos në Fushë-Krujë
Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë, në Fushë-Krujë. Nga të dhënat paraprake, mësohet se nga përhapja e flakëve, rrezikohen disa banesa dhe një biznes përreth zonës. ...
Lapsi | 24-Aug-2019 19:14
Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë, në Fushë-Krujë. Nga të dhënat paraprake, mësohet se nga përhapja e flakëve, rrezikohen disa banesa dhe një biznes përreth zonës. ...

Shëngjinit i kthehet normaliteti, shuhen vatrat e zjarreve
Mëngjesin e sotëm Shëngjini ka gdhirë me mot të mirë dhe pa flakë zjarresh, në malet përreth. Përkundër angazhimit të vazhdueshëm të zjarrfikësve dhe forcave të ushtrisë, flakët e zjarrit janë shuar tek pas reshjeve të ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 14:49
Mëngjesin e sotëm Shëngjini ka gdhirë me mot të mirë dhe pa flakë zjarresh, në malet përreth. Përkundër angazhimit të vazhdueshëm të zjarrfikësve dhe forcave të ushtrisë, flakët e zjarrit janë shuar tek pas reshjeve të ...

Vijojnë zjarret në vend/ Digjet një sipërfaqe me pemë dhe bimësi në Devoll
Një vatër e madhe zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të pyllëzuar në fshatin Ziçisht në Devoll. Mësohet se flakët kanë djegur disa pemë dhe një sipërfaqe të konsiderueshme flore, kryesisht të mbushur me bimësi të ulët. ...
Lapsi | 24-Aug-2019 18:17
Një vatër e madhe zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të pyllëzuar në fshatin Ziçisht në Devoll. Mësohet se flakët kanë djegur disa pemë dhe një sipërfaqe të konsiderueshme flore, kryesisht të mbushur me bimësi të ulët. ...

Foto/ Zjarri masiv në Shëngjin, 200 efektivë në “luftë”me flakët
SHËNGJIN Zjarrfikësit në Shëngjin të Lezhës po luftojnë me vatrat e zjarrit, të cilat prej dy netësh vijojnë të djegin pa mëshirë kurorën e gjelbër në Shëngjin. Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me këtë ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 22:12
SHËNGJIN Zjarrfikësit në Shëngjin të Lezhës po luftojnë me vatrat e zjarrit, të cilat prej dy netësh vijojnë të djegin pa mëshirë kurorën e gjelbër në Shëngjin. Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me këtë ...

Mali i Shëngjinit i shkrumbuar, shiu shuan vatrat e mëdha
Zjarri që zgjati dy ditë në malin e Shëngjinit është shuar nga reshjet e shiut, por ende ka vatra që vogla që mund të riaktivizohen. Në zonë ndodhen ushtria dhe forcat zjarrfikëse për të monitoruar situatën. Ndërsa ...
ABCNews | 24-Aug-2019 14:28
Zjarri që zgjati dy ditë në malin e Shëngjinit është shuar nga reshjet e shiut, por ende ka vatra që vogla që mund të riaktivizohen. Në zonë ndodhen ushtria dhe forcat zjarrfikëse për të monitoruar situatën. Ndërsa ...

Zjarr i madh në Fushë-Krujë, afër fabrikës së çimentos
Një zjarr i madh ka rënë në Fushë-Krujë, në fshatin Zallë. Zjarri është i përmasave të mëdha, ndërsa vatra ndodhet pranë fabrikës së çimentos. Mësohet se disa banesa dhe një biznes aty pranë rrezikojnë të digjen. ...
Dritare | 24-Aug-2019 20:32
Një zjarr i madh ka rënë në Fushë-Krujë, në fshatin Zallë. Zjarri është i përmasave të mëdha, ndërsa vatra ndodhet pranë fabrikës së çimentos. Mësohet se disa banesa dhe një biznes aty pranë rrezikojnë të digjen. ...

Zjarr masiv në Fushë-Krujë, vatra pranë fabrikës së çimentos
Zjarret nuk kanë të ndaluar në vend. Një zjarr i përmasave të fuqishme ka rënë në këto momente në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë në Fushë-Krujë. Mësohet se disa banesa dhe një biznes aty pranë ...
Lajmi i Fundit | 24-Aug-2019 20:20
Zjarret nuk kanë të ndaluar në vend. Një zjarr i përmasave të fuqishme ka rënë në këto momente në afërsi të fabrikës së çimentos në fshatin Zallë në Fushë-Krujë. Mësohet se disa banesa dhe një biznes aty pranë ...

Fushë Krujë, zja rr në afërsi të fabrikës së çimentos
Vendi po kërcënohet nga zjarret ditët e fundit duke djegur sipërfaqe toke në zona të ndryshme. Mesditëne sotme është përfshirë nga zjarri një sipërfaqe toke në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur jashtë fabrikës së çimentos ...
Lexo | 24-Aug-2019 19:38
Vendi po kërcënohet nga zjarret ditët e fundit duke djegur sipërfaqe toke në zona të ndryshme. Mesditëne sotme është përfshirë nga zjarri një sipërfaqe toke në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur jashtë fabrikës së çimentos ...

Zjarr në afërsi të fabrikës së çimentos në Fushë Krujë, rrezikojnë banesat
Përfshihet nga zjarri një sipërfaqe toke në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur jashtë fabrikës së çimentos në fshatin Zallë. Nga zjarri rrezikojnë dhe banesa dhe një biznes aty pranë. Forcat zjarrfikëse ndodhen në ...
Gazeta Dita | 24-Aug-2019 19:09
Përfshihet nga zjarri një sipërfaqe toke në Fushë Krujë. Ngjarja ka ndodhur jashtë fabrikës së çimentos në fshatin Zallë. Nga zjarri rrezikojnë dhe banesa dhe një biznes aty pranë. Forcat zjarrfikëse ndodhen në ...

Ministria e Mbrojtjes: 200 trupa të FA dhe bashkia Lezhë mbajnë nën kontroll zjarrin në Shëngjin, asnjë banesë e rrezikuar
Efektivët e Forcave të Armatosura, në bashkëpunim dhe me bashkinë e Lezhës ia kanë dalë që për dy ditë dhe netë të mbajnë nën kontroll situatën e zjarrit në kuroren e gjelber ne Shëngjin. Duke evituar përhapjen e ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 21:54
Efektivët e Forcave të Armatosura, në bashkëpunim dhe me bashkinë e Lezhës ia kanë dalë që për dy ditë dhe netë të mbajnë nën kontroll situatën e zjarrit në kuroren e gjelber ne Shëngjin. Duke evituar përhapjen e ...

Zjarri në Shëngjin i qëllimshëm, arrestohen dy persona
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...
Zeri | 24-Aug-2019 19:09
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...

Zjarri i afrohet qendrës së Shëngjinit, pushuesit nisin të largohen
Situatë e rënduar nga zjarret në Shnëgjin. Riaktivizimi I vatrës së zjarrit ka ngjallur panik tek banorët e pushuesit. Edhe pse në terren janë angazhuar rreth 200 efektivë që po përballen me zjarrin, flakët po I ...
VizionPlus | 23-Aug-2019 22:50
Situatë e rënduar nga zjarret në Shnëgjin. Riaktivizimi I vatrës së zjarrit ka ngjallur panik tek banorët e pushuesit. Edhe pse në terren janë angazhuar rreth 200 efektivë që po përballen me zjarrin, flakët po I ...

Zjarret në Shqipëri, digjet sipërfaqja me pemë e bimësi në Devoll
Një tjetër vatër zjarri ka përfshirë një pjesë tjetër të Shqipërisë. Flakët kanë djegur një sipërfaqe të pyllëzuar në fshatin Ziçinisht në Devoll, ku është shkatërruar një pjesë e konsiderueshme flore; e mbushur ...
Politiko | 24-Aug-2019 18:54
Një tjetër vatër zjarri ka përfshirë një pjesë tjetër të Shqipërisë. Flakët kanë djegur një sipërfaqe të pyllëzuar në fshatin Ziçinisht në Devoll, ku është shkatërruar një pjesë e konsiderueshme flore; e mbushur ...

Zjarri në Shëngjin, i qëllimshëm
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...
EkonomiaOnline | 24-Aug-2019 18:45
Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton Ivanaj, si të dyshuar. Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se ...

Këta janë të dyshuarit për ndezjen e qëllimshme të zjarrit masiv në Shëngjin
Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se zjarri ka qenë i qëllimshëm. Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton ...
Portalb | 24-Aug-2019 16:49
Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kurora e gjelbër në zonën e Shëngjinit. Dhjetëra hektarë pyje u shkrumbuan nga flakët. Policia ka hedhur dyshimet se zjarri ka qenë i qëllimshëm. Policia arreston Ardit Ujkan dhe Milton ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved