ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:12

Real Madrid 1-1 Valladolid, notat e lojtarëve

Real Madrid 1-1 Valladolid, notat e lojtarëve
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Mbretërit nuk kanë arritur të fitojnë edhe ndeshjen e dytë në këtë fillim të kampionatit ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 21:10
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Mbretërit nuk kanë arritur të fitojnë edhe ndeshjen e dytë në këtë fillim të kampionatit ...

Real Madridi ndalet në Bernabeu nga Valladolidi
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Skuadra e Zinedine Zidane nuk ka arritur të marr edhe fitoren e dytë në këtë fillim të ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 20:57
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Skuadra e Zinedine Zidane nuk ka arritur të marr edhe fitoren e dytë në këtë fillim të ...

Trajneri i PSG-së, Tuchel: Neymari nuk do të luajë derisa situata të qartësohet
Neymar është i gatshëm që të luajë te Paris Saint-Germian, mirëpo është bordi ai që nuk po e lejon brazilian që ta startojë sezonin. Trajneri i skuadrës parisiene, Thomas Tuchel ka thënë se lojtari problematik është në ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 19:26
Neymar është i gatshëm që të luajë te Paris Saint-Germian, mirëpo është bordi ai që nuk po e lejon brazilian që ta startojë sezonin. Trajneri i skuadrës parisiene, Thomas Tuchel ka thënë se lojtari problematik është në ...

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare
Real Madridi dhe Valladolidi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Mbretërit janë nikoqir të Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë e cila zhvillohet në Santiago ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 17:55
Real Madridi dhe Valladolidi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Mbretërit janë nikoqir të Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë e cila zhvillohet në Santiago ...

Ofertë e re nga Reali për Neymarin, i ofron PSG-së dy lojtarë dhe 120 milionë euro
Real Madridi është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Neymarit në këtë afat kalimtar, derisa ka bërë ofertë të re te Paris Saint-Germian. Skuadra spanjolle ka disa muaj që po punon në transferimin e sulmuesit ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 12:56
Real Madridi është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Neymarit në këtë afat kalimtar, derisa ka bërë ofertë të re te Paris Saint-Germian. Skuadra spanjolle ka disa muaj që po punon në transferimin e sulmuesit ...

Neymar nuk bën dallim mes Barçës dhe Realit, kërkon pagë prej sheiku dhe kontratë 5-vjeçare!
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 17:25
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...

Zhgënjen Real Madridi, ndalet nga Valladolid në “Santiago Bernabeu”
Real Madridi ka zjgënjyer në javën e dytë të “La Liga-s” spanjolle. Takimi Real Madrid-Valladolit, i luajtur këtë mbrëmje në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ka përfunduar me rezultatin 1-1. Pjesa e parë e këtij takimi u ...
Koha.mk | 24-Aug-2019 21:52
Real Madridi ka zjgënjyer në javën e dytë të “La Liga-s” spanjolle. Takimi Real Madrid-Valladolit, i luajtur këtë mbrëmje në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ka përfunduar me rezultatin 1-1. Pjesa e parë e këtij takimi u ...

Valladolid befason Realin në Bernabeu
‘Los Blancos’ nuk kanë marrë më shumë se një pikë nga përballja me Valladolid, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Të dy golat u shënuan në intervalin 10 minutësh në fundin e ndeshjes. Karim Benzema (82') fillimishti i dha ...
Lajminet | 24-Aug-2019 21:44
‘Los Blancos’ nuk kanë marrë më shumë se një pikë nga përballja me Valladolid, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Të dy golat u shënuan në intervalin 10 minutësh në fundin e ndeshjes. Karim Benzema (82') fillimishti i dha ...

Real Madrid 1-1 Valladolid, notat e lojtarëve
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Mbretërit nuk kanë arritur të fitojnë edhe ndeshjen e dytë në këtë fillim të kampionatit ...
Shenja | 24-Aug-2019 21:29
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Mbretërit nuk kanë arritur të fitojnë edhe ndeshjen e dytë në këtë fillim të kampionatit ...

Mertens me gol spektakolar, Napoli barazon rezultatin ndaj Fiorentinës
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Valladolidit. Vetëm pesë minuta pasi Benzema shënoi golin e epërsië, Guardiola realizoi për 1-1, shkruan GazetaBlic . Deri në fund, vendasit ishin të pafuqishëm ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 21:28
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Valladolidit. Vetëm pesë minuta pasi Benzema shënoi golin e epërsië, Guardiola realizoi për 1-1, shkruan GazetaBlic . Deri në fund, vendasit ishin të pafuqishëm ...

Real Madrid dështon përballë Valladolidit
Real Madridi ka dështuar të fitojë qysh në javën e dytë të kampionatit spanjoll. ‘Los Blancos’ nuk kanë marrë më shumë se një pikë nga përballja me Valladolid, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Të dy golat u shënuan në ...
Zeri | 24-Aug-2019 21:08
Real Madridi ka dështuar të fitojë qysh në javën e dytë të kampionatit spanjoll. ‘Los Blancos’ nuk kanë marrë më shumë se një pikë nga përballja me Valladolid, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Të dy golat u shënuan në ...

Real Madridi ndalet në Bernabeu nga Valladolidi
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Skuadra e Zinedine Zidane ka marr edhe fitoren e dytë në këtë fillim të kampionatit pasi ...
E Dua Sportin | 24-Aug-2019 20:59
Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj Real Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë në La Liga. Skuadra e Zinedine Zidane ka marr edhe fitoren e dytë në këtë fillim të kampionatit pasi ...

Guardiola ia “rrëmben” një pikë Realit
Real Madrid ka barazuar me Valladolidin në xhiron e dytë të sezonit të ri në La Liga 1:1 Gjithçka u zhvillua në 10 minutat e fundit ku Benzema fillimisht shënoi një gol të bukur në minutën e 82-të, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 24-Aug-2019 20:54
Real Madrid ka barazuar me Valladolidin në xhiron e dytë të sezonit të ri në La Liga 1:1 Gjithçka u zhvillua në 10 minutat e fundit ku Benzema fillimisht shënoi një gol të bukur në minutën e 82-të, shkruan Indeksonline. ...

Transferimi i Neymarit e largon Rodrygon nga Real Madridi
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 21:52
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare
Real Madridi dhe Valladolidi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Mbretërit janë nikoqir të Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë e cila zhvillohet në Santiago ...
E Dua Sportin | 24-Aug-2019 19:00
Real Madridi dhe Valladolidi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga. Mbretërit janë nikoqir të Valladolidit në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë e cila zhvillohet në Santiago ...

Kampioni “bie” në Suharekë, Mezani leksion Isufit për tre pikët e para këtë edicion
Tri fitore dhe një humbje është bilanci i skuadrës së famshme zvicerane, Basel, aty ku po luan edhe ylli i Kosovës, Edon Zhegrova. Kampioni i shumëfishtë helvetik sonte do ta ketë një udhëtim paksa më të lehtë, të ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 18:58
Tri fitore dhe një humbje është bilanci i skuadrës së famshme zvicerane, Basel, aty ku po luan edhe ylli i Kosovës, Edon Zhegrova. Kampioni i shumëfishtë helvetik sonte do ta ketë një udhëtim paksa më të lehtë, të ...

Zidane bën çudinë: Rikthen titullar të larguarin, pas 832 ditësh!
Real Madrid zbret në “Bernabeu” për javën e dytë të La Liga, këtë herë ndaj Valadollid. Zinedine Zidane ka bërë habinë me formacionin që ka hedhur në fushë, duke e vendosur nga minuta e parë James Rodriguez, i cili ...
TetovaSot | 24-Aug-2019 18:47
Real Madrid zbret në “Bernabeu” për javën e dytë të La Liga, këtë herë ndaj Valadollid. Zinedine Zidane ka bërë habinë me formacionin që ka hedhur në fushë, duke e vendosur nga minuta e parë James Rodriguez, i cili ...

Real iu beson veteranëve, formacionet zyrtare kundër Valladolidit
Real Madrid luan për fitore sonte në Santiago Bernabeu ku e pret Real Valladolidin Edhe në ndeshjen e radhës Zinedine Zidane i ka besuar veteranëve të Los Blancos derisa kërkon fitoren e dytë me radhë në La Liga. Janë ...
Kosova Sot | 24-Aug-2019 18:34
Real Madrid luan për fitore sonte në Santiago Bernabeu ku e pret Real Valladolidin Edhe në ndeshjen e radhës Zinedine Zidane i ka besuar veteranëve të Los Blancos derisa kërkon fitoren e dytë me radhë në La Liga. Janë ...

Ky është formacioni i Real Madridit kundër Valladolid
Real Madridi do të synojë ta shënojë edhe fitoren e dytë në La Liga sot në përballjen ndaj Valladolid që fillon në ora 19:00 Zidane ka lënë jashtë formacionit të rinjtë e ekipit duke futur një njëmbëdhjetëshe më të ...
Indeks Online | 24-Aug-2019 18:26
Real Madridi do të synojë ta shënojë edhe fitoren e dytë në La Liga sot në përballjen ndaj Valladolid që fillon në ora 19:00 Zidane ka lënë jashtë formacionit të rinjtë e ekipit duke futur një njëmbëdhjetëshe më të ...

Real Madrid – Valladolid, formacionet zyrtare
‘Los Blancos’ e nisën mirë edicionin e ri të La Liga-së në fitoren 1-3 ndaj Celta Vigos. Ekipi i Zinedine Zidane është në kërkim të trepikëshit të ri dhe përballë do ta ketë Valladolidin. Ndeshja fillon në orën 19:00, ...
Lajminet | 24-Aug-2019 18:26
‘Los Blancos’ e nisën mirë edicionin e ri të La Liga-së në fitoren 1-3 ndaj Celta Vigos. Ekipi i Zinedine Zidane është në kërkim të trepikëshit të ri dhe përballë do ta ketë Valladolidin. Ndeshja fillon në orën 19:00, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved