ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 01:54

Turisti çek rrëzohet në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter drejt Tiranës

Turisti çek rrëzohet në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter drejt Tiranës
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 21:14
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...

Turisti çek rrëzohet në malet e Librazhdit
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...
Zeri | 24-Aug-2019 21:52
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...

Turisti çek rrëzohet në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter drejt Tiranës
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...
Klan Kosova | 24-Aug-2019 21:35
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...

Turisti çek aksidentohet në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter drejt Tiranës
Një turist çek i cili u aksidentua mbrëmjen e sotme me motoçikletë në zonën malore të Librazhdit, është transportuar me helikopter drejt Spitalit Ushtarak. Në njoftimin e Policisë së Shtetit, mësohet se turisti, ...
Lapsi | 24-Aug-2019 20:43
Një turist çek i cili u aksidentua mbrëmjen e sotme me motoçikletë në zonën malore të Librazhdit, është transportuar me helikopter drejt Spitalit Ushtarak. Në njoftimin e Policisë së Shtetit, mësohet se turisti, ...

Turisti çek aksidentohet me motor, nxirret me helikopter nga përroi
mapo.al Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me ...
Mapo | 24-Aug-2019 20:32
mapo.al Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me ...

Turisti çek rrëzohet në përroin e Cirovës, transportohet në kohë reale me helikopter në spital
TIRANË, 24 gusht/MEDIAL/ Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, ...
Medial | 24-Aug-2019 21:35
TIRANË, 24 gusht/MEDIAL/ Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, ...

Turisti çek rrëzohet me motor në malësinë e Librazhdit, dërgohet me helikopter në Tiranë
Një turistit çek u rrëzua sot me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Sipas policisë rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motor rrugën malore mbi ...
Gazeta Observer | 24-Aug-2019 21:08
Një turistit çek u rrëzua sot me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Sipas policisë rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motor rrugën malore mbi ...

Aksidentohet turisti çek në Librazhd
Pasditen e sotme, rreth orës 19:00, një grup turistësh çek ishin duke përshkuar me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit kur papritur janë gjetur në një situatë të vështire. Një prej tyre ka humbur ...
ABCNews | 24-Aug-2019 20:32
Pasditen e sotme, rreth orës 19:00, një grup turistësh çek ishin duke përshkuar me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit kur papritur janë gjetur në një situatë të vështire. Një prej tyre ka humbur ...

Turisti çek rrëzohet në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter drejt Tiranës
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...
Top Channel | 24-Aug-2019 20:25
Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ...

Turisti çek aksidentohet me motor në malet e Librazhdit, transportohet me helikopter
Një turist çek është aksidentuar në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Ai po përshkonte me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin, së bashku me ...
Gazeta Dita | 24-Aug-2019 20:43
Një turist çek është aksidentuar në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Ai po përshkonte me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin, së bashku me ...

Turisti çek rrëzohet me motor në malësinë e Librazhdit, dërgohet me helikopter në Tiranë
Një turistit çek u rrëzua sot me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Sipas policisë rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motor rrugën malore mbi ...
Gazeta Express | 24-Aug-2019 20:32
Një turistit çek u rrëzua sot me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Sipas policisë rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motor rrugën malore mbi ...

Aksidentohet turisti në Librazhd, sillet me helikopter në Tiranë
Një turist çek i cili u aksidentua me motoçikletë në zonën malore të Librazhdit është transportuara sot me helikopter drejt Spitalit Ushtarak. Policia e Shtetit thotë se turisti në fjalë ka pësuar disa fraktura në trup, ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 20:21
Një turist çek i cili u aksidentua me motoçikletë në zonën malore të Librazhdit është transportuara sot me helikopter drejt Spitalit Ushtarak. Policia e Shtetit thotë se turisti në fjalë ka pësuar disa fraktura në trup, ...

Turisti çek rrëzohet me motoçikletë në Librazhd, transportohet me helikopter në spital
Një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ka dalë nga ...
Dritare | 24-Aug-2019 20:32
Një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr rrugën malore mbi fshatin Rinas të Librazhdit, që lidhet me Shëngjergjin. Njëri prej tyre shtetasi R.K, 53 vjeç, ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe ka dalë nga ...

Rrëzohet turisti çek me motor në lumin e Rinasit, dërgohet me helikopter në Tiranë
Një turist çek është nisur me urgjencë me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë pasi është rrëzuar me motor në lumin e Rinasit. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 ku një grup turistësh ...
Politiko | 24-Aug-2019 20:32
Një turist çek është nisur me urgjencë me helikopter në Spitalin e Traumës në Tiranë pasi është rrëzuar me motor në lumin e Rinasit. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 ku një grup turistësh ...

Policia e Shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë në ndihmë të turistit Çek
Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr ...
Lexo | 24-Aug-2019 20:26
Transportohet në kohë reale me helikopter turisti çek që u rrëzua me motoçikletë në përroin e Cirovës, në zonën malore të fshatit Rinas të Librazhdit. Rreth orës 19:00, një grup turistësh çekë, po përshkonin me motorr ...

Rrëmbyen bashkombasin e tyre për 10 mijë euro, në pranga 4 shqiptarët
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë mbrëmjen e djeshme në prangat e Policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre, 31 vjeç. Ndalimi i pengmarrjes është bërë në Nemea, Corinth. Zhdukja ...
Lapsi | 24-Aug-2019 19:19
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë mbrëmjen e djeshme në prangat e Policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre, 31 vjeç. Ndalimi i pengmarrjes është bërë në Nemea, Corinth. Zhdukja ...

Kapen 4 shqiptarë, rrëmbyen të riun dhe i kërkuan 10 mijë € familjes
mapo.al Greqi/ Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkëkombasi 31-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Arrestimi është bërë ...
Mapo | 24-Aug-2019 18:26
mapo.al Greqi/ Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkëkombasi 31-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur. Arrestimi është bërë ...

Rrëmbyen shqiptarin për 10 mijë euro, në pranga 4 bashkëkombësit e tij
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31 vjeç. Arrestimi i tyre është bërë mbrëmjen e djeshme, 23 gusht 2019, në Nemea, Corinth. ...
Gazeta Express | 24-Aug-2019 19:09
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31 vjeç. Arrestimi i tyre është bërë mbrëmjen e djeshme, 23 gusht 2019, në Nemea, Corinth. ...

Rrëmbyen të riun dhe i kërkuan 10 mijë € familjes, kapen 4 shqiptarët
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31-vjeçar, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen të ditur. Arrestimi i tyre është bërë ...
Lajmi i Fundit | 24-Aug-2019 18:34
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31-vjeçar, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen të ditur. Arrestimi i tyre është bërë ...

Arrestohen katër shqiptarë në Greqi, rrëmbyen një person për 10 mijë euro
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31 vjeç. Arrestimi i tyre është bërë mbrëmjen e djeshme, 23 gusht 2019, në Nemea, Corinth. ...
Alsat-M | 24-Aug-2019 17:45
Katër shqiptarë të moshës 19, 35, 41 dhe 49 vjeç kanë rënë në prangat e policisë greke për rrëmbimin e një bashkombasi të tyre 31 vjeç. Arrestimi i tyre është bërë mbrëmjen e djeshme, 23 gusht 2019, në Nemea, Corinth. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved