ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 00:36

Neymar nuk bën dallim mes Barçës dhe Realit, kërkon pagë prej sheiku dhe kontratë 5-vjeçare!

Neymar nuk bën dallim mes Barçës dhe Realit, kërkon pagë prej sheiku dhe kontratë 5-vjeçare!
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 17:25
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...

Transferimi i Neymarit e largon Rodrygon nga Real Madridi
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 21:52
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...

“Luftë nervash” për Neymar, Barca dhe Real bëjnë lëvizjet e fundit
Gara e fortë në merkato mes Real Madrid dhe Barcelonës për të marrë shërbimet e Neymar ka hyrë në sprintin final. Dy klubet spanjollë, rivalë të përjetshëm po lëvizin gurët e fundit për të bindur Paris SG të lerë të ...
BalkanWeb | 23-Aug-2019 12:30
Gara e fortë në merkato mes Real Madrid dhe Barcelonës për të marrë shërbimet e Neymar ka hyrë në sprintin final. Dy klubet spanjollë, rivalë të përjetshëm po lëvizin gurët e fundit për të bindur Paris SG të lerë të ...

Dembele, çelësi kryesor që Barcelona ta transferojë Neymarin
Barcelona është duke shpresuar që ta transferojë Neymarin në këto ditë të fundit të afatit kalimtar, e që e sheh Ousmane Dembelen si çelësin kryesor për marrëveshjen me Paris Saint Germainin. Skuadra katalonase po e ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 19:25
Barcelona është duke shpresuar që ta transferojë Neymarin në këto ditë të fundit të afatit kalimtar, e që e sheh Ousmane Dembelen si çelësin kryesor për marrëveshjen me Paris Saint Germainin. Skuadra katalonase po e ...

Momenti i Bartomeut që të përfshihet në negociata për Neymar: Mungesa e parave, shkëmbimet, refuzimi i ofertës së parë dhe gjithçka tjetër që po ndodh
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain po hyn në fazë vendimtare pasi Barcelona , Real Madrid dhe Juventus, po vazhdojnë të luftojnë për sulmuesin brazilian. Tani është koha që Barcelona të bëjë lëvizjen e madhe, pasi ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 18:17
Largimi i Neymar nga Paris Saint-Germain po hyn në fazë vendimtare pasi Barcelona , Real Madrid dhe Juventus, po vazhdojnë të luftojnë për sulmuesin brazilian. Tani është koha që Barcelona të bëjë lëvizjen e madhe, pasi ...

Zidane: Nuk mund ta imagjinoj largimin e Navasit
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pranon se nuk dëshiron të humbasë portierin, Keylor Navas, në këtë afat kalimtar. Sipas raportimit në mediat spanjolle, portieri kostarikan e kishte kërkuar largimin nga Los ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 17:18
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pranon se nuk dëshiron të humbasë portierin, Keylor Navas, në këtë afat kalimtar. Sipas raportimit në mediat spanjolle, portieri kostarikan e kishte kërkuar largimin nga Los ...

PSG i jep ultimatum disa orësh Barcelonës, përndryshe Neymar do të kalojë te Reali
Paris Saint-Germain thuhet se i ka thënë afat të shkurtër Barcelonës për të bërë një ofertë të kënaqshme për transferimin e Neymarit. Barcelona po përballet me humbjen e një marrëveshje për yllin e dëshpëruar të PSG-së. ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 15:11
Paris Saint-Germain thuhet se i ka thënë afat të shkurtër Barcelonës për të bërë një ofertë të kënaqshme për transferimin e Neymarit. Barcelona po përballet me humbjen e një marrëveshje për yllin e dëshpëruar të PSG-së. ...

Reali kërkon garanci nga PSG për dëmtimet e Neymar-it
Reali i Madridit kërkon garanci nga Paris Saint Germain për dëmtimet e mundshme të Neymar-it. Spanjollët dëshirojnë ta marrin yllin brazilian, por kanë frikë se ai mund të lëndohet shpesh. Lakmia për ta marrë është e ...
ABCNews | 23-Aug-2019 17:12
Reali i Madridit kërkon garanci nga Paris Saint Germain për dëmtimet e mundshme të Neymar-it. Spanjollët dëshirojnë ta marrin yllin brazilian, por kanë frikë se ai mund të lëndohet shpesh. Lakmia për ta marrë është e ...

Ndryshon situata: Real Madrid tani kërkon garanci për Neymar
Ylli brazilian është emri më i përfolur i kësaj vere, ku lidhet me një rikthim në Spanjë, te Real Madrid apo Barcelona. Siç raporton Marca, Real Madrid po kërkon garanci mbi shëndetin e Neymar, pas lëndimeve të shumta ...
Lajminet | 23-Aug-2019 23:54
Ylli brazilian është emri më i përfolur i kësaj vere, ku lidhet me një rikthim në Spanjë, te Real Madrid apo Barcelona. Siç raporton Marca, Real Madrid po kërkon garanci mbi shëndetin e Neymar, pas lëndimeve të shumta ...

Neymar kërkon pagë 175 milionë euro për pesë vjet
Sipas Jugones, Neymar nuk është ende gati ti ulë kërkesat e tij në tavolinë, edhe pse ai do të luajë sezonin e ardhshëm ose për Real Madridin ose për Barcelonën Real Madrid dhe Barcelona po vazhdojnë të luajnë luftën e ...
Gazeta Express | 23-Aug-2019 23:52
Sipas Jugones, Neymar nuk është ende gati ti ulë kërkesat e tij në tavolinë, edhe pse ai do të luajë sezonin e ardhshëm ose për Real Madridin ose për Barcelonën Real Madrid dhe Barcelona po vazhdojnë të luajnë luftën e ...

Njëri nga lojtarët më premtues në Evropë, largohet nga Bayerni – Mësoni ku është transferuar
Barcelona duhet të dorëzojë ofertën finale për brazilianin Neymar. PSG dhe ylli i ekipit po i bëjnë presion katalanasve që të veprojnë, ose kjo pistë të braktiset përfundimisht. Dëshira e të gjithëve është që të ndodhë, ...
GazetaBlic | 23-Aug-2019 23:45
Barcelona duhet të dorëzojë ofertën finale për brazilianin Neymar. PSG dhe ylli i ekipit po i bëjnë presion katalanasve që të veprojnë, ose kjo pistë të braktiset përfundimisht. Dëshira e të gjithëve është që të ndodhë, ...

Ofertë e re për Neymar, a do rikthehet te Barcelona
Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit. E përditshmja sportive katalane “Sport” në numrin e sotëm shkruan se Barcelona është duke përgatitur një ofertë të re për blerjen e ...
Albportali | 23-Aug-2019 23:16
Barcelona është duke bërë gati një ofanzivë të fundit për rikthimin e Neymarit. E përditshmja sportive katalane “Sport” në numrin e sotëm shkruan se Barcelona është duke përgatitur një ofertë të re për blerjen e ...

Zidane: James Rodriguez është i lumtur te Reali
Zinedine Zidane ka ritheksuar se James Rodriguez është ‘i lumtur’ që është në Real Madrid, duke ia mbyllur dyert e largimit. Ylli kolumbian ka qenë i lidhur shumë me një largim të përhershëm nga Los Blancos këtë verë me ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 14:19
Zinedine Zidane ka ritheksuar se James Rodriguez është ‘i lumtur’ që është në Real Madrid, duke ia mbyllur dyert e largimit. Ylli kolumbian ka qenë i lidhur shumë me një largim të përhershëm nga Los Blancos këtë verë me ...

Transferimi i Neymarit e largon Rodrygon nga Real Madridi
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...
E Dua Sportin | 23-Aug-2019 23:04
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...

“Hakmarrja” e Kukësit, skuadra e Duros thyen kampionët e Partizanit në javën e parë
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje, shkruan GazetaBlic . Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin ...
GazetaBlic | 23-Aug-2019 22:47
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje, shkruan GazetaBlic . Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin ...

Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje. Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin asesi të dakordohet ...
Kosova Sot | 23-Aug-2019 22:24
Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje. Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin asesi të dakordohet ...

Ramos: Dua të fitoj trofe të tjerë me Realin
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos insiston se është i lumtur në “Santiago Bernabeu”.
Kosova Press | 23-Aug-2019 22:19
Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos insiston se është i lumtur në “Santiago Bernabeu”.

Neymar nuk zgjedh klub, kjo është kërkesa e tij “e çmendur”
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...
Gazeta Monitor | 23-Aug-2019 22:02
Në të gjitha lajmet që qarkullojnë rreth largimit të Neymar Junior nga PSG jemi mësuar me ofertat që Real Madrid dhe Barcelona kanë paraqitur tek kampionët e Francës, por vetë futbollisti ka dy kushte kryesore. Media ...

21:51 Transferimi i Neymarit e largon Rodrygon nga Real Madridi Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton...
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...
Kosova Sot | 23-Aug-2019 21:54
Ashtu si Barcelona edhe Real Madridi po tenton transferimin e Neymarit nga Paris Saint-Germianin në këtë afat kalimtar veror. Los Blancos ka disa afate që po tentojnë transferimin e sulmuesit brazilian, mirëpo ofertat e ...

Neymar ultimatum për Barcelonën?
Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar kërkohet nga gjigantët e La Liga, Barcelona dhe Real Madrid përpara mbarimit të afatit të transferimit më 2 shtator. Ylli i PSG, Neymar, raportohet se ka lëshuar një ultimatum ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 21:00
Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar kërkohet nga gjigantët e La Liga, Barcelona dhe Real Madrid përpara mbarimit të afatit të transferimit më 2 shtator. Ylli i PSG, Neymar, raportohet se ka lëshuar një ultimatum ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved