ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 22:03

Real Madrid ndalet nga Valladolid në Bernabeo

Real Madrid ndalet nga Valladolid në Bernabeo
Real Madridi e nisi mirë La Ligan, duke fituar jashtë shtëpisë së vet javën e kaluar kundër Celta Vigos që e mposhti me rezultatin 3-1. Por në Santiago Bernabeu skuadra e Zinedine Zidane nuk arriti që ta gjente fitoren ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 21:35
Real Madridi e nisi mirë La Ligan, duke fituar jashtë shtëpisë së vet javën e kaluar kundër Celta Vigos që e mposhti me rezultatin 3-1. Por në Santiago Bernabeu skuadra e Zinedine Zidane nuk arriti që ta gjente fitoren ...

Liverpuli vijon serinë e fitoreve, mposht në “Anfield Road” Arsenalin
Liverpool ka marrë fitoren e tretë rresht në Premier Ligë. Viktimë e skuadrës së Jurgen Klopp këtë javë ishte Arsenali të cilën Liverpool e mposhti me rezultatin 3-1. Që nga fillimi i pjesës së parë Liverpool e dominoi ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:50
Liverpool ka marrë fitoren e tretë rresht në Premier Ligë. Viktimë e skuadrës së Jurgen Klopp këtë javë ishte Arsenali të cilën Liverpool e mposhti me rezultatin 3-1. Që nga fillimi i pjesës së parë Liverpool e dominoi ...

Video/ Liverpuli është i papërmbajtshëm, Arsenali në tapet
Djemtë e Jurgen Klopit vijojnë të mos lënë asgjë rrugës, ndërsa kanë arritur dhe fitoren e tretë radhazi në kampionat, kësaj here duke mposhtur Arsenalin në “Anfield Road” me rezultatin 3-1. një fitore që mbush me ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 20:33
Djemtë e Jurgen Klopit vijojnë të mos lënë asgjë rrugës, ndërsa kanë arritur dhe fitoren e tretë radhazi në kampionat, kësaj here duke mposhtur Arsenalin në “Anfield Road” me rezultatin 3-1. një fitore që mbush me ...

Ronaldo e nisi me gol sezonin e ri në Serie A, por milimetrat e VAR-it ia anuluan
Cristiano Ronaldo ka shënuar në ndeshjen e parë kampionale ndaj Parmës, por iu është anuluar si i parregullt. Juventusi e ka nisur me fitore sezonin 2019/20 në Serie A, pasi ka mposhtur në udhëtim Parman me rezultat ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 22:07
Cristiano Ronaldo ka shënuar në ndeshjen e parë kampionale ndaj Parmës, por iu është anuluar si i parregullt. Juventusi e ka nisur me fitore sezonin 2019/20 në Serie A, pasi ka mposhtur në udhëtim Parman me rezultat ...

Kemal Ademi vazhdon me formë të mirë dhe gola te Baseli, shënon ndaj Xamaxit
Baseli ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Xamaxi me rezultat 3-0, ndërsa njëri gol erdhi nga sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi. Klubi i madh zviceran ka arritur fitoren e katërt radhazi në kampionat duke mposhtur ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 21:44
Baseli ka arritur të shënojë fitore në udhëtim te Xamaxi me rezultat 3-0, ndërsa njëri gol erdhi nga sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi. Klubi i madh zviceran ka arritur fitoren e katërt radhazi në kampionat duke mposhtur ...

Video/ Juventus e nis me fitore, kampionët mposhtin Parmën
Juventusi e ka nisur me fitore sezonin e ri të Serisë A, teksa në “Enio Tardini” ka mposhtur Parmën vendëse me rezultatin 1-0, falë një goli të Xhorxho Kielinit në minutën e 21-të të sfidës. Përgjithësisht ka qenë një ...
BalkanWeb | 24-Aug-2019 20:08
Juventusi e ka nisur me fitore sezonin e ri të Serisë A, teksa në “Enio Tardini” ka mposhtur Parmën vendëse me rezultatin 1-0, falë një goli të Xhorxho Kielinit në minutën e 21-të të sfidës. Përgjithësisht ka qenë një ...

Juventusi nis me fitore mbrojtjen e titullit, mposht Parmën në transfertë
Juventusi e ka filluar me fitore sezonin e ri në Serie A. Një gol i Gorgio Chiellini në minutën e 21-të të ndeshjes mjaftoi që bardhezinjtë të shkojnë me tri pikë në Torino. Pjesa e parë ishte e dominuar prej ...
GazetaTema | 24-Aug-2019 20:11
Juventusi e ka filluar me fitore sezonin e ri në Serie A. Një gol i Gorgio Chiellini në minutën e 21-të të ndeshjes mjaftoi që bardhezinjtë të shkojnë me tri pikë në Torino. Pjesa e parë ishte e dominuar prej ...

Liverpool 3-1 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur të fitojnë derbin e javës ndaj asaj të Unai Emeryt, të cilët i ka mposhtur ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 20:43
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Skuadra e Jurgen Klopp ka arritur të fitojnë derbin e javës ndaj asaj të Unai Emeryt, të cilët i ka mposhtur ...

Liverpool e ka seriozisht, tregon synimet për titullin
mapo.al Liverpool ka treguar sot, në javën e tretë të Premier League se e ka seriozisht, dhe ka dëshmuar haptazi ambicien për të marrë titullin kampion. Të kuqtë po dominojnë ndaj Arsenal, në Anfield, duke e çuar ...
Mapo | 24-Aug-2019 19:55
mapo.al Liverpool ka treguar sot, në javën e tretë të Premier League se e ka seriozisht, dhe ka dëshmuar haptazi ambicien për të marrë titullin kampion. Të kuqtë po dominojnë ndaj Arsenal, në Anfield, duke e çuar ...

Ndeshje për infarkt në ‘Artemio Franchi’, dy gola të tjerë brenda katër minutave
Napoli ka shënuar edhe golin e dytë brenda tre minutave përballë Fiorentinës. Fillimisht Mertens barazoi shifrat në minutën e 38-të me një super-gol, derisa tre minuta më pas belgu nxorri edhe një penallti, që me sukses ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 22:07
Napoli ka shënuar edhe golin e dytë brenda tre minutave përballë Fiorentinës. Fillimisht Mertens barazoi shifrat në minutën e 38-të me një super-gol, derisa tre minuta më pas belgu nxorri edhe një penallti, që me sukses ...

VAR ia anulon golin Vedat Muriqit
Vedat Muriqi do të kishte shënuar në ndeshjen e dytë radhazi për Fenerbahçen po të mos ishte teknologjia VAR për t’ia anuluar golin. Reprezentuesi kosovar shënoi në minutën e 43-të, por goli iu anulua për shkak se ...
Indeks Online | 24-Aug-2019 22:04
Vedat Muriqi do të kishte shënuar në ndeshjen e dytë radhazi për Fenerbahçen po të mos ishte teknologjia VAR për t’ia anuluar golin. Reprezentuesi kosovar shënoi në minutën e 43-të, por goli iu anulua për shkak se ...

Superliga/ Fitojnë Skënderbeu, Tirana dhe Teuta
Skënderbeu e nisi me një fitore të vështirë sezonin e ri futbollistik. Në Korçë skuadra e drejtuar nga Ilir Daja iu imponua vetëm në çastet e fundit Flamurtarit të Vlorës teksa e mundi me rezultatin 1-0. Ai që ngrit ...
Gazeta Dita | 24-Aug-2019 22:04
Skënderbeu e nisi me një fitore të vështirë sezonin e ri futbollistik. Në Korçë skuadra e drejtuar nga Ilir Daja iu imponua vetëm në çastet e fundit Flamurtarit të Vlorës teksa e mundi me rezultatin 1-0. Ai që ngrit ...

Goli jashtëzakonshëm në duelin Basaksehir – Fenerbahce
Napoli ka barazuar shifrat në 1-1 me anë të Mertens. Belgu realizoi një super-gol me të brendshmen e tij, goditje këto tashmë të njohura, shkruan GazetaBlic . Fiorentina deri në këto momente ishte në avantazh pas golit ...
GazetaBlic | 24-Aug-2019 21:57
Napoli ka barazuar shifrat në 1-1 me anë të Mertens. Belgu realizoi një super-gol me të brendshmen e tij, goditje këto tashmë të njohura, shkruan GazetaBlic . Fiorentina deri në këto momente ishte në avantazh pas golit ...

Liverpooli e mposht me lehtësi Arsenalin në derbin e javës në Ligën Premier
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Reds kanë arritur të fitojnë derbin e javës ndaj Topçinjve, të cilët i ka mposhtur pa shumë vështirësi në ...
Telegrafi | 24-Aug-2019 20:25
Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Ligës Premier. Reds kanë arritur të fitojnë derbin e javës ndaj Topçinjve, të cilët i ka mposhtur pa shumë vështirësi në ...

Liverpool 3 – 1 Arsenal, notat e lojtarëve
‘Të Kuqtë’ triumfuan me rezultat 3-1 ndaj Arsenalit. Mohamed Salah ishte ylli i kësaj mbrëmje, me egjiptianin që shënoi dy gola dhe padyshim i shkon epiteti i lojtarit më të mirë të ndeshjes. Ndërkohë, David Luiz bëri ...
Lajminet | 24-Aug-2019 21:44
‘Të Kuqtë’ triumfuan me rezultat 3-1 ndaj Arsenalit. Mohamed Salah ishte ylli i kësaj mbrëmje, me egjiptianin që shënoi dy gola dhe padyshim i shkon epiteti i lojtarit më të mirë të ndeshjes. Ndërkohë, David Luiz bëri ...

Flet heroi i Chelseat pas fitores ndaj Norwich
Tammy Abraham është duke bërë atë që “ëndërroi gjithmonë”, pasi shënoi në fitoren e Chelseat 3-2 ndaj Norwich. 21-vjeçari është dashur të tregojë durim të madh për të depërtuar në ekipin e parë, pasi bëri debutimin në ...
TetovaSot | 24-Aug-2019 21:43
Tammy Abraham është duke bërë atë që “ëndërroi gjithmonë”, pasi shënoi në fitoren e Chelseat 3-2 ndaj Norwich. 21-vjeçari është dashur të tregojë durim të madh për të depërtuar në ekipin e parë, pasi bëri debutimin në ...

Superliga/ Vllaznia debuton me fitore, shkodranët mposhtin Laçin (VIDEO)
Vllaznia ka debutuar me fitore ndaj Laçit në sfidën për javën e parë në Superligë. Shkodranët fituan me rezultatin 1-0 ndaj kurbinasve me golin e vetëm të shënuar nga braziliani Hygor. Nuk munguan rastet e shënimit as ...
Standard | 24-Aug-2019 21:42
Vllaznia ka debutuar me fitore ndaj Laçit në sfidën për javën e parë në Superligë. Shkodranët fituan me rezultatin 1-0 ndaj kurbinasve me golin e vetëm të shënuar nga braziliani Hygor. Nuk munguan rastet e shënimit as ...

Superliga, fitojnë Skënderbeu, Tirana dhe Teuta
Skënderbeu e nisi me një fitore të vështirë sezonin e ri futbollistik. Në Korçë skuadra e drejtuar nga Ilir Daja iu imponua vetëm në çastet e fundit Flamurtarit të Vlorës teksa e mundi me rezultatin 1-0. Ai që ngrit ...
Klan Kosova | 24-Aug-2019 21:35
Skënderbeu e nisi me një fitore të vështirë sezonin e ri futbollistik. Në Korçë skuadra e drejtuar nga Ilir Daja iu imponua vetëm në çastet e fundit Flamurtarit të Vlorës teksa e mundi me rezultatin 1-0. Ai që ngrit ...

Real dështon kundër Valladolidit, fiton vetëm një pikë
Real Madridi ka mbetur pa i fituar tri pikë në La Liga, edhe pse u mendua që do të arrinte edhe një fitore kundër skuadrës inferiore Real Valladolid Real Madridi e nisi mirë La Liga, duke fituar jashtë shtëpisë së vet ...
TetovaSot | 24-Aug-2019 21:21
Real Madridi ka mbetur pa i fituar tri pikë në La Liga, edhe pse u mendua që do të arrinte edhe një fitore kundër skuadrës inferiore Real Valladolid Real Madridi e nisi mirë La Liga, duke fituar jashtë shtëpisë së vet ...

21:13 Real dështon kundër Valladolidit, fiton vetëm një pikë Real Madridi ka mbetur pa i fituar tri pikë...
Real Madridi ka mbetur pa i fituar tri pikë në La Liga, edhe pse u mendua që do të arrinte edhe një fitore kundër skuadrës inferiore Real Valladolid Real Madridi e nisi mirë La Liga, duke fituar jashtë shtëpisë së vet ...
Kosova Sot | 24-Aug-2019 21:18
Real Madridi ka mbetur pa i fituar tri pikë në La Liga, edhe pse u mendua që do të arrinte edhe një fitore kundër skuadrës inferiore Real Valladolid Real Madridi e nisi mirë La Liga, duke fituar jashtë shtëpisë së vet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved