ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 08:37

Dhurata Dora reagon pas ngjarjes tragjike në koncertin e saj në Algjeri: Jam e shkatërruar nga lajmi

Dhurata Dora reagon pas ngjarjes tragjike në koncertin e saj në Algjeri: Jam e shkatërruar nga lajmi
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në koncertin e fundit të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit algjerian, Soolking, në Algjeri. Sipas BBC, pesë persona humbën jetën kur spektatorët nisën të shtypin njëri-tjetrin gjersa 21 ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 20:28
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në koncertin e fundit të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit algjerian, Soolking, në Algjeri. Sipas BBC, pesë persona humbën jetën kur spektatorët nisën të shtypin njëri-tjetrin gjersa 21 ...

Dhurata Dora humbë një person të dashur
Dhurata Dora ka humbur një person të dashur për të. Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar sot ka ndërruar jetë gjyshja e saj, shkruan Indeksoline. “Prehu në paqe nana”, ka shkruar këngëtarja. Ndërsa, kujtojmë që mbrëmë ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 23:39
Dhurata Dora ka humbur një person të dashur për të. Ajo përmes rrjeteve sociale ka treguar sot ka ndërruar jetë gjyshja e saj, shkruan Indeksoline. “Prehu në paqe nana”, ka shkruar këngëtarja. Ndërsa, kujtojmë që mbrëmë ...

Pas ngjarjes së hidhur në koncert, Dhurata Dora humb personin e shtrenjtë
Brenda 24 orëve, këngëtares shqiptare i ndodhën dy ngjarje të trishta. Dhurata Dora mbrëmë ka performuar bashkë me Soolking në një koncert në Algjeri, shkruan lajmi.net. Ky koncert u shndërrua në tragjedi, kjo për ...
Zeri | 23-Aug-2019 22:39
Brenda 24 orëve, këngëtares shqiptare i ndodhën dy ngjarje të trishta. Dhurata Dora mbrëmë ka performuar bashkë me Soolking në një koncert në Algjeri, shkruan lajmi.net. Ky koncert u shndërrua në tragjedi, kjo për ...

Pas ngjarjes së hidhur në koncert, Dhurata Dora humb personin e shtrenjtë
Dhurata Dora mbrëmë ka performuar bashkë me Soolking në një koncert në Algjeri, shkruan . Ky koncert u shndërrua në tragjedi, kjo për faktin se mbetën të vdekur pesë persona e shumë të tjerë të lënduar. Pas kësaj ...
Lajminet | 23-Aug-2019 22:35
Dhurata Dora mbrëmë ka performuar bashkë me Soolking në një koncert në Algjeri, shkruan . Ky koncert u shndërrua në tragjedi, kjo për faktin se mbetën të vdekur pesë persona e shumë të tjerë të lënduar. Pas kësaj ...

5 të vdekur në koncertin ku po këndonte artistja shqiptare…
Të paktën pesë persona kanë humbur jetën në një koncert të reperit të njohur Algjerian Abderraouf Derradji i njohur me emrin e artit Soolking, i cili për publikun shqiptar njihet për bashkëpunimin e tij me këngëtaren ...
Standard | 23-Aug-2019 21:39
Të paktën pesë persona kanë humbur jetën në një koncert të reperit të njohur Algjerian Abderraouf Derradji i njohur me emrin e artit Soolking, i cili për publikun shqiptar njihet për bashkëpunimin e tij me këngëtaren ...

Dy ngjarje të hidhura në 24 orë: Dhurata humb personin e shtrenjtë
Në 24 orë, dy ngjarje të hidhura i kanë ndodhur këngëtares Dhurata Dora. E ftuar për të performuar në Algjeri me Soolking me të cilin solli hitin ‘Zemër’, koncerti u shndërrua në tragjedi me pesë të vdekur nga shtypja ...
Prive | 23-Aug-2019 21:27
Në 24 orë, dy ngjarje të hidhura i kanë ndodhur këngëtares Dhurata Dora. E ftuar për të performuar në Algjeri me Soolking me të cilin solli hitin ‘Zemër’, koncerti u shndërrua në tragjedi me pesë të vdekur nga shtypja ...

“Lajmi më shkatërroi”, Dhurata Dora reagon pas vdekjes së pesë personave në koncertin ku këndoi
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...
TetovaSot | 23-Aug-2019 21:00
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...

Dhurata Dora shkruan për tragjedinë në koncertin e mbrëmshëm ku humbën jetën 5 persona
Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...
Alsat-M | 23-Aug-2019 20:59
Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...

Dhurata Dora reagon pas ngjarjes tragjike në koncertin e saj në Algjeri
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në koncertin e fundit të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit algjerian, Soolking, në Algjeri. Sipas BBC, pesë persona humbën jetën kur spektatorët nisën të shtypin njëri-tjetrin gjersa 21 ...
Arbresh | 23-Aug-2019 20:59
Një ngjarje tragjike ka ndodhur në koncertin e fundit të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit algjerian, Soolking, në Algjeri. Sipas BBC, pesë persona humbën jetën kur spektatorët nisën të shtypin njëri-tjetrin gjersa 21 ...

Soolking i tronditur pas tragjedisë në koncert, sqaron si qëndron e vërteta
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert në Algjeri. Reperi i njohur Soolking, mbrëmë ka mbajtur koncert në kryqytetin algjerian. Meqë ka famë të madhe, reperin ishin mbledhur ta shohin numër i madh i ...
TetovaSot | 23-Aug-2019 20:51
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert në Algjeri. Reperi i njohur Soolking, mbrëmë ka mbajtur koncert në kryqytetin algjerian. Meqë ka famë të madhe, reperin ishin mbledhur ta shohin numër i madh i ...

“Lajmi më shkatërroi”, Dhurata Dora reagon pas vdekjes së pesë personave në koncertin ku këndoi
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...
InFokusi | 23-Aug-2019 20:45
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...

Vdesin pesë persona në koncertin ku ishte e thirrur edhe Dhurata Dora në Algjeri
Të paktën pesë njerëz janë vrarë në një koncert rap në kryeqytetin e Algjerit. Mijëra persona ishin mbledhur në një stadium në Algiers për të parë reperin Abderraouf Derradji, i njohur më mirë si Soolking, duke ...
AlbInfo | 23-Aug-2019 20:37
Të paktën pesë njerëz janë vrarë në një koncert rap në kryeqytetin e Algjerit. Mijëra persona ishin mbledhur në një stadium në Algiers për të parë reperin Abderraouf Derradji, i njohur më mirë si Soolking, duke ...

E rëndë/ 5 të vdekur në koncertin, ku po këndonte edhe artistja shqiptare
Të paktën pesë persona kane humbur jetën në një koncert të reperit të njohur Algjerian Abderraouf Derradji i njohur me emrin e artit Soolking, i cili për publikun shqiptar njihet për bashkëpunimin e tij me këngëtaren ...
Telegraf | 23-Aug-2019 12:32
Të paktën pesë persona kane humbur jetën në një koncert të reperit të njohur Algjerian Abderraouf Derradji i njohur me emrin e artit Soolking, i cili për publikun shqiptar njihet për bashkëpunimin e tij me këngëtaren ...

“Lajmi më shkatërroi”, Dhurata Dora reagon pas vdekjes së pesë personave në koncertin ku këndoi
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...
Gazeta Express | 23-Aug-2019 20:16
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri. Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Reperi Soolking mbajti koncert madhështor, me të ftuar ...

Dhurata Dora reagon pas ngjarjes së trishtë në koncertin e mbajtur mbrëmë në Algjeri
Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri, shkruan lajmi.net. Reperi Soolking mbajti koncert ...
Gazeta Observer | 23-Aug-2019 20:16
Dhurata Dora ka reaguar pas tragjedisë në koncertin e mbrëmshëm. Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert të mbajtur mbrëmë (e enjte) në Algjeri, shkruan lajmi.net. Reperi Soolking mbajti koncert ...

Dhurata Dora reagon pas ngjarjes tragjike në Algjeri: Jam e shkatërruar nga lajmi
Një ngjarja tragjike ndodhi mbrëmë në Algjeri gjatë koncertit të reperit algjerian, SoolKing ku mbetën të vdekur pesë persona dhe disa të tjerë të lënduar. Në koncertin madhështor të reperit të famshëm, në mesin e shumë ...
Indeks Online | 23-Aug-2019 19:26
Një ngjarja tragjike ndodhi mbrëmë në Algjeri gjatë koncertit të reperit algjerian, SoolKing ku mbetën të vdekur pesë persona dhe disa të tjerë të lënduar. Në koncertin madhështor të reperit të famshëm, në mesin e shumë ...

Edhe Dhurata Dora performoi me Soolkingun hitin “Zemër” në koncertin ku kanë vdekur së paku pesë persona
Kanë vdekur të paktën pesë persona në koncertin e reperit algjerian, Soolking, i cili për publikun shqiptarë njihet me bashkëpunimin me Dhurata Dorën. Kjo e fundit ishte në koncertin e artistit që në realitet quhet ...
Telegrafi | 23-Aug-2019 12:38
Kanë vdekur të paktën pesë persona në koncertin e reperit algjerian, Soolking, i cili për publikun shqiptarë njihet me bashkëpunimin me Dhurata Dorën. Kjo e fundit ishte në koncertin e artistit që në realitet quhet ...

Soolking i tronditur pas tragjedisë në koncert, sqaron si qëndron e vërteta
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert në Algjeri. Reperi i njohur Soolking, mbrëmë ka mbajtur koncert në kryqytetin algjerian, shkruan lajmi.net. Meqë ka famë të madhe, reperin ishin mbledhur ta ...
Zeri | 23-Aug-2019 19:02
Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një koncert në Algjeri. Reperi i njohur Soolking, mbrëmë ka mbajtur koncert në kryqytetin algjerian, shkruan lajmi.net. Meqë ka famë të madhe, reperin ishin mbledhur ta ...

Momenti i bartjes së viktimave nga koncerti i Soolking, i cili përfundoi tragjikisht
Reperi Soolking mbrëmë (e enjte) ka mbajtur koncert madhështor në kryeqytetin algjerian, shkruan . Në këtë koncert, e pranishme ishte edhe Dhurata Dora, e cila bashkë me Soolking kënduan hitin “Zemër” para fansave. Por, ...
Lajminet | 23-Aug-2019 15:44
Reperi Soolking mbrëmë (e enjte) ka mbajtur koncert madhështor në kryeqytetin algjerian, shkruan . Në këtë koncert, e pranishme ishte edhe Dhurata Dora, e cila bashkë me Soolking kënduan hitin “Zemër” para fansave. Por, ...

VIDEO: 5 të vdekur në koncertin ku ishte edhe këngëtarja shqiptare
Koncerti i këngëtarit Soolking në Algjeri është kthyer në tragjedi. Sipas mediave vendase, pesë persona kanë gjetur vdekjen dhe 21 të tjerë janë plagosur si pasojë e dyndjes dhe kaosit në një prej hyrjeve të stadiumit ...
GazetaTema | 23-Aug-2019 11:34
Koncerti i këngëtarit Soolking në Algjeri është kthyer në tragjedi. Sipas mediave vendase, pesë persona kanë gjetur vdekjen dhe 21 të tjerë janë plagosur si pasojë e dyndjes dhe kaosit në një prej hyrjeve të stadiumit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved