ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 13:58

Moti/ Diell në bregdet dhe vranësira në lindje. Temperatura të larta

Moti/ Diell në bregdet dhe vranësira në lindje. Temperatura të larta
mapo.al E enjte, 22 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb sot mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet dhe zonat e ulëta, ndërsa kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat malore. Parashikohet që edhe ...
Mapo | 22-Aug-2019 08:47
mapo.al E enjte, 22 Gusht 2019 Sipas MeteoAlb sot mbetemi në ndikimin e motit të kthjellët në bregdet dhe zonat e ulëta, ndërsa kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në zonat malore. Parashikohet që edhe ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë, gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato maksimale ...
Telegrafi | 22-Aug-2019 08:03
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë, gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 11 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato maksimale ...

SHMU: Vera po ikën, por jo i nxehti! Ballkani do të vazhdojë të ndikohet
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njoftoi sot se edhe pse pas disa ditësh gradualisht do të mbyllet stina e verës, si vendi ynë ashtu dhe rajoni i Ballkanit do të vijoj të ndikohet nga masat ajrore relativisht të ...
Telegraf | 21-Aug-2019 14:34
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak njoftoi sot se edhe pse pas disa ditësh gradualisht do të mbyllet stina e verës, si vendi ynë ashtu dhe rajoni i Ballkanit do të vijoj të ndikohet nga masat ajrore relativisht të ...

Vapë edhe gjatë ditëve të ardhshme, fundjava me reshje lokale shiu
Mot i nxehtë do të mbajë mbi vendin tonë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. 21.08.2019 – Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:06
Mot i nxehtë do të mbajë mbi vendin tonë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. 21.08.2019 – Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë ...

Parashikimi i motit/ Diell dhe temperatura në larta në vend
mapo.al Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e motit të kthjellët përjashtuar zonat veri- lindore ku do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites bregdeti dhe zonat e ulëta të vijojnë me ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:52
mapo.al Sipas MeteoAlb, orët e paradites mbeten në ndikimin e motit të kthjellët përjashtuar zonat veri- lindore ku do të ketë vranësira të lehta. Parashikohet që gjatë pasdites bregdeti dhe zonat e ulëta të vijojnë me ...

Parashikimi i motit, e enjte 22 gusht 2019
TIRANË, 22 gusht /MEDIAL/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se dita sot parashikohet me mot të kthjellët e vranësira të pakta. Vranësirat do të jenë mesatare kalimtare në zonën e jugut si dhe në relievet ...
Medial | 22-Aug-2019 09:35
TIRANË, 22 gusht /MEDIAL/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se dita sot parashikohet me mot të kthjellët e vranësira të pakta. Vranësirat do të jenë mesatare kalimtare në zonën e jugut si dhe në relievet ...

Edhe sot temperatura tropikale, deri 38 gradë
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...
Ina-Online | 22-Aug-2019 09:08
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...

Ja çfarë moti do të jetë sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në këto kushte do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kurse në pjesën ...
InFokusi | 21-Dec-2016 09:04
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në këto kushte do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kurse në pjesën ...

Moti sot
Shkup, 22 gusht – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 11 dhe 20 gradë, ndërsa ajo e ...
Koha.mk | 22-Aug-2019 09:00
Shkup, 22 gusht – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 11 dhe 20 gradë, ndërsa ajo e ...

Parashikimi i motit në Maqedoninë Veriore
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...
Arbresh | 22-Aug-2019 08:39
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...

Mot me diell dhe i ngrohtë deri në 39 gradë
Shkup, 22 gusht 2019 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 11 dhe 20 gradë, ...
Medial | 22-Aug-2019 08:29
Shkup, 22 gusht 2019 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ulet midis 11 dhe 20 gradë, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 11 e deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 29 e deri në 32 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot të ...
TetovaSot | 15-Jul-2019 09:18
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 11 e deri në 19 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 29 e deri në 32 gradë Celsius. Në Shkup do të kemi mot të ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...
Shenja | 22-Aug-2019 08:22
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj mot kryesisht i qetë dhe me diell do ta shoqëroj vendin gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit.
Kosova Press | 22-Aug-2019 08:21
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbaj mot kryesisht i qetë dhe me diell do ta shoqëroj vendin gjatë këtyre dy ditëve të parashikimit.

Parashikimi i motit për sot
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...
Alsat-M | 22-Aug-2019 08:21
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në ...

Sot nxehtë, në fundjavë priten reshje shiu
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...
Arbresh | 22-Aug-2019 08:11
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...

Mot i nxehtë edhe sot në Kosovë
Mot i nxehtë do të mbajë mbi vendin tonë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Nga fundjava një lug barik, i formuar mbi Itali do të shtrihet edhe mbi vendin tonë, që mund të sjell mundësi ...
Arbresh | 22-Aug-2019 07:25
Mot i nxehtë do të mbajë mbi vendin tonë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Nga fundjava një lug barik, i formuar mbi Itali do të shtrihet edhe mbi vendin tonë, që mund të sjell mundësi ...

Moti për sot dhe ditët në vijim
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...
InFokusi | 22-Aug-2019 07:21
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...

Këtu e keni parashikimin e motit për sot e deri në fundjavë
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...
Gazeta Express | 22-Aug-2019 07:15
Mot i nxehtë edhe ditëve në vijim. Nga fundjava mundësi për reshje lokale shiu. Vala e të nxehtit nga Afrika veriore do të vazhdojë të kushtëzojë mot të nxehtë mbi rajonin tonë edhe gjatë ditëve në vijim, megjithëse ...

Moti për sot dhe ditët në vijim
Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë. Moti do të jetë me diell, i ...
Arbresh | 12-Oct-2017 08:47
Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë. Moti do të jetë me diell, i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved