ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/09/2019 01:54

Sarah Jessica Parker iu rekomandon këto nëntë libra t’i lexoni gjatë këtij viti

Sarah Jessica Parker iu rekomandon këto nëntë libra t’i lexoni gjatë këtij viti
Sarah Jessica Parker është një aktoret më të njohura të kinematografisë amerikane si dhe në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja hollivudiane ka luajtur në një numër të madh të filmave, por më e famshme u bë me rolin e Carrie ...
Telegrafi | 22-Aug-2019 08:39
Sarah Jessica Parker është një aktoret më të njohura të kinematografisë amerikane si dhe në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja hollivudiane ka luajtur në një numër të madh të filmave, por më e famshme u bë me rolin e Carrie ...

Tayna befasohet nga fansi me 250 trëndafila në pesë buqeta lulesh
Tayna është një ndër këngëtaret më të kërkuara gjatë këtij viti sa ii përket koncerte anembanë trojeve shqiptare. Rep-artistja ka sjell një numër të madh të këngëve gjatë këtyre muajve, të cilat u shndërruan në hite dhe ...
Telegrafi | 22-Aug-2019 08:05
Tayna është një ndër këngëtaret më të kërkuara gjatë këtij viti sa ii përket koncerte anembanë trojeve shqiptare. Rep-artistja ka sjell një numër të madh të këngëve gjatë këtyre muajve, të cilat u shndërruan në hite dhe ...

Kur Besnik Krapin e lë e dashura ta pres një orë në hollin e ‘Sarajevo Film Festival’
Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi tashmë kanë konfirmuar se janë në lidhje edhe përmes imazheve. Dyshja e aktorëve madje kanë shkëmbyer puthje në një emision televiziv duke dëshmuar se janë të lumtur në krah të ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 21:23
Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi tashmë kanë konfirmuar se janë në lidhje edhe përmes imazheve. Dyshja e aktorëve madje kanë shkëmbyer puthje në një emision televiziv duke dëshmuar se janë të lumtur në krah të ...

Kur Kim dhe Kylie dështojnë me ‘photoshop’, shfaqen me gjashtë gishta në këmbë
Kim Kardashian është akuzuar për ‘photoshop’ në promon e re të koleksionit të parfumit të saj bashkë me motrën, Kylie Jenner, të cilat janë shfaqur me gjashtë gishta në këmbë. Ky detaj është vërejtur nga fansat e ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:57
Kim Kardashian është akuzuar për ‘photoshop’ në promon e re të koleksionit të parfumit të saj bashkë me motrën, Kylie Jenner, të cilat janë shfaqur me gjashtë gishta në këmbë. Ky detaj është vërejtur nga fansat e ...

Alketa Vejsiu shijon pushimet në Greqi
Prezantuesja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, po vazhdon t’i shijojë pushimet në Greqi. Biondja duket se ka zgjedhur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:32
Prezantuesja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, po vazhdon t’i shijojë pushimet në Greqi. Biondja duket se ka zgjedhur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional ...

Irina Shayk dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në kampanjën e re të “Burberry”
Kampanja e re e markës së famshme “Burberry” për Vjeshtë/Dimër 2019 është lansuar dhe natyrisht se kanë marrë vëmendje dy supermodelet, Irina Shayk dhe Gigi Hadid. Brendi i modës së Riccardo Tisci ka bashkëpunuar me ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:06
Kampanja e re e markës së famshme “Burberry” për Vjeshtë/Dimër 2019 është lansuar dhe natyrisht se kanë marrë vëmendje dy supermodelet, Irina Shayk dhe Gigi Hadid. Brendi i modës së Riccardo Tisci ka bashkëpunuar me ...

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:25
Dua Lipa ka publikuar në Instagram reklamën e parfumit të “Yves Saint Laurent”, ku është protagoniste kryesore. Në fillim të klipit, këngëtarja shqiptare me famë botërore shfaqet e veshur me një fustan të zi të shkurtër ...

Arbenita Ismajli publikon video me bikini, tregon format trupore para pasqyrës
Arbenita Ismajli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo më kot. Modelja, e cila në Instagram numëron mbi 300 mijë ndjekës, nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat, duke mos munguar edhe ato ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 18:16
Arbenita Ismajli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo më kot. Modelja, e cila në Instagram numëron mbi 300 mijë ndjekës, nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme me fansat, duke mos munguar edhe ato ...

“Nuk u mësova kurrë me përdor fotoshopin”, a po i thumbon Yllka koleget e saj?
Këngëtarja Yllka Kuqi i ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram, shkruan . Në fotot e postuara ajo duket si gjithmonë shumë elegante, mirëpo ajo se çfarë ka rënë në sy këtë herë është ajo që e ka shkruar pranë ...
Lajminet | 22-Aug-2019 09:08
Këngëtarja Yllka Kuqi i ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram, shkruan . Në fotot e postuara ajo duket si gjithmonë shumë elegante, mirëpo ajo se çfarë ka rënë në sy këtë herë është ajo që e ka shkruar pranë ...

Morena Taraku: 5 mijë euro është një qejf
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, shkruan . Ajo bën shpenzime të majme për t’u veshur me stil e edhe veturat super luksoze i ndërron shumë shpesh. View this post on ...
Lajminet | 22-Aug-2019 09:00
Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, shkruan . Ajo bën shpenzime të majme për t’u veshur me stil e edhe veturat super luksoze i ndërron shumë shpesh. View this post on ...

Provokon e dashura e Feros, Arbenita vetëm në të brendshme (VIDEO)
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. E veshur me bikini të zeza të cilat i ...
TetovaSot | 22-Aug-2019 00:05
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. E veshur me bikini të zeza të cilat i ...

Provokon e dashura e Feros, Arbenita vetëm në të brendshme
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. E veshur me bikini të zeza të cilat i ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 23:02
Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, e ka publikuar një video të re në Instagram. Në videon e postuar, si asnjëherë më parë ajo i ka provokuar rënd ndjekësit. E veshur me bikini të zeza të cilat i ...

Vetëm tre muajsh, Efehan krah babit në serialin e ri
Vetëm para tre muajsh, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë të djalit të tyre që e kanë quajtur Efehan. View this post on Instagram Dunyanin en guzel banyosu ??
Prive | 21-Aug-2019 22:45
Vetëm para tre muajsh, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë të djalit të tyre që e kanë quajtur Efehan. View this post on Instagram Dunyanin en guzel banyosu ??

Adelina nuk ndalet, pas fotos provokative publikon videon ku tregon…
Këngëtarja Adelina Tahiri është duke i shijuar pushimet me familjen e saj, shkruan . Para pak minutash ajo me ndjekësit e ka publikuar një foto në të cilën shfaqej joshëse në bikini e më pas ajo nuk ndaloj me aq dhe e ...
Lajminet | 21-Aug-2019 22:05
Këngëtarja Adelina Tahiri është duke i shijuar pushimet me familjen e saj, shkruan . Para pak minutash ajo me ndjekësit e ka publikuar një foto në të cilën shfaqej joshëse në bikini e më pas ajo nuk ndaloj me aq dhe e ...

Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?
Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë të daljeve nga kjo kompani të emrave që morën famën pikërisht përmes këtij menaxhmenti. Gjithçka ...
Albportali | 21-Aug-2019 22:03
Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë të daljeve nga kjo kompani të emrave që morën famën pikërisht përmes këtij menaxhmenti. Gjithçka ...

Demi Lovato i rikthehet filmit
Aktorja e njohur, Demi Lovato, është rikthyer sërish në fushën e aktrimit. Këtë e bëri të ditur vet Lovato me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova. Në videon e publikuar nga Lovato ...
Arbresh | 21-Aug-2019 21:46
Aktorja e njohur, Demi Lovato, është rikthyer sërish në fushën e aktrimit. Këtë e bëri të ditur vet Lovato me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova. Në videon e publikuar nga Lovato ...

Nën perëndimin e diellit Adelina Tahiri ekspozon pjesët më të mira të trupit
Ajo është një nga këngëtaret që përflitet shumë për jetën e saj private si dhe për paraqitjet publike mjaft të ‘guximshme’ duke u ekspozuar pa hezituar në secilin rast, shkruan Indeksonline. Ka pak kohë që ajo është ...
Gazeta Observer | 21-Aug-2019 21:34
Ajo është një nga këngëtaret që përflitet shumë për jetën e saj private si dhe për paraqitjet publike mjaft të ‘guximshme’ duke u ekspozuar pa hezituar në secilin rast, shkruan Indeksonline. Ka pak kohë që ajo është ...

Demi Lovato i rikthehet filmit
Aktorja e njohur, Demi Lovato, është rikthyer sërish në fushën e aktrimit. Këtë e bëri të ditur vet Lovato me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova. Në videon e publikuar nga Lovato ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 21:34
Aktorja e njohur, Demi Lovato, është rikthyer sërish në fushën e aktrimit. Këtë e bëri të ditur vet Lovato me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova. Në videon e publikuar nga Lovato ...

Fero largohet nga kompania “On Records”
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 16:13
Reperi nga Gjilani, Feronit Shabani i njohur me emrin artistik si Fero, është larguar nga kompania muzikore “On Records”, me të cilën bashkëpunoi ndër vitesh. Kjo u bë e ditur nga vet ai përmes një postimi të ndarë me ...

Eliona shfaqet ‘shpërthyese’ me bikini (FOTO)
Pushimet për të nuk kanë të ndalur. Bukuroshja shqiptare, Eliona Pitarka, ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë ka treguar anën e saj seksi që ka, shkruan Syri Kosova. Ajo ka veshur të njëjtat bikine që ...
TetovaSot | 21-Aug-2019 21:02
Pushimet për të nuk kanë të ndalur. Bukuroshja shqiptare, Eliona Pitarka, ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë ka treguar anën e saj seksi që ka, shkruan Syri Kosova. Ajo ka veshur të njëjtat bikine që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved