ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/02/2020 18:46

Skandali në Maqedoni V, VMRO: Fundi i bashkëpunëtores së Zaevit

Skandali në Maqedoni V, VMRO: Fundi i bashkëpunëtores së Zaevit
MAQEDONI VERIORE Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në një konferencë për shtyp pas arrestimit të prokurores speciale Katica Janeva deklaroi se sot përfundon karriera në Prokurori dhe karriera politike e ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 16:30
MAQEDONI VERIORE Zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së, Dimçe Arsovski në një konferencë për shtyp pas arrestimit të prokurores speciale Katica Janeva deklaroi se sot përfundon karriera në Prokurori dhe karriera politike e ...

Maqedoni/ Në pranga për 1.5 mln euro, ndërron jetë nëna e prokurores speciale
Pak pasi është njoftuar për arrestimin e prokurores speciale Katica Janeva në Maqedoninë e Veriut, mediat vendase raportojnë se nëna e saj ka ndërruar jetë. ‘Republika’ raporton se mamaja e Janevës ka ndërruar jetë ...
Top Channel | 21-Aug-2019 16:23
Pak pasi është njoftuar për arrestimin e prokurores speciale Katica Janeva në Maqedoninë e Veriut, mediat vendase raportojnë se nëna e saj ka ndërruar jetë. ‘Republika’ raporton se mamaja e Janevës ka ndërruar jetë ...

Maqedoni V/ Pas arrestimit të vajzës, ndërron jetë nëna e prokurores
mapo.al ‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’ , raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga ...
Mapo | 21-Aug-2019 16:45
mapo.al ‘Ditën e sotme në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva’ , raportojne mediat maqedonase. Kjo ka ndodhur pak pas lajmit se Janeva është arrestuar. Katica Janeva u mor sot nga ...

Ruskovska: Nuk do të kërkoja paraburgim për Janevën nëse nuk kisha dëshmi të mjaftueshme
Prokurorja Vilma Ruskovska pas vendimit të Gjykatës Penale ku i caktoi 30 ditë paraburgim Katica Janevës, thotë se kolegia e saj më herët nuk ka qenë e dyshuar në rastin ‘Haraçi’, për shkak se nuk ka pasur dëshmi të ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 21:49
Prokurorja Vilma Ruskovska pas vendimit të Gjykatës Penale ku i caktoi 30 ditë paraburgim Katica Janevës, thotë se kolegia e saj më herët nuk ka qenë e dyshuar në rastin ‘Haraçi’, për shkak se nuk ka pasur dëshmi të ...

Ndërron jetë nëna e prokurores që u arrestua sot në Maqedoni V.
Mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva, raportojne mediat maqedonase, pak pas lajmit se Janeva eshte arrestuar. Duke u përgjigjur pyetje të gazetarëve në pres ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:56
Mëngjesin e sotëm në Gjevgjeli ka ndërruar jetë e ëma e prokurores speciale Katica Janeva, raportojne mediat maqedonase, pak pas lajmit se Janeva eshte arrestuar. Duke u përgjigjur pyetje të gazetarëve në pres ...

Tridhjetë ditë paraburgim për Katica Janevën
Prej sot, kryeprokurorja Katica Janeva ndodhet në burgun e Shkupit në Shuto Orizare. Gjykatësi në procedurë paraprake i caktoi 30 ditë paraburgim. Ajo në rastin ‘Haraçi’ është e dyshuara e tretë, përcjell Telegrafi ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 21:09
Prej sot, kryeprokurorja Katica Janeva ndodhet në burgun e Shkupit në Shuto Orizare. Gjykatësi në procedurë paraprake i caktoi 30 ditë paraburgim. Ajo në rastin ‘Haraçi’ është e dyshuara e tretë, përcjell Telegrafi ...

Ja çfarë bleu Janeva me milionat e “Zhvatjes”,detajet pas arrestimit
Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion (PKOK) mbajti konferencë për shtyp në të cilën sqaroi detajet e arrestimit të prokurores speciale, Katica Janeva në rastin “Reket“, njofton Portalb.mk. Sipas Joveskit, ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:35
Prokuroria për Krim të Organizuar dhe Korrupsion (PKOK) mbajti konferencë për shtyp në të cilën sqaroi detajet e arrestimit të prokurores speciale, Katica Janeva në rastin “Reket“, njofton Portalb.mk. Sipas Joveskit, ...

Kërkohet paraburgim për Prokuroren Speciale të Maqedonisë Veriore
MAQEDONI E VERIUT Prokurorja speciale, Katica Janeva është ndaluar nga policia maqedonase si e dyshuar për rastin “Reket”, ka bërë të ditur Prokurori Publik, Lubomir Jovevski. Organi i akuzës kërkon masën e paraburgimit ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:30
MAQEDONI E VERIUT Prokurorja speciale, Katica Janeva është ndaluar nga policia maqedonase si e dyshuar për rastin “Reket”, ka bërë të ditur Prokurori Publik, Lubomir Jovevski. Organi i akuzës kërkon masën e paraburgimit ...

Kush do të udhëheq me PSP-në?
Ende nuk dihet se kush do të udhëheq me Prokurorinë Speciale Publike. Prokurori Ljubomir Joveski pas arrestimit të Katica Janevës si e dyshuar në aferën ‘Haraçi’ në pyetjen se kush do të udhëheq me PSP-në thotë se duhet ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 19:31
Ende nuk dihet se kush do të udhëheq me Prokurorinë Speciale Publike. Prokurori Ljubomir Joveski pas arrestimit të Katica Janevës si e dyshuar në aferën ‘Haraçi’ në pyetjen se kush do të udhëheq me PSP-në thotë se duhet ...

Ndihma e shpejtë arrin në Gjykatën ku gjendet Janeva
Para Gjykatës Penale në Shkup ka arritur një veturë e Ndihmës së Shpejtë. Për momentin prokurorja speciale publike, Katica Janeva është në godinën e Gjykatës Penale ku pritet që gjykatësi i procedurës paraprake të ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 19:07
Para Gjykatës Penale në Shkup ka arritur një veturë e Ndihmës së Shpejtë. Për momentin prokurorja speciale publike, Katica Janeva është në godinën e Gjykatës Penale ku pritet që gjykatësi i procedurës paraprake të ...

Avokati i Janevës: Ajo është viktimë në rastin ‘Haraçi’
Avokati Stevan Pavleski i cili mbron Katica Jaevë, për aferën ‘Haraçi’ thotë se ajo është viktimë në këtë rast dhe se do të vërtetohet kjo. Sipas tij, Janeva ka qenë liberale kur është dashur të vendosë nëse të ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 18:49
Avokati Stevan Pavleski i cili mbron Katica Jaevë, për aferën ‘Haraçi’ thotë se ajo është viktimë në këtë rast dhe se do të vërtetohet kjo. Sipas tij, Janeva ka qenë liberale kur është dashur të vendosë nëse të ...

“Zhvatja”, arrestohet Katica Janeva
Prokurorët në Maqedoninë e Veriut kanë kërkuar paraburgim për ish-prokuroren speciale Katica Janeva, pasi kanë fakte se ajo ka keqpërdorur detyrën e saj. Janeva u arrestua paraditen e së mërkurës nga policia, e cila ...
ABCNews | 21-Aug-2019 19:31
Prokurorët në Maqedoninë e Veriut kanë kërkuar paraburgim për ish-prokuroren speciale Katica Janeva, pasi kanë fakte se ajo ka keqpërdorur detyrën e saj. Janeva u arrestua paraditen e së mërkurës nga policia, e cila ...

Policia konfiskon mobiljet e shtëpisë së Katica Janevës
Një kamion sot pasdite arriti në shtëpinë e Katica Janevës për të bartur mobiljet e konfiskuara. Prokuroria sot njoftoi se është zgjeruar hetimi për rastin ‘Haraçi’ ndërsa Katica Janeva në këtë rast është e përfshirë si ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 17:08
Një kamion sot pasdite arriti në shtëpinë e Katica Janevës për të bartur mobiljet e konfiskuara. Prokuroria sot njoftoi se është zgjeruar hetimi për rastin ‘Haraçi’ ndërsa Katica Janeva në këtë rast është e përfshirë si ...

Maqedoni: Arrestohet prokurorja e posaçme, Katica Janeva
mapo.al Policia maqedonase ka arrestuar të mërkuren prokuroren e posaçme Katica Janeva, e cila mund të jetë përfshirë në skandalin e korrupsionit të njohur si “zhvatja”. Policia bllokoi rrugën që çonte tek shtëpia e saj ...
Mapo | 21-Aug-2019 15:08
mapo.al Policia maqedonase ka arrestuar të mërkuren prokuroren e posaçme Katica Janeva, e cila mund të jetë përfshirë në skandalin e korrupsionit të njohur si “zhvatja”. Policia bllokoi rrugën që çonte tek shtëpia e saj ...

Janeva arriti në Shutkë, nesër e shoqëruar nga policia do të niset për në funeralin e nënës së saj
Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva mbërriti sonte në burgun hetimor “Shkup”në Shuto Orizarë. Ajo nga Gjykata Penale me një furgon policie u dërgua në burgun hetimor pasi gjykatësi i procedurës paraprake urdhëroi ...
Arbresh | 22-Aug-2019 00:05
Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva mbërriti sonte në burgun hetimor “Shkup”në Shuto Orizarë. Ajo nga Gjykata Penale me një furgon policie u dërgua në burgun hetimor pasi gjykatësi i procedurës paraprake urdhëroi ...

Një muaj paraburgim për Katica Janevën
Gjykatësi i procedurës paraprake në Shkup ka caktuar 30 ditë paraburgim për Katica Janevën, si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”.
Kosova Press | 21-Aug-2019 23:58
Gjykatësi i procedurës paraprake në Shkup ka caktuar 30 ditë paraburgim për Katica Janevën, si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”.

Prokurorja speciale, Katica Janeva niset drejt burgut të Shutkës
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva, prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 23:50
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva, prokurorja speciale në Maqedoninë e Veriut është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në ...

Janeva arriti në Shutkë, nesër e shoqëruar nga policia do të niset për në funeralin e nënës së saj
Shkup, 21 gusht 2019 (MEDIAL ) – Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva mbërriti sonte në burgun hetimor “Shkup”në Shuto Orizarë. Ajo nga Gjykata Penale me një furgon policie u dërgua në burgun hetimor pasi gjykatësi ...
Medial | 21-Aug-2019 23:38
Shkup, 21 gusht 2019 (MEDIAL ) – Prokurorja Speciale Publike Katica Janeva mbërriti sonte në burgun hetimor “Shkup”në Shuto Orizarë. Ajo nga Gjykata Penale me një furgon policie u dërgua në burgun hetimor pasi gjykatësi ...

Katica Janeva niset drejt burgut të Shutkës
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”. Ajo ka të drejtë të ankimoj deri ...
Albportali | 21-Aug-2019 23:38
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”. Ajo ka të drejtë të ankimoj deri ...

Katica Janeva niset drejt burgut të Shutkës
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”. Ajo ka të drejtë të ankimoj deri ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 23:26
Pasi gjykatësi i procedurës paraprake caktoi 30 ditë paraburgim, Katica Janeva është nisur për në burgun e Shutkës. Janeva u arrestua sot pasdite si e dyshuar e tretë në rastin “Reket”. Ajo ka të drejtë të ankimoj deri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved