ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:20

Përplasen 3 automjete, plagosen 4 persona

Përplasen 3 automjete, plagosen 4 persona
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë.
Top Channel | 22-Aug-2019 08:21
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë.

Aksident i trefishtë në Lezhë, 4 persona në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Raportohet se tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ende shkaqet e ...
BalkanWeb | 22-Aug-2019 08:01
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Raportohet se tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ende shkaqet e ...

Aksidenti tragjik në Lushnjë, policia jep detaje të ngjarjes
LUSHNJË Policia ka dhënë detaje nga aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnjë. Uniformat blu bëjnë me dije se nga aksidenti që ndodhi në orën 02:20 në Lushnje, një shtetase ka ndërruar jetë. ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 21:02
LUSHNJË Policia ka dhënë detaje nga aksidenti tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit në Lushnjë. Uniformat blu bëjnë me dije se nga aksidenti që ndodhi në orën 02:20 në Lushnje, një shtetase ka ndërruar jetë. ...

4 të plagosur nga përplasja e disa mjeteve në Lezhë
Një aksident ka ndodhur në oret e para të mëngjesit të sotëm në afersi të fshatit Balldre të Lezhës. Në aksident janë përfshire 3 automjete dhe kanë mbetur të plagosur 4 përsona të cilet janë derguar për në Spitalin ...
VizionPlus | 22-Aug-2019 09:21
Një aksident ka ndodhur në oret e para të mëngjesit të sotëm në afersi të fshatit Balldre të Lezhës. Në aksident janë përfshire 3 automjete dhe kanë mbetur të plagosur 4 përsona të cilet janë derguar për në Spitalin ...

Dy aksidente në Lezhë, plagosen 7 persona
Përplasja e tre makinave në rrugën Lezhë- Shkodër, pranë fshatit Balldre ka shkaktuar plagosjen e katër personave. Të gjithë u dërguan në spitalin rajonal dhe po marrin ndihmën mjekësore. Sipas policisë njëra nga ...
ABCNews | 22-Aug-2019 08:56
Përplasja e tre makinave në rrugën Lezhë- Shkodër, pranë fshatit Balldre ka shkaktuar plagosjen e katër personave. Të gjithë u dërguan në spitalin rajonal dhe po marrin ndihmën mjekësore. Sipas policisë njëra nga ...

Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnje, vdes shoferi dhe pasagjerja
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është përplasur automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.Gj, 29 vjeç, banues në Pirrë, Lushnje, me automjetin ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:40
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është përplasur automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.Gj, 29 vjeç, banues në Pirrë, Lushnje, me automjetin ...

VIDEO/ Aksident i trefishtë në Lezhë, 4 të plagosur në gjendje të rëndë
4 persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident i rëndë automobilistik që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Balldre të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat paraprake të komunikuara, mësohet se 3 ...
Lapsi | 22-Aug-2019 08:29
4 persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident i rëndë automobilistik që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Balldre të qytetit të Lezhës. Nga të dhënat paraprake të komunikuara, mësohet se 3 ...

Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnje, dy të vdekur
FIER Një aksident rrugor me pasoje vdekjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Nga përplasja e dy mjeteve ka humbur jetën njëri nga shoferët dhe një pasagjere, ndërkohë kanë nisur hetimet për ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 08:36
FIER Një aksident rrugor me pasoje vdekjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Nga përplasja e dy mjeteve ka humbur jetën njëri nga shoferët dhe një pasagjere, ndërkohë kanë nisur hetimet për ...

Aksident i rëndë në Lushnjë, vdesin dy persona
Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.
Top Channel | 21-Aug-2019 08:35
Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure.

Gjatë ditës së djeshme në Kosovë ndodhën 52 aksidente trafiku si dhe u arrestuan 26 persona
Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, 11 prej të cilëve ishin me persona të lënduar ndërsa në 41 tjerë policia raporton vetëm për dëme materiale. Gjithashtu policia bën të ditur se kanë ...
Zeri | 22-Aug-2019 09:30
Në 24-orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, 11 prej të cilëve ishin me persona të lënduar ndërsa në 41 tjerë policia raporton vetëm për dëme materiale. Gjithashtu policia bën të ditur se kanë ...

Aksident i trefishtë në Lezhë, 4 persona në gjendje të rëndë
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Raportohet se tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ende shkaqet e ...
Gazeta Express | 22-Aug-2019 08:56
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Raportohet se tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ende shkaqet e ...

FOTO/ Përmbyset makina që drejtohej nga italiani
SARANDE Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “Balkanweb” se ndërsa ka pasur dëme materiale, nuk ka pasur të ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 22:33
SARANDE Një mjet me drejtues një shtetas italian për shkak të shpejtësisë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “Balkanweb” se ndërsa ka pasur dëme materiale, nuk ka pasur të ...

Godet me makinë kushëririn, dy të vdekur në aksidentin në Savër
Dy vetë humbën jetën në një aksident të rëndë në Savër, në rrugën Lushnje –Fier. Sipas policisë, makina me të cilën po udhëtonin viktimat, Idajet Toshkallari 64 vjeç nga Rrapeza e Lushnjes, dhe një pasagjere akoma e ...
ABCNews | 21-Aug-2019 11:35
Dy vetë humbën jetën në një aksident të rëndë në Savër, në rrugën Lushnje –Fier. Sipas policisë, makina me të cilën po udhëtonin viktimat, Idajet Toshkallari 64 vjeç nga Rrapeza e Lushnjes, dhe një pasagjere akoma e ...

Përplasen tre automjete, katër të lënduar
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë. Nga burime për Top Channel thuhet se në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë ...
Klan Kosova | 22-Aug-2019 08:39
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë. Nga burime për Top Channel thuhet se në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë ...

Aksidenti me dy të vdekur në Lushnje, njëri i paidentifikuar
mapo.al Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur në orët e para ditës në Lushnje. Policia njoftoi: “Në datën 20.08.2019, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:25
mapo.al Dy persona kanë humbur jetën në një aksident të rëndë që ka ndodhur në orët e para ditës në Lushnje. Policia njoftoi: “Në datën 20.08.2019, rreth orës 02:20, në aksin rrugor Fier-Lushnje, në fshatin Savër, është ...

Përplasen tre automjete, katër të lënduar
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë mbetur të lënduar 4 persona, të cilët ...
EkonomiaOnline | 22-Aug-2019 08:39
Një aksident automobilistik është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje, në afërsi të fshatit Balldre, Lezhë. Në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete dhe kanë mbetur të lënduar 4 persona, të cilët ...

Aksident në Lezhë, 4 persona në gjendje të rëndë
4 persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga një aksident në Balldren të Lezhës. Në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 5:00 të mëngjesit ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. ...
Gazeta Dita | 22-Aug-2019 08:29
4 persona kanë mbetur të plagosur rëndë nga një aksident në Balldren të Lezhës. Në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 5:00 të mëngjesit ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit. ...

Aksident i trefishtë në Lezhë, plagosen rëndë 4 persona
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Sipas burimeve paraprake, tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ...
Lajmi i Fundit | 22-Aug-2019 08:29
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Balldre të Lezhës. Sipas burimeve paraprake, tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, duke lënë të plagosur rëndë katër persona. Nuk dihen ...

Makina përplaset me patrullën e policisë te “Selvia”
TIRANE Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvi” në Tiranë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave nuk ka persona të lënduar. Aksidenti ka ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 22:02
TIRANE Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje te “Selvi” në Tiranë. Një makinë tip “Benz” është përplasur me një patrullë policie, raporton “Balkanweb”. Nga përplasja e makinave nuk ka persona të lënduar. Aksidenti ka ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për të lënduar
Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, shkruan Gazeta Express Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë dërguar fotografi në redaksinë e Express, ku shihet se dy vetura janë ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 23:58
Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, shkruan Gazeta Express Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë dërguar fotografi në redaksinë e Express, ku shihet se dy vetura janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved