ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 14:05

“Burim skandalesh”, BIRN: Ja cilës kompani i përket nafta e bllokuar

“Burim skandalesh”, BIRN: Ja cilës kompani i përket nafta e bllokuar
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 21:12
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Tabaku: Qeveria bën propagandë
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar, pasi kryeministri Edi Rama tha se në Ballsh janë bllokuar 550 ton naftë. Tabaku shprehet se qeveria bën vetëm propagandë ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 18:17
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar, pasi kryeministri Edi Rama tha se në Ballsh janë bllokuar 550 ton naftë. Tabaku shprehet se qeveria bën vetëm propagandë ...

Nafta e bllokuar, BIRN: Pse s’thonë emrin? Tabaku: Ja kujt i përket
mapo.al Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...
Mapo | 21-Aug-2019 18:37
mapo.al Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...

BIRN: Pse Rama nuk ia përmend emrin kompanisë së rafinerisë së Ballshit
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...
Lapsi | 21-Aug-2019 20:14
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...

Tallja e Ramës me informalitetin/ Tabaku: Ja si i fali 60 mln euro kompanisë që sot i bllokoi naftën!
Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka komentuar në një shënim në facebook, aksionin e Ramës, i cili doli e tha se kishte bllokuar 550 tonë naftë, por pa përmendur emrin e kompanisë. Tabaku e cilësoi këtë aksion si ...
Standard | 21-Aug-2019 21:36
Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka komentuar në një shënim në facebook, aksionin e Ramës, i cili doli e tha se kishte bllokuar 550 tonë naftë, por pa përmendur emrin e kompanisë. Tabaku e cilësoi këtë aksion si ...

Shakaja pa kripë me naftën e Ballshit
Nga Klodian Tomorri Kur pashe titrat e televizioneve se Ministria e Energjise dhe Inspektoriati Shteteror Teknik kishin bllokuar 550 tone karburant jashte standardeve te cilesise, ne fillim nuk po u besoja syve. Kur ne ...
Standard | 21-Aug-2019 21:36
Nga Klodian Tomorri Kur pashe titrat e televizioneve se Ministria e Energjise dhe Inspektoriati Shteteror Teknik kishin bllokuar 550 tone karburant jashte standardeve te cilesise, ne fillim nuk po u besoja syve. Kur ne ...

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama.
Top Channel | 21-Aug-2019 16:23
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama.

BIRN: Qeveria e Ramës kërkon të pastrojë imazhin nga akuzat për lidhje me oligarkë
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 21:32
Qeveria shqiptare njoftoi të mërkurën se ka bllokuar 550 tonë naftë jocilësore që i përket “rafinerisë së Ballshit”, ndërsa vijoi përpjekjet për të pastruar imazhin e vet nga akuzat se është e kapur nga interesa ...

KM dhe ministrja shpallën vetë bllokimin e 550 ton naftë, gazetari: Komedi banale, ja e vërteta
Si është e vërteta e “bllokimit të 550 ton karburant” për të cilin shkruan sot vetë ministrja Balluku dhe kryeministri Rama? Gazetari i ekonomisë Klodian Tomorri e quan shou qesharak dhe komedi banale. Komenti i ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 21:27
Si është e vërteta e “bllokimit të 550 ton karburant” për të cilin shkruan sot vetë ministrja Balluku dhe kryeministri Rama? Gazetari i ekonomisë Klodian Tomorri e quan shou qesharak dhe komedi banale. Komenti i ...

Bllokohen 550 ton karburant, Rama: Lufta kundër informalitetit nuk do të ndalet
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 16:39
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...

Tabaku tregon lidhjet e qeverisë me kompaninë që i bllokoi 550 tonë naftë
Ish deputetja e PD-së, Jorida Tabaku tha se qeveria shqiptare gënjen kur thotë se punon në shërbim të qytetarëve. Ajo iu referua rastit të sotëm, ku u bllokuan 550 tonë naftë. “Me kamerat e përgatitura siç duhet, me ...
Politiko | 21-Aug-2019 19:33
Ish deputetja e PD-së, Jorida Tabaku tha se qeveria shqiptare gënjen kur thotë se punon në shërbim të qytetarëve. Ajo iu referua rastit të sotëm, ku u bllokuan 550 tonë naftë. “Me kamerat e përgatitura siç duhet, me ...

Bllokimi i 550 ton karburant, Rama paralajmëron: Ose sipas ligjit, ose goditjen e ligjit
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi bllokimit të 550 ton karburant në rafinerinë e Ballshit. Në një postim në Facebook, Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të ...
Lapsi | 21-Aug-2019 17:24
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi bllokimit të 550 ton karburant në rafinerinë e Ballshit. Në një postim në Facebook, Rama paralajmëron se ata që nxjerrin, përpunojnë apo tregtojnë naftë duhet të zgjedhin të ...

Bllokimi i 550 tonëve natë/ Kompania përgjegjëse nxjerr bllof qeverinë: Procedurë e zakonshme, u krye me kërkesën tonë
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku e paraqitën bllokimin 550 tonëve naftë në “rafinerinë Ballshit” si një goditje të madhe ndaj informalitetit, ku nuk do të kursehet asnjë kompani. E ...
Politiko | 21-Aug-2019 18:53
Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku e paraqitën bllokimin 550 tonëve naftë në “rafinerinë Ballshit” si një goditje të madhe ndaj informalitetit, ku nuk do të kursehet asnjë kompani. E ...

Bllokimi i 550 ton naftë në Ballsh, Rama: E patolerushme
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka reaguar për naftën e bllokuar sot në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve të cilësisë. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj ...
Mapo | 21-Aug-2019 15:58
mapo.al Kryeministri Edi Rama ka reaguar për naftën e bllokuar sot në Ballsh, e cila ishte jashtë standardeve të cilësisë. Kreu u qeverisë ka theksuar se ky sektor është në shënjestrën e qeverisë me aksionin e saj ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Lufta ndaj informalitetit, nis me të mëdhenjtë
Ditën e sotme ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku, njoftoi se në kuadër të luftës kundër informalitetit, janë bllokuar 550 ton karburant me naftë në rafinerinë e Ballshit. Sipas analizave, ...
Dritare | 21-Aug-2019 17:29
Ditën e sotme ministrja e infrastrukturës dhe energjisë, Belinda Balluku, njoftoi se në kuadër të luftës kundër informalitetit, janë bllokuar 550 ton karburant me naftë në rafinerinë e Ballshit. Sipas analizave, ...

Bllokimi i 550 tonë naftë në Ballsh, Rama: O sipas ligjit o goditjen e ligjit, zero tolerancë ndaj abuzuesve
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë naftë në Ballsh, pasi në bazë të analizave nafta ka rezultuar jashtë cilësisë për t’u tregtuar. Në një shënim në facebook Rama shprehet se “ata që nxjerrin, ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 15:56
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë naftë në Ballsh, pasi në bazë të analizave nafta ka rezultuar jashtë cilësisë për t’u tregtuar. Në një shënim në facebook Rama shprehet se “ata që nxjerrin, ...

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama
Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se “lufta kundër Informalitetit nuk do të ndalet asnjë orë dhe para asnjë subjekti, duke filluar çdo ditë me të mëdhenjtë në radhë të parë!” Postimi i plotë: ” ...
Lajminet | 21-Aug-2019 17:27
Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se “lufta kundër Informalitetit nuk do të ndalet asnjë orë dhe para asnjë subjekti, duke filluar çdo ditë me të mëdhenjtë në radhë të parë!” Postimi i plotë: ” ...

Bllokohen 550 ton karburant, Rama: Lufta kundër informalitetit nuk do të ndalet
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...
Medial | 21-Aug-2019 17:22
550 ton karburant jashtë standardeve është bllokuar këtë të mërkurë në rafinerinë e Ballshit. Aksionin kunër informalitetit e njoftoi vetë kryeministri Rama në një postim në “Facebook”, teksa shprehet se ai nuk do të ...

Bllokimi i naftës në Ballsh, Rama: Goditje të mëdhenjve çdo ditë!
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 15:48
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas bllokimit të 550 tonë nafte në rafinerinë e Ballshit, në kuadër të aksionit kundër informalitetit. Rama shkruan në “Facebook” se janë bllokuar në rafinerinë e Ballshit 550 tonë ...

U bllokuan 550 ton naftë në Ballsh, reagon Rama: Luftë çdo ditë me të mëdhenjtë
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 17:14
Pas bllokimit të 550 ton naftë në Rafinerinë e Ballshit, për shkak se ishin jashtë standardeve të cilësisë ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kryeqeveritari ka deklaruar se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved