ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 07:31

Arben Malaj: Prishja e lokalit të Kokëdhimës, veprim force dhe jo ligji. Për 6 vite qeveritarët hanin e pinin aty

Arben Malaj: Prishja e lokalit të Kokëdhimës, veprim force dhe jo ligji. Për 6 vite qeveritarët hanin e pinin aty
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 12:35
Arben Malaj ka reaguar pas prishjes së restorantit pa leje të Mihal Kokëdhimës. Malaj thotë se prishja e restorantit, më shumë se sa zbatim i ligjit, është një veprim force nga ana e shtetit. “Nje veprim force dhe jo ...

Farsa e “Rilindjes” me ndëshkimin publik të Kokëdhimës së Qeparoit
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 11:57
Nga Astrit Patozi Të vjetrit thonin që qeveria e kap lepurin me qerre. Edi Rama ka shumë vite që pretendon se “Rilindja” e tij ka bèrë.shtet. Tani pyetja èshtë, a duhet patjetër që të kacavirresh tek xhami i një makine ...

Shembja e lokalit të Mihal Kokëdhimës/ Arben Malaj: Në 6 vite shumë zyrtarë shijuan dreka e darka, s’kanë guxuar t’i kërkojnë lejen nga frika e më të madhit
Këtë të mërkurë, fadromat e IKMT-së shembën në Porto Palermo lokalin e Mihal Kokëdhimes, i cili u vu në qendër të vëmendjes mediatike dhe u arrestua pasi dhunoi turistët spanjollë që i kishin shkuar në restorant, por ...
Telegraf | 21-Aug-2019 13:34
Këtë të mërkurë, fadromat e IKMT-së shembën në Porto Palermo lokalin e Mihal Kokëdhimes, i cili u vu në qendër të vëmendjes mediatike dhe u arrestua pasi dhunoi turistët spanjollë që i kishin shkuar në restorant, por ...

Malaj: Zyrtarët nuk guxuan ti kërkojnë llogari Kokëdhimës për 6 vite
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...
Mapo | 21-Aug-2019 11:07
mapo.al Ish-ministri i Financave, Arben Malaj, ka komentuar aksionin e policisë dhe IKMT-së për të shembur restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto-Palermo. Kujtojmë se lokali u tij u shemb me argumentin që është ndërtim ...

Mediat italiane, për dhunën e Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve dhe vrasjen në Paris: U ka rënë vapa në kokë
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 10:27
Kjo verë e nxehtë evropiane duhet t’i ketë rënë në kokë më shumë se një personi. Kështu e nis shkrimin e saj portali italian “interris.it”, e cila sjell në vëmendje ngjarjen e ndodhur disa ditë më parë në Porto Palermo ...

Sulmoi turistët spanjollë, si i shpëtoi dy herë burgut Mihal Kokëdhima
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:49
Pronari i lokalit “Panorama” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti me turistët spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme, pasi Gjykata e Vlorës ka vendosur dënime alternative. Mihal Kokëdhima rezulton të ...

Ndëshkimi i Kokëdhimës/Me fadroma dhe matrapik kundër cënimit të imazhit
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:53
Shteti propagandistik që vepron vetëm me aksione dhe pa ligj e ka rrëfyer edhe njëherë portretin e tij. Ai që guxoi të prishë imazhin e Shqipërisë rilindase në botë duhet ndëshkuar me fis e me farë. Nuk mjaftonte që ...

Manjani: Prishja e lokalit të Mihalit veprim komunist, atje asnjë s’ka leje
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:27
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...

IKMT shemb restorantin e Mihal Kokëdhimes në Porto Palermo
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...
ABCNews | 21-Aug-2019 12:44
Sulmi që iu bë turistëve i ka kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhimës. Ndërkohë që rrezikon lirinë, lokali i tij iu bë rrafsh me tokën nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit. Tri orë iu deshëm fadromave të ...

Pamjet me dron nga ku po prishet restoranti i Mihal Kokëdhimës, njeriut që sulmoi turistët spanjollë
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit të Shqipërisë ka nisur që prej orës 07:00 të ditës së sotme prishjen e lokalit te Mihal Kokëdhima në Porto Palermo. Siç raportojnë mediat shqiptare, Kokëdhima u bë i ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:42
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit të Shqipërisë ka nisur që prej orës 07:00 të ditës së sotme prishjen e lokalit te Mihal Kokëdhima në Porto Palermo. Siç raportojnë mediat shqiptare, Kokëdhima u bë i ...

Shembja e restorantit “Panorma”, IKMT-ja: Objekti ishte pa leje
Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Ky aksion i IKMT-së vjen pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 08:18
Mjetet e rënda vijojnë punën për shembjen e restorantit të Mihal Kokëdhimës në plazhin e Porto Palermos në Himarë. Ky aksion i IKMT-së vjen pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ...

FOTO/Pas sherrit me turistët, shteti shemb restorantin e Kokëdhimës
mapo.al IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në restorantin e Mihal Kokëdhimës ‘Panorma’ duke e shembur atë. Aksioni vjen pasi pronari, Kokëdhima u konfrontua me turistët spanjollë. Sipas ...
Mapo | 21-Aug-2019 08:35
mapo.al IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në restorantin e Mihal Kokëdhimës ‘Panorma’ duke e shembur atë. Aksioni vjen pasi pronari, Kokëdhima u konfrontua me turistët spanjollë. Sipas ...

Shembja e restorantit të Kokëdhimës, reagon Patozi: Qeveria e kap lepurin me qerre, por Edi Rama…
Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me aksionin e ndërmarrë që në të gdhirë të ditës së sotme nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) për shembjen e restorantit ...
Lapsi | 21-Aug-2019 12:12
Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me aksionin e ndërmarrë që në të gdhirë të ditës së sotme nga Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) për shembjen e restorantit ...

Tmerroi turistët spanjollë, fadromat e IKMT shembin restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo: Objekti 2 mijë metër katror, pa leje
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant ‘Panorma’ ndërtuar buzë detit në Porto Palermo, rezulton të jetë pa leje. E gjithë zona është rrethuar nga Forcat e ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 08:18
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) mëngjesin e sotëm ka nisur shembjen e restorant ‘Panorma’ ndërtuar buzë detit në Porto Palermo, rezulton të jetë pa leje. E gjithë zona është rrethuar nga Forcat e ...

Ndërtim pa leje nën “hundën” e shtetit dhe vjedhje energjie, si i shpëtoi dy herë burgut Kokëdhima
Mihal Kokëdhima, 51-vjeçari pronari i lokalit “Panorma” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti i bujshëm dhe famëkeq me familjen e turistëve spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme për dënime ...
Lapsi | 21-Aug-2019 11:11
Mihal Kokëdhima, 51-vjeçari pronari i lokalit “Panorma” në Porto Palermo, ku ndodhi incidenti i bujshëm dhe famëkeq me familjen e turistëve spanjollë, i ka shpëtuar burgut në dy raste të mëparshme për dënime ...

LIVE/Dhuna mbi turistët, IKMT nis shembjen e restorantit në Porto Palermo
HIMARË Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë shembjen e restorantit “Panorma”. Ky aksion vjen menjëherë pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 07:43
HIMARË Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë shembjen e restorantit “Panorma”. Ky aksion vjen menjëherë pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...

LIVE/Dhuna mbi turistët, IKM nis shembjen e restorantit në Porto Palermo
Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë rrethimin e restorantit “Panorma”, i cili tashmë do të shembet pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 07:27
Forca të shumta Policie dhe IKMT-ja kanë zbarkuar këtë mëngjes në Porto Palermo dhe po kryejnë rrethimin e restorantit “Panorma”, i cili tashmë do të shembet pas ngjarjes së rëndë, ku pronari i saj dhunoi turistët ...

Manjani: Prishja e lokalit të Mihalit veprim komunist, atje asnjë s’ka leje
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...
Medial | 21-Aug-2019 13:11
Ish-ministri i Drejtësi Ylli Manjani shembja e lokalit të dhunuesit të turistëve Mihal Kokëdhima, është një veprim i pastër i një shteti komunist. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Manjani akuzon ...

Video/ Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës
Dhunimi që Mihal Kokëdhima pronari i restorantit “Panorma” u bëri turistëve spanjollë bëri të mundur që organet shtetërore të bënin kontrolle mbi restorantin ku rezultoi që restoranti ishte ndërtim pa leje dhe se Milhal ...
Top Channel | 21-Aug-2019 07:24
Dhunimi që Mihal Kokëdhima pronari i restorantit “Panorma” u bëri turistëve spanjollë bëri të mundur që organet shtetërore të bënin kontrolle mbi restorantin ku rezultoi që restoranti ishte ndërtim pa leje dhe se Milhal ...

Ironizon ngjarjen në Himarë, komentuesit ‘vënë përpara’ gazetarin, zbuloni përse
Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar ngjarjen në Himarë ku Mihal Kokëdhima është hedhur mbi kofonon e makinës së turistëve spanjollë, me anë të një postimi në facebook. Buxhala ka hedhur foton e një burri që është hedhur ...
Politiko | 21-Aug-2019 12:42
Gazetari Berat Buzhala ka ironizuar ngjarjen në Himarë ku Mihal Kokëdhima është hedhur mbi kofonon e makinës së turistëve spanjollë, me anë të një postimi në facebook. Buxhala ka hedhur foton e një burri që është hedhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved