ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:11

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 13:01
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...
InFokusi | 21-Aug-2019 13:00
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...

Ronaldo kritikon tregun e transferimeve: Sot çdo lojtar po shitet për 100 milionë euro pa dëshmuar asgjë
Cristiano Ronaldo e ka vënë në pytje nëse lojtarët që shkojnë për para të mëdha në tregun e sotëm të transferimeve, në të vërtetë ia vlen shumat e paguara për ta. Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin ...
Shenja | 21-Aug-2019 12:51
Cristiano Ronaldo e ka vënë në pytje nëse lojtarët që shkojnë për para të mëdha në tregun e sotëm të transferimeve, në të vërtetë ia vlen shumat e paguara për ta. Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin ...

Trondit Kristiano Ronaldo: Mund të mbyll karrierën vitin tjetër
Kristiano Ronaldo trondit botën e futbollit duke folur për mbylljen e mundshme të karrierës vitin e ardhshem. Ylli I Juventusit e bëri deklaratën në një intervistë për televizionin portugez, TV1. Kjo verë po tregon se ...
ABCNews | 21-Aug-2019 12:02
Kristiano Ronaldo trondit botën e futbollit duke folur për mbylljen e mundshme të karrierës vitin e ardhshem. Ylli I Juventusit e bëri deklaratën në një intervistë për televizionin portugez, TV1. Kjo verë po tregon se ...

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë.
Kosova Press | 21-Aug-2019 12:42
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë.

Ronaldo kritikon tregun e transferimeve: Sot çdo lojtar po shitet për 100 milionë euro
Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin 2009 kur u transferua nga Manchester United te Real Madrid për 94 milionë euro, para se të shkonte për 100 milionë euro të tjera kur u bashkua me Juventus vitin e ...
Lajminet | 21-Aug-2019 12:35
Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin 2009 kur u transferua nga Manchester United te Real Madrid për 94 milionë euro, para se të shkonte për 100 milionë euro të tjera kur u bashkua me Juventus vitin e ...

Ronaldo i “vendos çminim” vetes: Vlej më shumë se 400 milionë euro, mund të tërhiqem vitin e ardhshëm
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 11:04
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...

Ronaldo: Vlej 400 mln euro, ja kur mund të tërhiqem nga futbolli
Kristiano Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:11
Kristiano Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i ...

Ronaldo nuk pajtohet me çmimet e lojtarëve: Cilido lojtar po kushton 100 milionë euro Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro ta
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 12:10
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...

Ronaldo nuk pajtohet me çmimet e lojtarëve: Cilido lojtar po kushton 100 milionë euro
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 12:02
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...

Ronaldo: Çdo lojtar po vlen 100 milionë euro pa e dëshmuar vetveten
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:35
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...

“Vlej 400 mln euro, ja kur mund të tërhiqem”, rrëfehet C.Ronaldo
C.Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:02
C.Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...

Ronaldo: Çdo lojtar po vlen 100 milionë euro pa e dëshmuar vetveten
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...
E Dua Sportin | 21-Aug-2019 11:59
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...

“Vlej 400 milionë euro, ja kur mund të tërhiqem”, rrëfehet C. Ronaldo
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...
Alsat-M | 21-Aug-2019 11:57
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...

Kristiano Ronaldo: Mund të luaj deri në moshën 41 vjeçare
Kristiano Ronaldo mbetet i pasigurt për kohën se kur do të tërhiqet nga futbolli. Në një intervistë për mediat portugeze ku zbuloi edhe oborrin e shtëpisë së tij lukzose nga e cila shikohet i gjithë qyteti i Torinos, ...
Shenja | 21-Aug-2019 11:56
Kristiano Ronaldo mbetet i pasigurt për kohën se kur do të tërhiqet nga futbolli. Në një intervistë për mediat portugeze ku zbuloi edhe oborrin e shtëpisë së tij lukzose nga e cila shikohet i gjithë qyteti i Torinos, ...

Ronaldo befason: Vlej më shumë se 400 milionë euro, mund të tërhiqem vitin e ardhshëm
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...
Lexo | 21-Aug-2019 11:47
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...

Cristiano Ronaldo ”godet” rivalët: Tash gjithkush po kushton 100 milionë
Në verën e vitit 2009, Real Madridi shokoi botën e futbollit duke shpenzuar 98 milionë euro për transferimin e Cristiano Ronaldos nga Manchester Unitedi. Gjiganti spanjoll theu rekordin botëror të transferimeve duke ...
Gazeta Observer | 21-Aug-2019 11:11
Në verën e vitit 2009, Real Madridi shokoi botën e futbollit duke shpenzuar 98 milionë euro për transferimin e Cristiano Ronaldos nga Manchester Unitedi. Gjiganti spanjoll theu rekordin botëror të transferimeve duke ...

Ronaldo: Mund të pensionohem vitin tjetër
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se mund të pensionohet vitin tjetër. Ylli portugez i është bashkuar “Zonjës së Vjetër”, vitin e kaluar dhe ka shënuar 28 gola në 43 ndeshje, gjithashtu ka fituar titullin e ...
InFokusi | 21-Aug-2019 10:15
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka thënë se mund të pensionohet vitin tjetër. Ylli portugez i është bashkuar “Zonjës së Vjetër”, vitin e kaluar dhe ka shënuar 28 gola në 43 ndeshje, gjithashtu ka fituar titullin e ...

Pse Coutinho ishte i pakënaqur në Liverpool dhe çfarë donte që të bënte Klopp?
Superylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt kur do të dalë në pension, duke thënë se mund të jetë vitin e ardhshëm ose ai mund të luajë dero në të 40-tat e tij. Ronaldo, 34 vjeç, ka vazhduar të shkëlqej ...
GazetaBlic | 21-Aug-2019 10:02
Superylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt kur do të dalë në pension, duke thënë se mund të jetë vitin e ardhshëm ose ai mund të luajë dero në të 40-tat e tij. Ronaldo, 34 vjeç, ka vazhduar të shkëlqej ...

Ronaldo paralajmëron pensionimin: Mund ta lë futbollin vitin e ardhshëm
Superylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt kur do të dalë në pension, duke thënë se mund të jetë vitin e ardhshëm ose ai mund të luajë dero në të 40-tat e tij. Ronaldo, 34 vjeç, ka vazhduar të shkëlqej ...
E Dua Sportin | 21-Aug-2019 09:59
Superylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt kur do të dalë në pension, duke thënë se mund të jetë vitin e ardhshëm ose ai mund të luajë dero në të 40-tat e tij. Ronaldo, 34 vjeç, ka vazhduar të shkëlqej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved