ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:02

Ronaldo: E kuptova se do të jem i mrekullueshëm qysh në sezonin e parë me Man Unitedin

Ronaldo: E kuptova se do të jem i mrekullueshëm qysh në sezonin e parë me Man Unitedin
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...
Lexo | 21-Aug-2019 16:48
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...

Ronaldo: E kuptova se do të jem i mrekullueshëm qysh në sezonin e parë me Man Unitedin
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 14:44
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...

Ronaldo: E kuptova se do të jem i mrekullueshëm qysh në sezonin e parë me Man Unitedin
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 14:43
Tani pesë-herë fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo pretendon se fati i tij u bë i qartë qysh në sezonin e tij të parë në “Old Trafford”. Cristiano Ronaldo thotë se e kishte kuptuar se i përket botës së yjeve në ...

Ronaldo, zbulon klubet që kanë qenë të interesuara për të kur firmosi me Man. Utd-në
Gjatë intervistës me TVI, Cristiano Ronaldo, zbuloi gjithashtu një prapavijë interesante për verën e vitit 2003, kur ai nënshkroi për Manchester United-in. “Kishte kontakte me kaq shumë ekipe, për shembull Valencia. Unë ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 14:28
Gjatë intervistës me TVI, Cristiano Ronaldo, zbuloi gjithashtu një prapavijë interesante për verën e vitit 2003, kur ai nënshkroi për Manchester United-in. “Kishte kontakte me kaq shumë ekipe, për shembull Valencia. Unë ...

“Vlej 400 milionë euro, ja kur mund të tërhiqem”, rrëfehet C. Ronaldo
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...
Albportali | 21-Aug-2019 14:16
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...

“Vlej 400 milionë euro, ja kur mund të tërhiqem”, rrëfehet C. Ronaldo
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...
Republika | 21-Aug-2019 14:13
Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...

Ronaldo: Çdo lojtar po vlen 100 milionë euro pa e dëshmuar vetveten
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 13:28
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 13:01
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...
InFokusi | 21-Aug-2019 13:00
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë. Ylli portugez në një intervistë për kanalin Portugese TVI ka folur për largimin nga Reali. “Nuk ishte e lehtë për t’u ...

Ronaldo kritikon tregun e transferimeve: Sot çdo lojtar po shitet për 100 milionë euro pa dëshmuar asgjë
Cristiano Ronaldo e ka vënë në pytje nëse lojtarët që shkojnë për para të mëdha në tregun e sotëm të transferimeve, në të vërtetë ia vlen shumat e paguara për ta. Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin ...
Shenja | 21-Aug-2019 12:51
Cristiano Ronaldo e ka vënë në pytje nëse lojtarët që shkojnë për para të mëdha në tregun e sotëm të transferimeve, në të vërtetë ia vlen shumat e paguara për ta. Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin ...

Trondit Kristiano Ronaldo: Mund të mbyll karrierën vitin tjetër
Kristiano Ronaldo trondit botën e futbollit duke folur për mbylljen e mundshme të karrierës vitin e ardhshem. Ylli I Juventusit e bëri deklaratën në një intervistë për televizionin portugez, TV1. Kjo verë po tregon se ...
ABCNews | 21-Aug-2019 12:02
Kristiano Ronaldo trondit botën e futbollit duke folur për mbylljen e mundshme të karrierës vitin e ardhshem. Ylli I Juventusit e bëri deklaratën në një intervistë për televizionin portugez, TV1. Kjo verë po tregon se ...

Ronaldo: Nëse këta lojtarë kushtojnë 100 milionë euro, unë kushtoj sa trefishi i tyre
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë.
Kosova Press | 21-Aug-2019 12:42
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo nuk beson që lojtarët e ekipeve të tjera vlejnë aq shumë.

Ronaldo i “vendos çminim” vetes: Vlej më shumë se 400 milionë euro, mund të tërhiqem vitin e ardhshëm
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 11:04
Futbollisti i njohur Christiano Ronaldo bën gjithmonë bujë me deklaratat e tij dhe më e fundit është ajo rreth vlerës që ai ka. Në një intervistë për “TVI”, Ronaldo teksa ka folur për merkatot e çmendura në futboll ka ...

Ronaldo: Vlej 400 mln euro, ja kur mund të tërhiqem nga futbolli
Kristiano Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i ...
Telegraf | 21-Aug-2019 11:11
Kristiano Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i ...

Ronaldo kritikon tregun e transferimeve: Sot çdo lojtar po shitet për 100 milionë euro
Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin 2009 kur u transferua nga Manchester United te Real Madrid për 94 milionë euro, para se të shkonte për 100 milionë euro të tjera kur u bashkua me Juventus vitin e ...
Lajminet | 21-Aug-2019 12:35
Ronaldo theu rekordin e transferimit botëror në vitin 2009 kur u transferua nga Manchester United te Real Madrid për 94 milionë euro, para se të shkonte për 100 milionë euro të tjera kur u bashkua me Juventus vitin e ...

Ronaldo nuk pajtohet me çmimet e lojtarëve: Cilido lojtar po kushton 100 milionë euro Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro ta
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 12:10
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...

“Vlej 400 mln euro, ja kur mund të tërhiqem”, rrëfehet C.Ronaldo
C.Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:02
C.Ronaldo mbetet një nga futbollistët më të mëdhenj në të gjithë kohërat, një kampion që nuk njeh limite, një njeri i madh si brenda dhe jashtë fushe. Fjalët e tij kanë po aq peshë sa dhe golat, gjithnjë i kujdesshëm në ...

Ronaldo nuk pajtohet me çmimet e lojtarëve: Cilido lojtar po kushton 100 milionë euro
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 12:02
Cristiano Ronaldo i ka vënë në dyshim çmimet për të cilat po shiten futbollistët tani në afate kalimtare, duke thënë se lojtarët po shiten për 100 milionë euro tani edhe pa dëshmuar ndonjë gjë në karrierë. Ylli portugez ...

Ronaldo: Çdo lojtar po vlen 100 milionë euro pa e dëshmuar vetveten
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 11:35
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...

Ronaldo: Çdo lojtar po vlen 100 milionë euro pa e dëshmuar vetveten
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...
E Dua Sportin | 21-Aug-2019 11:59
Cristiano Ronaldo dha një intervistë për rrjetin televiziv portugez TVI dhe analizoi tregun aktual të futbollit. “Është e vështirë të bësh llogaritjet në futbollin aktual. Ka shumë futbollist me potencial të madh dhe se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved