ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 08:02

Në shtator nisim protestat, Bumçi: Largimi i Ramës kthen shpresën

Në shtator nisim protestat, Bumçi: Largimi i Ramës kthen shpresën
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa mund nuk ...
Telegraf | 21-Aug-2019 15:20
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa mund nuk ...

PD: Rama “varrosi” dosjen 184, garanci për paprekshmërinë e bandës së PS
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 15:14
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...

PD: Rama “varrosi” dosjen 184, garanci për paprekshmërinë e bandës së PS
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...
Medial | 21-Aug-2019 17:10
Opozita reagoi ashper ndaj vendimit te Krimeve te Renda per te mos hetuar blerjen e votave ne Diber. Partia demokratike akuzoi kryeministrin Rama se urdheroi varrosjen e dosjes 184, per te mos prekur asnje nga zyrtaret ...

PD, Bardhi: Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pushuar së ekzistuari
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar ndaj çështjes “Dosja 184” dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së Dibrës. Sipas tij, e ...
RTSH | 21-Aug-2019 16:54
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar ndaj çështjes “Dosja 184” dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së Dibrës. Sipas tij, e ...

Ish deputeti: Në shtator nisin protestat, pa mund nuk rrëzohet asgjë
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 16:13
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...

Ja kur rinisin protestat e opozitës në Shqipëri
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...
Zeri | 21-Aug-2019 16:13
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...

Dosja 184 në Prokurorinë e Dibrës, PD: Veprim për të varrosur hetimet
TIRANË, 21 gusht/MEDIAL/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaroi sot se kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e ...
Medial | 21-Aug-2019 15:35
TIRANË, 21 gusht/MEDIAL/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaroi sot se kalimi i dosjes nr.184 në Prokurorinë e Dibrës është praktikisht mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e ...

Dosja “184” kalon në Dibër, Krimet e Rënda: Nuk ishin grup kriminal
Dosja e përgjimeve 184, një nga ceshtjet që trazoi situatën politike ne vend në muajin qershor pas publikimit nga media gjermane BILD, nuk do te hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda. Me vendim të prokurorit të ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 14:56
Dosja e përgjimeve 184, një nga ceshtjet që trazoi situatën politike ne vend në muajin qershor pas publikimit nga media gjermane BILD, nuk do te hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda. Me vendim të prokurorit të ...

Opozita sërish në rrugë, ja kur fillojnë protestat
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 15:27
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim ...

Bumçi: Në shtator nisim protestat, largimi i Ramës kthen shpresën
TIRANE PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 14:46
TIRANE PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci i ftuar në rubrikën Opinion në News24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e ...

Transferimi i dosjes “184” në Dibër, PD: Rama po varros hetimet për vjedhjen e zgjedhjeve
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me shpalljen e moskompetencës nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për hetimin e dosjes “184”, që konsiston në përgjimet për blerjen e votave në zgjedhjet e parakohshme ...
Lapsi | 21-Aug-2019 15:08
Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me shpalljen e moskompetencës nga ana e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për hetimin e dosjes “184”, që konsiston në përgjimet për blerjen e votave në zgjedhjet e parakohshme ...

Bumçi: Në shtator rifillojmë, largimi i Ramës kthen shpresën
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci. “ Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 15:13
PD pritet të nisë sërish protestat në shtator, kundër qeverisë Rama. Lajmin e dha ish deputeti i PD, Aldo Bumci. “ Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, me mendje do e kishim rrëzuar që në protestën e pare. Pa ...

Moskompetenca e Krimeve të Rënda për dosjen 184, PD: Prokuroria “varrosi” hetimet
Vendimi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda për shpalljen e moskompetencës për hetimin e dosjes 184 është komentuar nga PD si dëshmi e lidhjes së shtetit me bandat që vodhën zgjedhjet. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së ...
RTSH | 21-Aug-2019 15:10
Vendimi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda për shpalljen e moskompetencës për hetimin e dosjes 184 është komentuar nga PD si dëshmi e lidhjes së shtetit me bandat që vodhën zgjedhjet. Sekretari i Përgjithshëm i PD-së ...

Dosja 184, në duart e Prokurorisë së Dibrës/ Bardhi: Rama po varros hetimet
Në një deklaratë për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar ndaj çështjes "Dosja 184" dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së ...
Top Channel | 21-Aug-2019 14:34
Në një deklaratë për shtyp, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka reaguar ndaj çështjes "Dosja 184" dhe kalimit të kësaj të fundit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në duart e Prokurorisë së ...

Dosja 184/ PD akuza kryeministrit: Rama varrosi hetimet për vjedhjen e zgjedhjeve në Dibër
Pasi në media u publikua lajmi se Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur moskompetencë për dosjen 184 duke ia kaluar prokurorisë së rrethit të Dibrës, ka reaguar Gazment Bardhi. Ai tha se “kalimi i dosjes nr.184 në ...
Telegraf | 21-Aug-2019 14:43
Pasi në media u publikua lajmi se Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur moskompetencë për dosjen 184 duke ia kaluar prokurorisë së rrethit të Dibrës, ka reaguar Gazment Bardhi. Ai tha se “kalimi i dosjes nr.184 në ...

Ish deputeti: Në shtator nisin protestat, pa mund nuk rrëzohet asgjë
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...
Politiko | 21-Aug-2019 15:01
Shtatori pritet të jetë një muaj protestash për opozitën. Këtë lajm e bëri të ditur ish deputeti i Partisë Demokratike, Aldo Bumçi, i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në Neës 24. “Beteja për demokracinë, nuk ndodh aq shpejt, ...

Shit-blerja e votave/Krimet e Rënda heqin dorë nga dosja 183
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hequr dorë nga hetimi i dosjes 183, duke shpallur moskompetencë. Për pasojë, kjo dosje për krimet zgjedhore, me vendim të prokurorit Klodian Braho, i kalon Prokurorisë së Dibrës. Në ...
Dritare | 21-Aug-2019 15:01
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka hequr dorë nga hetimi i dosjes 183, duke shpallur moskompetencë. Për pasojë, kjo dosje për krimet zgjedhore, me vendim të prokurorit Klodian Braho, i kalon Prokurorisë së Dibrës. Në ...

PD: Dërgimi i dosjes 184 në Dibër siguron paprekshmëri për Ramën
Partia Demokratike e cilësoi skandaloz vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për dosjen 184 dhe kalimin e hetimeve në Prokurorinë e Dibrës. Në një dalje për mediat nga selia blu, ...
ABCNews | 21-Aug-2019 14:53
Partia Demokratike e cilësoi skandaloz vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për të shpallur moskompetencë për dosjen 184 dhe kalimin e hetimeve në Prokurorinë e Dibrës. Në një dalje për mediat nga selia blu, ...

Transferimi i dosjes “184” në Dibër/ PD zbardh “skenarin” e Ramës
Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli këtë të mërkurë moskompetencën për hetimin e dosjes 184, apo e cilësuar ndryshe si ajo e vjedhjes se votave në Dibër. Për këtë çështje ka reaguar edhe Partia Demokratike, e cila ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 14:58
Prokuroria e Krimeve të Rënda shpalli këtë të mërkurë moskompetencën për hetimin e dosjes 184, apo e cilësuar ndryshe si ajo e vjedhjes se votave në Dibër. Për këtë çështje ka reaguar edhe Partia Demokratike, e cila ...

“184 në Prokurorinë e Dibrës “, PD: Rama po varros hetimet, është qartazi shmangie e kalimit të kësaj dosje tek SPAK-u
Gazmend Bardhi i PD ka reaguar pasi Prokuroria për Krime të Rënda shpalli moskompetencë për hetimin e dosjes 184. Në një deklaratë për median Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, tha se kalimi i dosjes nr.184 në ...
GazetaTema | 21-Aug-2019 14:34
Gazmend Bardhi i PD ka reaguar pasi Prokuroria për Krime të Rënda shpalli moskompetencë për hetimin e dosjes 184. Në një deklaratë për median Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, tha se kalimi i dosjes nr.184 në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved