ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/02/2020 22:55

Neymar, Barça paraqet ofertë zyrtare por kujdes “zonën Perez”

Neymar, Barça paraqet ofertë zyrtare por kujdes “zonën Perez”
Barcelona zgjohet dhe troket me një oferte zyrtare në dyert e PSG për të rikthyer Neymar në “Camp Nou” por klubi francez i ka kthyer një përgjigje negative duke e konsideruar të ulët ofertën e tyre: Barcelona kërkon të ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:41
Barcelona zgjohet dhe troket me një oferte zyrtare në dyert e PSG për të rikthyer Neymar në “Camp Nou” por klubi francez i ka kthyer një përgjigje negative duke e konsideruar të ulët ofertën e tyre: Barcelona kërkon të ...

PSG i hap derën transferimit të Neymar te Barcelona
Trasnferimi i Neymar po merr gjithnjë e më shumë veëmendje dhe duket se shumë shpejt telenovela që ka shoqëruar këto muaj të nxehtë vere po merr fund sepse merkatos po i vjen fundi. Ndoshta kjo është arsyeja se përse ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 23:32
Trasnferimi i Neymar po merr gjithnjë e më shumë veëmendje dhe duket se shumë shpejt telenovela që ka shoqëruar këto muaj të nxehtë vere po merr fund sepse merkatos po i vjen fundi. Ndoshta kjo është arsyeja se përse ...

Shpërthen Neymar, zbulon pse ai urrehet
Emri i tij ka dominuar të gjithë merkaton e verës dhe pikërisht kur ndodhet në kulmin e tratativave për tu larguar nga PSG, pasi shkatërroi gjithçka me drejtuesit e skuadrës, trajnerin dhe tifozët, ylli brazilian, ...
GazetaTema | 20-Aug-2019 22:05
Emri i tij ka dominuar të gjithë merkaton e verës dhe pikërisht kur ndodhet në kulmin e tratativave për tu larguar nga PSG, pasi shkatërroi gjithçka me drejtuesit e skuadrës, trajnerin dhe tifozët, ylli brazilian, ...

PSG i ka dhënë dy mundësi Barcelonës për transferimin e Neymarit
Paris Saint-Germain është hapur për transferimin e Neymarit te Barcelona, por vetëm në rast se katalunasit plotësojnë kushtet e tyre. Neymar ka qenë i lidhur me një largim nga PSG këtë verë, me Barcelonën skuadrën më të ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 10:02
Paris Saint-Germain është hapur për transferimin e Neymarit te Barcelona, por vetëm në rast se katalunasit plotësojnë kushtet e tyre. Neymar ka qenë i lidhur me një largim nga PSG këtë verë, me Barcelonën skuadrën më të ...

Agjenti i Dembeles: Është të klubi më i madh në botë, mbetet te Barcelona 1000 për qind
Ousmane Dembele do të qëndrojë ‘1000 për qind’ te Barcelona edhe pas kësaj vere pavarësisht nga thashethemet e transferimit, ka pretenduar agjenti i tij. Raporte të shumta kanë lidhur francezin me një largim nga Camp ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 09:12
Ousmane Dembele do të qëndrojë ‘1000 për qind’ te Barcelona edhe pas kësaj vere pavarësisht nga thashethemet e transferimit, ka pretenduar agjenti i tij. Raporte të shumta kanë lidhur francezin me një largim nga Camp ...

Neymar shpëton karrierën duke u transferuar tek Real Madrid
Vazhdon “telenovela” Neymar. Çdo minutë mediat raportojnë lajme kontradiktore, ku disa po përflasin rikthimin e bujshëm të brazilianit në “Camp Nou”, ndërsa të tjerat shkruajë për një lëvizje të sigurt drejt Real ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 17:47
Vazhdon “telenovela” Neymar. Çdo minutë mediat raportojnë lajme kontradiktore, ku disa po përflasin rikthimin e bujshëm të brazilianit në “Camp Nou”, ndërsa të tjerat shkruajë për një lëvizje të sigurt drejt Real ...

A e dini se: Manchester United kishte shfrytëzuar stadiumin “Anfield” për t’i zhvilluar ndeshjet si vendas
PSG-ja nuk negocion më me Barcelonën. Kjo pasi oferta e këtyre të fundit nuk ishte serioze, gjë që ka bindur drejtuesit e klubit nga “Parku i Princave” të ndërprejnë bisedimet me blaugranan, përcjellë GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 21-Aug-2019 17:45
PSG-ja nuk negocion më me Barcelonën. Kjo pasi oferta e këtyre të fundit nuk ishte serioze, gjë që ka bindur drejtuesit e klubit nga “Parku i Princave” të ndërprejnë bisedimet me blaugranan, përcjellë GazetaBlic . ...

Silva zbulon klubin e Neymarit për sezonin e ri
Thiago Silva shpreson që Neymari do të qëndrojë me Paris Saint-Germainin. Për brazilianin interesohet Barcelona dhe Reali i Madridit, por ende nuk ka ndonjë lëvizje konkrete. Silva ka zbuluar se Neymar sezonin e ri ...
Lexo | 21-Aug-2019 17:44
Thiago Silva shpreson që Neymari do të qëndrojë me Paris Saint-Germainin. Për brazilianin interesohet Barcelona dhe Reali i Madridit, por ende nuk ka ndonjë lëvizje konkrete. Silva ka zbuluar se Neymar sezonin e ri ...

PSG pas portierit të Real Madridit
Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, portieri Keylor Navas pritet të largohet përfundimisht nga Real Madrid. Kostarikani nuk ka më vend si titullar në këtë klub, ndaj 32-vjeçari është në kërkim të një ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 17:39
Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, portieri Keylor Navas pritet të largohet përfundimisht nga Real Madrid. Kostarikani nuk ka më vend si titullar në këtë klub, ndaj 32-vjeçari është në kërkim të një ...

Barcelona përfundimisht jashtë garës për “Neymar”, Real Madridi në “pole-position”
Barcelona tash e një kohë është në bisedime me PSG-në për transferimin e Neymarit, gjegjësisht rikthimin e tij në “Camp Nou”. megjithatë, deri më tani nuk ka pasur asgjë konkrete sa i përket kësaj çështjeje, kurse në ...
GazetaBlic | 21-Aug-2019 17:12
Barcelona tash e një kohë është në bisedime me PSG-në për transferimin e Neymarit, gjegjësisht rikthimin e tij në “Camp Nou”. megjithatë, deri më tani nuk ka pasur asgjë konkrete sa i përket kësaj çështjeje, kurse në ...

‘Bombë’ nga Spanja, Barcelona nuk ka para për Neymarin, Reali mund të përfitojë
“Luftë” e ashpër në merkato mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për shërbimet e yllit brazilian Neymar. Të gjitha mediat botërore presin me mjaft kureshtje se cila do të jetë e ardhmja e 27-vjeçarit, ndërkohë që “El ...
Zeri | 21-Aug-2019 17:08
“Luftë” e ashpër në merkato mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për shërbimet e yllit brazilian Neymar. Të gjitha mediat botërore presin me mjaft kureshtje se cila do të jetë e ardhmja e 27-vjeçarit, ndërkohë që “El ...

Neymar thyen heshtjen me një mesazh enigmatik
Deri më tani, Neymar nuk ka folur ndonjëherë publikisht, rreth dëshirës së tij për t’u larguar nga PSG. Sidoqoftë, edhe brenda klubit e pranojnë që braziliani nuk po mendon të qëndrojë më aty. Por, ditën e sotme, për ...
Telegrafi | 20-Aug-2019 23:25
Deri më tani, Neymar nuk ka folur ndonjëherë publikisht, rreth dëshirës së tij për t’u larguar nga PSG. Sidoqoftë, edhe brenda klubit e pranojnë që braziliani nuk po mendon të qëndrojë më aty. Por, ditën e sotme, për ...

Nëse ndodh kjo, Donnarumma largohet nga Milan
Gigio Donnarumma prapë ka ngjallur spekulime në lidhje me mundësinë e largimit nga Milan. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se portieti italian nuk e ka të konfirmuar ende qëndrimin në San Siro për ...
Lajminet | 21-Aug-2019 16:30
Gigio Donnarumma prapë ka ngjallur spekulime në lidhje me mundësinë e largimit nga Milan. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se portieti italian nuk e ka të konfirmuar ende qëndrimin në San Siro për ...

Navas toprioritet i PSG
Menaxheri i Paris Saint-Germain e ka bërë portierin e Real Madridit, Keylor Navas topprioritet. AS raporton se pas disfatës së pësuar nga Rennes në xhiron e parë të edicionit të ri, parisinet e duan kostarikasin në ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 15:47
Menaxheri i Paris Saint-Germain e ka bërë portierin e Real Madridit, Keylor Navas topprioritet. AS raporton se pas disfatës së pësuar nga Rennes në xhiron e parë të edicionit të ri, parisinet e duan kostarikasin në ...

Lista e njerëzve të përfshirë në “Operacionin Neymar”
Neymari ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtij afati kalimtar, pasi që ai e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germaini. Real Madridi dhe Barcelona janë dy klubet që po garojnë për transferimin ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 15:35
Neymari ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtij afati kalimtar, pasi që ai e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germaini. Real Madridi dhe Barcelona janë dy klubet që po garojnë për transferimin ...

Lista e njerëzve të përfshirë në “Operacionin Neymar”
Neymari ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtij afati kalimtar, pasi që ai e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germaini. Real Madridi dhe Barcelona janë dy klubet që po garojnë për transferimin ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 15:27
Neymari ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtij afati kalimtar, pasi që ai e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germaini. Real Madridi dhe Barcelona janë dy klubet që po garojnë për transferimin ...

Barcelona e blen Neymarin me rata!
Gjiganti katalunas është i gatshëm t’i paguajë 70 milionë euro menjëherë për yllin brazilian të Paris Saint-Germainit dhe pjesën tjetër me rata Neymar është futbollisti i momentit në botën e futbollit. Emri i yllit ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 14:28
Gjiganti katalunas është i gatshëm t’i paguajë 70 milionë euro menjëherë për yllin brazilian të Paris Saint-Germainit dhe pjesën tjetër me rata Neymar është futbollisti i momentit në botën e futbollit. Emri i yllit ...

Barcelona e blen Neymarin me rata!
Gjiganti katalunas është i gatshëm t’i paguajë 70 milionë euro menjëherë për yllin brazilian të Paris Saint-Germainit dhe pjesën tjetër me rata Neymar është futbollisti i momentit në botën e futbollit, shkruan Gazeta ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 14:27
Gjiganti katalunas është i gatshëm t’i paguajë 70 milionë euro menjëherë për yllin brazilian të Paris Saint-Germainit dhe pjesën tjetër me rata Neymar është futbollisti i momentit në botën e futbollit, shkruan Gazeta ...

Dybala mund të jetë pasues i Neymar te PSG
Paris Saint-Germain është afër që të nënshkruajë me Paulo Dybala nga Juventus. Në këtë mënyrë mund t’i hapej rruga Neymar për t’u kthyer në Barcelonë, shkruan L’Equipe, transmeton Klan Kosova. Kampioni francez u mposht ...
InFokusi | 21-Aug-2019 13:40
Paris Saint-Germain është afër që të nënshkruajë me Paulo Dybala nga Juventus. Në këtë mënyrë mund t’i hapej rruga Neymar për t’u kthyer në Barcelonë, shkruan L’Equipe, transmeton Klan Kosova. Kampioni francez u mposht ...

Dybala mund të jetë pasues i Neymar te PSG
Paris Saint-Germain është afër që të nënshkruajë me Paulo Dybala nga Juventus. Në këtë mënyrë mund t’i hapej rruga Neymar për t’u kthyer në Barcelonë, shkruan L’Equipe, transmeton Klan Kosova. Kampioni francez u mposht ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 13:21
Paris Saint-Germain është afër që të nënshkruajë me Paulo Dybala nga Juventus. Në këtë mënyrë mund t’i hapej rruga Neymar për t’u kthyer në Barcelonë, shkruan L’Equipe, transmeton Klan Kosova. Kampioni francez u mposht ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved