ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 14:19

Meta vlerëson ambasadoren e Greqisë me titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”

Meta vlerëson ambasadoren e Greqisë me titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi ambasadoren e Republikës Helenike, Sh. S. Znj Eleni Sourani, me titullin e lartë “Kalorës ...
Top Channel | 21-Aug-2019 10:40
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi ambasadoren e Republikës Helenike, Sh. S. Znj Eleni Sourani, me titullin e lartë “Kalorës ...

Meta vlerëson Eleni Souranin: Shqiptarët e grekët jetojnë bashkë
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Znj Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 10:27
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Znj Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i ...

Presidenti Meta priti në një takim lamtumire ambasadorin e Suedisë, z.Johann Ndisi
Presidenti Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, z.Johann Ndisi.
Top Channel | 21-Aug-2019 09:24
Presidenti Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, z.Johann Ndisi.

Presidenti Meta vlerëson Ambasadoren e Republikës Helenike, Sh. S. Znj Eleni Sourani me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Sh. S. Znj Eleni Sourani, me Titullin e lartë ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:50
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Sh. S. Znj Eleni Sourani, me Titullin e lartë ...

Meta pret ambasadorin suedez: Marrdhëniet tona të shkëlqyera
TIRANË Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, Johann Ndisi. Kreu i Shtetit falënderoi Ambasadorin ...
BalkanWeb | 21-Aug-2019 09:07
TIRANË Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, Johann Ndisi. Kreu i Shtetit falënderoi Ambasadorin ...

Presidenti Meta dekoron ambasadoren greke Eleni Sourani
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Presidenca ben me dije se dekorimi është bërë në prani të shumë ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 10:43
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Presidenca ben me dije se dekorimi është bërë në prani të shumë ...

Presidenti Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Suedisë, z.Johann Ndisi
Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, z. Johann Ndisi. Presidenti Meta falënderoi Ambasadorin ...
Telegraf | 21-Aug-2019 10:30
Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, z. Johann Ndisi. Presidenti Meta falënderoi Ambasadorin ...

Meta uron ambasadorin e ri gjerman: Do japë një kontribut të vyer
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka uruar suksese ambasadorit të ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf, i cili mori sot detyrën, duke zëvendësuar Susanne Schutz. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Kreu i ...
BalkanWeb | 20-Aug-2019 18:20
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka uruar suksese ambasadorit të ri të Gjermanisë në Shqipëri, Peter Zingraf, i cili mori sot detyrën, duke zëvendësuar Susanne Schutz. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Kreu i ...

Meta pret ambasadorin në ikje të Suedisë: Vlerësim për kontributin në Shqipëri
Presidenti Meta priti në një takim lAmbasadorin në largim të Suedisë në vendin tonë, Johann Ndisi. Kreu i shtetit falenderoi Ambasadorin Ndisi për kontributin e dhënë në forcimin mëtejshëm të marrëdhënieve ndërmjet dy ...
VizionPlus | 21-Aug-2019 08:59
Presidenti Meta priti në një takim lAmbasadorin në largim të Suedisë në vendin tonë, Johann Ndisi. Kreu i shtetit falenderoi Ambasadorin Ndisi për kontributin e dhënë në forcimin mëtejshëm të marrëdhënieve ndërmjet dy ...

Meta pret ambasadorin e Suedisë: Investimet suedeze janë të mirëpritura
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, Johann Ndisi. Kreu i Shtetit falënderoi Ambasadorin Ndisi ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 12:24
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta priti në një takim lamtumire Ambasadorin e Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë të Mbretërisë së Suedisë në Shqipëri, Johann Ndisi. Kreu i Shtetit falënderoi Ambasadorin Ndisi ...

Ilir Meta dekoron ambasadoren greke me titullin “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani me Titullin e lartë “Kalorës i ...
PortaliOnline | 21-Aug-2019 11:49
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani me Titullin e lartë “Kalorës i ...

Presidenti Meta dekoron ambasadoren greke Eleni Sourani
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Presidenca ben me dije se dekorimi është bërë në prani të shumë ...
Medial | 21-Aug-2019 11:21
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Presidenca ben me dije se dekorimi është bërë në prani të shumë ...

Vlerëson me titull ambasadoren greke, Meta: Kontribut të çmuar për marrëdhëniet greko-shqiptare
Presidenti i vendit Ilir Meta, ditën e sotme ka vlerësuar me titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”, Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani. Ceremonia u zhvillua në ambientet e presidencës. ...
Dritare | 21-Aug-2019 11:18
Presidenti i vendit Ilir Meta, ditën e sotme ka vlerësuar me titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”, Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani. Ceremonia u zhvillua në ambientet e presidencës. ...

PROFILI: Kush është ambasadori i ri i Gjermanisë, në Shqipëri?
Peter Zingraf ka marrë detyrën e ambasadorit gjerman në Tiranë, në një moment delikat për vendin tonë. Në tetor do të merret vendimi për hapjen ose jo të negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, dhe Gjermania ...
GazetaTema | 20-Aug-2019 17:59
Peter Zingraf ka marrë detyrën e ambasadorit gjerman në Tiranë, në një moment delikat për vendin tonë. Në tetor do të merret vendimi për hapjen ose jo të negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, dhe Gjermania ...

Meta: Shqiptarët e grekët jetojnë krahpërkrah njëri-tjetrit
Tiranë, 21 gusht 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta, e ka nderuar ambasadoren e Greqisë në Shqipëri, Eleni Sourani, me titullin e nderit “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Në ceremoninë e dorëzimit, Meta ka ...
Illyriapress | 21-Aug-2019 11:15
Tiranë, 21 gusht 2019 – Presidenti i Republikës, Ilir Meta, e ka nderuar ambasadoren e Greqisë në Shqipëri, Eleni Sourani, me titullin e nderit “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Në ceremoninë e dorëzimit, Meta ka ...

Vjen në një moment delikat në Shqipëri, kjo është CV-ja e ambasadorit të ri gjerman
Gjermani Peter Zingraf merr detyrën e ambasadorit në Tiranë në një moment delikat për vendin. Në tetor do të merret vendimi për hapjen ose jo të negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, dhe Gjermania luan një ...
Top Channel | 20-Aug-2019 17:49
Gjermani Peter Zingraf merr detyrën e ambasadorit në Tiranë në një moment delikat për vendin. Në tetor do të merret vendimi për hapjen ose jo të negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, dhe Gjermania luan një ...

Meta vlerëson Eleni Sourani me titullin e lartë: Shqiptarët dhe grekët të punojnë bashkë për paqen dhe stabilitetin
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...
Politiko | 21-Aug-2019 11:11
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...

Presidenti gjen ndërmjetësin për në Athinë
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar ambasadoren e Greqisë në Tiranë, Eleni Sourani me titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Në ceremoninë e zhvilluar me këtë rast, merrnin pjesë ambasadorë, ...
Respublica | 21-Aug-2019 11:07
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekoruar ambasadoren e Greqisë në Tiranë, Eleni Sourani me titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut”. Në ceremoninë e zhvilluar me këtë rast, merrnin pjesë ambasadorë, ...

Presidenti Meta dekoron ambasadoren greke, i pranishëm edhe Janullatos
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...
Gazeta Observer | 21-Aug-2019 10:59
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...

Presidenti Meta dekoron ambasadoren greke, i pranishëm edhe Janullatos
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 10:47
Në një ceremoni të veçantë zhvilluar në mjediset e Institucionit të kreut të shtetit, Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi Ambasadoren e Republikës Helenike, Eleni Sourani, me Titullin e lartë “Kalorës i Urdhrit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved