ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:00

Me prezantimin e mbrojtësit italian publikohen foto të shqiptarëve të humbur

Me prezantimin e mbrojtësit italian publikohen foto të shqiptarëve të humbur
Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe nënshkruajti kontratën, ndërsa mjaft i veçantë ishte prezantimi i tij nga klubi i Romës, i gërshetuar me një video ku i bashkohej iniciativës për gjetjen e fëmijëve të humbur. ...
AlbInfo | 21-Aug-2019 23:30
Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe nënshkruajti kontratën, ndërsa mjaft i veçantë ishte prezantimi i tij nga klubi i Romës, i gërshetuar me një video ku i bashkohej iniciativës për gjetjen e fëmijëve të humbur. ...

Prezantohet Zappacosta, Roma publikon fotot e dy shqiptarëve të zhdukur
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...
Lajminet | 21-Aug-2019 23:20
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...

Tensione në Prizren, tifozët kërkojnë dorëheqjen e kryetarit – Kërcënojnë me bllokim të stadiumit
Ekipi i kryeqytetit të Italisë, Roma, ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Zappacosta nga ekipi i Chelsea. Lojtari do ti bashkohet ekipit verdhekuq në formën e huazimit me të drejtën e ...
GazetaBlic | 21-Aug-2019 23:04
Ekipi i kryeqytetit të Italisë, Roma, ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Zappacosta nga ekipi i Chelsea. Lojtari do ti bashkohet ekipit verdhekuq në formën e huazimit me të drejtën e ...

Roma prezanton Zapacosta-n duke nxjerrë fotot e dy fëmijëve shqiptarë të humbur
Roma u përforcua me mbrojtësin italian Davide Zapacosta, pas akordit me Chelsea-n. Futbollisti luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Italiani kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën mbi kontratë, por mjaft i ...
Politiko | 21-Aug-2019 23:02
Roma u përforcua me mbrojtësin italian Davide Zapacosta, pas akordit me Chelsea-n. Futbollisti luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Italiani kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën mbi kontratë, por mjaft i ...

Prezantimi i Zappacostas te Roma – klubi vazhdon iniciativën për fëmijët e humbur, tre prej tyre shqiptarë
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 21:54
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...

Prezantimi i Zappacostas te Roma – klubi vazhdon iniciativën për fëmijët e humbur, tre prej tyre shqiptarë
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...
E Dua Sportin | 21-Aug-2019 23:02
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...

Roma prezanton futbollistin e ri me fotot e tre fëmijëve shqiptarë të zhdukur
Skuadra e Romes arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian, Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu testet mjekësore dhe ...
Lajmi i Fundit | 21-Aug-2019 22:43
Skuadra e Romes arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian, Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu testet mjekësore dhe ...

Pamje nga prezantimi i veçantë i Zapacostës, publikohen fotot e dy shqiptarëve të zhdukur Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e L
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...
Kosova Sot | 21-Aug-2019 22:35
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...

Pamje nga prezantimi i veçantë i Zapacostës, publikohen fotot e dy shqiptarëve të zhdukur
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 22:29
Roma arriti akordin me Chelsean, për të marrë në huazim me të drejtë blerjeje mbrojtësin italian Davide Zapacosta, i cili luante prej dy sezonesh me blutë e Londrës. Futbollisti kreu vizitat mjekësore dhe hodhi firmën ...

Prezantimi i Zappacostas te Roma – klubi vazhdon iniciativën për fëmijët e humbur, tre prej tyre shqiptarë (FOTO/VIDEO)
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...
Koha.mk | 21-Aug-2019 22:15
Roma e zyrtarizoi sot, mbrojtësin e krahut të djathtë Davide Zappacostan i cili vjen nga Chelsea. Klubi romanist, shquhet për postimet në faqen e “Tëitterit”, ndërkohë së fundmi, verdhekuqtë, kanë marr një iniciativë ...

Nisma për fëmijët e humbur, Roma publikon foton e Bleona Matës
Skuadra e Romës ka ndërrmarë një nismë të veçantë për fëmijët e humbur. Bashkangjitur postimit të zyrtarizimit të mbrojtësit të krahut të djathtë, Zapakosta janë publikuar edhe fëmijët në të gjithë botën që rezultojnë ...
Gazeta Dita | 21-Aug-2019 22:11
Skuadra e Romës ka ndërrmarë një nismë të veçantë për fëmijët e humbur. Bashkangjitur postimit të zyrtarizimit të mbrojtësit të krahut të djathtë, Zapakosta janë publikuar edhe fëmijët në të gjithë botën që rezultojnë ...

Klubi i “Romës” blen një mbrojtës, por kërkon ndihmë edhe për Bleona Matën
Roma zyrtarizoi mbrojtësin e krahut të djathtë Zapakosta, i cili u largua nga ekipi i Çelsit për t’iu bashkuar skuadrës kryeqytetase italiane. Verdhekuqtë, kanë njoftuar transferimin e mbrojtësit italian, duke ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 22:00
Roma zyrtarizoi mbrojtësin e krahut të djathtë Zapakosta, i cili u largua nga ekipi i Çelsit për t’iu bashkuar skuadrës kryeqytetase italiane. Verdhekuqtë, kanë njoftuar transferimin e mbrojtësit italian, duke ...

Kërkohet ndihmë për Bleona Matën
Mbrojtësi i djathtë i Chelsea, Davide Zappacosta është tashmë një futbollist i Romës. Italiani është bindur nga oferta e klubit kryeqytetas, me të cilët ka firmosur në formulën e huazimit nga londinezët për gjashtë ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 21:49
Mbrojtësi i djathtë i Chelsea, Davide Zappacosta është tashmë një futbollist i Romës. Italiani është bindur nga oferta e klubit kryeqytetas, me të cilët ka firmosur në formulën e huazimit nga londinezët për gjashtë ...

Roma prezanton Zapakostan
Davide Zapakosta është futbollist më i ri i skuadrës së Romës. Mbrojtësi italian te “Ujkesha Romake” vjen nga rradhët e Çelzit, pjesë e së cilës skuadër ishte që nga vera e vitit 2017-të, shkruan “infOSport.mk”. ...
InfoSport.mk | 21-Aug-2019 21:38
Davide Zapakosta është futbollist më i ri i skuadrës së Romës. Mbrojtësi italian te “Ujkesha Romake” vjen nga rradhët e Çelzit, pjesë e së cilës skuadër ishte që nga vera e vitit 2017-të, shkruan “infOSport.mk”. ...

Zyrtare: Zappacosta kalon te Roma në huazim
Anësori i Chelseat, Davide Zappacosta është bashkuar me Romën, si huazim për gjashtë muaj, me të drejt vazhdime edhe për gjashtë tjerë. Transferimi u kompletua pasi lojtari i kreu testet mjekësore në klinikën Villa ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 20:53
Anësori i Chelseat, Davide Zappacosta është bashkuar me Romën, si huazim për gjashtë muaj, me të drejt vazhdime edhe për gjashtë tjerë. Transferimi u kompletua pasi lojtari i kreu testet mjekësore në klinikën Villa ...

Roma prezanton Zappacostan dhe kërkon ndihmë për tre shqiptarët e humbur
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...
Gazeta Observer | 21-Aug-2019 21:36
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...

Gjest i madh nga ekipi i Romës, zyrtarizon lojtarin e ri dhe nxjerr lajmërim për shqiptaren Bleona Mata
Ekipi i kryeqytetit të Italisë, Roma, ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Zappacosta nga ekipi i Chelsea. Lojtari do ti bashkohet ekipit verdhekuq në formën e huazimit me të drejtën e ...
Albportali | 21-Aug-2019 21:27
Ekipi i kryeqytetit të Italisë, Roma, ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin e mbrojtësit të krahut të djathtë, Zappacosta nga ekipi i Chelsea. Lojtari do ti bashkohet ekipit verdhekuq në formën e huazimit me të drejtën e ...

Roma prezanton Zappacostan dhe kërkon ndihmë për tre shqiptarët e humbur
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...
Zeri | 21-Aug-2019 21:21
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...

Roma prezanton Zappacostan dhe kërkon ndihmë për tre shqiptarët e humbur
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 21:12
Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea. Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur. Ne mesin e tyre janë edhe ...

Zyrtare: Zappacosta kalon te Roma në huazim
Anësori i Chelseat, Davide Zappacosta është bashkuar me Romën, si huazim për gjashtë muaj, me të drejt vazhdime edhe për gjashtë tjerë. Transferimi u kompletua pasi lojtari i kreu testet mjekësore në klinikën Villa ...
E Dua Sportin | 21-Aug-2019 20:59
Anësori i Chelseat, Davide Zappacosta është bashkuar me Romën, si huazim për gjashtë muaj, me të drejt vazhdime edhe për gjashtë tjerë. Transferimi u kompletua pasi lojtari i kreu testet mjekësore në klinikën Villa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved