ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 07:41

Veseli bën homazhe te varri i Bajram Rexhepit në dyvjetorin e vdekjes

Veseli bën homazhe te varri i Bajram Rexhepit në dyvjetorin e vdekjes
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe në dyvjetorin e vdekjes te varri i Bajram Rexhepit, kryeministrit të parë të Kosovës së lirë. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 10:43
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe në dyvjetorin e vdekjes te varri i Bajram Rexhepit, kryeministrit të parë të Kosovës së lirë. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas ...

Kosova kujton Bajram Rexhepin, kryeministrin kirurg që i shërbeu UÇK-së dhe politikës
Dita e sotme shënon përvjetorin e vdekjes së ish-kryeministrit të Kosovës Bajram Rexhepit, i cili shërbeu si kryeministri i parë i qeverisë së përkohshme të krijuar në periudhën e pas-luftës, në vitin 2002. Me profesion ...
Tesheshi | 21-Aug-2019 12:18
Dita e sotme shënon përvjetorin e vdekjes së ish-kryeministrit të Kosovës Bajram Rexhepit, i cili shërbeu si kryeministri i parë i qeverisë së përkohshme të krijuar në periudhën e pas-luftës, në vitin 2002. Me profesion ...

Hoxhaj përkujton ish-kryeministrin Bajram Rexhepi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një shkrimi ka përkujtuar ish-kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepin. Sot janë bërë dy vjet prej që Rexhepi është ndarë nga jeta. Hoxhaj, ka thënë se Bajram ...
Arbresh | 21-Aug-2019 12:16
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një shkrimi ka përkujtuar ish-kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepin. Sot janë bërë dy vjet prej që Rexhepi është ndarë nga jeta. Hoxhaj, ka thënë se Bajram ...

Hoxhaj përkujton ish-kryeministrin Bajram Rexhepi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një shkrimi ka përkujtuar ish-kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepin. Sot janë bërë dy vjet prej që Rexhepi është ndarë nga jeta. Hoxhaj, ka thënë se Bajram ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 12:14
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, përmes një shkrimi ka përkujtuar ish-kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepin. Sot janë bërë dy vjet prej që Rexhepi është ndarë nga jeta. Hoxhaj, ka thënë se Bajram ...

Kështu e kujton Kadri Veseli Bajram Rexhepin
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli e ka kujtuar ish-bashkëpartiakun, tashmë të ndjerë Bajram Rexhepin. Veseli ka thënë se ish-kryeministri i Kosovës u larguar herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e një ...
InFokusi | 21-Aug-2019 11:07
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli e ka kujtuar ish-bashkëpartiakun, tashmë të ndjerë Bajram Rexhepin. Veseli ka thënë se ish-kryeministri i Kosovës u larguar herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e një ...

Vajza e kujtonë me fjalë prekëse Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes
Sot janë bërë dy vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...
InFokusi | 21-Aug-2019 10:53
Sot janë bërë dy vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...

Veseli bën homazhe te varri i Bajram Rexhepit në dyvjetorin e vdekjes
“Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e një intelektuali dhe politikani modern, që gjithë jetën punoi për ta nderuar emrin e Kosovës dhe Mitrovicës”, thuhet në një ...
Lajminet | 21-Aug-2019 10:50
“Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e një intelektuali dhe politikani modern, që gjithë jetën punoi për ta nderuar emrin e Kosovës dhe Mitrovicës”, thuhet në një ...

Postimi prekës i vajzës së Bajram Rexhepit në dyvjetorin e vdekjes së tij
E në këtë ditë, ish kryeministrin e ka kujtuar edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. Vanesa ka shkruar një postim mjaftë prekës në profilin e saj në Facebook. Postimi i plotë i Vanesës pa ndërhyrje: Dy vite pa ty babi jem. ...
Lajminet | 21-Aug-2019 10:50
E në këtë ditë, ish kryeministrin e ka kujtuar edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. Vanesa ka shkruar një postim mjaftë prekës në profilin e saj në Facebook. Postimi i plotë i Vanesës pa ndërhyrje: Dy vite pa ty babi jem. ...

Veseli bën homazhe te varri i Bajram Rexhepit në dyvjetorin e vdekjes
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe te varri i ish Kryeministrit Bajram Rexhepi në dyvjetorin e vdekjes së tij. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 10:47
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe te varri i ish Kryeministrit Bajram Rexhepi në dyvjetorin e vdekjes së tij. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas shëmbëlltyrën e ...

Veseli bën homazhe te varri i Bajram Rexhepit, në 2-vjetorin e vdekjes
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe në dyvjetorin e vdekjes te varri i Bajram Rexhepit, kryeministrit të parë të Kosovës së lirë. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas ...
Indeks Online | 21-Aug-2019 10:41
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka bërë homazhe në dyvjetorin e vdekjes te varri i Bajram Rexhepit, kryeministrit të parë të Kosovës së lirë. “Ish-kryeministri Bajram Rexhepi u largua herët nga kjo jetë, duke lënë pas ...

Vajza e kujton me fjalë prekëse Bajram Rexhepin
Sot janë bërë dy vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...
Arbresh | 21-Aug-2019 10:33
Sot janë bërë dy vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...

Veseli: Bajram Rexhepi punoi gjithë jetën për të nderuar emrin e Kosovës
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, në dyvjetorin e vdekjes nderoi me respektin më të lartë Bajram Rexhepin, kryeministrin e parë të Kosovës së lirë.
Kosova Press | 21-Aug-2019 10:30
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, në dyvjetorin e vdekjes nderoi me respektin më të lartë Bajram Rexhepin, kryeministrin e parë të Kosovës së lirë.

Vajza e kujton me fjalë prekëse Bajram Rexhepin në përvjetorin e vdekjes
Sot janë bërë dy vjet nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...
Gazeta Express | 21-Aug-2019 10:24
Sot janë bërë dy vjet nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa. “Je i vetmi shembull e un po ...

Haradinaj: Përulem me respekt para kujtimit dhe veprës së ish-kryeministrit Bajram Rexhepi
Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e fisnikërisë, përkushtimit dhe profesionalizmit. Postimi i ...
Lajminet | 21-Aug-2019 10:15
Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e fisnikërisë, përkushtimit dhe profesionalizmit. Postimi i ...

Thaçi përkujton Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi në një shkrim të bërë në Facebook ka thënë se, në përvjetorin e dytë të vdekjes së ish kryeministrit të Kosovës, ...
Telegrafi | 21-Aug-2019 09:48
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar Bajram Rexhepin në dy vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi në një shkrim të bërë në Facebook ka thënë se, në përvjetorin e dytë të vdekjes së ish kryeministrit të Kosovës, ...

Thaçi kujton ish-Kryeministrin Rexhepi: Gjithmonë krenarë dhe mirënjohës për kontributin e tij
Thaçi në një postim në Facebook ka thënë se i janë çdoherë mirënjohës për kontributin e çmuar të tij për lirinë dhe forcimin e institucioneve të vendit. ”Në përvjetorin e dytë të vdekjes, sot përkujtojmë ish ...
Lajminet | 21-Aug-2019 10:15
Thaçi në një postim në Facebook ka thënë se i janë çdoherë mirënjohës për kontributin e çmuar të tij për lirinë dhe forcimin e institucioneve të vendit. ”Në përvjetorin e dytë të vdekjes, sot përkujtojmë ish ...

Haradinaj: Bajram Rexhepi do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore
Kryeministri ne detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar në 2-vjetorin e vdekjes ish-Kryeministrin Bajram Rexhepi. “Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e ...
EkonomiaOnline | 21-Aug-2019 10:08
Kryeministri ne detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar në 2-vjetorin e vdekjes ish-Kryeministrin Bajram Rexhepi. “Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e ...

Ramush Haradinaj: Bajram Rexhepi do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore
Kryeministri ne detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar në dy vjetorin e vdekjes ish Kryeministrin Bajram Rexhepi. “Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e ...
Klan Kosova | 21-Aug-2019 10:08
Kryeministri ne detyrë, Ramush Haradinaj, ka kujtuar në dy vjetorin e vdekjes ish Kryeministrin Bajram Rexhepi. “Bajram Rexhepi, do të mbetet gjithmonë në kujtesën shtetërore si personalitet që e shquanin virtytet e ...

Dy vite nga vdekja e Bajram Rexhepit
Sot mbushen dy vjet që kur u nda nga jeta ish-kryeministri i parë i Kosovës në kohën e pasluftës, Bajram Rexhepi. Në prill të 2017, ish-kryeministri u shtrua në QKUK për shkak të një sulmi shëndetësor në organet vitale, ...
Alsat-M | 21-Aug-2019 09:56
Sot mbushen dy vjet që kur u nda nga jeta ish-kryeministri i parë i Kosovës në kohën e pasluftës, Bajram Rexhepi. Në prill të 2017, ish-kryeministri u shtrua në QKUK për shkak të një sulmi shëndetësor në organet vitale, ...

Hashim Thaçi me fjalë të mëdha për ish-kryeministrin e ndjerë Bajram Rexhepi
President i vendit Hashim Thaçi, ka përkujtuar ish kryeministrin e Kosovës Bajram Rexhepi në dy-vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi thotë se Rexhepi u gjend në pozita të rëndësishme sa herë që e kërkoi vendi, si mjek i ...
InFokusi | 21-Aug-2019 09:56
President i vendit Hashim Thaçi, ka përkujtuar ish kryeministrin e Kosovës Bajram Rexhepi në dy-vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi thotë se Rexhepi u gjend në pozita të rëndësishme sa herë që e kërkoi vendi, si mjek i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved